PDA

View Full Version : a vie kak mislite



imegen
04-25-2007, 06:32
Ako imate dalga vrazka....koqto varvi na momenti a na drugi ne kakvo bihte napravili ako znaete 4e 4oveka do vas moje da se e zabival s dr oba4e n6 ne e dokazano.a vsi4ko da e pokrito ot vas no vie prosto da predose6tate kak sedqt neshataa... :-k i da znaete 4e e ako e istina mnogooo shte vi zaboli i vsi4ko 6te se srine..

PeAcH
04-25-2007, 06:52
Mi to poprincip vav vsqka dalga vrazka imam momenti v koito se razbirate i momenti v koito ne,tova e normalno.No tova 4e predpolaga6 za dr zabivki s dr momi4eta,zna4i 4e ne si sigurna v nego qvno.Neznam kakvo da te posavetvam,ako toi naistina ti e izneverqval,ne vijdam smisal da prodaljava6,no ako ne e i o6te iskate da ste zaedno,ne vijdam problem.

Азис е мъш?
04-25-2007, 06:53
Азис е мъш?

imagen
04-25-2007, 07:39
mi prosto ne6to mi e stra6no podozritelen . kalne mi se v lubov 4e sam az i nikoi dr..no prosto 6 toto mi 4ustvo mi podskazva 4e ima ne6to za koeto neznam. a podtvardqt li mi se use6taniqta nrosto s tozi 4ovek 6te priklu4im po vsichki vazmojni na4ini...

happy_cute
04-25-2007, 07:57
Ами продължавай да си с него ако още имаш чувства,но ако имаш чувства към друг тръгни с него :P

imegen
04-25-2007, 08:08
nqmam 4ustva kam drug!No prosto ako se podtvardqt samneniqta mi nemoga da sam s nego

cherinka
04-25-2007, 08:11
Ми айде, дай всичко от себе си, за да разбереш изневерява ли ти, не ти ли изневерява.
И наистина ако го фанеш, няма смисъл да си с него, макар, че колкото и да ти се кълне, че те обича, явно той просто не иска да те загуби, защото не може да си представи какво ще прави без някой да му тича след гза.

Atika
04-25-2007, 08:19
Ами не е проблем .. щом искаш да се залъгваш , че всичко е перфектно .. забрави за тия твои мисли, че ти изневерява .. и поне в главата ти всичко ще е цветя и рози ..
Но тези твои мисли .. едва ли са дошли от самосебе си .. заслужава ли си да си толкова прецакана .. и той те лъже и ти самата се залъгваш ...............

Satyr
04-25-2007, 08:27
Много си подозрителна, за какво става на въпрос първо, погледни се на колко си години, какво искаш от този човек - деца, къща, 100 години съвместен живот. Подозренията са излишни, в крайна сметка 'що не си живееш готино и не се наслаждаваш на живота си, а си поставяш за цел да хванеш някой в измяна, според мен си била наранена или не искаш да бъдеш наранена- никой не го иска това за себе си, ако продължаваш така да си мъчиш френда скоро време очаквай мечтите да ти се сбъднат, ревнивките са по-малко от тези които не ревнуват, а всеки си търси гадже, което да не ревнува!
Поздрави и си живей миговете от живота пълноценно, стига сме се следили, желязната завеса падна отдавна :D

FallenAngelDead
04-25-2007, 08:30
Ami 1vo do kakva stepen imash doverie na 6toto si chhuvstvo i kolko vqrvash na gadjeto? osven tova vie ot kolko vreme ste zaedno? Toi ima li nqkvi drugi podobni izqvi i choveka koito ti e kazal za zaribqvkata nadejden li e? Trqbva da si sigurna, zashtoto shte e typo i mn kofti ako si precakash vryzkata zaradi nedomlyvki i nedorazumeniq i vse pak ne bydi prekaleno podozritelna! Imai takt!

04-25-2007, 09:14
ами питай го.
Ако те помоли да му простиш, зна4и е било истина и сега се 4увства виновен
Ако ти каже, 4е би ти простил , зна4и не е било истина и 6те се наложи да му се извиниш, ама не с думи а с действия.
Ако ти се развика, 4е нямаш право да го ревнуваш така, зна4и може и да е истина и следва да решаваш какво да правиш
Ако ти се развика, ако разбере нещо такова ще те/ще го/ убие, зна4и е твърде ревнив и пак следва да решаваш

BAYO
04-25-2007, 11:17
Еми треа да питаш, иначе няя как да разбереш. То и тва не е сигурно, щот ако пожелае може да те излъже, ама се пак опитай. Тва при положение, че съмненията са ти основателни, ако не са, майната му, тфа са бели кахъри, гледай си кефа, прави си густо и тва е.

04-25-2007, 20:38
MI vrazkata ni e pove4e ot 2 godini...i da izto4nicite na moite pritesneniq sa sigorni

iskamTe_vednaga
04-26-2007, 21:23
аз сега си имам проблеми които са малко по различни но пак са свързани с половинката(или по точно бившата)
та така сега по въпроса ако аз го хвана в крачка или имам такива подозрения просто ще ми падне в очите и мн неща ще се променят..няма да мога да гледам на наго както съм го правила до сега..и най лошото е че ще се чуствам супер излагана и ........ то си личи колко време съм била с дадения човек..

lady_bodom
04-27-2007, 06:12
Според мен щом веднъж се е появило подозрението, дори да се опиташ да не му обръщаш внимание, то ще се появява отново и отново в съзнанието ти... Така че, мисля че няма смисъл връзката да се продължава, ако не съществува доверие. По-добре да се сложи край, да, ще бъде болезнено, но ще го забравиш, рано или късно. Замисли се дали искаш да живееш в постоянни съмнения и да се самонараняваш или предпочиташ да сложиш край на мъките си и да започнеш на чисто..? ;-)

puhkav_mecho
04-27-2007, 08:14
6tom vi e tolkova dylga vryzkata mislq, 4e trabva da sednete i da pogovorite na tazi tema. Bi trqbvalo da go poznavash dobre i shte razberesh dali te lyje ili ne. Uspeh ;)

BAYO
04-27-2007, 10:03
Хвани я/го на тъмно, и на тясно , че да си изпее и майчиното мляко :mrgreen: