PDA

View Full Version : Хитлер? ..



Страници : [1] 2

_donna_
04-25-2007, 12:10
Хитлер-гений или чудовище?!

..и защо.

искам кланицаааа.. 8-[

OtherDimension
04-25-2007, 12:12
гений

quench
04-25-2007, 12:13
евреин е

_donna_
04-25-2007, 12:16
абе той и Снупи е евреин ама не те питам тва.. [-(

KoRn
04-25-2007, 15:19
Смърт за Snoopy шиббан евреин....

ABSOLUTme
04-25-2007, 15:44
оф,да ви таковам таковата,пак ли трябваше да я засягате тая тема :-s :lol:
чудовищно зъл гении..ако това те задоволява.. :lol: инак щеше да си остане с мечтата за чиста раса само в тиквата..ма то Паул фон Хинденбург е виновен.. :lol:

Violenza
04-25-2007, 15:48
гений
Подкрепям!

Dissenter
04-25-2007, 15:53
ГЕНИЙ...НЯМА ДРУГ ЧОВЕК С ТАКОВА СТРАТЕГИЧЕСКО МИСЛЕНЕ :twisted:

OtherDimension
04-25-2007, 15:58
оф,да ви таковам таковата,пак ли трябваше да я засягате тая тема :-s :lol:
чудовищно зъл гении..ако това те задоволява.. :lol: инак щеше да си остане с мечтата за чиста раса само в тиквата..ма то Паул фон Хинденбург е виновен.. :lol:

а кой му показва пътя ..... любимеца на цяла България - Бисмарк :evil: !!!

ABSOLUTme
04-25-2007, 16:02
'Тихо,скъпа,тихо'.. :-$ цял филм са ти направили хората :lol:

quench
04-25-2007, 16:18
ГЕНИЙ...НЯМА ДРУГ ЧОВЕК С ТАКОВА СТРАТЕГИЧЕСКО МИСЛЕНЕ :twisted:

моляяяя?!!!!

за Гитлер ли говориш или за обкръжението му (изключваме наркомана Гьоринг)?

04-25-2007, 16:42
гений по акъл,много умен човек,но чудовище,заради държанието си с евреите

Skullbreaker
04-25-2007, 16:47
Гений , еврейте произлизат от персите на Ксеркс , KoS jews! :twisted: :twisted: .

04-25-2007, 17:43
кретен!
ако беше гении щеше тихо първо да избие богатите и влиятелни еврей, а не да опустуши Европа. :-s

SuPeRSlaDkA
04-25-2007, 19:31
Хитлер-гений или чудовище?!

..и защо.

искам кланицаааа.. 8-[или по-малко от двете :roll:

sherry
04-25-2007, 19:36
Чудовище! Пълно! Сега някои ще почнат да ми разправят ква умисъл влагал, ала - бала. За мен тоя е бил побъркан или изключително зъл човек. Недостоен да се нарече човек дори...Липсвало му е всичко хуманно. Няма причина да убиваш толкова много хора, ей така, заради нечии интереси. Той не им е дал живота, какво право има да им го отнеме, след като не са му направили нищо?

ABSOLUTme
04-25-2007, 20:28
ГЕНИЙ...НЯМА ДРУГ ЧОВЕК С ТАКОВА СТРАТЕГИЧЕСКО МИСЛЕНЕ :twisted:

моляяяя?!!!!

за Гитлер ли говориш или за обкръжението му (изключваме наркомана Гьоринг)?

айде бе,Гьоринг ти виновен..а чичо ти Хаидрих кво,с цветарство ли се е занимавал? :-s


..Той не им е дал живота, какво право има да им го отнеме, след като не са му направили нищо?

е в неговите очички,евреите са виновни за резултата от 1СВ,респективно за разпокъсването на Германия,безработицата uuuund sooo weiter und so fort :::

KoRn
04-25-2007, 20:32
Toq deto kaza 4e go e ebal v 3-ti klas ....

Mimka_sweet
04-25-2007, 20:38
Чудовище :!:
А ако мислите,че е бил герой,значи и вие сте чудовища!!!

Лелееее страх ме е от вас 8-[

ABSOLUTme
04-25-2007, 20:46
Чудовище :!:
А ако мислите,че е бил герой,значи и вие сте чудовища!!!

Лелееее страх ме е от вас 8-[

бебче,ти разлика между 'герои' и 'гении' правиш ли? :-D

Mimka_sweet
04-25-2007, 20:47
А вярно че пишело гений.......ми спи ми сееееееееееееееее :cry:

Boot
04-25-2007, 21:39
Човек, който опустуши Европа заради болните си идеи...
Бил си там, а? ](*,)

Jeuelle
04-25-2007, 21:56
http://members.tripod.com/nie_monthly/nie10_00/hitler.htm

AliceSw
04-25-2007, 22:10
по мое лично мнение - гений, бил е жесток, бил е зъл, бил е алчен, но и като всеки гений е бил луд...или чисто и просто е бил достатъчно добър оратор, но не достатъчно добър стратег


ПП аз като малко по-необразована на нацистка тематика имам въпросче - Някой знае ли защо Хитлер толкова мрази еврейте?

_donna_
04-25-2007, 22:32
респективно за разпокъсването на Германия
винаги съм се чудела какво означава думата "респективно"? ..



защо Хитлер толкова мрази еврейте
ти първо се научи на български език пък после ще му мислиш
за нацизъм и други второстепенности,хъхъ.

ABSOLUTme
04-25-2007, 22:43
респективно за разпокъсването на Германия
винаги съм се чудела какво означава думата "респективно"? ..

'респективно' = 'именно' , 'съответно' , 'демек' (в случая), последствие от нещо..абе нз как да ти го обясня точно,дано ме разбра :lol:


така си...
само гений с велико стратегическо мислене ще води война на три фронта и ще му наритат гъза така красиво...

:lol: :lol: :lol:
тва много ми хареса

InitialD
04-28-2007, 02:21
Аз не се кефя на Хитлер...но се прекланям пред генералите му!!!Те са истинските гении.. Ервин Ромел (дори не е бил нацист),Манщайн,Рундщет,Фри дрих Фон Паулус..и разбира се най-добрият танкист на всички времена Михаел Витман!!! =D>

scion_of_Storm
04-28-2007, 07:49
Луд с проблясъците на гений, но използвал таланта си по грешен начин.
Аз съм по-як от него :-D

quench
04-28-2007, 13:43
Initial D,само да спомена,че Витман е бил добър танкист,защото ток и екипажът му са били gung ho до мозъка на костите си - и също,понеже е карал Тигър.
Нека разясня - това е едно метално чудовище, за което има записан и документиран, при това от Съюзниците, случай, при който е издържало на директно попадение от тежка корабна артилерия и на удар в люка от бомба на итребител-бомбаредировач. Освен това е имал оръдие,което е било равно по сила на тежка полева артилерия.
Витман е бил буквално неучязвим за вражеските танкове и се е криел от пехотата. :)

Манщайн е имал доста посредствени планове, но ги е изпълнявал перфектно. Затова той е добър сержант,да кажем,но не и генерал. Просто опонетите му са попадали в собствените си мрежи от планове.

InitialD
04-28-2007, 19:06
Initial D,само да спомена,че Витман е бил добър танкист,защото ток и екипажът му са били gung ho до мозъка на костите си - и също,понеже е карал Тигър.
Нека разясня - това е едно метално чудовище, за което има записан и документиран, при това от Съюзниците, случай, при който е издържало на директно попадение от тежка корабна артилерия и на удар в люка от бомба на итребител-бомбаредировач. Освен това е имал оръдие,което е било равно по сила на тежка полева артилерия.
Витман е бил буквално неучязвим за вражеските танкове и се е криел от пехотата. :)

Манщайн е имал доста посредствени планове, но ги е изпълнявал перфектно. Затова той е добър сержант,да кажем,но не и генерал. Просто опонетите му са попадали в собствените си мрежи от планове.

Ти ме закопа!!!Много добре ги разбираш тия работи..браво!!!Но все пак Витман си е бил талант..и не през цялото време е бил с Тигър ..в началото е бил с Т3 който го има във Военноисторическия музея в София...абе танковете са си готини машини..все пак все още остава не напълно изяснено как бива убит Витман ..дали танка му е бил уцелен от Шърман Файърфлай (88 мм оръдие) или от ракета изстреляна от самолет?! :-k

quench
04-28-2007, 19:15
Ехооооо? 88-мм оръдие на Файърфлая е преоборудвано бивше полево оръдие за изтрелване на осколъчни снаряди и не е могло да постигне високата скорост,за да пробие бронята на Пантера,да е говорим за Тигър.

:)

Според мен е било мина,която ги е обездвижила и са ги довършили с нещо баят тежко.

Хубаво е,че една безсмислена тема се превърна в нещо горе-долу смислено.

InitialD
04-28-2007, 19:54
Ехооооо? 88-мм оръдие на Файърфлая е преоборудвано бивше полево оръдие за изтрелване на осколъчни снаряди и не е могло да постигне високата скорост,за да пробие бронята на Пантера,да е говорим за Тигър.

:)

Според мен е било мина,която ги е обездвижила и са ги довършили с нещо баят тежко.

Хубаво е,че една безсмислена тема се превърна в нещо горе-долу смислено.

За последното си много прав сега като стане 30 страници в дискусии как е щяла Германия да спечели войната или с колко километра се е движело Т34 ..няма да е зле!

forrzi
04-28-2007, 22:06
педераст.пълен.чак 3 педераста

pathetic
04-28-2007, 22:57
респективно можете да ми направите свирка.

:)

Хитлер,донна,освен еврейн,разбира се,е и същински убиец..
бил-в цялата си основа и мощ.
Чудя се колко е бил потентен у моменто.
Не,не бих го чукала.

Shadow_Walker
04-28-2007, 23:00
Хитлер-гений или чудовище?!

..и защо.

искам кланицаааа.. 8-[
Чудовищен гений...

quench
04-29-2007, 09:25
Ехооооо? 88-мм оръдие на Файърфлая е преоборудвано бивше полево оръдие за изтрелване на осколъчни снаряди и не е могло да постигне високата скорост,за да пробие бронята на Пантера,да е говорим за Тигър.

:)

Според мен е било мина,която ги е обездвижила и са ги довършили с нещо баят тежко.

Хубаво е,че една безсмислена тема се превърна в нещо горе-долу смислено.

За последното си много прав сега като стане 30 страници в дискусии как е щяла Германия да спечели войната или с колко километра се е движело Т34 ..няма да е зле!

Хитлер не е можел да спечели войната,при никакви обстоятелства. Дори да е победил при някои битки, войната е бгила загубена. Просто войната е една елементарна икономическа математика. Ако Германия произвежда 1 милион,да кажем,хляба за армията на месец,то Съюзниците и СССР имат поне 100 пъти по-голямо производство. Същото е и с муницитее, горивото, резервните части и бойните машини. Освен това,Хитлер започва войната с мизерно малко за подобна офанзива войници - като жива сила. Още в първите години след началото на войната рекрутирането на нови войски,достатъчни за да запълнят изтънелите му линии,се превръща в основен стратегически проблем.
Идеята на "геният" Хитлер е била,че той ще поведе милиони войници-истински арийци,които ще разкъсат с голи ръце враговете му...
Идеята на генералите на Хитлер е била да отложат с няколко години офанзивата, за да могат да създадат големи армии, които да напредват към врага, като едновременно с това блокират маршрутите за контраатака.
Сега е ясно,че не бихме изиграли картите си в дадени битки точно така,както са направили генералите му,но войната не може да се спечели в съотношение 1:100.
И друго,генералите му са получили още в самото начало на кампанията удар под кръста,когато са вярвали на влудения си лидер. Например,Ромел чака със седмици подкрепления,които Хитлер не праща,защото ВЯРВА,че войни могат да се спечелят само с висок боен дух и вяра в успеха....

T 34/ 76A Medium tank

Country of origin: USSR
Crew: 4
Weight: 26,000 kg
Dimensions: L 5,92 m, W 3,0 m, H 2,44 m
Range: 186 km
Armor: 18-60mm
Armament: one 76,2 mm gun; two 7,62 mm machine guns
Powerplant: one V-2-34 V-12 diesel engine developing 500 hp
Performace: maximum road speed 55 km/h, fording 1,37 m, vertical obstacle 0,71 m, trench 2,95 m

Panzer VI Tiger

Country of Origin: Germany
Crew: 5
Weight: 55,00 kg
Dimensions: L 8,24m, W 3,73 m, H 2,86 m
Range: 100 km
Armor: 25-100 mm
Armament: one 88mm KwK 36 gun; one 7,92 coaxial MG 34 machine gun
Powerplant: one Maybach HL 230 P45 12-cylinder petrol engine developing 700hp
Performance: maximum road speed 38 km/h, fording 1,20 m, vertical obstacle 0,79m, trench 1,8 m

Panzer VI Tiger II
:smt049 ;)
Country of origin: Germany
Crew: 5
Weight: 69,700 kg
Dimensions: L 10,26 m, W 3,75 m, H 3,09 m
Range: 110 km
Armor: 100-150 mm (OMFG)
Armament: one 88mm KwK 43 gun, two 7,92 MG 34 machine gns
Powerplant: one Maybach HL230 P30 12-cylinder petrol developing 700hp
Performance: maximum road speed 38 km/h, fording 1,60m, vertical obstacle 0,85m, trench 2,5 m

KV-1 Heavy tank

Country of origin: USSR
Crew: 5
Weight: 43,000 kg
Dimensions: L 6,68, W 3,32, H 2,71
Range: 150 km
Armor: 100 mm
Armament: one 76,2 mm gun; four 7,62 mm machine guns
Powerplant: one V-2K V - 12 diesel engine developing 600 hp
Perormace: maximum road speed 35 km/h, fording n/a, vertical obstacle 1,20 m, trench 2,59 m

Panzer V Panther

Country of origin: Germany
Crew: 4
Weight: 45,500 kg
Dimensions: L 8,86 m, W 3,43 m, H 3,10 m
Range: 177 km
Armor: 30-110 mm
Armament: one 75 mm gun, three 7,92 mm MG 34 machine guns
Powerplant: one Maybach HL 230 12-cylinder diesel developing 700 hp
Performance: maximum road speed 46 km/h, foring 1,70 m, vertical obstacle 0,91 m, trench 1,91 m

_donna_
04-29-2007, 16:41
много си е смислена темата,бе. :|

и придобива все по-дълбок смисъл,не съм се съмнявала във вас!

bboy_bunker
04-29-2007, 18:05
Вижте ми подписа и отговорете на въпроса ми:

Авторката на темата идиот ли е или полу-идиот? :roll:

_donna_
04-29-2007, 19:36
тоА па,не разбра ли,че няма повече да разговарям с тебе?!
ае сега си зАври оригиналщините дет' ти е по-удобно.

