PDA

View Full Version : Хитлер? ..



Страници : 1 [2]

Ziezi
06-06-2007, 00:44
а Атлантида къде се е намирала?

знаете ли кои са били арийците?

малко се поразровете в историята на Южна Азия и вижте,че са били черни като въглища

аз съм бял славянин

а от кръвта на пра-българите не е останало нищо във вените ни

3 млн славяни + 60 000 българи, уау, доста "силна" е кръвта на тея прото-монголски племена,а? ;)анархо-комунистическият родолюбец пак се опита да каже нещо!откъде ги черпиш тез данни за бройките на племената бе,пиле?тодор живков ли ти го говори?

quench
06-06-2007, 04:21
толкова са били славянските племена на полуострова, когато са дошли прабългарите - а оттам вече са почнали да се мешат и т.н.

не виждам защо изобщо имате нужда да делите хората на арийци и бляяяяя разни други и т.н.

все едно кръвта във вените определя какъв човек си

Шишарка, казах да провериш кои са арийците, донесли пост-ведичексата култура в Индия

а не да ми показваш индийски мисюлмани - нормално е да са блеи, нали са европеиди - всички по Пакистан, Афганистан и т.н. са с променен генофонд в следствие на тюрксите инвазии

но това не го пише в трудовете на евгениците и не е нужно да се знае 8)

quench
06-06-2007, 04:27
http://en.wikipedia.org/wiki/Indo-Aryans

http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan

макар тези трудове да са доста кратички и леснооборими, всичко друго имам на .pdf, а не ми се качва, при положение, че след изтегляне ще му напраивте аутодафе като на "опсано за Райха познание" :lol:

айде като сте за арийци и разни такива, обяснете ми какво фактически, според вашите възгледи, прави вашите арийци по-висши и те вид или повид са на Homo Sapiens?

Rammstein
06-06-2007, 06:00
Дори самото име арийци идва от санскрит и означава благородни! Да вземем за пример прабългарите-те са имали държавност,развити градове и култура още когато повечето европейски държави са били в родово-племенния строй!Това са арийците-силният народ,приспособяващ се при всички условия, прогресиращ колкото и да не им се иска на последователите на Талмуда това да е така.Изкараха Хитлер сифилистик,луд,хомосексуал ист и какво ли още не, след Освобождението орязаха България за да обслужват собствените си интереси,дори и в момента ни водят до обезлюдяване и гибел чрез своите изобретения комунизма и демокрацията!

quench
06-06-2007, 06:16
да бе, ще ми кажеш, че има няква мистична обща енергия, която кара даден народ да има определена съдба, така ли? това Светлина или Алена го е казала? ;)

изобщо, освен сляпа вяра, имате ли някакви убедителни доказателства в подкрепа на вашите твърдения?

щото аз мога да твърдя, че Слънцето обикаля около Земята и колкото и трудове по астрономия да ми показваш, аз да тропам по масата и да те наричам "невежа" :lol:

ScionOfStorm
06-06-2007, 06:47
Я, имаме ново наци у форумО :O
Уииииии :mrgreen:

AngelOfMercy
06-06-2007, 06:49
Хитлер е бил нищожество един психясал човек с криворазбрани идеи.....Не БЯЛА РАСА РАМСТАИН А ЧИТА АРИИСКА РАСА.......явно никой не е чел не е слушал за кфо е стаало въпрос..но както и да е

quench
06-06-2007, 06:56
ето едно верно мнение

;)

tolerance is dead

;)

Хитлер е бил герой на германската нация, а ако е бил победил, е щял да да изтреби всички други народи на Земята

не разбирам само, ако сега дойде при вас Фюрера и каже "ти си следващия", сами ли ще положите глава за удара на секирата? :D

ScionOfStorm
06-06-2007, 07:00
Хитлер не е бил тру езичник. Който не е тру езичник, под ножа. Райх на езичеството , Райх на тру протата, Холокост на Нуубовете!!111111

kala6nika
06-06-2007, 08:36
цитирам "noob" мисля си аз 4е играеш wow а?:)
quench пи4 си баце ама тоя monke си те псува или псува на глас пред тая светла машина наре4ена компютер :D :D :D :D

ScionOfStorm
06-06-2007, 09:00
Не, мразя УоУ. Просто съм про ;p

Boot
06-06-2007, 09:17
Не, мразя УоУ. Просто съм про ;p
шото не моеш да играееееш, признай сиииии :-D

Rammstein1
06-06-2007, 09:40
Куенч почвам да си мисля че си некъв комуняга само повтаряш че си славянин и т.н.

krasivata_luvica
06-06-2007, 09:44
чудовище!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kala6nika
06-06-2007, 09:49
mrazi6 world of waracraft zna4iI PEDAL GEI PEDERAS

kala6nika
06-06-2007, 09:50
i v koi serever igrae6 a pro

quench
06-06-2007, 09:50
Куенч почвам да си мисля че си некъв комуняга само повтаряш че си славянин и т.н.

