PDA

View Full Version : Predekulacionnata te4nost



Гостъ
04-25-2007, 10:02
I taka , hora iskam da si kajete mnenieto za predekulacionnata te4nost ili po-skoro moje li da se zabremenee ot neq.znam 4e ima podobni temi , no ne bqha iz4erpatelni imashe i mnogo protivore4ivi mneniq.Problema primen e 4e na gadjeto mi zakuznqva , seks ne sme pravili .Vuzmojno li e da e zabremenqla ako po pr1stite mi e popadnala v malki koli4estva(prusta ne mi e bil 4ak vlajen ot neq).Pisah do edin online ginekologi4en sait , pitah i urolojkata koqto 4esto poseshtavam.Ot devte mesta mi otgovoriha "Prfedekulacionnata te4nost e vuzmojno da sudurja spermatozoidi , no te sa negodni , i sudurja samo ako do predi 3 4asa si svurshval.Dori da ima ne sa dostatu4ni da oplodqt qicekletkata , zashtoto sa mnogo malko a i ne biha se spravili s kiselinnata sreda vuv vlagalishteto(znam 4e e nujen samo 1 , za da q oplodi , no drugite sa mu nujni za da go .."dokarat"jiv do qicekletkata.")Dobre , ama vse pak se vkarvam v nqkvi filmi :( i se pritesnqvam dali vse pak e vuzmojno neshto da e stanalo.
Dopulnitelna informaciq za tazi te4nost...znam edinstveno 4e celta i e da neutralizira PHto na urinata i da smaje uretrata za da moje spermata da mine po-lesno.
Smqtate li 4e imam osnovanie da se pritesnqvam pri polojenie 4e ne sum svurshval ( i v momenta kogato sum bil s gadjeto , i..predi tova ..pone ne i v ramkite na 3 4asa) i ne sum "prnikval" v neq s poloviq 4len.
Predvaritelno blagodarq , i molq bez izlishni komentari izvun temata, znam 4e ima podobni temi , kakto ve4e kazah , izvinqvam se ako se povtarqm :) :-s

04-25-2007, 12:07
Споко нямаш повод за притеснения =). Дори да има сперматозоиди в течността няма начин да оплодят яйцеклетката не се коси.
А може ли линк към онлайн сайта? =)

jony
04-25-2007, 12:10
Не, няма абсолютно никакъв шанс. Ама никакъв.
И защо мислиш, че сега няма да има противоречиви мнения и.т.н.?
Ти не искаш да разискваме темата, а просто искаш да прочетеш
"всичко е наред, няма страшно"!!!
Като ще правиш подобни неща, порасни!

04-25-2007, 12:14
Ne e stanal fal, ne se trevoji. Kolkoto do sydyrjanieto na spermatozoidi v te4nostta, ne moga da ti kaja nishto sigurno, samo ti kazvam, 4e v slu4aq koito opisvash momi4eto ne e zabremenqlo. Aide, dano namerish otgovora :)

04-25-2007, 13:10
След като си питал специалисти, не виждам защо питаш пак..

aniezina
04-25-2007, 13:15
След като си питал специалисти, не виждам защо питаш пак..
За да чуе мнението и на връсници.
По темата- не се притеснявай , няма начин :wink:

Гостъ
04-25-2007, 17:27
Ами точно за да чуя мнението и на връстници.Не търся успокоение , благодаря на всички които отговориха

russianmafiaboss
04-28-2007, 19:16
няма проблем пич, все пак за това си е създаден този сайт