PDA

View Full Version : Грешни сигнали...



fulldelight
04-25-2007, 13:14
Хай! Ето какъв е проблема - има едно момиче от моя клас, с което сме си близки още от миналата година...до тук добре, обаче напоследък мисля, че ставаме прекалено близки и тя си е създала грешни впечатления за отношенията ни. В събота имаше отворени врати във Физическия факлутет и наща по Физика ни води...по едно време бяхме в една стая, където ни показваха някакви неща и тя беше пред мен. Изведнъж, както си гледам, тя си пуска ръката на зад и ме хвана за пакета, след което се обърна и ми се ухили широко....Снощи си писахме в Скайп и тя ми каза, че искала моето мнение и ми прати снимка на циците си...на голо :lol: Мисля си, че трябва да поговорим, ама не знам какво да и кажа - ако я отрежа, ще и стане гадно, ама не мога да тръгна с нея 1во щот не я харесвам и 2ро щот тя си има гадже, който е мой приятел...Дайте някви предложения, плс!!

aniezina
04-25-2007, 13:21
еми не е особенно приятно положението ти... 8-[
но ето какво предлагам:
1 да си гаден, да я изчукаш и или да продължеш да я чукаш, или да и кажеш че нищо няма да стане....
2. Да седнете и да и изясниж че уж много я "харесваш" но заради приятеля ти няма да стане нищо.
3. да не правиш нищо, докато сама не усети че е излишна, пиши и, говорете си, но я затапвай "тактично" когато подхване темата. Дърпай се, тя все ще осети, и ако е поне малко умна и възпитана, ще се усети и ще се дръпне. Късмет! :smt006

adsasdasdasdasd
04-25-2007, 13:25
Еми поговорете и всичко ще е ок. Късмет :wink: :wink: :wink:

avtomat
04-25-2007, 13:34
otreji q.moje da i stane kofti ama...spored mene nema drug na4in

Ice_Queen
04-25-2007, 15:46
Ако не ти е казвала ,че иска да къса с гаджето - Секс на аванта!

L31h4z
04-25-2007, 18:30
Снощи си писахме в Скайп и тя ми каза, че искала моето мнение и ми прати снимка на циците си...на голо :lol:
И как бяха?!? :lol: :lol: :-D

По темата:
Ако си съвестен - отрежи я ТАКТИЧНО.
Ако не ти пука за приятеля ти или мислиш той да не разбира - правете си секс (не го одобрявам).

nemepoznava6
04-25-2007, 18:34
Pi4 bqgai pri neq i tezi ne6ta deto ni gi napisa i gi kaji po nqkakuv na4in taka 4e da ne q zasegne6 :-k

jony
04-25-2007, 19:09
Въобще не бегай при нея и.т.н
Отивай директно при приятеля ти и му кажи каква курва си има за гадже, защото жени по света колко щеш, под път и над път, но приятелите са рядкост!!!
Запомни го туй!

04-25-2007, 19:14
Пич ако имах тази възможност като тебе щях да съм много щаслив и непоколебим :-D

Та то е очевидно че тя иска просто да и го туриш между краката ! :-)
Казваш приятели сте ? Казваш има си гадже ? Той ти е приятел ?

Ето как биха се развили нещата идеално:

1. Чукаш е.
2. Оставате приятели (или любовници :-D може да иска още да е чукаш)
3. Той не разбира.
4. Ти си задоволен.
5. Тя също.
6. Почни да четеш от 1 нататък :smt006

04-25-2007, 19:18
aniezina е дяволски права.. :-$

gafinka
04-25-2007, 19:21
bate ne q li otreje6 si nai-tupia ta tova e gadje na tvoi priatel

bARbiTy
04-25-2007, 19:23
Уу кой казал,че тряа да ходите,тя сигурно иска само да те пробва колко си добър и да види колко ти е голям...

bulgarche
04-25-2007, 19:51
Счупи й главата :roll:

SuPeRSlaDkA
04-25-2007, 19:59
Въобще не бегай при нея и.т.н
Отивай директно при приятеля ти и му кажи каква курва си има за гадже, защото жени по света колко щеш, под път и над път, но приятелите са рядкост!!!
Запомни го туй!fr are forever, girlfriends are fun от мен да знаиш

04-26-2007, 13:57
Неангажиращ секс му е майката!

Гост0000
04-26-2007, 14:05
Неангажиращ секс му е майката!
щеше да си дяволски прав ако мацката си нямаше гадже, но след като тя си има гадже,даже негов приятел, тоз пичага няма право да пипа, поне аз така мисля

04-26-2007, 14:12
Неангажиращ секс му е майката!
щеше да си дяволски прав ако мацката си нямаше гадже, но след като тя си има гадже,даже негов приятел, тоз пичага няма право да пипа, поне аз така мисля

Пич тва (А) изобщо знаеш ли какво значе и какво символизира и ако знаеш знаеш ли значението ??? :smt006 :smt005 :smt005 :smt005

zzztop
04-26-2007, 14:29
Все ще си гаден както казаха по-нагоре. А щом ти пуска ръце значи онзи ще го отсвирва или го е отсвирила без да му каже. Така че се направи на две и половина и я употреби. А то харесването идва с течение на времето.

бастон
04-26-2007, 20:48
ако тоя наистина ти е приятел му кажи що за кучка има за гадже.. :evil:

fulldelight
04-27-2007, 12:50
Ами той не ми е кой-знае къв приятел ма все пак сме фр...днес говорих с нея и и казах, че се притеснявам, да не би да и изпращам грешни сигнали и че мисля, че тя нещо се увлича - тя ме пита що съм решил така и аз и припомних как ме фана отпред и как ми прати циците си и тя каза, че за фащането се "ебавала", а циците си ми пратила, щото искала "приятелското ми мнение". Аз и казах "Ок, щом казваш, че няма нищо, значи няма" и тя ме пита "Ако имаше какво щеше да направиш?", при което на мен ми стана ясно за кво става въпрос и и казах "Ми нз...ама се радвам, че няма." и тя малко се нацупи .... ох направо не знам кво да я правя - преди време некви момичета ми бяха казали, че ме харесва, ма аз не им повярвах... мани мани - напаст :roll:

n03
04-27-2007, 13:25
или сядай и говори с нея сериозно, или се прави на ударен(въпреки че в тоя случай момичето 100% ще лудне повече по теб, но..) .. ти си знаеш най-добре в крайна сметка :)