започвам да си мисля,че тоя форум за лумпените-скинарчета е като мед за мухите..... :twisted:

Шишарка
06-06-2007, 09:56
Куенч сега ще ти кажа кои са ариите.Това са Европоидни,белички племена,които ,няколко хилядолетия преди христа се спускат от причерноморието (Кавказ) надолу към северна индия и така заселват днешните северна Индия ,Иран,Западен Китай,Афганистан,Таджикист ан, част от Пакистан, Мала Азия.Някога е имало арии и в сибир и Казахстан.От Кавказ се разселват и по Европа(макар че има и теория , че арииците са се появили за първи път на Балканите).
След като скитските племена преминават Памир и стигат северна Индия няколко века по-късно основават Индо-скитски кралства.Това е връзката на Индия и ариите.Мисля че има и няколко арииски династии, управлявали Индия..
А самата дума арии идва от санскрит и означава благороден.Така са се наричали всички прото-европейски народи.
И да, има смесвания на Европоиди и Монголоиди в централна Азия,но тези които ти пратих съм сигурна , че не са мюсюлмани нито пък са индийци,камо ли пък да имат нещо монголско.

П.П. Аз за никакви висши и нисши расине говоря. Всъщност ако гледаме гените европоидите имат най-слаби гени.

Рамщайн
06-06-2007, 09:57
Куенч почвам да си мисля че си некъв комуняга само повтаряш че си славянин и т.н.

започвам да си мисля,че тоя форум за лумпените-скинарчета е като мед за мухите..... :twisted:Другарю,с партията напред за изпълнение и преизпълнение на петилетката!За строеж на развития социализъм! КПСС и БКП вечна дружба! Много здраве от мен Куенч млади комсомолецо. :lol:

Disrespect
06-06-2007, 10:40
Не, мразя УоУ. Просто съм про ;p
шото не моеш да играееееш, признай сиииии :-D

искате ли mass pvp ? 8)









за L2 говоря 8-[

Kolio-Abiturienta
06-06-2007, 12:18
не познавам евреи, но за сметка на това мразя сганта (цигани и турци). ако бях хитлер щех тех да тепам...

quench
06-06-2007, 13:34
Куенч сега ще ти кажа кои са ариите.Това са Европоидни,белички племена,които ,няколко хилядолетия преди христа се спускат от причерноморието (Кавказ) надолу към северна индия и така заселват днешните северна Индия ,Иран,Западен Китай,Афганистан,Таджикист ан, част от Пакистан, Мала Азия.Някога е имало арии и в сибир и Казахстан.От Кавказ се разселват и по Европа(макар че има и теория , че арииците са се появили за първи път на Балканите).
След като скитските племена преминават Памир и стигат северна Индия няколко века по-късно основават Индо-скитски кралства.Това е връзката на Индия и ариите.Мисля че има и няколко арииски династии, управлявали Индия..
А самата дума арии идва от санскрит и означава благороден.Така са се наричали всички прото-европейски народи.
И да, има смесвания на Европоиди и Монголоиди в централна Азия,но тези които ти пратих съм сигурна , че не са мюсюлмани нито пък са индийци,камо ли пък да имат нещо монголско.

П.П. Аз за никакви висши и нисши расине говоря. Всъщност ако гледаме гените европоидите имат най-слаби гени.