колкото до това дали съм идиот..
ааабсолютлеейй..айм прауд уит дет,гет ит?

bboy_bunker
04-29-2007, 20:32
ти да не си в мензис... ? :roll:

_donna_
04-29-2007, 22:42
не,в менопауза. :|

_donna_
04-30-2007, 09:55
тва,че хората са били овце не означава,че той е бил гений.
сред слепите и едноокия е цар.

04-30-2007, 19:15
Не мисля че е възможно цялата планета да се управлява от един човек.
А и Хитлер е луд гений. Куинч е прав. 1:100 не може. Въпреки че доколкото знам производителността на Русия през това време не е много голяма, но все пак война срещу СССР не може се спечели най малкото по времето на Станлин. Незнам дали Хитлер е гения на всичко това или неговото обкръжение. Но той определено е пълен идиот. Да не казвам че е и извратен. Да речем извратен гений.

Бе да живее СССР !!!!!!!!!

warp
04-30-2007, 19:54
Всеки има идеи. Не всеки има власт. Има хора със гениални и хора със чудовищни идеи. Има хора със и без власт. Нормално е да се получи комбинацията: Човек с чудовищни идеи и власт. Хитлер.

Така ги виждам аз нещата.

04-30-2007, 20:30
А Сталин не е извратен,че е избил собствения си народ и е пращал руснаци по лагерите? Поне Хитлер е избивал чужди...
И все пак предпочитам комунист отколкото нацист...

bulgarche
04-30-2007, 21:33
Велик оратор, смел човек, изруд (в добрия и лошия случай)

_donna_
05-02-2007, 06:45
Аз пък що си мисля,че баш сега хората са овце и вярват на еврейско-американските измислици?

хората винаги са овце. :smt005

quench
05-02-2007, 08:52
бееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее еееееее

http://img166.imageshack.us/img166/4964/sheepjumpinganikx2.gif

flabarflabar
05-02-2007, 09:11
mi genii mn qsno imal e dobri idei

quench
05-02-2007, 09:16
mi genii mn qsno imal e dobri idei

for example? :shock:

bulgarche
05-02-2007, 09:27
http://img166.imageshack.us/img166/4964/sheepjumpinganikx2.gif
Защо ли това ми напомня леглото на fake :roll: :-D

flabarflabar
05-05-2007, 20:21
mi genii mn qsno imal e dobri idei

for example? :shock:
em 4istil e mangali evrei pomisli kolko zagubi ima bg zaraid tiq cigani nitok ni voda ni ni6to pla6tat

bboy_bunker
05-05-2007, 20:51
mi genii mn qsno imal e dobri idei

for example? :shock:
em 4istil e mangali evrei pomisli kolko zagubi ima bg zaraid tiq cigani nitok ni voda ni ni6to pla6tat мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:

bboy_bunker
05-06-2007, 09:49
xaxaxaaxxaaxaxxaaxxaaxaaaxxaxaxaxaxaxaaxxaax :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bulgarche
05-06-2007, 09:59
bboy_bunker, ти за потомък на кои се смяташ?

rosskata
05-06-2007, 11:09
мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:Току що дараги ми ти каза на всички българи, че са роби!!! Славяни Slave Sklave !!! Ако не можеш да си преведеш аз ще ти помогна Slave означава роб на английски, както и Sklave което също означава роб, но на немски!!!

по твоята логика

българи-> bulgary -> vulgary ;)


:lol:

Или bulgar като burglar...

Не знам кой е роб и кой не е , но ние сме славянска държава, сори ако на някой не му харесва... :lol: Д дядо ви Хитлер е имал сладки малки планове и за нашта раса...

bboy_bunker
05-06-2007, 11:16
мустакат ариец :lol:

rosskata
05-06-2007, 11:17
той малкия е ариец бе...
не се заяждай...

О съжалявам много, ще се извиня на господаря... Ние, робите- славяни не се ебаваме с висшата раса... Не знаех, че колегата произхожда от Германия, а не от нашата "робска" държава... :lol:

bboy_bunker
05-06-2007, 11:18
bboy_bunker, ти за потомък на кои се смяташ? как на кои? - на робите естествено :-D

ABSOLUTme
05-06-2007, 14:01
мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:Току що дараги ми ти каза на всички българи, че са роби!!! Славяни Slave Sklave !!! Ако не можеш да си преведеш аз ще ти помогна Slave означава роб на английски, както и Sklave което също означава роб, но на немски!!!

Не можах да разбера откъде взе,че повдигна темата.то и на френски е почти същото - esclave,ама човека си беше прав.Хитлер е правил лагери за европейски евреи,съветски военопленници,поляци,някол ко отделения за сърби(ама те се чистят от хърватските усташи),цигани, германци(инвалиди,религиоз ни и хора от политическия елит),хомосексуалисти,свид тели на Йехова,славяни...

Ziezi
05-07-2007, 03:38
мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:Току що дараги ми ти каза на всички българи, че са роби!!! Славяни Slave Sklave !!! Ако не можеш да си преведеш аз ще ти помогна Slave означава роб на английски, както и Sklave което също означава роб, но на немски!!!

по твоята логика

българи-> bulgary -> vulgary ;)


:lol:Не е тайна за никой,че в древността думата vulgares се е използвала,като етноним за българи и няма много общо с днешния си смисъл.Пък и да има едно от значенията на vulgar е първи,първобитен и тн.

quench
05-07-2007, 07:01
тая "национална гордост" ми изглежда като тупането в гърдите на червей,защото е горд с това,че се рови в калта

"Трябва да си горд, защото си българин!" "Ураааа,за родину!"

Нали?

Значи,да съм горд,защото сме най-бедната страна в Европа,с прогресивно остаряващо общество,в интелектуална стагнация на населението и т.н.?!

Не ми навирайте разни глупости за "славното" ни минало - нали знаете,само губещите се хващат за миналото?
Честно,не ми пука дали ме управлява немец или турчин или марсианец,важното е да ме управалява качествено. Не ми пука дали пра-пра-пра-дядо ми е бил градският ибрикчия или е бил горд войвода.

Изобщо, това, че някога сме били нещо, с какво ни помага сега? Освен че някой копелдак ви използва подсъзнателните слабости и комплекси и от екрана или страниците на някой вестник ви ЛАЕ как трябва да го издигнете на власт - и ако сега е Волен или Каракачанов, то утре може да е някой с по-страшни мрачни идейки, а хората ще го последват, защото "сме патриоти" и т.н.

Изобщо, темата за Хитлер я обърнахте на някакъв безсмислен спор. Хитлер е бил психически болен, с ниско самочувствие, неамбициозен, макар и харизматичен и талантлив. Единствените му мотиви са били насажданото му отвън "трябва да успееш" и мрачните му комплекси - които,знаем,са винаги най-мощните мотивационни подбуди, които винаги, за нещастие, водят до отрицатлени резултати.

С уважение: Куенч

flabarflabar
05-07-2007, 09:07
mi genii mn qsno imal e dobri idei

for example? :shock:
em 4istil e mangali evrei pomisli kolko zagubi ima bg zaraid tiq cigani nitok ni voda ni ni6to pla6tat мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:
NE E 4istil slavqni

quench
05-07-2007, 09:54
mi genii mn qsno imal e dobri idei

for example? :shock:
em 4istil e mangali evrei pomisli kolko zagubi ima bg zaraid tiq cigani nitok ni voda ni ni6to pla6tat мда.. също така е "чистил" и славяни.. към които спадаш и ти :lol:
NE E 4istil slavqni

другарю, опомнете се - защитавате един луд! това е все едно аз да тръгна да защитавам Сталин заради неговите зверства и да твърдя,че е сторил добро на човечеството!!!

Ziezi
05-07-2007, 22:08
тая "национална гордост" ми изглежда като тупането в гърдите на червей,защото е горд с това,че се рови в калта

"Трябва да си горд, защото си българин!" "Ураааа,за родину!"

Нали?

Значи,да съм горд,защото сме най-бедната страна в Европа,с прогресивно остаряващо общество,в интелектуална стагнация на населението и т.н.?!

Не ми навирайте разни глупости за "славното" ни минало - нали знаете,само губещите се хващат за миналото?
Честно,не ми пука дали ме управлява немец или турчин или марсианец,важното е да ме управалява качествено. Не ми пука дали пра-пра-пра-дядо ми е бил градският ибрикчия или е бил горд войвода.

Изобщо, това, че някога сме били нещо, с какво ни помага сега? Освен че някой копелдак ви използва подсъзнателните слабости и комплекси и от екрана или страниците на някой вестник ви ЛАЕ как трябва да го издигнете на власт - и ако сега е Волен или Каракачанов, то утре може да е някой с по-страшни мрачни идейки, а хората ще го последват, защото "сме патриоти" и т.н.

Изобщо, темата за Хитлер я обърнахте на някакъв безсмислен спор. Хитлер е бил психически болен, с ниско самочувствие, неамбициозен, макар и харизматичен и талантлив. Единствените му мотиви са били насажданото му отвън "трябва да успееш" и мрачните му комплекси - които,знаем,са винаги най-мощните мотивационни подбуди, които винаги, за нещастие, водят до отрицатлени резултати.

С уважение: Куенчвиж сега пиле,точно ти да говориш за комплекси е леко смешно при положение,че всяко твое трето мнение е на английски,а се правиш на комунист,сеш се?
След това-едва ли тъпатата ти глава би могла да разбере,че именно заради такива комплексирани путьовци,на които не им пука кой ги управлява,като теб и други от тоя "невероятен" форум сме на тва положение!Достатъчно си прост за да ти е трудно да разбереш,че патриотизмът(ако не национализмът) е задължително условие за успеха на една държава,примери има хиляди.И с риск да стана банален,пак ще ти наблегна,че си изключително глупав,за което говори фактът,че пренебрегваш(както и някои "поли"сексуални индивиди) факторът "малцинства",който е в основата на проблемите на България!Едва ли би схванал,но все пак ще ти обясня,че в развитите страни на тези така наречени малцинства въобще не им се чува гласа(ако не са евреи)....
С две думи,щото ме мързи да пиша-хвани си разпилей жалкото подобие на мозък в някоя кофа!

quench
05-07-2007, 22:32
Донеси ми кофата, аз нямам вкъщи :)
Второ, благодаря ти за достойният и напълно съответстващ на представите ми за умственият ти потенциал отговор

Драги ми смехурко,
макар да нямам твоят богат речник и да не боравя с дядо вазовите епитети и квалификации, няма нужда да го правя,защото всяка обида,която изричаш,ми помага да те закопая по-дълбоко в очите на хората,които четат тук. Благодаря,че ме улесняваш с безумната си ярост. :)
Това,че съм комунист,не ми забранява да използвам английски език. Или може би ще ми кажеш,че нещо висше ми забранява да знам и да употребявам английски? Как иначе ще кореспондирам с братята от английските комунистически движения в скайп листа ми? Може би те са длъжни да научат създаденият от самият Бог и върховен за човека БЪЛГАРСКИ език? :lol:
Патриотизмът е бил важен за всяка държава през 19 до средата на 20 век, когато единственият начин да се мобилизират хората е било да им се посочи външен или вътрешен враг - ааа,да - както и да отвлече общественият фокус от некомпетентността на лидерите. Но както всички цивилизовани народи казват, Балканите ще си останат поне с век назад. :)
Също бих желал да ми покажеш в кои държави не се чува гласът на малцинствата? Щателно прерових достъпните ми източници и бих могъл да кажа,че гласността по проблемите на малцинствата присъства във всяка развита държава.
Друго - наличието на малцинства или тяхното желание да се отделят етнически, верски или културологически от масата не е проблемът на България. Проблемът в действиетлност са такива хора като теб и малката ти неофициална клика от "запалянковци" и хулигани. Не,не приемай квалификацията ми като обида. Наистина, в идеите ви може да бъде открито само едно послание - УНИЩОЖАВАЙ. Естествено, тази "зла" думичка може да бъде прикривана зад паравана на всякакви прелестни идеи, като това да умреш за родината и т.н. Но докато издъхваш с куршум в корема, дали ще си зададеш въпроса - за какво си загинал - дали почвата на родината има нужда от твоята кръв или хората от твоите кости и плът, или с тях си нахранил една хитроумна и безжалостна бюрократична машина?
Друга голяма разлика помежду ни - докато ти знаеш само да скачаш и да лаеш като добре обучено куче срещу всичко, което ти посочат, аз съм готов да призная и други идеи, които са доказали своята ефективност. Например християнският реформизъм - ето как Франция, Германия, Австрия, Англия и Нидерландия са станали велики - а не чрез твоят прехвален "патриотизъм". Защото всеки човек се е научил,че няма нужда от тежките окови на канона - или политическият и ценностен режим - за да бъде НЯКОЙ. Ти също можеш да бъдеш НЯКОЙ, дори да изповядваш собствени идеи - но това, в което се опитваш да убедиш останалите, звучи фалшиво от устата ти, защото думите не са твои, не си стигнал сам до изводите, като изходиш от минимум фактите и затова никога няма да ме победиш. Не си размишлявал и 10 минути върху течението, което следваш, да не говорим за антиподите му. Не можеш да ме победиш с обиди и хулене,защото така ме правиш по-силен.

С уважение: ударен бригадир Куенч

rosskata
05-07-2007, 22:45
Абе Куенч, какво е това ниско ниво на спора... :evil: С нашия форумен интелектуалец не трябва да се спори с доводи, а само с безотказната убесителност на хубавите псувни и заучените фрази, с които ще победим света! И ше бъде БЪлгария на 10 морета и три океана... :-({|= И Ще я управлява интелигенцията, която , за разлика от теб, знае как се води спор... :roll:

Ziezi
05-08-2007, 06:29
куренч,въобще не ми се занимава да ти отговарям,но все пак ще се опитам да спра бурния смях,породен от последното ти мнение и ще драсна няколко реда,щото нема кво да правя друго...
След,като прочетох изцепката ти относно езика,на който си говорите вие комунистите,веднага ми светна в главата една картинка-как група нацисти играят дрейдъл ли как му се викаше....Тва си е ваша работа,но все пак човек би си помислил,че Ленин(да не говорим за Сталин) би се обърнал у гроба си,ако разбере,че "последователите" му си говорят на английски....
За другото,което си написал..Всъщност какво е то?Успях от този психологически анализ,който ми направи да разбера само,че в много държави се обсъждали проблемите на малцинствата...На това ще отвърна,че едно е да се обсъжда нещо,а съвсем друго е да се прави нещо реално по въпроса...
За "отживелият" патриотизъм-жих могъл да дам за пример сащ...Уж най-толерантната страна-значи преди седмица мексиканците правиха нещо подобно на митинг(казвам нещо подобно,щото митингът в ограмната си част беше на тротоарите) за некви си техни глупости.Та лично аз(не,че е кой знае какво,но все пак съм присъствал на задоволяващ брой мелета) досега не бях виждал такъв побой на полицаи над цивилни граждани.Ритаха ги,скачаха върху тях,биха г ис палки и тн. и най-интересното е,че никой не разбра защо беше целото това нещо.Но пък и никой не пита.Друг пример-има едно момче(българин) от Ню Йорк май беше,вече излежава три годишна присъда за тва,че присъства на антивоенен митинг...
И ти май не си си задавал въпроса защо примерно всичките шведи изглеждат,като близнаци,а?Не ми казвай,че тва е щото немат малцинства..Сеш се пиле,един-два по пресни пример на Балканите-Хърватия-една от най-шовинистичните страни въобще-средна заплата над 500 евро въпреки войните!Гърция-пенсии от порядъка на 1000 евро-единствената страна,която не признава национални малцинства!Турция-80 000 000 човека-от тях половината турци-най-могъщата армия в Европа(като махнем Русия и ядрените оръжия)..Просто ме мързи да се замисля в момента,иначе има мноого примери.Целата работа е,че се правят достатъчно елегантно тия неща за да може да се замажат очите на такива лумпени..
Сега ще ми е интересно да чуя три примера за успели "непатриотични" страни....

quench
05-08-2007, 07:47
Слушам, татко орел! ;)
Радвам се,че си намерил някъде в необятната си душа сила да спреш истеричният си смях,за да можеш да ми отговориш. Както и търпение да разясняваш на мен, необразования и незапознатия - което ти прави чест, защото знаем как вашата клика "разяснява" на несъгласните положението - с ритници и тупалки.
Какво ли би казал Хитлер,ако разбере,че идеята му бива следвана от славянин? Впрочем, комунистите никога не са имали проблеми с разноезичността, направи справка и виж,че Коминтерна е имал силно присъствие в множество разноезични държави, като никъде руските другари не са въвеждали като задължителен език руският или друг славянски. Изобщо искаме мир и благоденствие за всеки в обществото, докато вашата върховна идея е да разрушите всичко и после да изпълзявате 5 хилядолетия до това ниво от калта.
Нека да те светна - военната мощ и гоелмината на територията не те правят велика държава, която ще остави следа в историята на цивилизацията. Краткотрайното господство - най-много 3 века - на САЩ в крайна сметка ще я доведат до класическото разпадане и ще станем свидетели поне на жестока гражданска война. Турция пък е използвана за произвоствен комплекс - защото никога няма да бъде допусната напълно в нито една среда на общуване, докато не извърши някаква цивилизационна реформа - братята турци си мислят,че революцията на Ататюрк им стига до края на света. Гигантската им армия е просто отчаян опит за защита срещу международното мнение и право - на нещо, което съществува само като идея, не можеш да му опреш пистолет в главата и да го заставиш да работи за теб. Изобщо, цялата тази идея за Турция и армията ми изглежда все едно малко момченце заплашва другите деца с татко си,ако не престанат да му се подиграват.
Друго - наистина в момента на власт са твоите приятели-нацисти - Буш, Путин, Саркюзи... За колко мандата още? 1-2,не повече. Лошото е,че такива хора ще се сгромолясат отвисоко, когато опозицията им дойде на власт, защото ще разкрие всичките им гадни игрички, а те не се харесват на хората.
Правата на малцинствата се зачитат във всяка една развита държава - дколкото закона може да го позволи - никой не може да те застави по закон да прегърнеш арабин, ако ги мразиш до дъното на душата си. САЩ е типичен пример за това - малките сблъсъци между "агитки" на негри и ККК, между които има и полицаи :) не означава,че има правителствена политика срещу тях,хаха - което се опитваш да ме убедиш. Дела за десетки милиони долари се печелят всяка година само по дела за дискриминация. Ако имаше държаван политика,за кавато ти си МЕЧТАЕШ, това нямаше да се случи - просто съдът щеше да си измисли прецедент, защото това съществува винаги като опция.
Това,което каза за САЩ и патриотизма веднага потвърждава казаното от Експлойтедтийн - "Колко престъпления са извършени в името на родината". Властта не е родината - но тя може да проведе такава политика, таква пропганда, че да заприлича на родината в мисловният образ на хората - а следващото нещо, което следва е - тоталитаризъм, полицейска държава, незачитане на права, концентрационни лагери... - СССР, Ирак, цяла Латинска Америка, Германия на Третия райх и САЩ. Би ми било интересно, ти таква държава ли искаш да живееш? Странно...
Накрая,няма да чуеш пример за 3 успели непатриотични страни,защото няма такива страни - никоя не е проявявала антипатриотична политика,защото това ще отнеме на правителството й важният коз,че могат да тъпчат хората и да им обясняват,че това е в името на Родината и на Народа. Кое обаче те кара да си сигурен,че ХОРАТА имат нужда от патриотизъм? Няма държава, която да не е била жестока спрямо собствените си граждани - дали чрез репресии или като ги е пращала на войни - заради патриотизма. На обикновения гражданин му трябва сигурност,а не жалко извинение за престъпление - така де, патриотизъм.
И така, може би ваша милост е разбрал, че изобщо не ме е еня за държавата - важното е хората да се чувстват добре, в свои води и да могат да живеят. Всички каузи, които ми натикваш в очите, не са нужни на никому, освен на една малка групичка жадни за власт луди, които се опитват да създадат подобна изкуствена необходимост на хората.

ScionOfStorm
05-08-2007, 08:32
/me изпраща сигнали до орелското гнездо да поспре малко ;p

quench
05-08-2007, 10:24
В думите ти явно се вижда,че ти си един фибан и компелксиран,заблуден от американско-ционистско-болшевистката пропаганда фашисто-комунистически националсоциалист,както ще каже и Татко Орльо :D
Само един ибрикчия,който служи на Доган като подлога като теб може да знаимава вниманието на Татко Орльо с такива слова и затова аз ще му спестя четенето и времето за отговор, за да може той да се познаимава с възвишени и идеалистични задачи, които да помогнат на България да стане отново на 3 морета, а не само да седи с пръст в устата и да пише по форумите!
Нека, който е истински Българин да каже 3 пъти Ура за Татко Орльо! ПИЛЕТА, нека ОРЕЛА да ви поведе!!!

_donna_
05-08-2007, 12:27
стана ми лошо ..

според мен първо трябва да се откъснете от лабиринта на собствените си възгледи и разсъждения.другото няма да го коментирам,че не разбирам от политика.

quench
05-08-2007, 12:41
вече съм пуснал нишката на Ариадна в моят лабиринт и доста добре се оправям в него - нека Татко Орел да се погрижи за неговият

bungle
05-08-2007, 12:49
Имаш грешка при членуването Куенч...
вече съм пуснал нишката на Ариадна в моят лабиринт и доста добре се оправям в него - нека Татко Орел да се погрижи за неговият
Срам!

Muse_of_Madness
05-08-2007, 12:54
Имаш грешка при членуването Куенч...
вече съм пуснал нишката на Ариадна в моят лабиринт и доста добре се оправям в него - нека Татко Орел да се погрижи за неговият
Срам!
Аз ако тръгна да поправям всяка грешка ще имам към 30 000 поста бе...

quench
05-08-2007, 13:05
това да ми е единственият лапсус,когато пиша с клавиатурата....

редовно ям букви и ги разменям, просто не мога да се съсредоточа,щом не държа перото

докато се обяснявах, допуснах 3-4 грешки ;)

_donna_
05-08-2007, 13:07
не се оправдавай,неграмотнико!

bungle
05-08-2007, 13:08
Тц, тц, тц, кой ти брои постовете в днешно време ?

Добре, Куенчи, радвам се, че не е от незнание. :D

quench
05-08-2007, 15:22
дааамз,досега щяхме да сме на сапун и Татко Орльо да си мие ръцете с нас,та поне да сме полезни на по-висшите от нас индивиди ;)

Morphia
05-08-2007, 15:28
Стана ми смешно от заглавието и реших просто да не си правя труда да чета темата. Един коментар - ахахах.

_donna_
05-08-2007, 20:16
"маршируващите идиоти като вас трябва да четат книгите вместо да ги горят.."

оня дет се смее много на темата.
какво значение има как се казва?
аз смених заглавието поради причини,които няма да спомена,хаха.
иначе се радвам,че сме ти създали смях,такива като теб на всичко се смеят обаче и света все им е забавен,не че има лошо ..

bulgarche
05-08-2007, 20:22
Абе как ви се занимава въобще? Все едно да говориш с телевизора/радиото.
За пропаганда или само за спора?

_donna_
05-08-2007, 20:23
заради вълшебните ни сили. :smt006

Ziezi
05-08-2007, 21:39
Слушам, татко орел! ;)
Радвам се,че си намерил някъде в необятната си душа сила да спреш истеричният си смях,за да можеш да ми отговориш. Както и търпение да разясняваш на мен, необразования и незапознатия - което ти прави чест, защото знаем как вашата клика "разяснява" на несъгласните положението - с ритници и тупалки.
Какво ли би казал Хитлер,ако разбере,че идеята му бива следвана от славянин? Впрочем, комунистите никога не са имали проблеми с разноезичността, направи справка и виж,че Коминтерна е имал силно присъствие в множество разноезични държави, като никъде руските другари не са въвеждали като задължителен език руският или друг славянски. Изобщо искаме мир и благоденствие за всеки в обществото, докато вашата върховна идея е да разрушите всичко и после да изпълзявате 5 хилядолетия до това ниво от калта.
Нека да те светна - военната мощ и гоелмината на територията не те правят велика държава, която ще остави следа в историята на цивилизацията. Краткотрайното господство - най-много 3 века - на САЩ в крайна сметка ще я доведат до класическото разпадане и ще станем свидетели поне на жестока гражданска война. Турция пък е използвана за произвоствен комплекс - защото никога няма да бъде допусната напълно в нито една среда на общуване, докато не извърши някаква цивилизационна реформа - братята турци си мислят,че революцията на Ататюрк им стига до края на света. Гигантската им армия е просто отчаян опит за защита срещу международното мнение и право - на нещо, което съществува само като идея, не можеш да му опреш пистолет в главата и да го заставиш да работи за теб. Изобщо, цялата тази идея за Турция и армията ми изглежда все едно малко момченце заплашва другите деца с татко си,ако не престанат да му се подиграват.
Друго - наистина в момента на власт са твоите приятели-нацисти - Буш, Путин, Саркюзи... За колко мандата още? 1-2,не повече. Лошото е,че такива хора ще се сгромолясат отвисоко, когато опозицията им дойде на власт, защото ще разкрие всичките им гадни игрички, а те не се харесват на хората.
Правата на малцинствата се зачитат във всяка една развита държава - дколкото закона може да го позволи - никой не може да те застави по закон да прегърнеш арабин, ако ги мразиш до дъното на душата си. САЩ е типичен пример за това - малките сблъсъци между "агитки" на негри и ККК, между които има и полицаи :) не означава,че има правителствена политика срещу тях,хаха - което се опитваш да ме убедиш. Дела за десетки милиони долари се печелят всяка година само по дела за дискриминация. Ако имаше държаван политика,за кавато ти си МЕЧТАЕШ, това нямаше да се случи - просто съдът щеше да си измисли прецедент, защото това съществува винаги като опция.
Това,което каза за САЩ и патриотизма веднага потвърждава казаното от Експлойтедтийн - "Колко престъпления са извършени в името на родината". Властта не е родината - но тя може да проведе такава политика, таква пропганда, че да заприлича на родината в мисловният образ на хората - а следващото нещо, което следва е - тоталитаризъм, полицейска държава, незачитане на права, концентрационни лагери... - СССР, Ирак, цяла Латинска Америка, Германия на Третия райх и САЩ. Би ми било интересно, ти таква държава ли искаш да живееш? Странно...
Накрая,няма да чуеш пример за 3 успели непатриотични страни,защото няма такива страни - никоя не е проявявала антипатриотична политика,защото това ще отнеме на правителството й важният коз,че могат да тъпчат хората и да им обясняват,че това е в името на Родината и на Народа. Кое обаче те кара да си сигурен,че ХОРАТА имат нужда от патриотизъм? Няма държава, която да не е била жестока спрямо собствените си граждани - дали чрез репресии или като ги е пращала на войни - заради патриотизма. На обикновения гражданин му трябва сигурност,а не жалко извинение за престъпление - така де, патриотизъм.
И така, може би ваша милост е разбрал, че изобщо не ме е еня за държавата - важното е хората да се чувстват добре, в свои води и да могат да живеят. Всички каузи, които ми натикваш в очите, не са нужни на никому, освен на една малка групичка жадни за власт луди, които се опитват да създадат подобна изкуствена необходимост на хората.
Ае момък(може би),вече съвсем се оплете в коплексарските си писания...Ти последно комунист ли си или анархист?Ъ?

Второ-ако обичаш не ми приказвай за сащ,щото съм убеден,че си ги гледал само на картинка!сащ НИКОГА няма да се разпаднат дори американците да станат 2% от населението!И никой не е казвал,че има правителствена политика срещу(директно) малцинствата!Но понеже съм сигурен,че не си си мърдал кирливия задник вън от София,няма как да разбереш,че има много друго начини за влияене на психиката им-като тези побоища,тръгни по улиците на който искаш град (стига да е населен с чужденци предимно) и предполагам ще ти направи впечатление колко хора седят закопчани на тротоарите(странно никога няма американци сред тях),хвани един ТИР и напрай две три обиколки на сащ,да видиш колко пъти ще те спрат за проверки и тн и тн.Просто има хиляди уж дребни неща,с които ти показват,че не си си у дома и трябва да внимаваш!

Турция-квито щеш глупости приказвай,но турция си взе парите от сащ за войната,все си северен Кипър,все си Източна Тракия и хич не й пука за изкаванията на чичо Сам,Путин и който и да било друг!

Накрая-не можеш да ми дадеш пример,щото такива държави е нямало,няма и няма и да има!Много е просто,държавата не може да съществува без патриотизъм,за това България се разпада в момента!Щото ни управляват един руснак,един неопределен педераст и един турчин-все хора,на които въобще не им пука за България!Как по-точно един народ ще просперира,ако не защитава своите интереси,традиции,религия? ема такъв филм,уж комунистче!

quench
05-09-2007, 07:10
За комуниста най-важното е народа, държавата е на второ място - за разлика от хората като тебе, които си мерят пишките с Великите сили, за да си избиват комплексите. Ако си властолюбец, ходи и жертвай щастието на хората заради някви идиотски идеи - по-нагоре казвам, но ти явно не четеш. С патриотизма можеш да намериш лесно извинение за всяко твое неправомерно от юридичекса и морална гледна точка действие.
Я ми кажи, защо пра-българите и славяните са основали България? За да можеш ти сега да ми философстваш за това как държавата трябва да управлява народа, да го експлоатира и да го лъже, защитавайки интереса на една малка група хора ли? Или са решили да се установят тук,за да могат да живеят, да имат дом, семейство и деца? Мислиш ли,че на обикновения човек му прави впечатление, че в Австралия получава по-добър начин на живот, по-скъпо платена работа и децата му биват приемани като част от обществото, вкоето да могат да градят бъдещето си - пука ли му за мизерната панелка в "Люлин" и за порутената барака на село? Или само се оправдава, когато го попитат "Ще се върнете ли в България" с положителен отговор, защото се притеснява от подсъзнателният натиск, скрит във въпроса - чувства ли се на разпит човека, или наистина милее за мизерията, която никога до каря на живота му няма да стигне прилично ниво?

Анархизмът иска свобода за всеки, доколкото той може да си я осигури сам, освен това анархистите, вярвайки в това, че индивидът, за да е свободен, трябва да има максимум права, а капиталистическият пазар му предлага още един ресор. Комунизмът (не марксизмо-ленинизмът, не социализмът) залага на самоуправлението на малката група хора, при които няма стремеж към вътре-социална борба, в която група и между групите размяната на блага се основава на взаимна нужда, а не на икомомика и капитализъм от какъвто и да е тип. Единствените сили, които упражняват власт над индивида са нормите на морала.

ScionOfStorm
05-09-2007, 07:55
/me casts lvl. 3 Inner Fire on all teh forumers.
Тоя спор може да продължи доста дълго...аз разбирам от тея неща колкото от чалга, така че с пуканки в ръка ще си зяпам :))

bungle
05-09-2007, 10:43
Честит день Победы!!

Днес е и Празника на Европа!

Потвърждавам!

quench
05-09-2007, 10:49
http://img19.imageshack.us/img19/2856/smil443643319dc3d6ai.gif

Ziezi
05-11-2007, 05:55
За комуниста най-важното е народа, държавата е на второ място - за разлика от хората като тебе, които си мерят пишките с Великите сили, за да си избиват комплексите. Ако си властолюбец, ходи и жертвай щастието на хората заради някви идиотски идеи - по-нагоре казвам, но ти явно не четеш. С патриотизма можеш да намериш лесно извинение за всяко твое неправомерно от юридичекса и морална гледна точка действие.
Я ми кажи, защо пра-българите и славяните са основали България? За да можеш ти сега да ми философстваш за това как държавата трябва да управлява народа, да го експлоатира и да го лъже, защитавайки интереса на една малка група хора ли? Или са решили да се установят тук,за да могат да живеят, да имат дом, семейство и деца? Мислиш ли,че на обикновения човек му прави впечатление, че в Австралия получава по-добър начин на живот, по-скъпо платена работа и децата му биват приемани като част от обществото, вкоето да могат да градят бъдещето си - пука ли му за мизерната панелка в "Люлин" и за порутената барака на село? Или само се оправдава, когато го попитат "Ще се върнете ли в България" с положителен отговор, защото се притеснява от подсъзнателният натиск, скрит във въпроса - чувства ли се на разпит човека, или наистина милее за мизерията, която никога до каря на живота му няма да стигне прилично ниво?

Анархизмът иска свобода за всеки, доколкото той може да си я осигури сам, освен това анархистите, вярвайки в това, че индивидът, за да е свободен, трябва да има максимум права, а капиталистическият пазар му предлага още един ресор. Комунизмът (не марксизмо-ленинизмът, не социализмът) залага на самоуправлението на малката група хора, при които няма стремеж към вътре-социална борба, в която група и между групите размяната на блага се основава на взаимна нужда, а не на икомомика и капитализъм от какъвто и да е тип. Единствените сили, които упражняват власт над индивида са нормите на морала.Абе пиле,ти му уби от упор!Бахти тъпото копеленце,я ми кажи честно верно ли верваш в това,което написа?Комунистите мислили за народа?Режимът убил повече хора от който и да било друг се грижи за народа?Бахти идиота,абе ти от кой свят идваш?Я хвани там нещо баба немаш ли,дядо,майка питай да ти разкажат,че гледам си прекалено тъп за да разбереш сам какво е било по времето на комунизма.Ако държавата не е толкова важна защо са пъхали хора у трудови лагери за разказване на вицове против бай Тошко,а?Ако толкова ги е било грижа за народа защо след падането на комунизма създадоха ВИС,СИК и тн?Бе аз сериозно ти казвам,хвани се самоубий по бързо,че си вреден!

quench
05-11-2007, 07:40
За комуниста най-важното е народа, държавата е на второ място - за разлика от хората като тебе, които си мерят пишките с Великите сили, за да си избиват комплексите. Ако си властолюбец, ходи и жертвай щастието на хората заради някви идиотски идеи - по-нагоре казвам, но ти явно не четеш. С патриотизма можеш да намериш лесно извинение за всяко твое неправомерно от юридичекса и морална гледна точка действие.
Я ми кажи, защо пра-българите и славяните са основали България? За да можеш ти сега да ми философстваш за това как държавата трябва да управлява народа, да го експлоатира и да го лъже, защитавайки интереса на една малка група хора ли? Или са решили да се установят тук,за да могат да живеят, да имат дом, семейство и деца? Мислиш ли,че на обикновения човек му прави впечатление, че в Австралия получава по-добър начин на живот, по-скъпо платена работа и децата му биват приемани като част от обществото, вкоето да могат да градят бъдещето си - пука ли му за мизерната панелка в "Люлин" и за порутената барака на село? Или само се оправдава, когато го попитат "Ще се върнете ли в България" с положителен отговор, защото се притеснява от подсъзнателният натиск, скрит във въпроса - чувства ли се на разпит човека, или наистина милее за мизерията, която никога до каря на живота му няма да стигне прилично ниво?

Анархизмът иска свобода за всеки, доколкото той може да си я осигури сам, освен това анархистите, вярвайки в това, че индивидът, за да е свободен, трябва да има максимум права, а капиталистическият пазар му предлага още един ресор. Комунизмът (не марксизмо-ленинизмът, не социализмът) залага на самоуправлението на малката група хора, при които няма стремеж към вътре-социална борба, в която група и между групите размяната на блага се основава на взаимна нужда, а не на икомомика и капитализъм от какъвто и да е тип. Единствените сили, които упражняват власт над индивида са нормите на морала.Абе пиле,ти му уби от упор!Бахти тъпото копеленце,я ми кажи честно верно ли верваш в това,което написа?Комунистите мислили за народа?Режимът убил повече хора от който и да било друг се грижи за народа?Бахти идиота,абе ти от кой свят идваш?Я хвани там нещо баба немаш ли,дядо,майка питай да ти разкажат,че гледам си прекалено тъп за да разбереш сам какво е било по времето на комунизма.Ако държавата не е толкова важна защо са пъхали хора у трудови лагери за разказване на вицове против бай Тошко,а?Ако толкова ги е било грижа за народа защо след падането на комунизма създадоха ВИС,СИК и тн?Бе аз сериозно ти казвам,хвани се самоубий по бързо,че си вреден!

неграмотни ми приятелю, обещавам, ще пиша по-кратко занапред, за да можеш да прочиташ целият пост - забравих, че си учил четмо и писмо в килийното училище на АТАКА од ръководството на блаженният отец Кузов

прочети поста ми наново и си отговори сам....сляп неграмотен фанатик

05-12-2007, 20:03
хитлерчо не е бил нито едно от двете просто човек който е дал на немците това което тогава най-много са искали!!!!!!!
Ако беше гений сега нямаше да има ЕС, а ГС и нямаше да има нещастни държавици в Европа, като нашата.
Не е бил и жесток, а просто ЛУД!!!!!
RESPECT все пак

05-12-2007, 20:07
хитлерчо не е бил нито едно от двете просто човек който е дал на немците това което тогава най-много са искали!!!!!!!
Ако беше гений сега нямаше да има ЕС, а ГС и нямаше да има нещастни държавици в Европа, като нашата.
Не е бил и жесток, а просто ЛУД!!!!!
RESPECT все пак

Казано с една дума ЛИДЕР ВОДАЧ ДУЧЕ или на немски ФЮРЕР! Ей тва е истината

quench
05-12-2007, 20:08
:smt078

DejaVu31
05-13-2007, 17:38
ludosta i genialnosta po4ti vinagi vurvqt zaedno

Disrespect
05-13-2007, 17:46
Хитлер просто е бил кретен. \:D/

Ziezi
05-14-2007, 04:30
неграмотни ми приятелю, обещавам, ще пиша по-кратко занапред, за да можеш да прочиташ целият пост - забравих, че си учил четмо и писмо в килийното училище на АТАКА од ръководството на блаженният отец Кузов

прочети поста ми наново и си отговори сам....сляп неграмотен фанатикхаха,ми четох го доста пъти и все до същия извод стигам!Сега забелязах и нещо друго - комуниста мислел за народа - това означава ли,че този същия комунист се явява един вид родолюбец?Т.е. патриот?А това как се връзва с твоите велики мисли?
ПП:Атака отдавна не ме вълнуват....

quench
05-14-2007, 07:23
неграмотни ми приятелю, обещавам, ще пиша по-кратко занапред, за да можеш да прочиташ целият пост - забравих, че си учил четмо и писмо в килийното училище на АТАКА од ръководството на блаженният отец Кузов

прочети поста ми наново и си отговори сам....сляп неграмотен фанатикхаха,ми четох го доста пъти и все до същия извод стигам!Сега забелязах и нещо друго - комуниста мислел за народа - това означава ли,че този същия комунист се явява един вид родолюбец?Т.е. патриот?А това как се връзва с твоите велики мисли?
ПП:Атака отдавна не ме вълнуват....

дай да ти тълкувам родолюбец и патриот, явно не знаеш думите - впрочем има едно нещо, може би се сещаш - тълк. речник :)

родолюбецът обича собственият си народ - аз изпитвам едно и също позитивно чувство към всички народи; родолюбието се свързва пряко с патриотизма, който, както казах, е основание властта да потъпква правилата ти

знаеш ли, експлойтед май е прав - с бесните неграмотни селяни, грабнали вилата и тръгнали на кръчмарски бунт можеш да говориш само с пушка в ръка.....

:smt011

L30N
05-14-2007, 12:29
кретен!
ако беше гении щеше тихо първо да избие богатите и влиятелни еврей, а не да опустуши Европа. :-s

1во беден еврейн няма. (те държът света)
2ро и ако беше станало така като ти казваш да избие "богатите или виятелните" някой щеше да вземе мястото им, както става винаги в природата. Едиственото решение на проблема е масов геноцид.

bungle
05-14-2007, 12:31
Точно вчера гледах Списъкът на Шиндлер и Крахът на третия райх... тааааа, Хитлер е бил едно лудо копеле.

Бтв, някой да знае някой филм за д-р Менгеле, че ми се гледа нещо изродско.. ?

ABSOLUTme
05-14-2007, 12:53
е аз как познавам евреи, които не са богати, а пък нямало бедни... :shock:

Средна категория(хора).Мноо съм им набрала от Евровизия насам.. :lol:

kuber
05-14-2007, 14:55
всеки гений е чудовище и пбратното...

krizbeto_zleto
05-14-2007, 15:16
PA NZ AMA E PARVOTO EMO V SVETA XAXAXAXA :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_donna_
05-14-2007, 17:23
всеки гений е чудовище и пбратното...

стига с тия крилати фрази,че бият на малоумщина вече ..

евреите държали света,хаха.
за задника (:

~ла-лаааа.

aniezina
05-14-2007, 21:59
Хитлер е бил гении, чудовищен, но все пак гении! Не може един обикновен човечец, да успее да накара цял свят да участва в идеите му! Е, да, естествено е бил и адски лед, но никой не се замисля, че не е достатъчно да е луд само 1, нали ако е луд само Хитлер, кой ще го последва? Друг е въпроса, дали последователите му са луди... От една страна са- да избиеш толкова народ, само заради кръвта във вените им е чудовищно (според някои), но от друга са гении- да дадеш жертви(и много германски войнеце са умрели за идеята, нека не го забравяме!) за да изчистиш света от примеси! Велика идея, следвана векове наред, но Хитлер, е първия гении успял да стигне до частичното и осъществяване! Нима в Америка няма расисти, и те ли са луди или гении-не, те са просто хора, защото нямат смелост като Хитлер да започнат борбата!
И хитлеровата идея, освен добър план, е имала и добро изпълнение! Една добре смазана германска машина! Всеки нормален ще се замисли-"Нима след убииството на хилядите в лагерите на смъртта, популацията н ачовечеството няма да намалее?", и ще е прав, явно и някой Немец се е досетил за това, и са били създадени центрове, подобни на "заводи" за деца от "чистата раса". Били са подбирани руси, със светли очи жени, определен ръст и структора, и са били огвеждани в родилни домове. Там, немските войници са изпълнявали едно от многото си задължения като такива-да създават деца. В определен период от време, здравите и отбрани войници, са водени в родилните домове за да "оплодят" някойя руса кака, и след раждането на тези деца, те са били осиновявани от някое немско семейство. Умно, нали? Ето заради това, и още много неща, смятам че Хитлер е гении, чедовищен, но все пак, гении...

Disrespect
05-14-2007, 22:03
PA NZ AMA E PARVOTO EMO V SVETA XAXAXAXA :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ХА! Още една причина, поради която да го мразя. :-D

Ziezi
05-14-2007, 22:18
неграмотни ми приятелю, обещавам, ще пиша по-кратко занапред, за да можеш да прочиташ целият пост - забравих, че си учил четмо и писмо в килийното училище на АТАКА од ръководството на блаженният отец Кузов

прочети поста ми наново и си отговори сам....сляп неграмотен фанатикхаха,ми четох го доста пъти и все до същия извод стигам!Сега забелязах и нещо друго - комуниста мислел за народа - това означава ли,че този същия комунист се явява един вид родолюбец?Т.е. патриот?А това как се връзва с твоите велики мисли?
ПП:Атака отдавна не ме вълнуват....

дай да ти тълкувам родолюбец и патриот, явно не знаеш думите - впрочем има едно нещо, може би се сещаш - тълк. речник :)

родолюбецът обича собственият си народ - аз изпитвам едно и също позитивно чувство към всички народи; родолюбието се свързва пряко с патриотизма, който, както казах, е основание властта да потъпква правилата ти

знаеш ли, експлойтед май е прав - с бесните неграмотни селяни, грабнали вилата и тръгнали на кръчмарски бунт можеш да говориш само с пушка в ръка.....

:smt011чакай сега пиле,да видим дали съм схванал правилно.Родолюбецът мисли за собствения си народ-комунистът мисли за народа си-следователно комунистът е родолюбец-ти мислиш за всички народи-т.е. това значи ли,че не си комунист?
ПП:И как родолюбието на тез чеда Божи се връзва с хилядите хора,пратени в лагери заради разказване на вицове против партията?И това ли означава според теб,че за комуниста по-важен е народът отколкото партията(държавата)? :smt005 :smt005 :smt005

ППП:ми аз пушка нямам,но пък имам време за губене и за тва говоря с теб...

rosskata
05-14-2007, 22:19
е аз как познавам евреи, които не са богати, а пък нямало бедни... :shock:

Средна категория(хора).Мноо съм им набрала от Евровизия насам.. :lol:

?? В какъв смисъл си им набрала... Песента беше мнооого яка :-D Чак на подписа си я изтъпанчих 8)

ABSOLUTme
05-14-2007, 22:53
е аз как познавам евреи, които не са богати, а пък нямало бедни... :shock:

Средна категория(хора).Мноо съм им набрала от Евровизия насам.. :lol:

?? В какъв смисъл си им набрала... Песента беше мнооого яка :-D Чак на подписа си я изтъпанчих 8)

1 точица не ни дадоха гадовете.. :smt013 :lol: :lol:

quench
05-15-2007, 08:01
неграмотни ми приятелю, обещавам, ще пиша по-кратко занапред, за да можеш да прочиташ целият пост - забравих, че си учил четмо и писмо в килийното училище на АТАКА од ръководството на блаженният отец Кузов

прочети поста ми наново и си отговори сам....сляп неграмотен фанатикхаха,ми четох го доста пъти и все до същия извод стигам!Сега забелязах и нещо друго - комуниста мислел за народа - това означава ли,че този същия комунист се явява един вид родолюбец?Т.е. патриот?А това как се връзва с твоите велики мисли?
ПП:Атака отдавна не ме вълнуват....

дай да ти тълкувам родолюбец и патриот, явно не знаеш думите - впрочем има едно нещо, може би се сещаш - тълк. речник :)

родолюбецът обича собственият си народ - аз изпитвам едно и също позитивно чувство към всички народи; родолюбието се свързва пряко с патриотизма, който, както казах, е основание властта да потъпква правилата ти

знаеш ли, експлойтед май е прав - с бесните неграмотни селяни, грабнали вилата и тръгнали на кръчмарски бунт можеш да говориш само с пушка в ръка.....

:smt011чакай сега пиле,да видим дали съм схванал правилно.Родолюбецът мисли за собствения си народ-комунистът мисли за народа си-следователно комунистът е родолюбец-ти мислиш за всички народи-т.е. това значи ли,че не си комунист?
ПП:И как родолюбието на тез чеда Божи се връзва с хилядите хора,пратени в лагери заради разказване на вицове против партията?И това ли означава според теб,че за комуниста по-важен е народът отколкото партията(държавата)? :smt005 :smt005 :smt005

ППП:ми аз пушка нямам,но пък имам време за губене и за тва говоря с теб...

о,божичко,много си тъп......

родолюбецът мисли за своя народ, комунистът мисли за всички народи - явно не схващаш разликата, не може да ти се помогне....

нека да опитам,все пак,не мога да оставя лумпените на произвола на съдбата

според теб, 4 = 28, защото и двете се делят на 2.......

:smt005 :smt005 :smt005

ScionOfStorm
05-15-2007, 09:17
Лялалялаллаа :roll: Стига спорили, разбрахме се, me> all, така че.. ;p

exo
05-15-2007, 09:20
Heil SHitler

Ziezi
05-16-2007, 04:23
о,божичко,много си тъп......

родолюбецът мисли за своя народ, комунистът мисли за всички народи - явно не схващаш разликата, не може да ти се помогне....

нека да опитам,все пак,не мога да оставя лумпените на произвола на съдбата

според теб, 4 = 28, защото и двете се делят на 2.......

:smt005 :smt005 :smt005
Комунист да възкликва така?Интересно...
Виж са куенчи,като не искаш да ми отговориш поне спри да пишеш,толкова е просто!Целата работа е,че ти си едно шибано комплексарче,което иска да бъде различно по най-погрешния начин,защото си нямаш никво пронятие от комунизъм!Хайде ще те помоля да ми обясниш къде точно се вижда грижата за народите тук - http://www.epochtimes-bg.com/communist_atrocities_world_3.htm .Тук е мястото да спомена,че този сайт не е препоръчителен за хора със слаби сърца.
Та да си дойдем на думата-за това,че не разбираш нищо от комунизъм говорят фактите,че всяко твое трето мнение е на английски(език,говорен в страните,които са най-големи противници на комунизма),че споменаваш думичката "Бог",че ми говориш откровени глупости от сорта,че видиш за комуниста над всичко било народа,а след тва държавата,въобще пиленце,в заключение ще кажа,че ти си един типичен комунист!И не,защото си мислиш,че следваш идеите на комунизма ами,защото само един шибан комунист може да си покаже некомпетентността,комплек арщината и откровената простотия по начин,по който ти го правиш!

КАЗАХ!

bungle
05-16-2007, 06:08
Добре, де, не ви ли писна да се убеждавате един друг ?
И двамата не сте прави.
Сипете си по нещо алкохолно/безалкохолно, надуйте музиката и животът е прекрасен.

quench
05-16-2007, 07:06
о,божичко,много си тъп......

родолюбецът мисли за своя народ, комунистът мисли за всички народи - явно не схващаш разликата, не може да ти се помогне....

нека да опитам,все пак,не мога да оставя лумпените на произвола на съдбата

според теб, 4 = 28, защото и двете се делят на 2.......

:smt005 :smt005 :smt005
Комунист да възкликва така?Интересно...
Виж са куенчи,като не искаш да ми отговориш поне спри да пишеш,толкова е просто!Целата работа е,че ти си едно шибано комплексарче,което иска да бъде различно по най-погрешния начин,защото си нямаш никво пронятие от комунизъм!Хайде ще те помоля да ми обясниш къде точно се вижда грижата за народите тук - http://www.epochtimes-bg.com/communist_atrocities_world_3.htm .Тук е мястото да спомена,че този сайт не е препоръчителен за хора със слаби сърца.
Та да си дойдем на думата-за това,че не разбираш нищо от комунизъм говорят фактите,че всяко твое трето мнение е на английски(език,говорен в страните,които са най-големи противници на комунизма),че споменаваш думичката "Бог",че ми говориш откровени глупости от сорта,че видиш за комуниста над всичко било народа,а след тва държавата,въобще пиленце,в заключение ще кажа,че ти си един типичен комунист!И не,защото си мислиш,че следваш идеите на комунизма ами,защото само един шибан комунист може да си покаже некомпетентността,комплек арщината и откровената простотия по начин,по който ти го правиш!

КАЗАХ!

виж, бате, моля те, Татко Орел от рода на Зиези, моля те, умолявам те най-смиерно, фани и прочети постовете нагоре, ама и вникни в тях

а после ме причислявай към радикалната група на социалистите-канибали, които ядат малки деца на закуска :)

Disrespect
05-16-2007, 07:23
между другото...знаете ли, че устата на Шитлер е миришела ужасно? :lol: нямало е кой да му оправи зъбите. :lol:

rosskata
05-16-2007, 10:07
Добре, де, не ви ли писна да се убеждавате един друг ?
И двамата не сте прави.
Сипете си по нещо алкохолно/безалкохолно, надуйте музиката и животът е прекрасен.

Остави ги хората да се избиват... Сеир да има... Всички знаем, че не са прави :roll:

quench
05-16-2007, 10:08
Добре, де, не ви ли писна да се убеждавате един друг ?
И двамата не сте прави.
Сипете си по нещо алкохолно/безалкохолно, надуйте музиката и животът е прекрасен.

Остави ги хората да се избиват... Сеир да има... Всички знаем, че не са прави :roll:

така е, бирата и слатата винаги печелят спора

05-16-2007, 10:19
HITLER vilika li4nost no mnozistvo ot vas nego razbira

quench
05-16-2007, 10:21
не се ебавай с турчина бе!

05-16-2007, 18:39
kOI ETYR4IN BE

05-16-2007, 18:43
HITL.ER FOREVER !!!!!!!!! RAIХА NAD FSI4KO!!
A PUKAITE 4IFUTI TALKIVA

Disrespect
05-16-2007, 18:43
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахх :smt005

05-17-2007, 05:33
може би се израих много остро но и деите му са били хубави като премахването на търтеите в Германия създавнето на народна армия и борба с комонистите, евреите, педалите и друга измет . А колто до тоба 4е съм бил тур4ин как го преполож. Раиха над вси4ко!!!!!!


!

quench
05-17-2007, 07:17
хм, знаем, че като човек от югоизточната граница с опредлен произход ти е трудно да пренебрегнеш майчините повели в писането,но не е зле да се научиш първо на български, после на немски - примерно :)

Глезорана
05-17-2007, 11:25
Зъл дядка !!!!!!!! :lol:

aniezina
05-17-2007, 11:31
Борбата с педалите се изразява в това, че някой от доста високопоставените в Райха са ги припомпвали млади СС-овци ли?? :lol:
И аз тва искам да раазбера? :-k
(мамкаму тва е първата тема която следя с интерес! #-o )

naia
05-17-2007, 11:41
Хитлер гении-ха ха ха
тоя е наркоман

gavra1
05-17-2007, 12:36
хитлер ме МаняК але але :-D баси ума дето има тиху напрау :-$ :-D :-D :mrgreen:

aniezina
05-17-2007, 13:45
HITLER vilika li4nost no mnozistvo ot vas nego razbira

и тебИ ний трудньо да тИ разбиремИ :lol:
Спрете да се карате, нека каже, защо смята, че Хитлер е велик... От части и аз смятам така, но все пак, не може да се отрече, че хитлер е бил една марионетка(в повечето случаи), едно поставено лице, като Живков например :lol: и все пак, защо мислиш, че е евлик, или просто ти си част от хората с промитите мозъци, които се кланят безрезервно, и без да оспарват на дадена личност(май направих малка тафталогия, но дано сте ме разбрали..)

vikontiii
05-17-2007, 14:55
АМИ гении е ама като личност пълен боклук и луд та той е избил 8 милиона евреи и кой знае колко поляци и французи та мнението ми е разбирам в неговата държава да е имало такива както днес в българия ама той като е искал да завладее света!според мен тогава господ пак е наказал любимия си народ!

05-17-2007, 16:12
Първо искам да изкажа поздравлениата си на donna за темата. Напъло съм съгласен със мнението на ziezi относно gench за 10
път ще кажа 4е несьм тур4ин нека каже защо мисли така а за това за сс и педалите за това нима Ернст Рьм не бе разтрелян през 1934 г. нима не е гениален 4е за 6г. се спрабя с инфлацята в Германия или от ефреитор става бластелин на половин Европа или кара милиони да го последбат Вие сте тръгнали да защитавате евреите нима еврите недокарли Германия до положението и сле ПВС или пък смятате 4е педлите не трява да бъдат преследвани като и комонистите и другата измет а относно твърдението 4е Хитлер е бил марионетка това са пъли глупости как може една марионетка да управляла 12г. една дърва като Германия. Хитлер е велика ли4ност в истрията и ко лкто дасе опитват даго о4ернят все ще се намерят хора които даго следват РАИХА НАД ВСИ4НД

05-17-2007, 16:13
Първо искам да изкажа поздравлениата си на donna за темата. Напъло съм съгласен със мнението на ziezi относно gench за 10
път ще кажа 4е несьм тур4ин нека каже защо мисли така а за това за сс и педалите за това нима Ернст Рьм не бе разтрелян през 1934 г. нима не е гениален 4е за 6г. се спрабя с инфлацята в Германия или от ефреитор става бластелин на половин Европа или кара милиони да го последбат Вие сте тръгнали да защитавате евреите нима еврите недокарли Германия до положението и сле ПВС или пък смятате 4е педлите не трява да бъдат преследвани като и комонистите и другата измет а относно твърдението 4е Хитлер е бил марионетка това са пъли глупости как може една марионетка да управляла 12г. една дърва като Германия. Хитлер е велика ли4ност в истрията и ко лкто дасе опитват даго о4ернят все ще се намерят хора които даго следват РАИХА НАД ВСИ4КО

quench
05-17-2007, 16:13
аха, значи заколваме педрестите и се оправяме с инфлацията? :twisted:

05-17-2007, 17:04
първо не съм копеле.Хитлер не справя с инфлацията както ти се изрази а въздига от нищото германската икономика след ПВС. Раиха над вси4ко

Valar
05-17-2007, 17:07
Събрали се мишките да обсъждат котката!!!

05-17-2007, 17:15
Искам да изкажа ОГРОМНИТЕ си по4итаня на АTAKABG RАИХА НАД ВСИ4КО

05-17-2007, 17:24
Всички които очернят Хитлер забравят колко много е направил за България.тои ни връща изгубените територии а всицки САЩ и другите там само са ни взимали територии Раиха над всичко

Бяла СИЛА!!!
05-17-2007, 18:54
Какво е направил Хитлер за България?
Върнал ни е изгубени територии и ни е отървал от дузина еверей...
Ами кой подкрепя USA? Той трябва да е супер тъп човек...Просто да бяхма част от СССР щеше да е много по добре...
Комунизъм , водка и ебание турци и магнале...
Ако не сте съгласни с мен , явно живеете в някои измислен свят далечччч от истината в БГ.... Лично в моя град циганите са колко българите и по дискотеките стават големи мелета...Куките ги е страх да се намесят...Абе направо пумия...Та като за финал СССР над сичко..
България като цяло като държава е до долУУУУ.... мафия , корупция и всевъзможни измами...
Някой да ме обори?

05-17-2007, 19:37
Да си беше останал художник ли... :lol:

aniezina
05-17-2007, 20:58
От една страна е гении, тва да накараш милйони да ти се кланят...Но от друга страна е късметлия оказал се на точното място в точното време... Я си припомнете, в какво положение е била германия, точно предзи да се появи хитлер, и помислете логично не е ли бил поставен от оръжейните магнати?....

Ziezi
05-17-2007, 21:20
виж, бате, моля те, Татко Орел от рода на Зиези, моля те, умолявам те най-смиерно, фани и прочети постовете нагоре, ама и вникни в тях

а после ме причислявай към радикалната група на социалистите-канибали, които ядат малки деца на закуска :)
Ти кво,идиот ли си?Какво да прочета-че комунистите мислили за народите?По какъв точно начин мислят?В коя комунистическа страна е нямало и няма лагери?Кой създаде мафията у нас?Кой ни разби държавата за 15 години?Кой ни натрупа милиарди външен дълг?Кой продължава да ни влачи надолу?

aniezina
05-17-2007, 21:22
виж, бате, моля те, Татко Орел от рода на Зиези, моля те, умолявам те най-смиерно, фани и прочети постовете нагоре, ама и вникни в тях

а после ме причислявай към радикалната група на социалистите-канибали, които ядат малки деца на закуска :)
Ти кво,идиот ли си?Какво да прочета-че комунистите мислили за народите?По какъв точно начин мислят?В коя комунистическа страна е нямало и няма лагери?Кой създаде мафията у нас?Кой ни разби държавата за 15 години?Кой ни натрупа милиарди външен дълг?Кой продължава да ни влачи надолу?
комунягите.... :smt011

gPa3HuTeJl
05-17-2007, 22:45
гений
Подкрепям!

ме2

05-18-2007, 06:04
Хитлер е гении.МЪРТЪВ Е САМО ТОЗИ КОИТО Е ЗАБРАВЕН!!!!!!!!!!! Раиха над всичко

05-18-2007, 08:10
В Райха е имало много добра организаця за всеки проблем е имало човек които даго реши Помислете си как се управляват такава огромна машина като лагерите без добра организация Хитлер е гении и герой които се борил до последно с болшевишката паплач и другата измет като евреите педалите МЪРТЪВ Е САМО ТОЗИ КОИТО Е ЗАБРАВЕН!!!!!!!!! Райха над всичко

Disrespect
05-18-2007, 08:52
мда...и е направил така, че от три страни да го чукат по главата :lol:

rosskata
05-18-2007, 08:54
измет като евреите педалите МЪРТЪВ Е САМО ТОЗИ КОИТО Е ЗАБРАВЕН!!!!!!!!!

Аз си мислех, че мъртъв е този, който не е жив... Но ти си ариеца, ти знаеш... Пък и моя мозък е промит от еврейската пропаганда... :smt005

05-18-2007, 09:13
eвреите педалите комонистите и другата измет в лагери Райха над всичко!!!!!!!!!

Вилхелм Монкее
05-18-2007, 09:20
ей я не се заяждаи

Disrespect
05-18-2007, 09:23
хаХхАХхаАхаХАХаХАххАГХагА ХахгАХГахАГХахгАХаААа

да е казал "кво е райха бе чукундур!" или нещо такова? най-спокойно те пита кво е 'райха' :-D

rosskata.
05-18-2007, 09:59
на незапознатите сигурно им звучи като някаква секта...

Сектата на Райха...

преди имаше една бахайска секта и се кланяха на бог Бахай... тук е Райх.. мани, мани...

Светият синод знае ли, че съществувате?? :lol:

Един е Райха и Хитлер е неговият пророк... :lol:

aniezina
05-18-2007, 15:03
:lol:

я ни просветли какво е Райха???
Наистина, кажини какво е Райха за теб, и апропо какво представлява всъщтност... Нима не е една добре смазана машина, пред гоято и аз се прекланям, но нали машините могат да се задвижат от много места, не само от червеното копче (визирам Фюрера), но ако се счупи или липсва някое от колелата и, тя е неизползваема... И какво е Хитлер, прославил се защото е бил точния човек, в точното място, на точното време...Нима на оръжейните магнати не им е трябвал о война за да произвеждат някак си оръжия, след забраната наложена им след загуба? И нима Хитлер не е човека който им е трабвал? За това казах че е марионетка, и че е гении, ужасяващ но гении....Успял е да съумее хем да не позволява да се чупят колелата, хем да стане червеното копче... Велик е, но има и много грешки в управлението си...

05-18-2007, 20:57
Толкова безскруполен,не се съобразява с дипломатичните отношения на света,маниполатор,оратор,к оун(води монолози от по 8 мчаса и ,за да е интересен на публиката и само дето не си застава на главата),болен мозък,комплексар-заради това,че не са го взели в армията преди да стане Хитлер(тъй като името му не е Хитлер!),заради това ,че не са го приели архитектура,заради това,че баща му ,който е еврейн не го е приел за негов син,заради това,че всички са му се подигравали,заради това,че е имал много слаба физика...Луд,стратег-безпорно,но все пак не е преценил ,че Англия,САЩ и СССР ако се обединят ще имат по-голяма сила и че блицнападенията му веднъж претърпели неуспех,повече няма да успеят,тъй като плана му пропада.Мечтател-арийската раса над всичко.ДИКТАТОР

_donna_
05-18-2007, 21:01
защо евреите не участват във филми?
защото не понасят израза "камера-работи!" :smt005

IRRIDUCIBILI
05-18-2007, 21:41
Hitler ne e evrein!tva e nai-bezumnata teoriq,izmislena ot zionistite za da opetnqt imeto my!tyk vseki 4yl ne do 4yl-Hilter evrein,cqlata teoriq se bazira na tova 4e toi zapovqdva kogato vzema vlasta da razry6at grobi6teto v rodnoto my mqsto kadeto imalo i dosta pogrebani evrei i se smqta 4e tam e bila zarovena prababa my po mai4ina liniq i ot tam toi bil evrein!ne s1m skin no za men Hitler e genii i geroi,za6toto samo genii bi mog1l da pod4ini makar za kratko cqla evropa i da se prev1rne v nai-zapomnq6tata se li4nost na sveta!ako germaniq be6e spe4elila voinata sega i nie 6tqhme da sme dosta po dobre!a otnosno evreite... :D i napravo e sme6no nqkvi zadrasteni netajii da kazvat ako e bil po ymen trqbvalo da napravi tva onova,6toto si4ki znaete samo tva za evreite no kolko o6te e napravil za nego nikoi ili po4ti nikoi ne znae napraimer evgenizaciqta ama kakto i da e... 14/88

IRRIDUCIBILI
05-18-2007, 21:43
От една страна е гении, тва да накараш милйони да ти се кланят...Но от друга страна е късметлия оказал се на точното място в точното време... Я си припомнете, в какво положение е била германия, точно предзи да се появи хитлер, и помислете логично не е ли бил поставен от оръжейните магнати?.... lelele ti si mn t1p bil postaven ot magnati :D

aniezina
05-19-2007, 10:00
От една страна е гении, тва да накараш милйони да ти се кланят...Но от друга страна е късметлия оказал се на точното място в точното време... Я си припомнете, в какво положение е била германия, точно предзи да се появи хитлер, и помислете логично не е ли бил поставен от оръжейните магнати?.... lelele ti si mn t1p bil postaven ot magnati :D
Еми осведоми се малко... Преди втората световна, германия е загубила друга война, и и е било забранено произвотството на уръжия. Тогава оръжейните магнати за започвали да фалират, и им е трябвало друга война, а Хитлер е бил човека който е можел да им я даде! За това са зопочнали да го покровителстват!
П.П.И ако не се осещаш съм момиче
И Хитлер наистина има еврейска кръв :lol: даже в семейството му има и кръвосмешение ама тва е друг въпрос:smt006

Valar
05-19-2007, 10:06
Избиите учителите си по История! :-D

sweet_unhappy
05-19-2007, 15:44
Абе хора,добре ли сте къф гений?Тоя е умпобъркан шизофреник!!!!!!!Ако да избиваш хиляди невинни хора е гениално...,леле... :smt011
Тва е възможно най-противния от всички шваби!!!!!!!

Вилхелм Монке
05-19-2007, 17:08
Хитлер е гении.Райха е държавата на Хитлер. Той ние е върнал много територии

quench
05-19-2007, 17:54
Убедихте ме, че трябва да съм расист! Вече вярвам в лидера Зиези! ;) И aniezina.

Затова с плам предлагам да избием всички комунисти! Веднага!

И да съживим Фюрера! Като Зомби!

05-19-2007, 18:48
Убедихте ме, че трябва да съм расист! Вече вярвам в лидера Зиези! ;) И aniezina.

Затова с плам предлагам да избием всички комунисти! Веднага!

И да съживим Фюрера! Като Зомби!
Пак ли си пил бе, колега :-D .
Viva CCCP :-D

05-19-2007, 21:53
Явно много от малчуганите в този форум са слабо запознати с историята.Кратко ще се изкажа Хитлер е герои на бялата раса,благодарение на този човек които се е упълчил срещу евреиската чума от 40 до 43 година България се обединява макар и за кратко и ако Фюрера беше спечелил тази война срещу евреискота зло България нямаше да е 7 милиона а щеше да е 70 милиона,тъиче слабо запознатите от евреиските филмчета да мълчът. :smt006 :-({|= :smt006 :smt018 :smt019

_donna_
05-19-2007, 22:12
ти се запознай по-силно с учебника по българска граматика и тогава ела тука да говориш. :wink:

quench
05-20-2007, 09:16
:smt015

aniezina
05-20-2007, 14:42
Убедихте ме, че трябва да съм расист! Вече вярвам в лидера Зиези! ;) И aniezina.

Затова с плам предлагам да избием всички комунисти! Веднага!

И да съживим Фюрера! Като Зомби!
Кво за мене? Да не мислиш че аз съм за Хитлер, нищо подобно, по-върла привърженичка на руския строй едва ли си виждал... :twisted:

metoman4o
05-20-2007, 20:24
Maika vi da eba 4ifutska :D
14/88 :D

quench
05-20-2007, 20:52
Убедихте ме, че трябва да съм расист! Вече вярвам в лидера Зиези! ;) И aniezina.

Затова с плам предлагам да избием всички комунисти! Веднага!

