PDA

View Full Version : kak da go spechelq?



ofofofofofoofof
04-25-2007, 15:53
Zdraveite na vsichki :) Mnogo se chudih dali da vi pisha..i sled 5 dena se reshih. shte pochna s: MOmiche sum na 17godini. eto q i istoriqta mi. ot dosta vreme haresvam M. koito e ot moq klas. I ot nachaloto na godina sme mn dobri priqteli, no i dvamata sme si spodelqli che se haresvame, no nishto ne predpriemahme. predi 5dena reshihme da trugnem - trugnahme. i si zadavahmje vuprosa kakvo shte pravim v uchilishte.. az mu otvrushtah che az ne se pritesnqvam ot drugite i che iskam da sum shtastliva s teb. Toi mi kaza dobre vsichko shte e mn hubavo. i na drugiq den sme na uchilishte .......... i toi se durji vse edno nishto nqma m/u nas, az umirah da go gushna, no nqmah vuzmojnost. vecherta pogovorih s nego toi kaza che se pritesnqva. pomolih go da izlezem kum 6h toi kaza ne ne mu se izlizalo (dori zaradi men mu kazah az) i toi mi kaza che iskal da kara motor. az ot tam REV .. kato se trushnahh mu vikah kak moje .. kakto ida e ne se vidqhme v toq den. na sledvashtiq toi veche mi obeshtal che shte se durji po razlichno PAK SUSHTATA Istoriq. i na men mi pisna i mu vikam az ne izdurjam tva beshe posle pak rev.. 100 puti mi se obadi. kazah mu dobre shte se suberem. i dnes pak si govoreshe s momchetata za koliii iii cs ... celunahme se nqkolko puti. kazva mi che me haresva mn i che iska ujasno mn da bude s men no e po razlichen ot drugite mi priqteli - te praveha vsichko za men :/ i kakvo da napravq za da go spechelq da govorq s nego!? kolko puti da go pravq.. iskam da sum s nego i postoqnno da e s men da ne me ostavq za mig sama, no mai nqma da stane. kak da go spechelq kakvo da napravq. kato imame v predvid che vruzkata ni teq 5 dena se e sustoqla samo ot celuvki i pregrudki i to v mejduchasiqta. i tozi motor.. postoqnno za motora si misli kak shte kara. :( ne iskam tova

04-25-2007, 15:58
Tztz...Vmesto da te hvane i da si jivee jivota s teb mi govori za cs...
Imam chuvstvoto che ne e dorasal za teb :(

hforce
04-25-2007, 16:08
prednite ti priqteli sa te glezili mnogo i sega ne moje6 da si predstavi6 kak na nqkuf ne mu dreme za tebe i ne ti obru6ta nikvo vnimanie i se 4udi6 kakvo stava :) kakto i da e
po vuprosa kak da go spe4eli6 - nqma takuf variant, edin 4ovek ili haresva nqkogo i go obikva ili mu e bezrazli4en
trudno 6te go nakara6 da te obikne, ne e nevuzmojno, no e trudno i 4esno da ti kaja ne znam kak da go napravi6, ne sum momi4e i ne razbiram ot teq ne6ta. imam edna ideq no ne znam dali 6te ti haresa, pusni mu sled nqkolko sedmici toku vij te obiknal

ofofofof
04-25-2007, 16:11
e to na beshe do puskaneto ako iska oshte neska she mu pusna ama... nqm kude da stane tva. ama mislq che nqma da stane s tva. i sega shte hodi na nqkakvo skapano sustezanie s motori vmesto da doide s men na ekskurziq :(

sasha_90
04-25-2007, 16:14
struva mi se 4e e neseriozen kam teb.dai mu malko svoboda i ne go pritiskai...iz4akai malko vreme i ako e taka studen po hubavo go zareji ne si stryva da hodi6 s takav 4ovek

04-25-2007, 16:31
Ти какво искаш? Нон-стоп с тебе? И после да му разправяш че те 'задушава'? да си зареже интересите от преди да се запознаете (моторите)? Да прекъсне връзките си с приятелите за да ти угоди?
Много си интересна бе

Baby_b
04-25-2007, 16:56
Може пък да не иска да показвате връзкатА си публично(само предположение).Пък и щом ти е обещал 1 път че ще се държи по-различно и не си е изпълнил обещанието и след това и втория път не си го е значи май няма да се промени :-k А и чакай малко какво очакваш да стане за 5 дена връзка =; до завивките да стигнете ли :lol:

gostut
04-26-2007, 01:28
Абе не ви разбирам понякога.. тоест почти никога.. ти си харесала човека такъв какъвто е с приятелите му и интересите му.. не може да искаш от него да ги зареже в момента, в който си казала, че го харесваш... дори тва да стане някой ден, няма да е веднага...... как повечето от вас не осъзнават, че са ЧАСТ от живота на някой, не целия му живот...

П.С: а защо ти не отидеш на състезанието с него?? ако покажеш интерес към нещото което той харесва имаш по-голям шасн от колкото като се тръшкаш и опонираш ;)

Valserp
04-26-2007, 01:40
Браво на gostut.
На момчето щом моторите са му страст, що пък да не отиде на състезанието? Уж искаш да получаваш ама май нищо не даваш(говоря за най-простичкото - разбиране).

Ако някоя беше тръгнала да ми се тръшка и да ме дърпа да не ходя по музикални конкурси щях направо да я пратя да си ходи.

puhisamolevski
04-26-2007, 14:47
Ти какво искаш? Нон-стоп с тебе? И после да му разправяш че те 'задушава'? да си зареже интересите от преди да се запознаете (моторите)? Да прекъсне връзките си с приятелите за да ти угоди?
Много си интересна бе

podkrepqm :) =D>

BAYO
04-26-2007, 15:03
Браво на gostut.
На момчето щом моторите са му страст, що пък да не отиде на състезанието? Уж искаш да получаваш ама май нищо не даваш(говоря за най-простичкото - разбиране).

Ако някоя беше тръгнала да ми се тръшка и да ме дърпа да не ходя по музикални конкурси щях направо да я пратя да си ходи.

Много ясно! Съгласен съм :wink: