PDA

View Full Version : Каносах се и не знам с какво да я махна.



cherinka
04-25-2007, 08:43
Та, здравейте на всички. Бях си взела една червеникава боя, обаче ми се стори много светла, и си взех една черна кана, обаче я разтворих в 100милилитра вода, а то трябвало в 300, и сипах 3 чаени лъжички кана в боята, боядисах се, а остатъка от каната я слойих по краищата на косата, обаче преди да си измия косата, я разресах, и като излезах от банята, косата ми беше почти чисто черна, а в корените ми е тъмно червеникава и на места по дължината на косата също ми е червеникаво. Та мисълтами е ако се боядисам с боя - знам, че няма да хфане, та остава само корените да си боядисвам... хахах,
и въпроса ми към вас е, знаете ли ако си слойа примерно по-светла кана дали ще хфане, или ако си направя някакви червеникави кичури със супра дали ще хфане, или знаете ли как да си махна каната.
Не бурзам да я махам, ще си поседя малко така, не съм зле, обаче тряя разнообразие все пак.. :)))

Glezanka
04-25-2007, 19:08
Sled kuna,boq ne hwashta.Ima proceduri koito mahat kunata,no za men sa bezsmisleni,tei kato uwrejdat kosata,a i do kolkoto sum zapoznata izliza kum 30 lewa mahaneto.Za po swetyl cwqt neznam ... ama na cherno trudno se hwashta kakuwto i da e cwqt ... zashto ne poizchakash,kunata pada za 2 meseca ...

`Death`Whore`
04-25-2007, 19:10
Можеш да я махнеш само като я отрежеш...или ако изчакаш половин година горе-долу.