на санскрит aryana наистина означава благородник, но това е, защото арийските племена идват и завладяват културата на indus valley, тотално изтривайки я от лицето на света; всъщност, санскрит е смесица от арийския и прото-индийския език; самата цивилизация на индусите е била много по-развита, но както става с идването на ахейските племена в Гърция - варваризма разрушава старата култура

идеята ми е,че индуските племена са били с цвят на кожата както европейците и арабите; самите арийски племена, идващи от централната част на континента - именно от този регион, който обсъждаме в момента, са били тъмнокожи - освен това са били племена със социално-властова структура, подобна на Златната орда на Чингис Хан - тоест, варвари

отделен е въпросът, че арийски племена не са стъпвали на стария континент до средата на 10-ти век, когато техните потпомци от тюрксите племена извършват първите по-значителни инвазии в централна европа

аз лично съм славянин - ако говорим за генетика

не се намирам за по-висш от другите хора по някакво "свещено" право, поставям се съвсем скромно над тези, които демонстрират по-ниско ниво - обикновено интелектуално - от моето

quench
06-06-2007, 13:37
Куенч почвам да си мисля че си некъв комуняга само повтаряш че си славянин и т.н.

започвам да си мисля,че тоя форум за лумпените-скинарчета е като мед за мухите..... :twisted:Другарю,с партията напред за изпълнение и преизпълнение на петилетката!За строеж на развития социализъм! КПСС и БКП вечна дружба! Много здраве от мен Куенч млади комсомолецо. :lol:

говори ги на някой марксисмо-ленинист тия! :P

Шишарка
06-06-2007, 19:09
Усещаш ли , че в момента се опитваш да пренапишеш историята, генетиката и още куп неща по македонския начин?

DoPye
06-06-2007, 19:30
гений

Ziezi
06-06-2007, 20:09
толкова са били славянските племена на полуострова, когато са дошли прабългарите - а оттам вече са почнали да се мешат и т.н.

не виждам защо изобщо имате нужда да делите хората на арийци и бляяяяя разни други и т.н.


нима?Значи ние сме смесица от прабългари и всичките славянски народи?А имаш ли представа колко са били на борй българските племена?Я бегай кум гугъл да видим какво ще излезе...

Колкото и да ти е чудно арийска раса няма,има хора говорещи арийски езици!Същото важи и за семитските народи!

Шишарка
06-06-2007, 20:31
Всъщност няма термин арийски езици, има индо-европейски.

quench
06-06-2007, 21:06
Зиези, прабългарските племена са били много, но колко от тях са взели участие в писането на генетичната история на наорда ти? ;)

Шишарка, не се опитвам да пренапиша историята, не се опитвай и ти - плюс това, над половината от апокрифните твърдения, които се опитвате да защитите тук са свързани с евгениката, а не с генетиката - самата генетика изобщо отрича постулатите на евгениката, която впрочем е била създадена да служи на политичекса доктрина

Македонците са нещастен народ, подложен на толкова много мъчения в толкова кратък период, че не можете да си представите защо имат толкова изкривена гледна точка.

Ziezi
06-07-2007, 22:46
освен това са били племена със социално-властова структура, подобна на Златната орда на Чингис Хан - тоест, варвари
Ох..виж сега,не е лошо,че ползваш гугъл в моменти,когато искаш да изпъкнеш с някакъв ум,но поне го прави качествено!Имаш ли представа какво е това чудо "варварин"?Хайде пак към Уикипедия!

А колко от тези славяни са взели участие в писането на генетичната история на днешните българи?

ПП:Македонците не са народ,а част от народ,подложена на мъчения от твоите идоли!

quench
06-08-2007, 06:34
бум, разкрит съм! толкова оригинално се заяде с мен,че ме лиши от всякаква възможност за достоен отговор!!! :smt010

варварите са едни такива, нискокултурни племена, разрушители на цивилизации посредством огън и меч, като например монолците, хуните, тюрките, вестготите, куманите, викингите, вандалите, ахейците и останалите ти събратя

след като България е била толкова голяма като територия - има се предвид целия Балкански полуостров, според теб колко от тея славяни са взели участие в писането на генетичната ни история?

ако искаш, можем да те наречем татарин, ако не се имаш за българин :) или според теб тея прабългари са подложили на геноцид в името на по-висшата цел местното славянско население? или са им забранили да се чукат с тях,а? ;) тея същите славяни, които обсаждат на всеки няколко години, ей така, за спорта, Одрин? заради които императора не е смеел да прати легион в Северна България?

или теорията е друга? хан Аспарух е слязъл с летяща чиния и е казал "Аз съм вашия бог"? :lol:

Македонците са народ, както са и всички, които се определят като такива - и ти или някой друг пищен селяндур като теб не е този, който ще им определя какви са....

