PDA

View Full Version : ВЪПРОС относно колата маска



Кольо Масков
04-25-2007, 08:17
абе хора, я ми кажете освен в някой козметичен салон, мога ли да си направя кола маска вкъщи, сам, и продава ли се кола маска, за да можеш да се обезкосмяваш сам (говоря за едни интимни части :-D ) щото леко ме е срам да отида в някъв салон и някой да ме гледа там долу :-D

cherinka
04-25-2007, 08:34
Иди в някоя аптека или козметичен магазин. Там продават кола маска за всяка част от тялото.
А до това, че те е срам в салон.... няма от какво да се притесняваш, на хората това им е работата, а и след седмица две няма да те помнят, че си ходил там.

Кольо Масков
04-25-2007, 08:52
Иди в някоя аптека или козметичен магазин. Там продават кола маска за всяка част от тялото.
А до това, че те е срам в салон.... няма от какво да се притесняваш, на хората това им е работата, а и след седмица две няма да те помнят, че си ходил там.

аммз :Р мерси мн за инфото, а каква е процедурата, че не съм запознат никак... как да си я направя :) а толкова мн ли време ше ме помнят :-D

tainstvenata
04-25-2007, 09:18
кола маска можеш да си направиш и сам в къщи .. по принцип на опаковката пи6е как се използва.А за козмети4ния салон зависи ако отиде6 в някои които има много клиенти няма да те помнят а ако някои в които няма толкова много мойе да те помнят.. абе мн се оплетох .. то си зависи от 4овека пък и какво ако те помнят???

04-25-2007, 10:29
кола маска можеш да си направиш и сам в къщи .. по принцип на опаковката пи6е как се използва.А за козмети4ния салон зависи ако отиде6 в някои които има много клиенти няма да те помнят а ако някои в които няма толкова много мойе да те помнят.. абе мн се оплетох .. то си зависи от 4овека пък и какво ако те помнят???Нали следващият месец пак ще отидеш там ;)

Кольо Масков
04-25-2007, 20:33
и последно да питам... през къв период средно трябва да си правя кола маска...? щото примерно с депилатоар съм пробвал и през седмица и половина трябва... колата маска нали е повече :?

04-27-2007, 08:59
da znae6 az si napravih kola maska v ka6ti i sajalqvam. zatova ako pita6 men bqgai na kozmetik.

^^the_snow_girl :)
04-27-2007, 14:03
savetvam te da ne si pravi6 kola maska v ka6ti, 6toto az sega sajalqvam za tova. po dobre idi na kozmetik