И да съживим Фюрера! Като Зомби!
Кво за мене? Да не мислиш че аз съм за Хитлер, нищо подобно, по-върла привърженичка на руския строй едва ли си виждал... :twisted:

:lol:

bulgarche
05-20-2007, 21:34
:lol:

я ни просветли какво е Райха???
"Нацистка Германия или Третия райх обикновено се отнася до периода 1933 г. — 1945 г. в Германия, когато страната се контролира от строгата диктатура на Адолф Хитлер и се ръководи от принципите на националсоциализма."

quench
05-21-2007, 07:27
Рай + ха (съкращение от "хаха,измамихме ви") = Райха ;)

05-21-2007, 08:01
Явно много от малчуганите в този форум са слабо запознати с историята.Кратко ще се изкажа Хитлер е герои на бялата раса,благодарение на този човек които се е упълчил срещу евреиската чума от 40 до 43 година България се обединява макар и за кратко и ако Фюрера беше спечелил тази война срещу евреискота зло България нямаше да е 7 милиона а щеше да е 70 милиона,тъиче слабо запознатите от евреиските филмчета да мълчът. :smt006 :-({|= :smt006 :smt018 :smt019
Ако не беше СССР да спре тази напаст Хитлер, ся едва ли щеше да си българин. Възхищавай се на този болен мозък. И ако беше такъв герой на бялата раса, щеше ли да започне тази война и щеше ли да избие толкова много бели. а?

Вилхелм Монке
05-21-2007, 09:21
Евреите не бели теса една паплач Хитлер се е борил до последно срещу руската зган.Загинал е на 30 април 1945 г. в Берлин

quench
05-21-2007, 09:29
Тоя цитат от Уикипедия ли го извади? :lol:

05-21-2007, 10:21
не от книгата "Хитлер какъвто го познавах"

bulgarche
05-21-2007, 10:23
Третият райх..

а райх сигурно се отнася само за национал-социалистката диктатура, а???
Защото тук за Райха си говорим, а не за Третият Райх... :lol:
Темата е озаглавена "Хитлер" и в нея се говори за националсоциализма, което се отнася за Третия райх

Вилхелм Монке
05-21-2007, 10:37
EЙ МАЛУМ за последен път ти казвам какв о е Третият райх това е Германия в периода 1933 1945г. Хитлер е герои на бялата раса. смърт за комонистите евреите педалите и другата измет.

05-21-2007, 11:17
ole edin mi razpravq6e kak hitler vednaj obikalql lagerite s plenenite i popital malkite deca "Vie kakvi iskate da stanete " a te kazali "Lekar, ..." a hitler vsa6tnost gi pital kakvi da stanat : rakavici ..i drygite gadni raboti det sa praveli ot kojata na horata :-D 8-[ 8-[

Вилхелм Монке
05-21-2007, 12:00
това не е доказано

quench
05-21-2007, 21:12
а знаеш ли,че не е доказано,че човекът произлиза от древите примати? знаеш ли, може би Господ е създал ариеца,а другите нисши раси - включително и нашата, слаянската,са произлезли от нисшите примати :|

Вилхелм Монке
05-22-2007, 09:01
Хитлер unser funher!!!!!!!!!!!

quench
05-22-2007, 09:09
ти бот ли си? ;)

Вилхелм Монке
05-22-2007, 09:42
това означва фюрер

quench
05-22-2007, 09:44
фунхера кво прави?

Вилхелм Монке
05-22-2007, 10:05
не се подиграваи с светлата личност на фюрера свиня комонистическа!!!!!!!!

quench
05-22-2007, 10:11
ама аз питам за фунхера? кво парви тоя човек, не съм го виждал от много време!

последният път бяхме заедно на манифестацията за Октомврийската революция...

metoman4o
05-22-2007, 11:13
Абе не знам как може едни педерастчета да говорят за великата личност на Фюрера!?Не разбрахте ли,че за 1/2 той е водач,а за другата 1/2 той е скапаняк ( Втората 1/2 са педерати и комунисти,пънковете не са хора :D )

quench
05-22-2007, 12:05
мерси за признанието!

но има поправка - 1/2 от хората мислят,че той е скапаняк, 1/4 - че е луд, а едва 1/4 - не са запознати с фактите и са с изтрит мозък

нищо лично ;)

метоман4о
05-22-2007, 12:10
Е може,но всички знаме че Сталин е педераст :D

Disrespect
05-22-2007, 12:12
много за педали мислиш ти........................ :-k

метоман
05-22-2007, 12:16
много за педали мислиш ти........................ :-k
Е те са навсякъде за това :D

quench
05-22-2007, 12:17
аз лично мразя Сталин, защото и като линост, и като символ на една система е преебал цялата представа за комунизма
и той е луд като Хитлер, няма кво да си говориме

метоман
05-22-2007, 12:22
аз лично мразя Сталин, защото и като линост, и като символ на една система е преебал цялата представа за комунизма
и той е луд като Хитлер, няма кво да си говориме
Типични дума на индивид от втората 1/2 :D

quench
05-22-2007, 12:23
прощавайте другарю, не разбрах бръщолевенето ви :)

Disrespect
05-22-2007, 12:27
много за педали мислиш ти........................ :-k
Е те са навсякъде за това :D

и зад теб навярно са доста...

метоман
05-22-2007, 12:27
прощавайте другарю, не разбрах бръщолевенето ви :)
Ти си от втората 1/2 сето смятат Хитлер за ненормалник :D

метоман
05-22-2007, 12:29
много за педали мислиш ти........................ :-k
Е те са навсякъде за това :D

и зад теб навярно са доста...
Не,нямам постери на Азис на стената :D

Disrespect
05-22-2007, 12:33
нямах това предвид

метоман
05-22-2007, 12:36
нямах това предвид
Де да те знам вие сте тъпо племе :D

Disrespect
05-22-2007, 12:38
нямах това предвид
Де да те знам ние сме тъпо племе :D

Мммммдааа...

метоман
05-22-2007, 12:47
нямах това предвид
Де да те знам ние сме тъпо племе :D

Мммммдааа...

quench
05-22-2007, 14:17
простаци се убиват с мълчание! :D

metoman4o
05-22-2007, 14:26
простаци се убиват с мълчание! :D
Kakto vijdash o6te sam jiv :D

Disrespect
05-22-2007, 14:33
Not for long, butface!

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 14:55
Абе вие май доста се отклонихте от темата - "Хитлер". От сексуалните наклонности на Сталин... та до битовата простотия.
Относно Хитлер буквално не можем да го наречем гений, с отлично стратегическо мислене - да, но сте дълеч от идеята, че е бил някакъв учен или голям мозък. Ако въобще някой се е интересувал или е запознат с биографията на Адолф(т. нар. Хитлер) може да потвърди дефакто, че той е бил прогресивно слаб ... rolf по всичко останало; с изключение на рисуването, та нали т`ва е може би едно от най-извесните неща покрай живота му...
За т`ва по склона съм да застана зад тезата, че Хитлер е бил канцлер, след това, от един някак си доста незначителен пройзход, става диктатор на Германия и е успял да завладее по голямата част от Европа,на гребена на фашистката вълна след Първата световна ... лол

Абе с две думи да обобщя за мен втория варянт е по приемлив - чудовище
поздрави...

metoman4o
05-22-2007, 15:03
Абе вие май доста се отклонихте от темата - "Хитлер". От сексуалните наклонности на Сталин... та до битовата простотия.
Относно Хитлер буквално не можем да го наречем гений, с отлично стратегическо мислене - да, но сте дълеч от идеята, че е бил някакъв учен или голям мозък. Ако въобще някой се е интересувал или е запознат с биографията на Адолф(т. нар. Хитлер) може да потвърди дефакто, че той е бил прогресивно слаб ... rolf по всичко останало; с изключение на рисуването, та нали т`ва е може би едно от най-извесните неща покрай живота му...
За т`ва по склона съм да застана зад тезата, че Хитлер е бил канцлер, след това, от един някак си доста незначителен пройзход, става диктатор на Германия и е успял да завладее по голямата част от Европа,на гребена на фашистката вълна след Първата световна ... лол

Абе с две думи да обобщя за мен втория варянт е по приемлив - чудовище
поздрави...
Awe педераст кога в Германия е имало фашизъм бе :smt005
Само като ти гледам педерсткия подпис ми става ясно кокъв боклук си :::

quench
05-22-2007, 15:21
миша душица си,мето

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 15:25
Awe гей кога в Германия е имало фашизъм бе
Само като ти гледам педерсткия подпис ми става ясно кокъв боклук си
мило ми момченце или момиченце ... някак невероятно ми се струва как реши първо, че съм момче ... страно а? И второ първо за ръчичка с мама и айде да се върнем в първи клас и да се научим да четем.НЕ МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ.... ето ти го пак и го прочети така да ти се влее ако има въобще къде ... "Хитлер е бил канцлер, след това, от един някак си доста незначителен пройзход, става диктатор на Германия и е успял да завладее по голямата част от Европа,на гребена на фашистката вълна след Първата световна ... " но ако искаш първо се запознай по боквално с управлението и цялата политика и после ще говорим кво ще кажеш :wink: а че в Германия е царувало доста време режим на безподобна тирания ... е факт.

А и като последно незнам кое по точно ти дава право да обсъждаш моя подпис.И не ми се прави на много отворен и блеснал с голяма тиква така да се каже ум защото най-вероятно е защото като малък си спал върху ядрени реактори. И главата ти се е подула неимоверно много, но пак си оставаш тъп малолетен главоч с умствен багаж колкото на Фкисната кисела краставица, престояла 6 месеца в каца без така обичаната от краставиците кисела " среда на живот ".

_donna_
05-22-2007, 15:33
@tears_d0nt_fall^sexy_bebo,хайде за ръчичка и в първи клас,да се научим да пишем грамотно.

да ви чуя..за момичето,което не може да пише грамотно на български,но въпреки това обвинява в глупост всички около себе си..
и сега,още по-силно за хората с ник tears_d0nt_fall^sexy_bebo,които не се срамуват да обсъждат Хитлер и политиката му пред всички! = )

metoman4o
05-22-2007, 15:35
миша душица си,мето
Ето че и ти се досети!Ние националсоциалистите имаме души макар и миши и ние обичаме и ние мразим,докато вие комунистите сте само мишки ;-)

quench
05-22-2007, 15:41
:-s

метоман
05-22-2007, 15:42
Awe гей кога в Германия е имало фашизъм бе
Само като ти гледам педерсткия подпис ми става ясно кокъв боклук си
мило ми момченце или момиченце ... някак невероятно ми се струва как реши първо, че съм момче ... страно а? И второ първо за ръчичка с мама и айде да се върнем в първи клас и да се научим да четем.НЕ МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ.... ето ти го пак и го прочети така да ти се влее ако има въобще къде ... "Хитлер е бил канцлер, след това, от един някак си доста незначителен пройзход, става диктатор на Германия и е успял да завладее по голямата част от Европа,на гребена на фашистката вълна след Първата световна ... " но ако искаш първо се запознай по боквално с управлението и цялата политика и после ще говорим кво ще кажеш :wink: а че в Германия е царувало доста време режим на безподобна тирания ... е факт.

А и като последно незнам кое по точно ти дава право да обсъждаш моя подпис.И не ми се прави на много отворен и блеснал с голяма тиква така да се каже ум защото най-вероятно е защото като малък си спал върху ядрени реактори. И главата ти се е подула неимоверно много, но пак си оставаш тъп малолетен главоч с умствен багаж колкото на Фкисната кисела краставица, престояла 6 месеца в каца без така обичаната от краставиците кисела " среда на живот ".
Сега вече знам,че си хемафродит :D и псотигнах целта да ти опъна нервите :smt008
Ти си поредния промит мозък от чифутите,а и може би за това ни наричат "ГОИ" :-k

метоман
05-22-2007, 15:44
:-s
Мда,така гледаше Сталин на 22 юни :D

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 15:59
...и псотигнах целта да ти опъна нервите :smt008
Ти си поредния промит мозък от чифутите,а и може би за това ни наричат "ГОИ"
Викайте преводач,или почни да пишете субтитри ... тц кои са тея "чифути" ми е изключително итересно да разбера... а за вбесяването - не мисля, че е нужно да се заяждаш с някой за да убиеш времето.
@_donna_ - би ли била така добра да ми извадиш, от един мой коментар, една грешка и впрочем какаво те грее теб за ника ми ... относно срама такова чувство при мен явно не се е вродило, та тук ли ще го проявя ... rolf

метоман
05-22-2007, 16:02
...и псотигнах целта да ти опъна нервите :smt008
Ти си поредния промит мозък от чифутите,а и може би за това ни наричат "ГОИ"
Викайте преводач,или почни да пишете субтитри ... тц кои са тея "чифути" ми е изключително итересно да разбера... а за вбесяването - не мисля, че е нужно да се заяждаш с някой за да убиеш времето.
@_donna_ - би ли била така добра да ми извадиш, от един мой коментар, една грешка и впрочем какаво те грее теб за ника ми ... относно срама такова чувство при мен явно не се е вродило, та тук ли ще го проявя ... rolf
Чифут-еврейн
Гой-аз,ти баща ти,баба ми и т.н
Ама си още малка,като пораснеш ще те отворя на тая тема ;-)

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 16:37
Чифут-еврейн
Гой-аз,ти баща ти,баба ми и т.н
Ама си още малка,като пораснеш ще те отворя на тая тема
ей ей откъде пак си направи извод и за годините ми,бр бр !!! а иначе да с нетърпение очаквам някой, който се опитва да ме вбесява същевременно да ме веведе в историята

05-22-2007, 17:46
Хитлер е герои. мразя комонистите евреите педалите и другата измет. долу СССР. и guench не не съм комонист аз съм нацист.

quench
05-22-2007, 20:32
Абе вие още ли пишете в тая тема? Не разбрахте ли, че колкото повече пишете, толкова повече си вредите? :D

bungle
05-22-2007, 20:53
Гои-те са неверниците. Демек всички НЕевреи.

И аз това ви се чудя. К'во толкова обсъждате..

Вилхелм Монке
05-23-2007, 06:13
моите ОГРОМНИ почитания за atakabg и си прав мъртъв е само този които е забравен!!!!!!!!! HEIL HITLER

quench
05-23-2007, 10:47
добре, никой не отрича, че се е издигнал до върха сам. Обаче защитниците му на този форум едва ли не искат да го обявят за светец, с което не съм съгласен.
Харизмата и лудостта не се изключват взаимно.
Впрочем, АТАКАБГ изказа едно от най-добре поднесените мнения досега в темата - въпреки разликите във вижданията ни. Освен симпатия към личността на Хитлер, не видях в поста му фанатизма на останалите ми опоненти.
=D>

_donna_
05-23-2007, 19:29
пройзход
други искаш ли,неграмотна безсрамнице? = )
колкото до ника ти.не ме грее,бре,душицо златна,просто се набива на очи,виновна ли съм? ..

куенч,лидерът на АТАКА е написал въведението към новото издание на "1984" :Р дори корицата е гeй .. :smt011

05-24-2007, 08:37
_donna_ ти си адски тъпа,знаеш ли го или сега го разбра.ама да ти кажа и мен хич не ме грее че хитлер е:нещастен буклук,педал ,педофил,мазохист,олигофре ,тъпанар, идиот,говедар,мръсно животно и т.н.а относно по темата хитлер посмъртно не е гении ,а че вие така наречени глупци си мислите ,че е мн умен жестоко се заблуждавате, той е импотентен идиот,който е избивал наред.Това че е имал стратегическо мислене...факт нищо повече

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-24-2007, 08:48
леле леле _donna_ душко ти не бери грижа за мойта грамотност.... а за второто ("безсрамнице")мерси даже като комплимент ще го тълкувам.А за ника ми то попринцип,аз самата се набивам на очи та какво остава за ника ми :wink: айде сладурано беше ми приятно...

bungle
05-24-2007, 09:13
@ Тоя подпис е много голям. Що още не сте и направили забележка ? :twisted:

danielchetooo
05-24-2007, 18:06
abe hora vie dobre li ste ???tova e 4ovek koito e otnemal 4ove6kib jivoti samo zaradi slavat !! q pomislete kvo tolko mu se kefite ??? :shock:

_donna_
05-25-2007, 14:30
@госте,поуспокой страстите,мен Хитлер не ме интересува изобщо.

@tears_d0nt_fall^sexy_bebo,хахах,ооо не,как ме затапи,бейби. :smt005
другите ти излишни коментари няма да взимам под внимание,но хвалбите наляво и надясно колко си безсрамна са доста хумористични.казвам ти го,защото май никой друг не се е ОСМЕЛИЛ да ти го каже,от страх да не го изложиш пред всички. :smt016


аз затова си имам английско издание
а т'ка.аз не го знам,поне корицата готЯна ли е? = )

Отчето
05-25-2007, 20:44
Много лош и зъл човек, служител на сатаната беше този Шикългрубер - Анатема.
Гори в ада същия този човек...

Disrespect
05-25-2007, 20:53
Аз лично не се определям за нацист,а Хитлер не ми е фюрер. Но това не ми пречи да уважавам постигнатото от него,още повече че е помогнал на България по един или друг начин,а аз съм националист и България е над всичко за мен :wink:
Самият факт,че Хитлер е тръгнал буквално от нулата,бил е без пукнат грош и без никаква подкрепа от роднините си,а е стигнал до върха на Германия,а и на Европа,е показателен затова,че е гений,че е велика историческа личност. Да не говорим,че с политиката си е сплотил и е вдигнал на крака една нация,която е била буквално смазана след първата световна война.

Дори това че и днес,че и дори в един тийн форум,се говори за него показва красноречиво,че Хитлер е голяма личност...

http://i.data.bg/07/02/03/217693_orig.jpg

евала за поста :D

ff7
05-26-2007, 00:52
За мен той е гений, човек който е постигнал всичко абсолютно сам! Всичко, което е желал и бленувал. Погледнете го от тази страна - Неговата цел е била да избие евреите, така...постигнал ли го е? Почти.. Избил е милиони.. Това е била неговата цел, важното е, че той я е постигнал! Всеки вероятно си има цел в живота, просто Хитлер се е целил високо и е успял.

!88!

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-26-2007, 11:25
@tears_d0nt_fall^sexy_bebo,хахах,ооо не,как ме затапи,бейби.
другите ти излишни коментари няма да взимам под внимание,но хвалбите наляво и надясно колко си безсрамна са доста хумористични.казвам ти го,защото май никой друг не се е ОСМЕЛИЛ да ти го каже,от страх да не го изложиш пред всички.
Незнам какъв ти е точно проблема обаче определено си голяма комплексарка, да знаеш.Въобще не ме интересува какво взимаш под внимание и каво си мислиш за мен.Просто не намирам смисъл да се доказвам пред никоя буквално казано здухана тийнка, криешта се зад профила си.Виждам, че бива серизоно зачекната темата за визията, затова пусни по една снимка, да ударим 1 злобарка на супер "якия" ти лик и да лягаме да спим.
Не смятам, и че някой ще се осмели да ми каже подобна глупост,едва ли има човек с толкова развинтено съзнание за да го каже;факт, че има ... стигам до извода - близо 80% от изказванията ти тук са на някаква скапана малолетна кифла без basic knowledge of communication within Internet Societies ...или може просто да бъде обобщено като " No Social Skills " - до такъв извод стигнах аз.Лол невероятен е и стремежът ти да се вкарваш в някви си свой измислени фиУми, целящи да впечатлят някого с тоя богат на " супералтиви " речитатив.

А моя съвет е : сега върви да гледаш умно докато схванеш умисъла на казаното от мен, докато ваще ти четат приказки от сорта на " Принцесата лебед " и не се занимавай с мен и с неща, които не са ти работа, а и се чудя как допускат хора неумеещи да комуникират на ниво близко до т'ва на астралопитека.
По темата мнението вече си го казах - по скоро чудовище!
поздрави...

_donna_
05-26-2007, 14:13
@tears_d0nt_fall^sexy_bebo,хахах..
ето-изложи ме пред всички,че съм комплексирана,малолетна,гл упава и грозна..ауу.. :smt010 колкото до снимки,в темата,в която трябва има доста-моля,наслаждавай се.и недей да се правиш на толкова умна и ентелегентна,че някой ден без да искаш ще си намериш майстора.колкото до приказката за принцесата лебед..аз не я знам точно таз приказка,но се радвам,че се занимаваш с такава литература. = )

между другото,пише се Сдухана.
е,то е ясно,че докато четеш приказката за твоята любима принцеса няма как да се научиш да пишеш правилно,не се безпокой.пък и това е жаргонна дума,не си се изложила много. :smt005

05-26-2007, 14:32
taq uruspiq donna samo se pravi na oborotna, ama e ebatti vulka ina4e i zatova samo cvili iz foruma i se misli za velika. ne i obrushtite vnimanie-neka i tq se po4uvstva 4ovek

05-26-2007, 14:34
мили,думи като "оборотна" са под достойнството ми. :mrgreen:

aniezina
05-26-2007, 14:35
ОК, разбрахме вече за враждата междо някои съфорумци, но бихте ли спрели да флуудите и да съсипвате хубавата тема.. :smt012 Защото аз лично я следя и ми е интересна, за това СПРЕТЕ! Има и ЛС за бога! Стига сте фруудили!

iron maiden
05-26-2007, 19:29
Хитлер е голям пич ех ако беше ощен жив да изтребе и всичките цигани щеше да е супер :cry:

Вилхелм Монке
05-28-2007, 07:25
Хитлер е гении!!!!!!!!!! ХАИЛ Хитлер!!!!!!!!!! ЦМУРТ ЗА КОМОМИСТИТЕ!!!!!!!!!!

Disrespect
05-28-2007, 10:05
ЦМУРТ ЗА КОМОМИСТИТЕ!!!!!!!!!!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

kala6nika
06-04-2007, 09:53
az sum fr na monken4o i pi6a ot negoviq comp ama da ti kaja i az sum fen4e na hitler40:) monke ne my obru6ai vnimanie ako guma ne6u na nemski MN E ZLEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!! u4ime v edin klas i ne spira da kre6i po koridorite "ahtung" i si misli 4e e kralqt na nemskiq male male nali :smt011

06-04-2007, 09:56
имах предвид да не му обръ6а6 внимание на монке ако перка не6о на немски 6от е мн зле малко по сгре6их като писах онова ама е ти го са:)

quench
06-04-2007, 09:57
ееее, обаче как да махна такава класика от подписа си? ;)

Disrespect
06-04-2007, 11:27
кой е Хитлер между другото?

quench
06-04-2007, 11:29
кой е Хитлер между другото?

чувал съм,че тоя пич много обичал славяни ;)

Шишарка
06-04-2007, 11:30
Убедена съм , че повечето, които са писали в темата нито са чели нещо за или от Хитлер.Повечето от вас не знаят истинския смисъл на националсоциализма, как е възникнал и кога националсоциалистическата партия влиза във властта в Германия.Също така не знаете какво означава "ариец". Не сте нясно и какво значи ционизъм и кой ни управлява.
ВСВ не е избухнала, защото на Хитлер му хрумнало, че славянските народи (които също са арий представете си) са по-нисши. В Русия,Украйна и Полша е било фрашкано с евреи-ционисти (пример - Ленин, Сталин). Втората Световна Война е избухнала след като Сталин нарушава договора между него и Хитлер(Германия),междуврем нно Франция играе двойни игрички - ту е на страната на Русия,ту на Германия, подписват договори на поразия. Евреите-ционисти не били управлявали света ми Серго Станишев,Надето Михайлова,Жоро Буш и т.н какви са бе?
Кой мислите, че държи трафика на хора?
А това, че Хитлер бил евреин не е доказано, всъщност есамо пропаганда.
А в момента, в уж най-големия противник на Германия - Русия е пълно с нацистки партии.

От къде идва понятието "ариец"... Педи мнооого мнооого години,някога си преди новата ера имао империя наречена Ариана или Иран(земя на ариите).Хитлер е бил съюзник и с Персия(днешен Иран) ис Грузия и с България и Хърватия, последните от които днес е броят за СЛАВЯНСКИ страни , но произход ани не е баш славянски.

quench
06-04-2007, 11:39
уау

доста изкривени познания имаш за историята на 20-ти век

и да те светна - евгениката е crap

и друго - чел съм доста за Хитлер, включае и неговата прелсетна книга - както и съм я разглеждал в светлината на модерната психология и психоанализа - е,доказателствата "за" теорията,че той е душевно болен, са доста явни

запознат съм и с голяма част от разните "кладенци на истинско познание", които се мъдрят по разните нацистки сайтове

знам какво твърди официалната теория за това да си националист, нацист, фашист и т.н.

Ариана е бира, доказателства за подобна империя не са открити ;)

анти-фашизма не се свързва непременно с Дядо Иван ;)

Rammstein
06-04-2007, 15:39
уау

доста изкривени познания имаш за историята на 20-ти век

и да те светна - евгениката е crap

и друго - чел съм доста за Хитлер, включае и неговата прелсетна книга - както и съм я разглеждал в светлината на модерната психология и психоанализа - е,доказателствата "за" теорията,че той е душевно болен, са доста явни

запознат съм и с голяма част от разните "кладенци на истинско познание", които се мъдрят по разните нацистки сайтове

знам какво твърди официалната теория за това да си националист, нацист, фашист и т.н.

Ариана е бира, доказателства за подобна империя не са открити ;)

анти-фашизма не се свързва непременно с Дядо Иван ;)Хитлер е бил боец на бялата раса великия,достигнал до прозрението как да се спре унищожението на света от евреите,как човешката раса да стане по-силна и по-добра!Прабългарите не са монголи,както иска да ги изкара турската пропаганда-ние сме арийци,от там идна и името българи:бълг-арии.Но пак ще дойде моментът евреите и низшите раси да бъдат изчистени,светът ще проумее Фюрера беше прав и тогава ще започне втората златна ера за човечеството след Първата Арийска империя ще дойде втора и а ционистите и евреита ще мрат по камерите за да бъде Земята веднъж завинаги прочистена!

Шишарка
06-05-2007, 12:14
Ariana or Aryana was a Satrapy of the Achaemenid Empire, encompassing modern Afghanistan, eastern parts of Iran, and western Pakistan.

Дано поне Английски разбираш

Rammstein
06-05-2007, 13:10
Ariana or Aryana was a Satrapy of the Achaemenid Empire, encompassing modern Afghanistan, eastern parts of Iran, and western Pakistan.

Дано поне Английски разбирашТова е местоположението на Ариана.Била сатрапия на Ахеменидската империя-Персия.И какво искаш да кажеш с това.Територията е била част от тази империя но арийците са произлезли оттам доста преди да дойдат персите.

quench
06-05-2007, 15:06
а Атлантида къде се е намирала?

знаете ли кои са били арийците?

малко се поразровете в историята на Южна Азия и вижте,че са били черни като въглища

аз съм бял славянин

а от кръвта на пра-българите не е останало нищо във вените ни

3 млн славяни + 60 000 българи, уау, доста "силна" е кръвта на тея прото-монголски племена,а? ;)

Шишарка
06-05-2007, 21:42
Като ти чета мненията по-скоро си черен циганин.
Много са черни тия в централна азия и северна Индия беее тц тц тц
http://www.pamirs.org/images/children/images/mother%20and%20child%20savnob.jpg

Rammstein, ами този регион е кръстен Ариана на основателите си - арии

06-06-2007, 00:52
глупаците които не познават добре историята му вярват, но истината е че е психопат и даже има диагноза! помислете само - хора се връзват на глупостите на 1 луд!