PDA

View Full Version : kak da q naviq da spi s mene



avtomat
04-25-2007, 13:05
vijte sq,sigurno e malko tapo,ama me e strah.ot otkaz ili da ne si pomisli ne6to.6oto na 1 kupon se napih qko i se otdelih s edna.vzeh da q sabli4am a tq... "ZA KAKVA ME IMA6"i az i vikam-kfo da nema da se gledame.kajete mnenieto so [-o<

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

04-25-2007, 13:18
vijte sq,sigurno e malko tapo,ama me e strah.ot otkaz ili da ne si pomisli ne6to.6oto na 1 kupon se napih qko i se otdelih s edna.vzeh da q sabli4am a tq... "ZA KAKVA ME IMA6"i az i vikam-kfo da nema da se gledame.kajete mnenieto so [-o<
Ее ти па. Сигурно доста си избързал. Първо я зариби и след тва жари!
Па ако не пусня - няма значение - ше зарибиш друга :idea:

BAYO
04-25-2007, 13:22
vijte sq,sigurno e malko tapo,ama me e strah.ot otkaz ili da ne si pomisli ne6to.6oto na 1 kupon se napih qko i se otdelih s edna.vzeh da q sabli4am a tq... "ZA KAKVA ME IMA6"i az i vikam-kfo da nema da se gledame.kajete mnenieto so [-o<

Хахахах ... ти пък що не и каза " За моята златна рибка, която ще ми изпълни едно желание" Хехех .... трябвало е първо да я "омагиосаш", та чак после да я събличаш, ма както и да е. Свършен факт :lol:

avtomat
04-25-2007, 13:27
kak da q omagiosam be goten.bqh piqn.ribkata se be razvilnqla

TuZAra
04-25-2007, 13:48
kak da q omagiosam be goten.bqh piqn.ribkata se be razvilnqla :lol: :lol: :lol: :lol:

BAYO
04-25-2007, 14:11
kak da q omagiosam be goten.bqh piqn.ribkata se be razvilnqla

Е ко като си пиян бе, не моеш ли да говориш тогава. А и дори да ръсиш простотий , въпроса е да са нек'ви мили нещица... Ама как и да е, нали е минало :D А и както ти казваш, рибката се е била развилняла ... хохо .. ами другия път обуздай гребена на вълната, тва е моя съветс

Just_say_no
04-25-2007, 14:17
vijte sq,sigurno e malko tapo,ama me e strah.ot otkaz ili da ne si pomisli ne6to.6oto na 1 kupon se napih qko i se otdelih s edna.vzeh da q sabli4am a tq... "ZA KAKVA ME IMA6"i az i vikam-kfo da nema da se gledame.kajete mnenieto so [-o<
pff mene kolko pati sa se opitvali tai da me vkarat v spisaka... ama 4estno da ti kaja osven ako ne sam suuper piqna ne bih go napravila kolkoto i da mi haresva mom4eto.

Mi6ueto
04-25-2007, 15:12
АТакаааа :D