PDA

View Full Version : Moderated:Ако отида да се запозная с нея, тя ще ме отреже...



Legend Killer
04-24-2007, 21:43
Eto mi go i problema: haresal sym edno momi4e ot moeto daskalo, deto e s 1 god po-golqmo ot mene(11 klas), samo 4e ne poznavam nikoi ot neiniq klas, koito da ni zapoznae. Tq ne vliza i v 4ata, tyi 4e i tam ne moga da se zapoznaq s neq. Ostava samo da otida pri neq mejdu4asieto i da q zagovorq, no to4no tam e problema. Tq e suuuper gotina i polovinata mom4eta v daskalo q svalqt, taka 4e ve4e kogato otide nqkoe nepoznato mom4e pri neq i kaje ne6to ot sorta na "Zdrasti kak se kazva6" ,"Kak si..." , "Zdr" ili kvoto i da e, tq si vika "Toq sq samo iska da me ....." i mu tegli edna maina. :smt012
Qsno mi e 4e osven da otida da q zagovorq nqma drug na4in da se zapoznaem, no kakvo da napravq i kak da q zagovorq taka 4e da ne me sreje vednaga? :smt017


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

aP0kAlIpSiS
04-24-2007, 21:59
Ами защо не опиташ нещо сладурско. Колкото и банално да звучи-разсмей я. Не вярвам да нямаш чувство за хумор. Само не се прави на някой наперен пич. Ако е свястно момиче мисля,че няма да и хареса.
Мен едно момче ме беше заговорило с тази реплика: "Здравей! Видя ми се много сладка и реших да те заговоря,но сега си забравих репликата и ще си тръгвам". Беше много забавен и аз го настигнах и се запознахме-оттогава сме приятели. Пробвай нещо такова.
Айде късмет!

04-24-2007, 22:02
"Здравей! Видя ми се много сладка и реших да те заговоря,но сега си забравих репликата и ще си тръгвам"

Би било доста комична гледка някой тип да използва тази реплика и момата да му отвърне нещо от сорта на "Добре. Жив и здрав да си. Върни се ако се сетиш" :lol:

hristowow
04-25-2007, 04:47
Повече гъвкавост. Не използвай банални фрази. Особено като се запознаваш с нея, защото първото впечатление е най-важно.

koalka
04-25-2007, 05:31
Няма друг начин освен да отидеш при нея и да се запознаеш.Може в първия момент да си го помисли, но ако види, че се държиш добре, приятелски с нея, може и да те погледне с друго око.

joro_tev
04-25-2007, 05:43
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

04-25-2007, 07:14
Никъв шанс немаш брато. И все пак отиди при нея и наблюдавай как ще те отреже. Още по-интересно ще стане ако продължиш да упорстваш. :twisted:

BAYO
04-25-2007, 11:38
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

Мчи да, готино е, после отиваш след часа и я чакаш пред вратата и я питаш дали и е харесало. Запознавате се, чуквате си среща през голямото или след даскало и дерзаеш, айде :wink:

Legend Killer
04-25-2007, 12:18
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

Tova s rozite q mnogo qko. =D> Mislq da opitam taka. Mersi \:D/

vvs_go
04-25-2007, 13:53
ми гледай "ХИТЧ"

ангелче
04-25-2007, 13:58
ми гледай "ХИТЧ"


ВИЖ ТИ ВИЖ ТИ ХИТРЕЦ КАКВО ХММММ ЗНАЕШ ТИ КАКВО ГЛЕДАШ. :-)

Love_sdv^
04-25-2007, 19:59
Нещо не съм съгласна тука... ако някой ми изпрати три рози и ми ги донесе куриер в час, ще му ипратя билет за някой далечен влак... не те съветвам

Digital
04-25-2007, 20:04
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

Мчи да, готино е, после отиваш след часа и я чакаш пред вратата и я питаш дали и е харесало. Запознавате се, чуквате си среща през голямото или след даскало и дерзаеш, айде :wink:
И приготвя една пачка въоръжава се със здрави нерви парализира си долната част на лицето за да седи постоянно усмихнат и периодично кима одобрително.

Legend Killer
04-26-2007, 11:38
Нещо не съм съгласна тука... ако някой ми изпрати три рози и ми ги донесе куриер в час, ще му ипратя билет за някой далечен влак... не те съветвам

Za6to, kakvo lo6o ima s rozite?

BAYO
04-26-2007, 14:43
Нещо не съм съгласна тука... ако някой ми изпрати три рози и ми ги донесе куриер в час, ще му ипратя билет за някой далечен влак... не те съветвам

Za6to, kakvo lo6o ima s rozite?

Щото ще умреш от срам нали мацко,... ех да ви имам проблемите. Хората ще земат се убиват за такива подаръци, ти нещеш . Хух , баси романтиците сте!

honda^
04-26-2007, 14:50
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

Tova s rozite q mnogo qko. =D> Mislq da opitam taka. Mersi \:D/
Ми опитай, оба4е да ти кажа ли, не мисля, 4е 666те се полу4и :? . Това е като сапунка няква. А и после 666те я ебават вси4ки :twisted:

Valserp
04-26-2007, 15:01
Аве не за друго, ми за розите е рано, щом още дори не се познавате.
Няма да си особено интересен ако й направиш такъв жест още отсега. По-скоро, първата мисъл, която ще мине през главата й ще е "О, не, няккъв лудо влюбен в мен, който сега ще ме преследва и няма да знам как да се отърва от него."

А това със "Забравих си репликата" например е много яко. \:D/

BAYO
04-26-2007, 15:02
Най-потресаващото, което можеш да направи е да и подариш три рози по куриер с ясно написана картичка: примерно "..................Вальо-10Б клас", но разносвача от цветарския магазин да почука и да влезне по средата на часа.

Tova s rozite q mnogo qko. =D> Mislq da opitam taka. Mersi \:D/
Ми опитай, оба4е да ти кажа ли, не мисля, 4е 666те се полу4и :? . Това е като сапунка няква. А и после 666те я ебават вси4ки :twisted:

Е за кво ще я ебават??? Че някой и е подарил цвете ли??? Аре стига глупости!! По-скоро ще и завиждат........ ](*,)

joro_tev
04-26-2007, 20:54
Аве не за друго, ми за розите е рано, щом още дори не се познавате.
Няма да си особено интересен ако й направиш такъв жест още отсега. По-скоро, първата мисъл, която ще мине през главата й ще е "О, не, няккъв лудо влюбен в мен, който сега ще ме преследва и няма да знам как да се отърва от него."

А това със "Забравих си репликата" например е много яко. \:D/

Това са глупости, които говориш. Момичетата си умират за цветя. Просто ще се изчерви цялата - 100%-та, а и ще и се вдигнат акциите, защото всички момичета от класа и ще и завиждат, а ти ще само можеш да спечлиш в тази ситуация.

Също моята препоръка е да не я чакаш пред вратата, а примерно след края на часовете и.

Guarana
04-26-2007, 22:54
ами в такъв случай не ходи. за какво залагаш на загубена кауза?

Valserp
04-26-2007, 23:04
Аве не за друго, ми за розите е рано, щом още дори не се познавате.
Няма да си особено интересен ако й направиш такъв жест още отсега. По-скоро, първата мисъл, която ще мине през главата й ще е "О, не, няккъв лудо влюбен в мен, който сега ще ме преследва и няма да знам как да се отърва от него."

А това със "Забравих си репликата" например е много яко. \:D/

Това са глупости, които говориш. Момичетата си умират за цветя. Просто ще се изчерви цялата - 100%-та, а и ще и се вдигнат акциите, защото всички момичета от класа и ще и завиждат, а ти ще само можеш да спечлиш в тази ситуация.

Ми ОК, в името на експеримента - взимам си думите назад. Направи т'ва с цветята пък после ела разкажи.
Ще е интересно. =P~

BAYO
04-27-2007, 10:33
Аве не за друго, ми за розите е рано, щом още дори не се познавате.
Няма да си особено интересен ако й направиш такъв жест още отсега. По-скоро, първата мисъл, която ще мине през главата й ще е "О, не, няккъв лудо влюбен в мен, който сега ще ме преследва и няма да знам как да се отърва от него."

А това със "Забравих си репликата" например е много яко. \:D/

Това са глупости, които говориш. Момичетата си умират за цветя. Просто ще се изчерви цялата - 100%-та, а и ще и се вдигнат акциите, защото всички момичета от класа и ще и завиждат, а ти ще само можеш да спечлиш в тази ситуация.

Ми ОК, в името на експеримента - взимам си думите назад. Направи т'ва с цветята пък после ела разкажи.
Ще е интересно. =P~

ОПРЕДЕЛЕНО! :::

sun_flower
04-27-2007, 12:40
Ideqta s rozite e vurha,davai

Guarana
04-27-2007, 16:47
много хитро. рози от някой напълно непознат. #-o
виж поне ако си я поглеждал и тя те е забелязала, ще може да се сети от кой са и да се зарадва или нещо да си помисли... иначе от еди кой си от еди къде си... и какво? ](*,) благодаря за розите и много ти здраве! :P

Legend Killer
04-28-2007, 11:42
Mi uredih ve4e rozite 6te razkaja kakvo e stanalo(v srqda nai-rano za6toto togava po4va daskalo) :D

kuber
04-28-2007, 11:49
Провокирай я тя да се запознае с теб, направи нещо без значение какво за да те забележи и да се заинтересува от теб

BAYO
04-28-2007, 12:20
Провокирай я тя да се запознае с теб, направи нещо без значение какво за да те забележи и да се заинтересува от теб

Даже ако тряя се клиширай някак си... просто за да знаеш, че тря да подейства, да сте си засичали погледите. Аз съм "" , ти си """ , пр. ми е бебебебе... разни такиа :-s :roll: