PDA

View Full Version : ъъъ серозно ли?



04-25-2007, 09:27
значи днес си говорим в даскало (аз съм моимче) бяхме подхванали темата за килограмите, и едно момче вика ако е над 60 кила аз даже няма да и знам името :shock: и аз си викам значи всяка трябва да е 50 кила 170 и с руса коса, аз лично съм 58 килца имам си приятел от година и нещо и се чудя абе момчета представете си да се влюбите в по-пълничко момиче и кфо?! заради външния вид няма да бъдете с него.... баси изцепката
айде дайте мнения

MartiSSima
04-25-2007, 09:44
Тоя е пълвн кретен бе!!!Ужас!Е кво аз като съм 1,76см и тежа 60 килца дай приятеля ми да ме зареже...още повече че на мен ханшът ми е широк...Ей така като вземат да мислят момчетата напрао ме пукат.Какво значение има колко кила е, ако е по закръгленичка дай да не й обръщаме внимание и да я отписваме.Абе мила кажи на този да се гръмне чесно![/b]

tedinci_
04-25-2007, 10:02
:smt060
любовта е сляпа,а пък това за килограмите не се ли отнася и за момчетата????? за това твоя съученик е в голяма заблуда!!! [-X

bulgarche
04-25-2007, 11:12
Че аз съм ходил с подводница даже :)
Има и по-ядващи се, и рядко с манекенки

aniezina
04-25-2007, 11:22
За жалост повечето момчета (кретени) мислят така... Когато бях 62 кг и висока 154-155 см, никой не ме и поглеждаше, въпреки че съм отличничка, не съм няква затворена и залюхана, и т.н.! Сега съм 158 см и тежа 53 кг , и в момента не ме оставят! Затова, за съжаление наистина външноста има значение :smt012 Но това не прави тази дискриминация правилна! Напротив! Това е направо долно и ужасно! Такива хора (които преди ми се присмиваха, а сега уж ме "харесват") просто не ги търпя! Кажи на приятеля си, да се постави в положението на дадено момиче, и да видим как ще се почувства(въпреки че предполагам и той е кретен, и това няма да е от голяма полза...)
Точно такива хора заслужават да са дебели и грозни! :twisted:

xaaaaaxaxaxa
04-25-2007, 11:46
За жалост повечето момчета (кретени) мислят така... Когато бях 62 кг и висока 154-155 см, никой не ме и поглеждаше, въпреки че съм отличничка, не съм няква затворена и залюхана, и т.н.! Сега съм 158 см и тежа 53 кг , и в момента не ме оставят! Затова, за съжаление наистина външноста има значение :smt012 Но това не прави тази дискриминация правилна! Напротив! Това е направо долно и ужасно! Такива хора (които преди ми се присмиваха, а сега уж ме "харесват") просто не ги търпя! Кажи на приятеля си, да се постави в положението на дадено момиче, и да видим как ще се почувства(въпреки че предполагам и той е кретен, и това няма да е от голяма полза...)
Точно такива хора заслужават да са дебели и грозни! :twisted:
bah ti si basi bi4meto :D

jony
04-25-2007, 11:54
Апф, външният вид не винаги е от значение.
Той е от значение, само, когато няма акъл в главата, който да тежи :)

IKAR
04-25-2007, 12:30
значи днес си говорим в даскало (аз съм моимче) бяхме подхванали темата за килограмите, и едно момче вика ако е над 60 кила аз даже няма да и знам името :shock: и аз си викам значи всяка трябва да е 50 кила 170 и с руса коса, аз лично съм 58 килца имам си приятел от година и нещо и се чудя абе момчета представете си да се влюбите в по-пълничко момиче и кфо?! заради външния вид няма да бъдете с него.... баси изцепката
айде дайте мнения
по принцип не е са важни само килограмите а външноста като цяло. нормално е хора с по-добра външност(под което не се разбира гелосани индивиди с ланци и некакви с по 1-2 кила грим) да си избират подобни. хубавото е че сега е времето да си моделирате външноста с тренировки и хранене. спорта е важен независимо дали искате да отслабнете или да качите килограми. другия фактор е храната, като се разбира не да ядете само от определн вид неща, а от каквото искате в по-малки или по-големи количества, в зависимост дали искате да сваляте или да качвате и да се набляга на определени неща... не му е мястото в тоя раздел да пиша за това...

Stopman
04-25-2007, 12:34
това е пълна простотия за килограмите.Това са момчета които нямат грам мозък, имат много голямо (прекомерно) самочувствие иии са си изградили някви идеали.То излиза че няма да хареса момичето за това което е,а ще търси по външността.Не е особено умно :mrgreen:

HopeLesss
04-25-2007, 12:40
Хахах, вчера си говорих с даскала ми по история, който всъщност е супер як пич и той ми каза: "Жената трябва да е леко тлъстичка, за да има какво да се пипне" :lol:

Истината е, че никой не иска да прегръща торба с кокали, но пък и да пипаш сланина и да се чудиш т'ва цица ли е, шкембе ли е, също не е много много приятно :lol:

Повечето момчета, които търсят момиче, като тия по списанията си остават само с мечтите и ръчното самозадоволяване.

Пък ти си карай работата и не се замисляй чак толкова. Важното е човек да се харесва такъв, какъвто е, а ако не - да се промени. Какво значение имат коментарите на някакви си недорасляци, които още не знаят онова в гащите им за какво служи :twisted:

04-25-2007, 12:41
За жалост повечето момчета (кретени) мислят така... Когато бях 62 кг и висока 154-155 см, никой не ме и поглеждаше, въпреки че съм отличничка, не съм няква затворена и залюхана, и т.н.! Сега съм 158 см и тежа 53 кг , и в момента не ме оставят! Затова, за съжаление наистина външноста има значение :smt012 Но това не прави тази дискриминация правилна! Напротив! Това е направо долно и ужасно! Такива хора (които преди ми се присмиваха, а сега уж ме "харесват") просто не ги търпя! Кажи на приятеля си, да се постави в положението на дадено момиче, и да видим как ще се почувства(въпреки че предполагам и той е кретен, и това няма да е от голяма полза...)
Точно такива хора заслужават да са дебели и грозни! :twisted:

4e te nqma da te 4ukat v belejnika a v debeliq guz, zatva ne te i poglejdat.q se zasrami prase i begai v fitnesa :smt018

04-25-2007, 12:45
Нормално е всяко момче да търси момиче с хубава външност.Незнам защо се очудвате толкова.На вас ако ви дойде някакъв дебелак ще му обарнете ли внимание.Не се правете че външноста няма значение какви са тия глупости!Естествено че има огромно значение , вие като сте толкова отворени що не ходите с някви грозни задрастеняци защото имали добра душа....

HopeLesss
04-25-2007, 12:52
Госте, що си мислиш, че слабите винаги са хубави??? :lol: Познавам много слаби момичета, които в лице приличат на гЪз! Разбира се, че външността е важна, но не само тя. Има къде къде по-важни неща... спрете да бъдете толкова повърхностни :x

04-25-2007, 12:55
cool girl ti 65kg li tejish?

MaKiNgMeCraZy
04-25-2007, 12:56
А ти по какви жени си падаш? 180см 45 кг?!

SINDEL
04-25-2007, 13:01
Пфф! Тва с килограмите е пълна глупост! Познавам много готини моми4ета, за които сигурно пове4ето ще кажете, 4е са леко пълни4ки, но изглеждат супер. Няколкото килца отгоре изобщо не ги загрозяват. И обратното - знам и щеки, които оба4е в лице мязат на кобилки, така 4е колкото и да са слаби, пак никой няма да ги погледне.

HopeLesss
04-25-2007, 13:04
cool girl ti 65kg li tejish?

Не, всъщност тежа 54, но гаджето ми не е с мен само заради секса и заради килограмите. Трябва да си много много пропаднал, за да си търсиш момиче по теглото. Т'ва да не ти е стока... пффффф недорасляци такива. Ето защо момичетата търсят по-големи... вече ми стана ясно!!! ](*,)

quench
04-25-2007, 13:05
аз обичам пълните жени! прелестни са!

не се ебавам,знаете ме,не се ебавам

HopeLesss
04-25-2007, 13:09
аз обичам пълните жени! прелестни са!

не се ебавам,знаете ме,не се ебавам

Не става въпрос за пълни, а за нормални момичета, които като ги прегърнеш да не ги счупиш. Прекалено слабото и прекалено пълното никога не е красиво. Важно е да има чар и излъчване. Пък и 60 кг не са чак толкова много... какво ще кажеш за 80 примерно :lol:

Radeto_
04-25-2007, 13:24
Аз също съм на мнение, че за момиче под 1.70, 60кг. са множко (между другото съм 1.70 - 53кг).Тва не значи, обаче че трябва да си някъв скелет и да гладуваш, за да си горе-долу в границите.Пък и няма какво да се лъжем - опаковката е важна колкото и да не ви се ще да го признаете.

razbira4
04-25-2007, 13:26
evalata,radeto to4no taka!
vse pak po ulicata hodish pod ruka s obvivkata a ne s haraktera!!

AngelOfDarkness
04-25-2007, 14:35
170 см и 53 кг си е баш скелет, ама щом те влече...

Смятам да пропусна колко тежа и колко прелестно изглеждам, защото не му е мястото да се фукаме тука, да се лъжем и ..подобните ...

!!!Но подчертавам, че има момичета, които тежат много, а в същото време изглеждат идеално. Дават им по... десет килограма по-малко, примерно. Има момичета, които смятат че са зашеметяващи със своите 50 и нещо килограма, а са пълни на вид, увиснали, с грозна структура, голяма глава и малко тяло, къси ръце и криви крака... и.. не си мият зъбите ... примерно отново :)

Още ли определяте колко сте съвършени по ръстта и теглото? :-D

Radeto_
04-25-2007, 14:47
Всъщност влече ме да.И не се смятам за скелет - напротив - има какво още да се желае ама да не се престараваме.Пък и що да не му е мястото тук - та нали затова е тая тема?

MaKiNgMeCraZy
04-25-2007, 14:52
Всъщност влече ме да.И не се смятам за скелет - напротив - има какво още да се желае ама да не се престараваме.Пък и що да не му е мястото тук - та нали затова е тая тема?


Грозно е!За мен поне е грозно!Даже отвратително .. дори на манекенките им наложиша вече граница от 50 ли колко там кг бяха ... То като си легнеш до жената тя ще ти убива ...
P.S. Всеки си има вкус, но принципно повечето мъже харесват средни на размери момичета ;) Ама първо им гледат акЪла ;)

mahalenski bokluk
04-25-2007, 15:00
debelite da mal4at i da umirat v depresiqta.garva do posledno za si4ki deto ne gi biva :mrgreen:

авторката
04-25-2007, 15:01
ето пак виждам момчетата хипер много държат на външния вид ( имам предвид гаджетата им да са моделки) какво против имате обикновените момичета със гланц и спирала които не ходят на кокили?!?!? нима ние трябва да не обръщаме внимание на моммчетата които цялден са пред компа и вместо да излизат са на ръчна преди лягане?!?
в класа имаме едно малко по-пълно момиче, нито едно момче не я поглеждаха само я минава с тъпите коментари "прасе" "кифла и т.н." а когато момчетата от горните класове взеха да търсят всичко спря
мен ми стана супер жал ама то тва са мъжете - свестните са на изчезване

fak_you_maafaka
04-25-2007, 15:04
Недей ни съди всичките само заради някъв пикльо който се е правил на гъзе. Външния вид има значение наистина само за някой от по-"готините" момчета на които всички им се лепят. За повечето е важен характера.

azzzzzzzzzzzzzzzzzz
04-25-2007, 17:24
xaxax ave vie momicheta me rasmivate...mn ste prosti ama vie bihte li tragnali s nqkfo tlysto mom4e primerno 100-150 kg i da e visok 160 ? pa i da ne e vajen vanshniq vid ama si e i nepriqtno da te gledat po ulicata s nqkfa slanina pod raka pa kamoli da si q gledash ti v legloto

Radeto_
04-25-2007, 17:39
Било грозно значи, даже отвратително - интересно - никой не беше ми го казвал - току виж взема да ви повярвам.И щом така отчаяно твърдите, че теглото не е от никакво значение (то не е всичко - естествено), току виж си помислила, че вие сте комплексари на тая тема.Първо си вижте аватарите - колко от тях са с красиви и слаби красивици - интересно що не сложите някоя закръглена или направо дебела като толкова ви харесват.Бъдете честни със самите себе си - не е нужно да залъгвате аудиториата.

malkoto_sladur4e
04-25-2007, 17:58
:shock: Кво е т`фа м? :shock: Ужас! Когато човек се блюби истински външния вид няма никакво значение за него!Аз също не съм слаба...нормална съм и моя приятел винаги си ме е харесвал!Дори 100 кила да стана пак ще ме харесва защото съм неговото момиче! :wink::wink::wink:

Rookie
04-25-2007, 18:03
http://foto.rambler.ru/public/a/r/ar-man-cho/3/fat_babe05/fat_babe05-web.jpg

Бихте ли я праснали?

Генетично е заложено за мъжа да харесва по слаби жени (или по скоро с нормално телосложение), а не дебелани!

Каквото и да говорите, това е безспорен ФАКТ!

Що има ревюта с манекенки по 40кг, а няма нещо от типа Мис "Макси Шоу"?!

Айде събудете се...

04-25-2007, 18:10
важно е да блазни окото :mrgreen:

Ramires
04-25-2007, 19:07
Момчета, мислите само със смотаните си пишки! Забелязвали ли сте, че ако някой ви е неприятен като държание и ви се струва грозен, дори ако е красив и ако някой ви радва много ви се стрвува много по-красив отколкото е? Това е факт!
И най-тъпото е да твърдите, че пълничките момичета са грозни! Аз лично не смятам, че ако момиче е пълно има проблем - излизал съм и с дебелички момичета и със слаби - мога да кажа, че всяка си има своя чар и стига да се чувства самата тя добре с килограмите си, значи всичко е наред!
Естествено не се оставяйте да заприличвате на прасета - поспортувайте, хранете се правилно ... но в никакъв случей не се тормозете за килограмите си! Поддържайте се чисти и облечени със стил и всичко ще е наред, а който ви каже, че сте дебела е пълен смотаняк и не заслужава компанията на една истинска дама!

krem4et0
04-25-2007, 19:12
Питала съм много момчета и мъже. Всички са отговаряли така-да висока и слаба да я гледам, ама за мен да е леко закръглена с по-широк ханш и тънка талия. Не знам, но тези момичета са най-харесвани. Аз не съм първа слабост. нагоре съм много слабичка, ама имам доста широк ханш и тънка талия, която го поддчертава. Приятелят ми все ми казва-абе напълняла си, ама не отслабвай-така повече ми харесваш. 1 жена с извивки е ЖЕНСТВЕНА. И какво като минах 50-ти килограма-не съм умряла. Истината е, че аз да речем тежа малко килограми, но заради проклетите си широки кокали(таза де) никога няма да изглеждам сепер слаба!

04-25-2007, 19:13
е нека си признаем външноста винаги е от значение, друг е въпроса вече когато опознаеш даден човек по-отблизо...

`Death`Whore`
04-25-2007, 19:14
Имаше някаква статия, че най-благоприятно за зачеване и износване на здраво бебе било, когато разликата между ханшът и талията на жената била еди колко си...и жените инстинктивно харесвали такива жени...

unexisting
04-25-2007, 19:16
edno vreme, dokolkoto znam , vyv Franciq. Na moda sa bili debelankite..
4estno kazano i na man mi haresvat, v nqkoi situacii...
Ima neshto vyzbujdashto v tova nikoi da ne q iska i tq da te iska :twisted:

Cerealkiller
04-25-2007, 19:21
Ми то всъщност и за външността да са момчетата пак грешат ,защото килцата не са толкова определящи .Изразът "моите кости са много тежки" може да звучи като оправдание ,ама си е всъщност мн вярно! Не е важно колко тежиш ,а как точно изглеждаш ,защото виж може да си 1.68 - 52 кила и някой друг пак толко висок да е 58 ,ма ти пак да си кат мекица разплут и с корем ,а другия да чупи орех с дупето си ( като на рекламата ,ако я знаете) и в този случай си по лек ,ма ко от туй.
Бe обичайте се и хич да не ви пука ,има кой да ви гледа като е опряло :-D

vikito91
04-25-2007, 19:34
Van6nostta ne e nai vajnata,no opredeleno mom4etata se zaglejdat pove4e po po-slabi4kite.A otnosno tva 4e 170-53kg e skelet,ne e taka.Az sam 168 i teja 47-8kg i skelet opredeleno ne sam,ima kakvo da se pipne a i ploska ne sam,taka4e 165-170(50-55kg)si e edno dobro tqlo,spored men.

L31h4z
04-25-2007, 19:58
Абе, вие като се запознавате с момиче, първо за килограмите ли питате? :lol:
Килограмите не винаги са правопропорционални на коефициента определен чрез субективно оценяне на външния вид, относно въпросния (дори да предположим, че не ви пука за характера, а САМО за външния вид).
В класа ми има едно момиче, което е около 1,60 и е около 55, според нейните думи, килограма.И честно казано е супер готина и изглежда доста слаба.Характера, вече, няма да коментирам.
В същото време друга позната, която е малко по-висока и тежи малко повече килца (1-3) изглежда бая пълничка.
Не ме линчувайте, не гледам само това - не съм толкова инфантилен и ограничен, просто го давам като пример.
Заключение - прекалено е относително.Разликата във външният вид на две момичета/момчета на едни килограми може да е потресаваща.
Така че - СТИГА ГЛУПОСТИ!

04-26-2007, 09:17
За жалост повечето момчета (кретени) мислят така... :
така мислят пишлеметата, които никога не са се замисляли за това, 4е жената която си избрат един ден ще бъде майка на децата им.

Sisilota
04-26-2007, 09:44
Госте, що си мислиш, че слабите винаги са хубави??? :lol: Познавам много слаби момичета, които в лице приличат на "задни части"! Разбира се, че външността е важна, но не само тя. Има къде къде по-важни неща... спрете да бъдете толкова повърхностни :x
Tochno taka! =D>

no0k1e
04-27-2007, 00:27
много ясно,дебеланите не са на почит(стягайте се)...но по принцип не се гледат килата, а това как изглежда...може па да има тежки кости :-D

jony
04-27-2007, 00:29
много ясно,дебеланите не са на почит(стягайте се)...но по принцип не се гледат килата, а това как изглежда...може па да има тежки кости :-D
Tежки костИ?
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt082 :smt043

theEXPLOITED
04-27-2007, 00:46
Estestveno 4e v1n6nostta e ot zna4enie za nqkoi pove4e za drugi po malko no vinagi eot zna4enie.az sa6to vinagi sam obra6tala golqmo vnimanie na na4ina po koito izglejda daden 4ovek...kilogramite sa6to sa ot zna4enie do nqkade -az naprimer ne sam bila po tejka ot48kg. do sega-i nqma da tr1gna s nqkoe prase 6toto bez da iska 6te vzeme da me sma4ka 8) 8) 8)

04-27-2007, 03:25
абе вижте какво... на млади години момичета по 60-70-80 кила, след още 20 години колко ще тежат ?! ТОН - 2 , 3 ?!?!!? Затова има една приказка: денят си личи от утрото. Когато е млад, човек трябва да е във форма и изобщо дебелите нямат причина за извинение(освен ако това не е в следствие на болест). Аз им казвам да се хващат на диети и сериозни физически упражнения, защото естетически погледнато добре оформеното тяло със стегната кожа изглежда много по-добре от висналото шкембе и целулита на седалищата... кво ще се сърдите на момчетата, че харесвали манекенки - ми станете и вие манекенки и вас ще харесват!

