PDA

View Full Version : pre4i li da si miq kosata vseki den



04-25-2007, 12:55
Miq si kosata prez den-dva ama e mn mazna i mislq da zapo4na da q miq vseki den,kajete mi kak mislite mn li 6te i navredi ako q miq vseki den za6toto ve4e ne moga da q tarpq? :?

`Death`Whore`
04-25-2007, 12:56
Колкото по-често я миеш, толкова по-бързо ще започне да се омазнява. Мий се със специален шампоан за мазна коса, слагай маски...не знам, но ежеденевното миене не е оферта.

FuCkiNkiSs
04-25-2007, 13:00
Колкото по-често я миеш толкова по-бързо се омазнява.Ползваи ежедневен шампоан.

04-25-2007, 13:04
Аз се къпя през 2 дни и косата ми става на гъз. Много е гадно. Става хипер мазна. Когато съм си в нас (болна или нещо такова) се мия възможно най-рядко, ама какво да направя като съм на училище?

04-25-2007, 13:07
Колкото по-често я миеш толкова по-бързо се омазнява.Ползваи ежедневен шампоан.
ami ako q miq vseki den sas ejedneven 6ampoan dali 6te i stane ne6to vsmisal da ne stane mn rqdka,da se izto6ti ili da po4ne da pada ne6to takova?

ЦвЕтИт0
04-25-2007, 13:12
Здравей.Противопоказнао е да си миеш косата всеки ден защото така косата ти се изтощава става слаба безжизнена и се омазнява още по-цесто както беше споменато по-горе.Моята кса също е мазна аз лично ти препоръчвам да използваш плодовият гарниер много е добър цената му е мужду 4 и 5 лв.Същото така използвай и подхранващи маски от магазина или домашни.Това е което мога да ти предложа като вариант но спри да симиеш косата толкова често защото положението ще се влоши още повеце.Късмет мила. :wink:

04-25-2007, 13:20
Здравей.Противопоказнао е да си миеш косата всеки ден защото така косата ти се изтощава става слаба безжизнена и се омазнява още по-цесто както беше споменато по-горе.Моята кса също е мазна аз лично ти препоръчвам да използваш плодовият гарниер много е добър цената му е мужду 4 и 5 лв.Същото така използвай и подхранващи маски от магазина или домашни.Това е което мога да ти предложа като вариант но спри да симиеш косата толкова често защото положението ще се влоши още повеце.Късмет мила. :wink:

Blagodarq ti mn,az to4no nego izpolzvam :wink: ot okolo mesec nqkade,kogato se izkapq mi e mn hubava kosata no o6te na drugiq den ve4e mi izglejda mazna i iskam da miq pak,i edva iztraivam do sledva6tiq den za daq izmiq :(

e_l_i_z_a
04-25-2007, 13:25
Пролетно време обикновено е така.Аз попринцип я мия през ден-през два,но напоследък я мия абсолютно всеки ден.Лятото даже по 2-3 пъти на ден(не всеки път със голяма доза шампоан).Според мен ако слагаш по-малко шампоан и повече маска на краищата,няма да има проблем :wink:
Аз така правя.Чувствам се добре и дори косата ми е в целия си блясък :D
А бай дъ уей и аз съм на серията Гарниер Фруктис:):):) Шампоан 2 в 1 и маска repair&shine :D

Martos
04-25-2007, 18:40
Аз пък лично макар и момче си я мия всеки ден .Предпочитам да ми е чистичка и да изглжда добре

sladko`eFche
04-25-2007, 18:46
podkrepqm prednite mneniq
a za6to ne q vruzva6?sig nqma da se omaznqva tolkova burzo

`Death`Whore`
04-25-2007, 18:54
Прекомерното държане на косата вързана е една от причините за косопада. [-X

Swinkenhoffer
04-25-2007, 19:11
^ малеее, ако тва е вярно, аз вече трябва да съм останала с 2 косъма. :shock:
ъъъм, миенето толкова често е кофти, да. аз я мия през ден с катранен шампоан или хед енд шолдърс, а през останалото време я мия без шампоани и сапуни... само с вода. и тва ли е вредно? сигурно... :lol:

SuPeRSlaDkA
04-25-2007, 19:20
Miq si kosata prez den-dva ama e mn mazna i mislq da zapo4na da q miq vseki den,kajete mi kak mislite mn li 6te i navredi ako q miq vseki den za6toto ve4e ne moga da q tarpq? :?ми мн възможно точно това да ти е проблема..миеш я през 2 дни

бебок
04-26-2007, 20:17
Ам не е хубаво косата да се мие всеки ден изтощава се.Моята също се омазнява бързо но я мия 2-ти в седмицата.По добре използвай някви специални шампоани и не я мий всеки ден ако искаш да има ефект.

Chikiponita
04-26-2007, 21:13
Бях чела някъде,че даже е препоръчително косата да се мие всеки ден.Изобщо да се къпеш.Глупаво е да си мислиш,че е вредно да бъдеш чист!Аз се къпя всеки ден и мога да ти кажа,че когато пропусна да се изкупя на следващия ден (което става изключително рядко) косата ми продължава да е чиста,а преди,когато се къпех по-рядко,беше по-мръсна.Изобщо прави това,което те кара да се чувстваш добре.Тялото ти само ще ти подскаже ;)

sexi_lady_666
04-26-2007, 22:59
az q miq prez 3 4 dena no pak se omaznqva burzo mn kofti :|

ultra
04-27-2007, 05:36
Лятото си мия косата всеки ден.Не я изтрайвам.Имам чувството,че скалпа ми се спарва от жегата.Зимата по-бива-тогава през ден.ПъЪъък есента и пролетта хич не я мия.. :smt005 joke :-D

N0_feAR
04-27-2007, 14:39
Виж ся по-нагоре казаха, че миенето на косата било толкова полезно колкото къпането всеки ден.Ся....за къпането никой не спори, но ако си миеш косата всеки ден ще стане на г*з и на всичкото отгоре бяха дали няква идея да си я миеш веднъж с шампоан а на следващия ден само с вода или с вода и сапун-НЕДЕЙ! глупаво е...така още по-гадна ще ти стане косата.
Бе ти си знаеш работата....използвай някой хубав шампоан(имаше предложения в другите мнения) Но не ти препоръчвам шампоан и балсам 2 в 1 щот косата ти е по-често се омазнява(нали тей)?
Ади успех

mp3f
04-27-2007, 17:49
милооо милооо след 1 година косата ти ще стане на парцал ако я миеш всеки ден по-добре искар 3 дена и тогава ... е ако ти е чак толкова мазна мий я ауеее нзм :smt012

BrokenInnocence
04-28-2007, 04:08
Аз моята я мия всеки ден и изобщо не е почнала да се омазнява по- бързо, даже напротив. Освен това изглежда по- добре откогато и да било.

04-28-2007, 15:50
все мис е струва че ми е като залепнала за главта направо ужас!!!! :(