PDA

View Full Version : edno momi4e ot daskalo



lukash
04-25-2007, 16:08
Nz dali temata e za tuka,no vse pak ako ne e q butnete na mqstoto i. Zna4i iskam suvet za edno moe re6enie.Malko si e tupo da go spodelqm vuv foruma no vse pak za kakvo e forum.Haresah edno momi4e ot edin 9 klas v moeto daskalo i vednaga mi se iska6e da se zapoznq s neq.No togava si kazah 4e nqmam vreme i tq su6to i otlozih.O6te si haresvam momi4eto no vinagi 1ta kra4ka mi e bil problem. A ne iskam da zaiglezdam na tupanar.Taka 4e pls hora drasnete po nqkoe suvet4e za purva sre6ta,tam ala bala nqkoi drugi ne6ta.6e sum mnoo blagodaren
p.s. ne mi se smejte na 17 sum ne de4ko taka 4e iskam nqkoq seriozna da vpe4atlq :)

ЦвЕтИт0
04-25-2007, 16:41
Здравей.Това че си харесал въпроснот момчиче само по себе си е много хубаво нещо.Относно това как да се държиш-бъди естествен такъв какъвто си не стигай до крайности и се постарай да и направиш добро впечатление.Не тръгвай направо с покана за кафе кит и т.н.Дай и малко вречме не я притискай и я остави тя сама да те оцени.Заговаряй я като се разминавате по коридорите демонстрирай интерес към нея но не се натрапмай.След врме може да си размените мобилните телефони.Да и изпращаш по някой друг смс-с 2 думи да и показваш това че ти харесва.Успех.

lukash
04-25-2007, 16:55
super mnoo mersi za suveta :)