PDA

View Full Version : Въпрос



anonimkooooooooo
04-25-2007, 15:20
На 13 съм.Имам 2 приятели,които са го правили вече.Аз не съм.Те ли са избързали или аз съм закъснял?

hristowow
04-25-2007, 15:32
Определено те са избързали повярвай ми. Всъщност е незаконно до се прави секс ако не си поне на 14 години. Но наистина няма за какво да се претесняваш. те сериооооозно са избързали, а пък и онези които са се съгласили....

miss_anji
04-25-2007, 15:32
Ами...определено те са подранили.Не знам дали знаеш,но в някои страни е забранено от закона да се прави секс под 16 години.Това е защото сте твърде малки и безотговорни,а сексът си е голяма отговорност.И наистина,ако не си готов не го прави,в крайна сметка не сте някво стадо овце и тва,че другите го правят не значи,че трябва и ти!!!

04-25-2007, 15:38
това е еедна мега-хипер-супер-екстра тъпа мисъл.Има хора които са удържали до 20 години,а ти на 13 си тръгнал.Глей си там цс-а или там диабло кво играеш и не се занимавай с простотии...

MoHuTo
04-25-2007, 15:43
Абе за къде си се разбързал...защо трябва и ти да си като тях? Ко от тва, че са прайли секс...да не са напрайли кой знай кфо..пфф наистина гледай си игрите там и не му мисли, ще ти дойде и на теб времето.. :::

Ice_Queen
04-25-2007, 15:47
Офф..имаше едно лафче " не знаеш пикае ли му се ,ебе ли му се .."
на 13 е рано. изчакай . не ти си в грешка. те или ментят или са некви... [-X :| :x

Stopman
04-25-2007, 16:06
не те сериозно са мноооооого подранили.никак не е време още. и така е че в диското нещата стават много бързо и много лесно.но и аз не съм по тоя тип свалки,защото от това не вярвам да има шанс да излезе стабилна връзка. :wink:

N0_feAR
04-25-2007, 16:13
Ко??? На 13 си и все още не си прайл секс? Бахти излагацията.
Ся по въпроса...естествено е че ти е много рано...кви са тея глупости...както казаха другите играй си на цс-а или на квото и да е било, гледай си даскалото и тва е. Тея твойте аверчета или те лъжат а ако не-доста са избързали...

jony
04-25-2007, 16:19
Рано, раноо [-X [-X
След 5 години твоите приятели ще съжаляват горчиво.... :mrgreen: