PDA

View Full Version : Моля за помощ спешно! *Bluetooth* plz



SpAcE_LaDy
04-25-2007, 13:10
Здравейте! Днес си купих Bluetooth и то нали е едно модулче, което се слага в порт в компа и един диск с драйвер.. тръгвам да инсталирам драйвера и ми казва, че Bluetooth AV Audio не бил преминал някакъв тест на компютъра и след това ми дава да провължа въпреки това или да спра инсталацията.. натискам да продължи, но пак ми излиза същия warning.. и в кражна сметка го спирам.. какво да направя..? плсссс кажете, мн ми е спешно.... ПЛСССССССС

Forslor
04-25-2007, 13:21
Не го спирай , а му давай Continue anyway докато не се инсталира.

SpAcE_LaDy
04-25-2007, 14:14
Еми сега пак ще пробвам, пък дано стане.. плс ако имате и др идеи за това казвайте!
Мерси мн, Forslor, сега ще опитам пак.. макар че се отчаях вече..

Forslor
04-25-2007, 18:27
Ако нищо не става търсиш Blusoleil и инсталираш .

SpAcE_LaDy
04-26-2007, 17:25
Da, namerih go i go instalirah, oba4e sega kak da ska4a ustroistvata??? pls kaji mi, za6toto rovih rovih i ni6to ne namerih.. molq ako nqkoi znae d kaje!!!! PLSSS

fak_you_maafaka
04-26-2007, 17:35
Ако не става виж дали въобще жисиема (или там с квото ще го свързваш) поддържа Bluetooth или Infrared. Една патка хем й казах, че тухлата иска Infrared, тя ми продаде Bluetooth и аз тка видех че е не става чак като се мъчих да го свържа. После тряваше да ходя обратно в магазина. Иначе активираш Bluetooth/Infrared-a от телефона, слагаш го до устройството и ше се фанат, поне при мен е тка.

ateto
04-26-2007, 17:44
Фак не е баш така. Трябва от компа да се опиташ да се свържеш (след като си пуснал БТ на телефона) а не от телефона към компа(предполагам че е телефон) . Няма никаква нужда от преближаване.
Ако наистина си с тел е по, а дори и с камера да си по добре USB кабел или Card Reader 100 пъти по бързо е качването/свалянето...

SpAcE_LaDy
04-26-2007, 17:45
Да, аз съм с Nokia 5200, поддържа и Bluetooth & Infrared.. и вчера успях да ги скача, ама преди малко нещо рестартнах компа, че блокира и като пуснах Bluesolei-a и Bluetooth-a на тела ми, не стана.. рових, нищо не става, а не знам как го направих вчера..
а ако изтрия скаченото устройство от тела и се опитам пак д го потърся.. ме е страх, че няма д го намеря, затова не смея д го изтрия.. какво да правяяяя? #-o #-o #-o #-o #-o #-o :-k :-k :-k :-k :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :( :( :( :( :( :(