PDA

View Full Version : Въпрос: Какво означава, когато каже моммче на момче...



Satyr
04-25-2007, 08:47
Здравейте, до сега Аз раздавах "мъдрости", сега е ваш ред да ми помогнете, Моля!
Имам приятелка на която й ходя на гости, излизаме от време на време на по питие, доста неща, без интимности, освен ако не се броят целувки по бузата, това е от месец долу-горе, когато и казах от чисто сърце, че е харесвам, заради нещата които прави и, че ми е много приятно да съм с нея, тя строго ми заяви, че за нея съм само приятел... никога не съм успявал да е разбера тази дума приятел :(
Искажете мненията си по въпроса, искам конкретни примери, най-вече от момичетата, кога и защо постъпват така.
Благодаря предварително!

`Death`Whore`
04-25-2007, 08:51
НЕ ТЕ ХАРЕСВА! Толкова ли е трудно да се сетиш.

PoLiToOo
04-25-2007, 08:59
mm i az mislq ,4e ne te haresva.....priema te samo kato priqtel \:D/

04-25-2007, 09:01
харесва те.. но като приятел...

може пък вече да Обича някой друг.


поне е честна с теб.
"приятел" значи "приятел". много жалко, че никога неси успял даяразбереш тази дума
човек с когото ти харесва да общуваш, който значи много затеб, за когото би рискувал живота си дори.., но не искаш/не можеш по някаква причина да бъдеш интимен с него , нито искаш да развалиш приятелството с него заради изневяра.
.

bungle
04-25-2007, 09:17
Приятел..
Даааа, аз щом кажа, че някой ми е приятел няма НИКАКЪВ шанс да стане нещо между нас. Ама НИКАКЪВ. Това е закон.

Satyr
04-25-2007, 09:34
Благодаря!!!
До такъв извод съм стигнал и Аз, така се и държа, мразя да се натискам. Считам, че имам получено мнозинство, смятам темата за приключена.
Благодаря още веднъж =D>

GotheL
04-25-2007, 10:10
Любовта е приятно преживяване и радва сърцето,но примерно моите приятели си ги харесвам само като приятели.В смисъл, не казвам че не са красиви,но когато започнеш да ги възприемаш по един начин и ги харесваш такива каквито са,защо да го губиш и да рискуваш за в бъдеще.Приятелството лесно се губи и трудно се създава и аз бих се радвала и се радвам де, че имам приятели (говоря в частност за момчетата).Хубаво е понякога да имаш и мъжка подкрепа,която да не се базира на физическа любов - на пример за съвет или ей така се радвате на ежедневието заедно.
Та тва маце си мисля: или харесва друго момче за това така те отблъсква.Никой Не знае всъщност дали те харесва или не.Някой от предишните юзери беше казал,че вероятно не те харесва.Тя може да те харесва и дори тайничко наистина да хлътне по теб,но след като си й добър приятел и след като не иска да рискува да разваля вашето приятелство ,може по този начин да се оправдава...като "ти си ми само приятел" :) и все пак ...как да ти кажа.може много отговори и много съвети да получиш от тукашните юзери , но отговора на въпросът ти можеш най-точно да го откриеш като говориш с въпросното момичв!Айде успех!

honda^
04-25-2007, 10:16
Зна4и, 4е те харесва просто като 4овек, с който да излиза, споделя, прекарва времето си и т.н. ](*,) . Не е толкова сложно да се сети666 сам :evil:

Satyr
04-25-2007, 10:51
Даммм, виждам, че ви допада темата, за моите 27 години живот на тази малка планета :D , каквито и да е било връзки, стигнах до извод, че силна връзка, говоря за истинско силна връзка, се създава единствено и само между приятели, тогава можеш да изпиташ истинско удоволствие от връзката.
За това и пуснах тази тема, за да разбера на какво мнение е мнозинството тук, за мен няма нищо по-голямо да съм, да бъда приятел с гаджето си, да си бъдем приятели, а не гаджета, последната ми връзка бе две години, не успях да стана приятел с нея и се оказа, по нейни думи, че сме били две години заедно единствено и само за секс, това ми секна желанието да го правя с нея, колкото и да е секси, готина и каквото и да е там, израз или дума, оприличаваща жената като символ на страстта.
Това ми е и бе идеята на този пост, за харесване ... всеки си има вкусови характеристики и рецептори, кой късоглед, на друг му харесва пресолено и така нататък, важното е, че наистина има страх, който пречи да се изразят истинските мисли и/ или чувства, чрез идеята да не нараним някой един път, като му спестим това което мислим, го нараняваме два пъти ;-)

BAYO
04-25-2007, 11:06
Въпрос към всички тия дет дадохте отговор: "Не те харесва!". Та въпросът ми е: Защо след като не го харесва излизат заедно, целувки по бузката, срещи, гостувания и т.н. ?? За кво са всичките тия неща? Аз ако не харесвам примерно `Death`Whore` (не влагам смисъл в тва да знаеш, просто пример), мислите ли, че бих излизал с нея, бих я целувал, бих и ходил на гости и т.н. ??? ТО няма логика в тва. Тя може и да го харесва, даже, не, тя го ХАРЕСВА, но изпитва най-вероятно скрити симпатии към някое друго момче, мисли си, че има шанс и за това изчаква и не иска да приеме въпросния пич (автора).

Моето мнение като цяло е, ако не искаш да си разваляте взаимоотношенията, продължавайте да излизате и да си правите всичко онова, което сте правили до сега. Може пък слънцето да огрее и твоята улица . Айде :wink:

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:13
Както прегръщам приятелките си, така мога и да прегърна и да целуна по бузата приятел мъж. Не е толкова ненормално.

04-25-2007, 11:17
BAYO, че аз имам приятелки, с които си спим на едно легло и се гушкаме, ти за целувки по бузката ми говориш.

Както казаха, "приятел" значи "приятел" и нищо повече. Не давай излишни надежди..

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:18
Гушкането е съвсем различно нещо. То е съпроводено с натискане.

_donna_
04-25-2007, 11:21
аз не мога да обичам някого ако не ми е приятел.

кво значи "ние сме САМО приятели" ..
кое е ПОВЕЧЕ от приятели?! болница.

sladkoto__angel4e__
04-25-2007, 11:21
emi moje bi ti e kazala taka,za6toto nqma 4uvstva kam,osven priqtelski!ne se pritesnqvai ot tova ne6to moje i da te haresa sled vreme!draj s neq kakto predi ne pokazvai promqna v otno6eniqta ti kam neq!

BWald0rf
04-25-2007, 11:26
намери си друга ...с нея нямаш шанс за нещо повече от приятелство

Stopman
04-25-2007, 11:27
е пък гушкането и целувкиет по бузата не значи задалжително,че е хлътнала по теб де.то момичетата като се прегръщат да не значи нещо пък.това е възможно ако момичето те има за ужасно добър приятел иии не се притеснява от теб ли нещо такова.Просто ти има голямо доверие. А иначе по темата,трудно е да се определи , може наистина да те харесва обаче хем да я страх да не си развалите приятелството, хем може да се е стреснала или притеснила (доста често дам бил свидетел на този ефект), а пък може наистина всичко това да е само защото те приема като приятел

Satyr
04-25-2007, 11:36
Това е идеята ми, неискам да притискам никой, готино ми е с нея. Тя ще си реши какво да прави с мен, все пак е на 23.

04-25-2007, 11:45
Гушкането е съвсем различно нещо. То е съпроводено с натискане.

Е, сега, ти ли знаеш какво правя или аз? За никакво натискане не става въпрос.

А, и като стана въпрос за връзката приятел-интимен партнъор и приятелство-любов.. Няма такова животно. Имам си приятели, имам и човек до себе си, когото не мога да нарека точно "приятел". Такива глупости като да му споделям всичко, непрекъснато да сме заедно, да ми знае съкровено желание.. Не, не на мен тия.

Приятелството и прекалено опознаване на партнъора погубва искрата на непознатото, на загадъчното, а това е основна съставка на любовта. Предпочитам да съм с човек, който разтреперва краката ми и да съм винаги под напрежение, отколкото да имам пореден приятел, с който и "се чукаме" (или трябваше да кажа "правим любов"?).

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:48
Да, говори ми, говори ми...гушкате се в позата "лъжички", нали? И съвсем случайно дупето И се оказва върху пениса ти. Аз падам от Марс!

04-25-2007, 11:52
Както кажеш, не споря с хора, които непрекъснато се запъват като магарета на мост. Радвай се там на абсолютните величини в живота си..

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:54
Добре, де, обясни ми как спите и как така се гушкаш с някого цяла нощ, без да изпитваш романтични чувства към него. Аз това го правех, когато бях малка и неспасяема.

Satyr
04-25-2007, 12:03
Ако ще си говорим за разтреперване и напрежение, става много неясно, а ако искаш да направиш много повече с твоят приятел( гадже), според мен трябва да си го опознал/а, за да знаеш да каде може да стигнеш, а и връзката не се гради само върху треперещи крака, повярвайте ми, секса отминава с манекен/ка дори да имаш връзка, който, която е изучила кама сутра на изуст... все по някоето време ще трябва да си кажете две думи и тогава идва разтреперващият момент, когато се започне дърпане на думите с "чингел", по нашенско кука, 'щото незнаят друго да правят.
От друга гледна точка, лошо няма, всеки ден очакваш гаджето ти да се прибере, да те погледне с онзи поглед, от който се чува падане на гащи и от тук идва следната мисъл, ти си уморен/а, той/ тя те поглежда, а от среща ефект нула, колко време ще изкарате така ;-)

zzztop
04-25-2007, 12:04
........ когато и казах от чисто сърце, че е харесвам, заради нещата които прави и, че ми е много приятно да съм с нея, тя строго ми заяви, че за нея съм само приятел... никога не съм успявал да е разбера тази дума приятел :(
Благодаря предварително!

Ако си и го казал така, както си ни го и написал, е възможно да не те е разбрала. /че Я харесвам и да я разбера/
Но нейсе може и от любовната мъка да е.

Ще ти го кажа кратко точно и ясно: Тя те харесва, но не я привличаш. И аз съм изпадал в подобна ситуация и до ден днешен нямам отговор.

Сам си прецени. Ако продължава да излиза с теб, значи имаш шансове да я спечелиш.

Qnchety
04-25-2007, 12:06
Харесва те само като приятел!!!

04-25-2007, 12:15
`Death`Whore`, не съм казвал, че се гушкаме "цяла нощ". Просто я прегръщам, говорим си известно време и заспиваме така, като бебета :oops:. Уверявам те, че никой от двамата няма каквито и да е романтични чувства към другия.

Сатир, прекрасно знам/знаем за преходността на плътските наслади, няма нужда да обясняваш. Колкото до умората - че аз да не копая нива?!?! Ако това ме спира сега, след някоя и друга годинка направо да се пиша в графата "сексуални скопци", баси..

`Death`Whore`
04-25-2007, 12:19
Добре, а какъв е смисълът да се прегръщате? Разбирам да се случи, да има рожден ден единият или да се прегърнете в началото или края на среща, обаче да се прегръщате и да си говорите...

Nassgerrack
04-25-2007, 12:37
BAYO ,тука ме разочарова брат,тъкмо почнах да си мисля ,че си истински playboy :) .

Да се върна към заглавието на поста:

Към автора на темата:Престави си ,че женския мозък е една тетрадка и на всяка страница са записани различни неща: например на едната страница пише "дрехи" ,на другата "интереси" ,на третата "приятелки". Отлиствайки лист по лист ти стигаш до един лист на който са записани имената на всички момчета,с които тя поддържа активна връзка(вижда се с тях поне 1 път в седмицата)И съвсем случайно забелязваш,че листа има 3 графи : Гаджета,Приятели и Лузъри.

Сега се сети за твоята мацка и се замисли името ти в коя графа е.По метода на изключването аз през интернет кабела го виждам,че не си в графата "гаджета" . Можеш да се впишеш в 2 графи,но не можеш да изтриваш името си.Вече си в графата "приятел",а оттам можеш да тръгнеш само надолу(към лузара).
Вероятността да имате интинмни отношения е нищожна,ти не можеш да промениш нагласата и към теб.Тя няма изведнъж да и скимне да ти дойде в ръцете и да каже "вземай ме" .Направи аналогия и със самия себе си: Ако някой познат ти пребърка якето и ти откадне нещата,после никога няма да му имаш истниско доверие.Сравнението е сурово,но за сметка на това е истинско.

И сега може да се намери някой да каже:"Аве тоя Nassgerrack са прай,че много разбира,той не е изживявал сигурно подобно нещо и не знае какво е". Ами тогава се бори за нея.Да те видим.Опитай!Бори се за нея,може да си един от хората които удрят джакпота в любовта!
Но се замисли за последствията,защото отношенията й към теб пак ще са приятелски,името ти пак ще седи в същата графа и в момента,в който тя види някой подходящ за раздела "гаджета" , ще те остави.Но нея няма да я боли,защото ще ти я приятелка.
Ще те боли теб,ти ще страдаш,а тя... ще си намери щастието там ,където ти си го изгубил.

Satyr
04-25-2007, 12:49
Когато започнеш да вадиш прехраната си така, че да издържаш двама или да си позволиш глезотийки, тогава ще разбереш колко човека до теб е човек, дали те разбира, а да учиш и работиш е още по-интересно. Не си мисли наистина, че трябва да си напременно потентен, за да те погледнат влюбено, наистина, нямам си на идея какъв е опита в живота ти или на останалите, в момента превръщаме темата в една добра дискусия, в която за сега виждам, че има добър тон и благоприличие, това е едно от нещата което подържа добрата връзка. Има една книга на която всеки път забравям автора, тя се казва "Фарс или никога повече самота", в нея автора цитира нещо интересно, върху което и до ден днешен мисля - "...предпочитам по-малко любов и повече добро отношение...".

BAYO
04-25-2007, 12:56
BAYO ,тука ме разочарова брат,тъкмо почнах да си мисля ,че си истински playboy :) .

Да се върна към заглавието на поста:

Към автора на темата:Престави си ,че женския мозък е една тетрадка и на всяка страница са записани различни неща: например на едната страница пише "дрехи" ,на другата "интереси" ,на третата "приятелки". Отлиствайки лист по лист ти стигаш до един лист на който са записани имената на всички момчета,с които тя поддържа активна връзка(вижда се с тях поне 1 път в седмицата)И съвсем случайно забелязваш,че листа има 3 графи : Гаджета,Приятели и Лузъри.

Сега се сети за твоята мацка и се замисли името ти в коя графа е.По метода на изключването аз през интернет кабела го виждам,че не си в графата "гаджета" . Можеш да се впишеш в 2 графи,но не можеш да изтриваш името си.Вече си в графата "приятел",а оттам можеш да тръгнеш само надолу(към лузара).
Вероятността да имате интинмни отношения е нищожна,ти не можеш да промениш нагласата и към теб.Тя няма изведнъж да и скимне да ти дойде в ръцете и да каже "вземай ме" .Направи аналогия и със самия себе си: Ако някой познат ти пребърка якето и ти откадне нещата,после никога няма да му имаш истниско доверие.Сравнението е сурово,но за сметка на това е истинско.

И сега може да се намери някой да каже:"Аве тоя Nassgerrack са прай,че много разбира,той не е изживявал сигурно подобно нещо и не знае какво е". Ами тогава се бори за нея.Да те видим.Опитай!Бори се за нея,може да си един от хората които удрят джакпота в любовта!
Но се замисли за последствията,защото отношенията й към теб пак ще са приятелски,името ти пак ще седи в същата графа и в момента,в който тя види някой подходящ за раздела "гаджета" , ще те остави.Но нея няма да я боли,защото ще ти я приятелка.
Ще те боли теб,ти ще страдаш,а тя... ще си намери щастието там ,където ти си го изгубил.

