PDA

View Full Version : Защо 1-2 сантиметра са толкова важни?



Гошко
04-25-2007, 11:15
Ето на , моята патка е 15.5-16 сантиметра (в най-добрият случай) , но разбира се аз се комплексирам,че е малка.Нищо ,че навсякъде пише,че спада като средна големина - един мъж знае ли , че има някои с нещо повече от него - т.е. че има суматиии народ със 17-18-19 сантиметра , винаги ще се комплексира.Но се чудя , аджиба - момичета , толкова ли е важно 1-2 сантиметра отгоре бре ? Кажете си честно най-накрая.

gafinka
04-25-2007, 11:17
ne e vajen razmera vajnoto e kak go izpolzva6 6toto i 30 sm da ti e i neznae6 kvo da napravi6....mersi ot tia 30 sm

sladkoto__angel4e__
04-25-2007, 11:19
ne e vajno kolko ti e dalag poloviq 4len a kolko e debel

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:21
1. Това, че не е важно, не е точно така.
2. 1 или 2 сантиметра са нищо. А и размерът на пениса зависи от степента на възбудата. С жена може да ти стане и 18. :)

Гошко
04-25-2007, 11:23
Знам колко ми става с жена , за какъв ме взехте.16 си е.Дебелината е 14 - 14.5(обиколка) , което също се чудя добре ли е.

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:28
Препоръчвам ти да гледаш по реакциите на жените, с които си и евентуално по желанието им да искат да са с теб отново, а не да го мериш и да пишеш по детски форуми.

rockmanqk
04-25-2007, 12:24
Ето на , моята патка е 15.5-16 сантиметра (в най-добрият случай) , но разбира се аз се комплексирам,че е малка.Нищо ,че навсякъде пише,че спада като средна големина - един мъж знае ли , че има някои с нещо повече от него - т.е. че има суматиии народ със 17-18-19 сантиметра , винаги ще се комплексира.Но се чудя , аджиба - момичета , толкова ли е важно 1-2 сантиметра отгоре бре ? Кажете си честно най-накрая.

az bqh 4el nqkade 4e daje i 5 sm da ti e stigal za da zadovoli jena no eto kakvo namerih vav wikipedia.org

Г-точка (на английски: G-spot) е нервен ганглий вътре в женското влагалище, на предната стена и на около 12 см дълбочина. Особено податлив на стимулиране по време на любовна игра или полов акт, съществуват мнения, че отключва могъщи оргазми.

04-25-2007, 13:02
ХАхаха баси патката,та аз съм на 13 год и патката ми е 15 см

04-25-2007, 13:04
Еми според мен за всяка е различна..На една и стигат 16см на друга и 20 не и стигат..какво да ти говоря..Много голямо значение оказва какво правиш с него и т.н. Най-важното е да не се комплексираш!

HopeLesss
04-25-2007, 13:07
Оффф като почнете с тия см :lol: Аз на моя не му я знам колко му е, но не ме и интересува. Няма да тръгна с ролетката да му я меря. Важен е човека с който си, а не онова в гащите. Пък и има такива с 20 см патка, които не знаят к'во да правят с нея... Реплики от сорта:"Мило, влязох ли? Упс, тази дупка ли беше" :lol:

MaKiNgMeCraZy
04-25-2007, 13:08
Оффф като почнете с тия см :lol: Аз на моя не му я знам колко му е, но не ме и интересува. Няма да тръгна с ролетката да му я меря. Важен е човека с който си, а не онова в гащите. Пък и има такива с 20 см патка, които не знаят к'во да правят с нея... Реплики от сорта:"Мило, влязох ли? Упс, тази дупка ли беше" :lol:


Ама на твоя с ролетка ли трябва да му го мериш? :shock: :lol:
Аз си мислех, че ще може с по-голяма линийка или дървения метър от гаража :mrgreen:

alkobalko
04-25-2007, 13:09
Лично за мен не е чак толкова важен. Важното е да съм с човека, който обичам.

HopeLesss
04-25-2007, 13:12
Оффф като почнете с тия см :lol: Аз на моя не му я знам колко му е, но не ме и интересува. Няма да тръгна с ролетката да му я меря. Важен е човека с който си, а не онова в гащите. Пък и има такива с 20 см патка, които не знаят к'во да правят с нея... Реплики от сорта:"Мило, влязох ли? Упс, тази дупка ли беше" :lol:


Ама на твоя с ролетка ли трябва да му го мериш? :shock: :lol:
Аз си мислех, че ще може с по-голяма линийка или дървения метър от гаража :mrgreen:


Мръсница... :twisted: тя ролетката стига до метър, нали така 8)

aniezina
04-25-2007, 13:13
ne e vajen razmera vajnoto e kak go izpolzva6 6toto i 30 sm da ti e i neznae6 kvo da napravi6....mersi ot tia 30 sm
Напълно съм съгласна! Не се комплексирай! Няма смисъл! Научи се как да ги използваш тези см, не само да ги и маш, и це си най-великия!

MaKiNgMeCraZy
04-25-2007, 13:14
Оффф като почнете с тия см :lol: Аз на моя не му я знам колко му е, но не ме и интересува. Няма да тръгна с ролетката да му я меря. Важен е човека с който си, а не онова в гащите. Пък и има такива с 20 см патка, които не знаят к'во да правят с нея... Реплики от сорта:"Мило, влязох ли? Упс, тази дупка ли беше" :lol:


Ама на твоя с ролетка ли трябва да му го мериш? :shock: :lol:
Аз си мислех, че ще може с по-голяма линийка или дървения метър от гаража :mrgreen:


Мръсница... :twisted: тя ролетката стига до метър, нали така 8)


А не е вярно ;) Може да е 2м ;) :twisted: :lol:

macka123
04-25-2007, 14:03
и аз съм съгласна с първия пост
не е важно кв имаш а да знаеш как да го използваш

shadow4e
04-25-2007, 14:23
Ето на , моята патка е 15.5-16 сантиметра (в най-добрият случай) , но разбира се аз се комплексирам,че е малка.Нищо ,че навсякъде пише,че спада като средна големина - един мъж знае ли , че има някои с нещо повече от него - т.е. че има суматиии народ със 17-18-19 сантиметра , винаги ще се комплексира.Но се чудя , аджиба - момичета , толкова ли е важно 1-2 сантиметра отгоре бре ? Кажете си честно най-накрая.

Гледай сега и на моя приятел му е някъде толкова, поне така си мисля,де :) И се радвам, че не му е по-голям. 16 см си е перфектно. Па-годно е мацката да я боли, защото ти е голям. Тогава нито тя може да се отпусне, нито ти, защото през цялото време. Така че по-добре така и да се отпуснеш максимално и да се изцедиш докрай, включвайки и ръце, движения на тялото и тн.