Шишарка
06-08-2007, 13:26
Римляните/Гърците са наричали всички външни народи "варвари", това не значи , че са били ниско цивилизовани. Българите, нецивилизованите варвари, основават първата централизирана държава в Европа.
Не говори глупости.

quench
06-08-2007, 13:35
хаха, даааааа

силно милитаризиранта дръжава не е признак на висока цивилизация

06-08-2007, 19:57
бум, разкрит съм! толкова оригинално се заяде с мен,че ме лиши от всякаква възможност за достоен отговор!!! :smt010

варварите са едни такива, нискокултурни племена, разрушители на цивилизации посредством огън и меч, като например монолците, хуните, тюрките, вестготите, куманите, викингите, вандалите, ахейците и останалите ти събратя

след като България е била толкова голяма като територия - има се предвид целия Балкански полуостров, според теб колко от тея славяни са взели участие в писането на генетичната ни история?

ако искаш, можем да те наречем татарин, ако не се имаш за българин :) или според теб тея прабългари са подложили на геноцид в името на по-висшата цел местното славянско население? или са им забранили да се чукат с тях,а? ;) тея същите славяни, които обсаждат на всеки няколко години, ей така, за спорта, Одрин? заради които императора не е смеел да прати легион в Северна България?

или теорията е друга? хан Аспарух е слязъл с летяща чиния и е казал "Аз съм вашия бог"? :lol:

Македонците са народ, както са и всички, които се определят като такива - и ти или някой друг пищен селяндур като теб не е този, който ще им определя какви са....
Ти ако си мислиш,че някога си бил прикрит та сега съм те разкрил се лъжеш...

"Варварин" ,пиле,означава човек,който говори непонятен за теб език!Гърчин ми го е казвал....

На Балканския полуостров само славяни ли са живеели по тва време?
И ми е интересно как изчисли точно 60 000 българи?

Такива философки приказки(за македонците) можеш най-спокойно да си ги навреш в задника!Не аз съм определил,че макетата са 100%!Тва е доказвано и предоказвано нищо,че твоите герои са се опитвали да изкривят историята!!

зиези
06-08-2007, 20:03
тва горе съм аз,не мога да се логна...

За макетата имах предвид че са 100% българи...

Шишарка
06-09-2007, 12:29
хаха, даааааа

силно милитаризиранта дръжава не е признак на висока цивилизация
Кой ти гововри за милитаризирана държава.Честно казано Визания е била доста по-милитаризирана.
Кажи ми поне една централизирана държава преди българската.Давай като смяташ Българите за нецивилизовани,ниско културни и не знам какви

GaBiTo0o0
06-09-2007, 18:13
mnogo si e qk Hitler !! bih go prasnala hahhahaa bzk :P

Violenza
06-10-2007, 17:06
mnogo si e qk Hitler !! bih go prasnala hahhahaa bzk :P
Аман от прости хора!

mon4eto
06-10-2007, 17:17
I dvete :-)

Вилхелм Монке
06-11-2007, 16:32
Хитлер е велик политик!!!!!!!!!!! ХАИЛ ХИТЛЕР!!!!!!!! СЕГА чета МОЯТА БОРБА ПРЕКРАСНА КНИГА!!!!!!! П.Пне писах много време защото не бях в София.

quench
06-12-2007, 09:56
Хитлер е велик политик!!!!!!!!!!! ХАИЛ ХИТЛЕР!!!!!!!! СЕГА чета МОЯТА БОРБА ПРЕКРАСНА КНИГА!!!!!!! П.Пне писах много време защото не бях в София.

а на курс по немски беше ли? :P

Mo6no3
06-12-2007, 09:58
Хитлер заедно със Сталин да си го заврат у гъзо.

Вилхелм Монке
06-13-2007, 15:35
Фашистите и нацистите не трява да имат разногласия по между си нашият враг е комознизма .ХАЙЛ ХИТЛЕР!!!!!!!!

quench
06-13-2007, 17:48
тогава нека да се прегърнем като братя, и аз мразя КОМОНИСТИТЕ ;)

много са common :P

Вилхелм Монке
06-14-2007, 13:28
Deutschland, Deutschland uber alles!!!

tuzaro
06-14-2007, 14:21
http://upload8.postimage.org/833981/new_5sa.jpg (http://upload8.postimage.org/833981/photo_hosting.html)
14/88-14-Ние сме длъжни да защитим съществуването на нашия народ и бъдещето на белите деца!David Lane. 88-Осмата буква от латиницата е Н.HH-Heil Hitler

Disrespect
06-15-2007, 11:48
бхахахахаххаахаахааха :lol:
много ме накефи как цапна печата :smt005

metoman4o
06-15-2007, 17:46
maika vi da eba evreiska ne spomenavaite imeto na Hitler
Sieg Heil Fur Adolf Hitler unser Fuhrer!!!!!!!!

KoRn
06-15-2007, 19:59
Metoman.... представете си го Хайл Мето пфаххах не ви ли звучи малко като неосъзнат циганин....л0л

metoman4o
06-16-2007, 19:17
Metoman.... представете си го Хайл Мето пфаххах не ви ли звучи малко като неосъзнат циганин....л0л
maika ti e ciganin we _)_ Heil Hitler

metoman4o
06-16-2007, 19:38
мето...

верно бе... циганско име...
Da te eba v 4ifuta!Punk iZZZ |DEAD|

metoman4o
06-16-2007, 19:41
чатърче... :lol:
da ti eba maikata we _)_

Disrespect
06-16-2007, 19:57
мето...

верно бе... циганско име...
Da te e** v 4ifuta!Punk iZZZ |DEAD|

скоро някой друг ще е |DEAD|

quench
06-17-2007, 07:00
чатърче... :lol:
da ti e** maikata we _)_

мето, днеска в "Сблъсък" те защитава деблеата ти жена веееее!

не ни се прави на тиранин, разбрахме, че си сладуууууууллллл!

:twisted:

Totalitarianist
06-17-2007, 21:40
Хитлер е велик човек.
Хайл Хитлер!
Да живеят Хитлер и Сталин! - най-великите диктатори!

emilythestrange
06-17-2007, 23:21
пожелавам ви на любителите на комунизма и фъшизма да станат свидетели на всичките зверства,изжършвани по онова време и тогава да видим дали ще бъдате толкова сигурни.вие сте свикнали да живеете в демократично общество,да си изразявате свободно мнението и да правите каквото си искате.вие сте анархисти.на вас никой не ви заповядва какво да мислите и правите.ПАРТИЯТА Я НЯМА и ХИТЛЕР го няма И ВИЕ си живеете прекрасно и кротко в демокрация. не разбрахте че ЦЯЛАТА идея зад този вид управление Е ЕДНА група хора ДА СА облагодетелствани докато други страдат.

КАТО ИСКАТЕ комунизъм ходете в КИТАЙ!там ще можете да бачкате по цял ден и така нататък,не ви знам комунистическите идеали,а ако ви хареса ми пратете картичка!

за Хитлер питайте евреите :lol:

HAVE A NICE DAY!

Вилхелм Монке
06-18-2007, 13:40
Хайл Хитлер! Хитлер е велик човек!!!!!!!!Да живеят Хитлер!

RhytmiX
06-18-2007, 13:51
Гений , еврейте произлизат от персите на Ксеркс , KoS jews! :twisted: :twisted: .
Emiii qvno ima6 mn. gre6na predstava za persite ;) .... vqrvam 4e pove4eto ot vas sa gledali filma "300"...e tam gurcite sa geroi,no istinata e 4e kserks pra6ta 1/10 ot cqlkata si voiska i to pri tova gubi voinata za6toto ne 4e ne moje d apobedi "koravite" gurci ami za6toto se dezinteresira kato cqlo ot voinata...za kakvo im e na mogu6tata Persiq da se zanimava s tiq mizerni gurci deto nqmat ni6to drugo osven 4akul i pqsuk ;) ?prosto persite sa mn. po-naprednali ot gurcite kulturno za da se zanimavat s tqh ;)

RhytmiX
06-18-2007, 14:01
Не, мразя УоУ. Просто съм про ;p
шото не моеш да играееееш, признай сиииии :-D

искате ли mass pvp ? 8)









за L2 говоря 8-[
Iskate li mass pvp na WoW da skinem Alli ot boi a ? :-D

RhytmiX
06-18-2007, 14:05
Tova 4e elinite s apo-veliki ot Persiq a edna golqma zabluda za sujalenie....da vi kaja 4estno gurcite edvam stupvat na polovinata na persiiskiq prust ;)

RhytmiX
06-18-2007, 14:08
Tova 4e elinite s apo-veliki ot Persiq a edna golqma zabluda za sujalenie....da vi kaja 4estno gurcite edvam stupvat na polovinata na persiiskiq prust ;) Персите да мрат.. :Р

Один ще ги избие с мощното си копие! :P
Emmm kato sravnim tova 4e vikingite i germanite i si4ki drugi plemena vzeti zaedno vuv Europe prez rannoto srednovekovie sa sigurno 50% ot naselenieto na Persia silno se sumnqvam ;)...ina4e se kefq na vikingska mitologiq :-D daje baq....

Вилхелм Монке
06-18-2007, 14:10
Хайл Хитлер!!!!!!1

RhytmiX
06-18-2007, 14:11
Tova 4e elinite s apo-veliki ot Persiq a edna golqma zabluda za sujalenie....da vi kaja 4estno gurcite edvam stupvat na polovinata na persiiskiq prust ;) Персите да мрат.. :Р

Один ще ги избие с мощното си копие! :P
Emmm kato sravnim tova 4e vikingite i germanite i si4ki drugi plemena vzeti zaedno vuv Europe prez rannoto srednovekovie sa sigurno 50% ot naselenieto na Persia silno se sumnqvam ;)...ina4e se kefq na vikingska mitologiq :-D daje baq....
gre6ka :)...okolo 65-70 % ;)

06-18-2007, 18:45
genii,samo hitleeeeeeeeer i voleeeeeeeeeeeen siderooooooooov =D>

Disrespect
06-18-2007, 19:04
#-o ...

08-02-2007, 06:19
пнкщсвр

Novkov
08-02-2007, 06:34
genii,samo hitleeeeeeeeer i voleeeeeeeeeeeen siderooooooooov =D>

:lol: :lol: :lol:

Вилхелм Монке
08-02-2007, 06:38
genii,samo hitleeeeeeeeer

Disrespect
08-02-2007, 09:08
genii,samo hitleeeeeeeeer

бате, мязаш ми на 5 годишния ми брат :D който е по-голям олигофрен и от Къци :D

Guderian
08-02-2007, 09:14
Хитлер е фюрера 8)

xSaShEtOx
08-02-2007, 09:28
genii,samo hitleeeeeeeeer i voleeeeeeeeeeeen siderooooooooov =D> Da be, da vidim ako beshe evrein, rom ili turchin dali taka shteshe da mislish? Ti kuv si vsushnost?

DjBaloon
08-02-2007, 09:34
genii,samo hitleeeeeeeeer i voleeeeeeeeeeeen siderooooooooov =D> Da be, da vidim ako beshe evrein, rom ili turchin dali taka shteshe da mislish? Ti kuv si vsushnost?
Toi neznae kakuv e :-D

08-02-2007, 09:43
genii,samo hitleeeeeeeeer i voleeeeeeeeeeeen siderooooooooov =D> Da be, da vidim ako beshe evrein, rom ili turchin dali taka shteshe da mislish? Ti kuv si vsushnost?
Toi neznae kakuv e :-D

vyh 4i smeshnu gu kaza haha daide iurush da se smeim

antichalga
08-02-2007, 13:26
макар доста хора да го мислят за смахнат и луд,за мен е гений.

08-02-2007, 13:39
Гений. :D

xSaShEtOx
08-02-2007, 14:31
Гений. :D Може да е гений, ама е ненормален. Има разлика между усмтвеното и психическото състояние на човека. (Брей, колко много неща знам) :-D

xSaShEtOx
08-02-2007, 14:52
За нас може би, ама за Европата не е имало и ден, в който да не страдат хорицата. Представи си, ако беше евреин, щеше ли да се изкефиш ако те бяха вкарали в газова камера. Айде моля ти се, първо посети някой лагер от онова време, да видиш как стоят нещата и после обяснявай колко е велик. :-s [-X :-D

Вихелм Монке
08-02-2007, 15:15
моите огромни почитания на Guderian и ATAKABG Guderian избрал си името на велик генерал бьлгарите от македонея са приветствали германците като освободители хитлер ни евьрнал и земи така че не говорете срещу него райха над всичко!!!!!!!!!!!

Вихелм Монке
08-02-2007, 15:17
Най-светлите времена за БЪЛГАРИЯ след Освобождението са били,когато сме били съюзници на Хитлер и Нацистка Германия...
потвърждавам

Вихелм Монке
08-02-2007, 15:19
вижте снимките и кажете че българите мразели Хитлер

Вихелм Монке
08-02-2007, 15:31
да те питам Guderian това на снимката щуг 4 ли е

Skullbreaker
08-02-2007, 16:12
Хитлер-гений или чудовище?!





Едното не пречи на другото.
Само едно ме е яд.
Че не е успял да избие всички еврей барбар с циганите преди Руснаците да победят (и то само заради шибаното време..).

Disrespect
08-02-2007, 19:20
Хитлер-гений или чудовище?!





Едното не пречи на другото.
Само едно ме е яд.
Че не е успял да избие всички еврей барбар с циганите преди Руснаците да победят (и то само заради шибаното време..).

ти...що не идеш да си цъкаш игричките??

rakiQ
08-02-2007, 19:31
шибаняк!

xSaShEtOx
08-02-2007, 20:35
Най-светлите времена за БЪЛГАРИЯ след Освобождението са били,когато сме били съюзници на Хитлер и Нацистка Германия...
потвърждавам Да бе то е било така, ама само дето това не е имало нищо общо с Хитлер. Политиката- да, но икономиката - твърдо не. [-X

Вихелм Монке
08-03-2007, 05:15
ти си шибаняк!

xSaShEtOx
08-03-2007, 05:38
I kvo da napravq? :-D Kreten :-D :-D

Вихелм Монке
08-03-2007, 05:59
ГЕНИЙ...!!!!!!!!! всечки свини на разтрел!!!!!!!!!

Disrespect
08-03-2007, 07:23
...а ти що си още жив??

Guderian
08-03-2007, 07:53
...а ти що си още жив??Защото идеята не фюрера още не е мъртва :wink:

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:00
...а ти що си още жив??Защото идеята не фюрера още не е мъртва :wink: Ne moga da razbera, ako ne e bil lud, kakva e bila taq strast da trepe evreite kato goveda. Pr, izqsni mi go tva, zashtoto ne moga da go shvana. :lol: :| :wink:

Guderian
08-03-2007, 08:02
...а ти що си още жив??Защото идеята не фюрера още не е мъртва :wink: Ne moga da razbera, ako ne e bil lud, kakva e bila taq strast da trepe evreite kato goveda. Pr, izqsni mi go tva, zashtoto ne moga da go shvana. :lol: :| :wink:Когато ми кажеш защо Сталин е трепал десетки милиони, тогава ще ти кажа за Хитлер :wink:

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:05
Hah az ne sum kazal che Stalin bil nared s misleneto, obache Hitler e bil mnogo po-nenormalen i ot nego. :smt011

Guderian
08-03-2007, 08:18
Hah az ne sum kazal che Stalin bil nared s misleneto, obache Hitler e bil mnogo po-nenormalen i ot nego. :smt011Няма да обиждаш фюрера ве, ей! :x

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:23
Abe ti da ne si ot ATAKA?

Disrespect
08-03-2007, 08:33
мне...той е идиот :lol:

Guderian
08-03-2007, 08:34
Abe ti da ne si ot ATAKA?За сега Волен ми е фаворита, но няма да е лошо да дойде и по-силна личност от него :twisted:

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:35
Da, Volen e ebati populista. Kum nego se prisuedinqvat samo kloshari i pensioneri. E ima i kadurni hora, ama sa malko...

OtherDimension
08-03-2007, 08:36
Da, Volen e ebati populista. Kum nego se prisuedinqvat samo kloshari i pensioneri. E ima i kadurni hora, ama sa malko...

ае млъкни пък ти ве, плямпало..
на всяка манджа мерудия - от всичко ти разбира главата

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:37
Are stiga obijda be. Na tebe kuv ti e problema?

OtherDimension
08-03-2007, 08:39
Are stiga obijda be. Na tebe kuv ti e problema?

знаеш ли какъв ми е проблема, малоумнико?
проблема е, че си вярващ УЖ, а оскверняваш лика на Иисус като слагаш змии и лит трева-наркотик
..

глупак

xSaShEtOx
08-03-2007, 08:40
Ti izobshto imash li si ideq kakvo znachi tva? Marihuanna kills :twisted:

Guderian
08-03-2007, 08:40
E ima i kadurni hora, ama sa malko...Покажи ми един кадърен човек :)

Disrespect
08-03-2007, 08:42
E ima i kadurni hora, ama sa malko...Покажи ми един кадърен човек :)

е ся ше иде на улицата и ше ти го намери...