Хубаво постче ...добре е казано и съм съгласен напълно.

Nassgerrack, никога не е късно да се върнеш към тоя занаят. Ся съм далече, нямам време за girls, но като се върна, ще се постарая да не те разочаровам батко :D

P.P. Peace \m/

04-25-2007, 13:05
Добре, а какъв е смисълът да се прегръщате? Разбирам да се случи, да има рожден ден единият или да се прегърнете в началото или края на среща, обаче да се прегръщате и да си говорите...
Явно просто имаме различни представи за това, докъде се простира приятелството и по какъв начин го изразяват различните хора (ние двамата конкретно). С момичето сме само приятели, въпреки всичко, наистина.

Сатир, прехраната си я изкарвам. Е, не издържам двама, за щастие още няма нужда от това, но знам какво е да вземеш хляба в ръцете си. И все пак, почти не се случва да не съм в настроение за секс :lol: ! Пия за това ми състояние да се съхрани още дълги години..

Nassgerrack, палци горе! Напълно си прав, имаше такава теория - мисля, че бе "Теория на стълбата", като вместо листове на тетрадка бе даден пример с няколко стълби, преминаването между които обикновено завършва с грандиозно разбиване върху земята..

Satyr
04-25-2007, 13:06
Интересно подхвана темата Nassgerrack, тук не е до това кой какъв плейбой е, а да се изразяват мнения, свързани с израза поставен като задача за размисъл в началото, за теб всичко е фиктивно, наистина може и така да се нарече. Болшинството от случаите, разбира се не всички и слава богу, нещата опират до страха от самотата, ако ще е до кратък флирт, всеки човек си има цена, според зависи от това каква е твоята оценка, отсреща ти слагат оценка по-малка или сътоветно по-голяма към това дали си заслужава и до колко, дали да те отхвърлят или приемат. Всичко е въпрос на интерес, като цяло, човек използва даден набор от думи и словосъчетанията им, в процеса на използването им, започва да използва едни и същи за определени действия към които се стреми, от тук идват и грешките, в повечето случаи не се изразяваме правилно, за това исках да попитам, какво означава точно този израз, ако се впуснем в мисли, ще има обидени, нагрубени, а други поласкани, мислите са ... нож с две остриета, за това се определя разбиране, свързано с даден израз.

_donna_
04-25-2007, 15:39
егати анализите падат тука.. :smt005

кво ви става,бре,хора?!

L31h4z
04-25-2007, 18:58
Леле велика тема! =D>
Постват предимно интелигентни хора, които в същото време са и грамотни.

По темата:
За последните две години три момичета, които...да кажем, че бях влюбен само в една, другите 2 - харесвах, са ме наричали "приятел".И трите пъти не излезе нищо.Явно, това е едно от малкото неща, които представителките на нежната "половина" от обществото казват и винаги имат точно това предвид.

Satyr
04-26-2007, 07:39
Скъпи Дами и Господа,

Теорията на мнозинството се оказа правилна, Мадамата си има френд и не иска да ме нарани. Общо взето или взето общо, понякога мераците ни не могат да се мерят с желанието на едно момиче, независимо на каква възраст е - непоклатими са в решенията си!


Благодаря Ви!!!

04-26-2007, 08:03
Скъпи Дами и Господа,

Теорията на мнозинството се оказа правилна, Мадамата си има френд и не иска да ме нарани. Общо взето или взето общо, понякога мераците ни не могат да се мерят с желанието на едно момиче, независимо на каква възраст е - непоклатими са в решенията си!


Благодаря Ви!!!

Както казваше един приятел - Шанс!

Нищо, поне стана хубава приказка, записвам в тефтера, че всичките ми разсъждения за момичетата се потвърждават за 10301513135 път. Айде, аз отивам да го върна на една руса дяволица :twisted: