PDA

View Full Version : Mnogo sym pritesnena.....



GABI_PLD
04-25-2007, 15:01
Az sym na 15,a priqtelq mi e na 22.Hodim ot 3 sedm i go napravihme na 3-tiq den bqh devstvena.Pravihme go 7-8 pyti i pyrvite pyti bqha bez prezervativ.Togava useshtah leko parene,kogato pishkam.Normalno li da e stanalo ne6ty? :smt009 :smt010

mahalenski bokluk
04-25-2007, 15:04
a az 6te pitam normalno li e da si 92 nabor i da hodi6 s 85.priqtelq ti ili e pedofil ili teq kolkoto nego ne mu vruzvat :mrgreen:

djeini
04-25-2007, 15:06
Ox neznam ,za6to ne otide6 na lekar? :smt017

MoHuTo
04-25-2007, 15:21
То има презервативи за таз работа... ::: Сега от много мозък отивай на лекар...няма ко да се вайкаш тука [-X

Devilka
04-25-2007, 16:14
Az sym na 15,a priqtelq mi e na 22.Hodim ot 3 sedm i go napravihme na 3-tiq den bqh devstvena.Pravihme go 7-8 pyti i pyrvite pyti bqha bez prezervativ.Togava useshtah leko parene,kogato pishkam.Normalno li da e stanalo ne6ty? :smt009 :smt010

просто ви се чудя на акъла на такива като теб...1во-имате 7 години разлика,ок не е чак толкоз при положение,че четох за хора с по 21 год разлика,което просто е безобразие...2ро-ходите от 3 седмици и какво? мислиш,че те обича и че има чувства към теб? не мисля. поне не на този етап-гаджета сте от прокалено малко време!та той какво мислиш очаква от теб? 3то- била си девствена и си се решила на секс на 3-я ден..според мен не е било редно да избързваш така

а за паренето- защо не сте ползвали презервативи първите пъти??? #-o иди на лекар,само той може със сигурност да ти каже!

jony
04-25-2007, 16:16
Сифилис, хепатит, спин...да продължавам ли? Смятам, че ти стига толкова. Отивай сега на лекар и си опичай акъла вече!
Стискам палци да ти няма нищо :wink:

N0_feAR
04-25-2007, 16:17
Az sym na 15,a priqtelq mi e na 22.Hodim ot 3 sedm i go napravihme na 3-tiq den bqh devstvena.Pravihme go 7-8 pyti i pyrvite pyti bqha bez prezervativ.Togava useshtah leko parene,kogato pishkam.Normalno li da e stanalo ne6ty? :smt009 :smt010

просто ви се чудя на акъла на такива като теб...1во-имате 7 години разлика,ок не е чак толкоз при положение,че четох за хора с по 21 год разлика,което просто е безобразие...2ро-ходите от 3 седмици и какво? мислиш,че те обича и че има чувства към теб? не мисля. поне не на този етап-гаджета сте от прокалено малко време!та той какво мислиш очаква от теб? 3то- била си девствена и си се решила на секс на 3-я ден..според мен не е било редно да избързваш така

а за паренето- защо не сте ползвали презервативи първите пъти??? #-o иди на лекар,само той може със сигурност да ти каже!

абсолютно вярно!

no0k1e
04-27-2007, 00:58
malka kurva
dano rodish negar

theEXPLOITED
04-27-2007, 01:06
a za6to ne spodeli6 s nego ......ili na nego mai hi4 nqma da mu puka,nali?6tom ne e izpolzval prezervativ...ai to ti si o6te malka i mnoo t1pa mai ama 6tom toi ne e predlojil zna4i ne mu puka hi4....a za pareneto mnoo raboti moje da sa toi 6tom 4uka bez prezervativ sama si pravi izvodite.Kak moje p1k ti da si takova kurve bahti stegni se dokato o6te moje6

ReEvil
04-27-2007, 01:50
Ахаха кфо да кажа ??? ММММ не знам нямам думи що чака 3 дни треше на първия аьахьъаьхаьъа ся сериозно :-s ммм ми скии ся лекар те хората са ти го казали при повечко касмет нема има нищо ако нямаш касмет Сифилис,Трипер,Гъбички и разни такива глезоотики бонус от некой малумен пубер ако савсем нямаш касмет е да се надяваме не е тфа де СПИНЧЕ на печелившите честито !!! Кфо да се праи липсата на разум води до нежелани и болезнени последици вика му се ШАНС \:D/

alkobalko
04-27-2007, 04:14
Az sym na 15,a priqtelq mi e na 22.Hodim ot 3 sedm i go napravihme na 3-tiq den bqh devstvena.Pravihme go 7-8 pyti i pyrvite pyti bqha bez prezervativ.Togava useshtah leko parene,kogato pishkam.Normalno li da e stanalo ne6ty? :smt009 :smt010

просто ви се чудя на акъла на такива като теб...1во-имате 7 години разлика,ок не е чак толкоз при положение,че четох за хора с по 21 год разлика,което просто е безобразие...2ро-ходите от 3 седмици и какво? мислиш,че те обича и че има чувства към теб? не мисля. поне не на този етап-гаджета сте от прокалено малко време!та той какво мислиш очаква от теб? 3то- била си девствена и си се решила на секс на 3-я ден..според мен не е било редно да избързваш така

а за паренето- защо не сте ползвали презервативи първите пъти??? #-o иди на лекар,само той може със сигурност да ти каже!

Няма какво повече да добавя.

koalka
04-27-2007, 05:25
Ти си заблудена, ако си мислиш, че не те е използвал за секса.Очаквай да те зареже в скоро време.Как можеш да се хванеш с него и да го направите на третата седмица.Твой си проблем.Не знам дали е станало нещо, дано не си бременна.

krem4et0
04-27-2007, 07:57
Предполагам ти е подарил някоя инфекцийка. Отиваш при гинеколога и ти изледват влагалищната лигавица. после изследвания за хепатит, сифилис, трипер и всичко дето се сетиш. След около 3 месеца-за СПИН. Секс без презерватив се прави само, ако си 100% сигурна в половото здраве на партньора си. А с такъв, с който си от 3 дни няма как да си сигурна!

krem4et0
04-27-2007, 07:58
Ти си заблудена, ако си мислиш, че не те е използвал за секса.Очаквай да те зареже в скоро време.Как можеш да се хванеш с него и да го направите на третата седмица.Твой си проблем.Не знам дали е станало нещо, дано не си бременна.
На 3-тия ден са го направили!!!!

LetiCherry
04-27-2007, 08:02
Предполагам ти е подарил някоя инфекцийка. Отиваш при гинеколога и ти изледват влагалищната лигавица. после изследвания за хепатит, сифилис, трипер и всичко дето се сетиш. След около 3 месеца-за СПИН. Секс без презерватив се прави само, ако си 100% сигурна в половото здраве на партньора си. А с такъв, с който си от 3 дни няма как да си сигурна!

Съгласна съм!
Веднага отивай на лекар, за да не се задълбо4и това, което ти е лепнал, за6тото може да стане много стра6но, ако не се лекува на време! След това му кажи, за да се лекува и той и го правете САМО и ЕДИНСТВЕНО с презерватив, за да не стане така, 4е тъкмо се излекува6 и той пак ти го лепне!!!

бтв, ти не се ли притеснява6, 4е може да си бременна?!

SINDEL
04-27-2007, 08:04
Отиваш на лекар и си правиш пълни изследвания! Я си представи, 4е ти е лепнал нещо тоя твоя педофил?! Куха безмозъ4на лейка! Толко ли нямаш капка мозък да се сетиш, 4е те е зарибявал само да те прекара? 4е си му поредната бройка?! Сега ходи си сърбай попарата и се надявай да не е спинозен! :smt018