П.С. Горното се отнася и за разплутите младежи

`Death`Whore`
04-27-2007, 05:35
Мога да ви кажа, че немалко мъже харесват пълнички жени. И нито пълните мъже, нито пълните жени са непълноценни хора. Бившият ми е дебел, и какво? Да не би да не сме правили хубав секс? Да не би да ме е било гнус?

judas
04-27-2007, 05:54
xaxa 6eguvate li se we.viz sa ako si namerq po te6ko momi4e i si go obi4am mnoo qwsno 4e nema da q zareja za tva 4e tezi s 5 kila pove4e ot biv6ata primerno ili 4e e po visoka.tva za men ne e problem.no nikoga nqma da se vlubq v momi4e koeto da tezi nad 90 kila 4e tam si e lo6o ve4e.6e mi sedne otgore i az 6e izdi6am kato spukan plondir,ili momi4e s pove4e ot 10cm po visoko ot men-takiva rqtko se sre6tata sled kato sum 1.90 visok.ta imate otgovor ot men :-D

Child_In_Time
04-27-2007, 06:05
В повечето случаи по пълничките момичета са дори по симпатични от кльощавите ( и тва го казва момиче 160 см 45 кг. :smt013 )

olive_oil
04-27-2007, 06:16
Аз пък съм на следното мнение - ако си пълничък/а или направо дебел/а и ако другите ти се подиграват или ако не можеш да си хванеш гадже и ако това те притеснява вземи и отслабни. Неможе винаги пълните хора да се поставят в немолост! А не се ли замисляте за слабите, които полагат луди грижи за телата си?!?!?!? Който иска да изглежда добре винаги може да постигне добър резултат! Няма невъзможни неща.

04-27-2007, 07:43
абе вижте какво... на млади години момичета по 60-70-80 кила, след още 20 години колко ще тежат ?! ТОН - 2 , 3 ?!?!!? Затова има една приказка: денят си личи от утрото. Когато е млад, човек трябва да е във форма и изобщо дебелите нямат причина за извинение(освен ако това не е в следствие на болест). Аз им казвам да се хващат на диети и сериозни физически упражнения, защото естетически погледнато добре оформеното тяло със стегната кожа изглежда много по-добре от висналото шкембе и целулита на седалищата... кво ще се сърдите на момчетата, че харесвали манекенки - ми станете и вие манекенки и вас ще харесват!

П.С. Горното се отнася и за разплутите младежи

Ami ne vinagi e taka- na nqkoi Genetichno im e zalojeno da Sa zakrygleni (da ne kaja debeli- takava im e strykturata) ii kakvito i dieti da spazvat i kolkoto i da se staraqt efekta e minimalen. A po princip tochno v puberteta ii kakto kaza "na mladi godini" se promenqme- mnogo ot priqtelkite na maika mi kazvat 4e v puberteta decata im sa otslabnali sled kato sa bili pylnichki kato po malki :!:
No i sym saglaSna che trqbva da se polagat izvestni griji za tqloto- sport, zdravoslovno hranene, no ne i aDSki DieTi koito kato spresh i da se poluchava obraten efekt, ot nujdata na organizma da si nabavi zagubenoto po vreme na DieTaTa..

cute
04-27-2007, 13:20
DECA! Az sum 1.70 i teja 57 i sum model na belio - i moga da vi kaja - nikoi ne me smqta za debela!

cute 2
04-27-2007, 13:37
В добавка на написаното по-горе от cute- преди 2 госдини тежах 56 кг, а съм виксока 1.80м. Поради ред причини ми се наложи редовно да посещавам редовно, с програма, фитнеса. Сега съм 65кг, но съм много по-стегната и много по-харесвана от самата мен и околните! Уловката- мускулната маса тежи повече от мазнините или нетренираните мускули! Така че само недорасъл мухльо може да се изкаже така за килограмите-те зависят от височината, структурата, мускулната маса и т.н.
Все пак, момичета, поддържайте се, за да сте без грижи! :wink:

bungle
04-27-2007, 13:49
К'во бе, аз съм метър седемдесет и нещо и тежа 55 кила. И си ми е суууупер. Отива си ми. :-D

04-27-2007, 13:52
awe kfi ste debili :)

някой!
04-27-2007, 22:01
мускулната маса тежи повече от мазнините или нетренираните мускули!
В грешка си мускуланата маса е най-лека.Най-тежки са костите ,мазнините и водата в тялото!

Ice_Queen
04-28-2007, 11:28
ахахахахаха,бати и темата и постовете..

04-28-2007, 19:41
шшшшш кви са тез 60кг бъчви бе ...
САМО МАНЕКЕНКИТЕ :mrgreen:

Saska
04-28-2007, 19:54
външността има значение..но има и такива момичета, коиот независимо че са малко по пълни...са по-красиви и симпатични от някои кльщави и кокалисти дами...но този твой приятел...не е много наред..определено.... [-X

RoCK_BabE
04-28-2007, 19:58
гостче манекенка под 170 см не пущат...което значи че ако е под 55 кг е БОЛНА! Аз съм на 15 висока съм 1 78 и тежа 60 килограма. А да те гушне приятеля ти и да се наръга на някъф стърчащ кокал е гадно...много сте глупави тия дет харесвате кльощи

morta ragazza
04-28-2007, 20:40
tva 4e edno momi4e e debelo ne e ot golqmo zna4enie no predstavete si slednata dvoika: debelo momi4e da hodi s mom4e 4iito kraka sa kato kle4ki..ne li sme6no..dori i tezi hora da se obi4at tva e mn sme6no..

bqsna_teenagerka
04-29-2007, 10:39
ами виж,по приятно е ако имаш гадже трепа4...ама ако е напълняла кво толкоз ще отслабне пак...ама има мом4ета кретени наистина и дето оби4ат съвсем клощавите дето кокалите им пробиват кожата имат 2м растояние между краката и като се шибат после се 4удят защо имат синки по тялото! ми защото шибаш кокали!....на мен едно бифшо гадже ми каза 4е съм дебела...стана ми кофти защото наистина трябва да смъкна малко,....щото не съм същата мацка но нищо аз ще си върна формата ще стана супер секси и ще му се мярна пред о4ите с една къса поли4ка та да се пука от яд 4е ме е испуснал...

SHANNEN
04-29-2007, 17:17
Това са пълни глупости,70 % от момчетата мислят с тоя акъл което не е никак добре.Едно момиче тежи ли малко повече значи е загубенячка и няма смисъл да се занимават с нея.Отворете си очите за Бога...

iLoveChocolate
04-30-2007, 08:22
е тва просто за пореден път доказва, че някой момчета /не сички/ се интересуват най-вече от външния вид на едно същество. вярно е той първо привлича, но после идва и друг момент, че ние си имаме и душа.

No_LiMiTe^f
04-30-2007, 08:46
Аз пък си се гордея че не съм щека!Баси нормална съм си за височината и мога да ви кажа че "Има момчета които харесват пълни момичета и такива които не си признават!"
Сигурна съм че голяма част,казвам голяма част защото има и изключения,харесват да има какво да се пипне,а не да се чудят тва пръчка ли е или щека!

Angel4enebesno
04-30-2007, 09:42
Tova,koeto vssu6tnost drazni mom4etata e,4e ima mnogo jeni,koito za jalost ne znaqt kak da se poddurjat!Ako ti znae6 kak da se napravi6 krasiva,tova 4e si pove4ko kilca ne e problem!A 4oveka,koito go e kazal mi zvy4i kato mom4e,koeto ne znae o6te v koi svqt jivee!

04-30-2007, 11:21
преди време с един приятел обсъждахме точно това и той каза нещо наистина умно :-D :-D :-D Мъжете не са кучета за да ядат кокали

SneJna_
04-30-2007, 12:12
гостче манекенка под 170 см не пущат...което значи че ако е под 55 кг е БОЛНА! Аз съм на 15 висока съм 1 78 и тежа 60 килограма. А да те гушне приятеля ти и да се наръга на някъф стърчащ кокал е гадно...много сте глупави тия дет харесвате кльощи
i az kato sam 175 i sam 52-3 kg kvo? da ne sam bolna ot anoreksiq
i e li4no moe mnenie 4e van6niq vid vinagi ima zna4enie 6toto samo momi4etata piskat 4e neznam si koi bil i kazal 4e e debela em mn qsno 4e nqkaf super krasiv nqma da hodi s nqkva det ne e hubava nali? ama nikoi ne se zapitva dali e vijdal nqkva super qka macka s nqkaf oligofren...emi nqma i da vidi za tova horata se razdelqt teq koito sa hubavi si hodqt s drugite hubavi a groznite hodqt s grozni tva e! tejko e ama e istina

gafinka
04-30-2007, 18:45
abe mahnete gi tia temi be

RhytmiX
04-30-2007, 18:48
Az puk si mislq 4e e po-hubavo da si ima6 gadje taka da e 1,70 i 56-7 kila...perfektno 6te e nqma da e debela a 6te si e suvsem normalna....a i v seksa 6e e po got...ne iskam da imam 4uvstvoto 6e se 4ukam sus skelet i ten podobni deto mu se broqt rebrata i kostite na rukata.. :-D

krem4et0
04-30-2007, 19:14
А пък моето гадже си пада по момичета със закръглени дупета и харесва моето, нищо, че не е най-слабото на света!

<black soul>
04-30-2007, 19:15
Нормално е всяко момче да търси момиче с хубава външност.Незнам защо се очудвате толкова.На вас ако ви дойде някакъв дебелак ще му обарнете ли внимание.Не се правете че външноста няма значение какви са тия глупости!Естествено че има огромно значение , вие като сте толкова отворени що не ходите с някви грозни задрастеняци защото имали добра душа....
напълно правилно! не говоря че едно момиче трябва да е под 60 кл, щото това си зависи и от височината и от структурата и т.н. ...но да ми казвате че момчетата които харесват само слабички момичета са кретени... това е тъпо и само идиот би го казал! ако човек само по характер си избираше половинката до сега всички попове и съответно адвокати по бракоразводни дела да са умрели от глад.помислете трезво. за вас се момчетата са некви утрепки пък не усещате колко ви е ъкъла!

tequila
04-30-2007, 19:21
Божееееее 60 килограма било дебело #-o абе вие наред ли сте бе ? тва си съвсем добре тц тц тц .... :smt012

No_LiMiTe^f
04-30-2007, 21:58
Божееееее 60 килограма било дебело #-o абе вие наред ли сте бе ? тва си съвсем добре тц тц тц .... :smt012

Най-после някой да го каже! =D> =D>

04-30-2007, 23:19
v malkite dupeta vseki kur izglejda golqm :) taka 4e koito haresva klioshti e qsno zashto

Sisilota
05-01-2007, 05:39
DECA! Az sum 1.70 i teja 57 i sum model na belio - i moga da vi kaja - nikoi ne me smqta za debela!


К'во бе, аз съм метър седемдесет и нещо и тежа 55 кила. И си ми е суууупер. Отива си ми. :-D

vii za debeli li Se imate??? omFg :smt005


Божееееее 60 килограма било дебело #-o абе вие наред ли сте бе ? тва си съвсем добре тц тц тц .... :smt012
SyglaSna Sym S teb :]


А пък моето гадже си пада по момичета със закръглени дупета и харесва моето, нищо, че не е най-слабото на света!

i Moeto SyShto :mrgreen:
i S moite Si 60 kg Si me haresva takava kakvato Sym :smt019