PDA

View Full Version : ah......moreto



FuCk LoVe
04-25-2007, 17:55
ami zna4i tazi godina ot daskaloto organizirat more az sum na 13 pls kajete mi kak da uspeq da naviq na6te da me pusnat mn mi se hodi
:|

<black soul>
04-25-2007, 20:17
не е нужна да пускаш по две теми!!! [-X
и аз искам да ме пуснат ама няма щото тая година го закъсах с оценките... пък и те наще винаги са били притеснителни :smt012
за да ги накараш да те пуснат трябва да се прибираш навреме, да имаш прекрасни оценки, да влезеш там дето си се запътил, да не правиш бели и простотии и да не се караш с тях! ама ако ваще са упорити като магарета като наще...трудно ще стане!!!

theEXPLOITED
04-26-2007, 06:02
8) 8) V PONE DELNIK I AZ ZAMINAVAM 6TE SE RAZCEPQ CQLO LQTO TAM NQMAM T1RPENIE VE4E EI..........NA SL1N4EV BRQG !EIIIII T'VA LQTO 6TE E NEZABRAVIMO!!!!!!!!DANO TE PUSNAT K'VO DRUGO DA TI KAJA..........NEZNAM

umrqlabubole4ka
04-26-2007, 15:26
не им давай поводи да се съмняват в теб-радвай ги с оценки с помощ вкъщиии

sun4e
04-26-2007, 16:29
Ако изкарваш хубави оценки кажи им,че поне заслужаваш заради това,а ако имаш слаби оценки се постегни,че остана малко време.Убедена съм,че така ше ги зарадваш.Можеш да помагаш вкъщи...примерно докато майка ти я няма почисти малко и тя ще го оцени :) Но не само веднъж ,а няколко пъти все пак.. :) Опитвай се ,когато излизаш да не закъсняваш или ако стане ги уведоми..Има много начини да ги зарадваш и да ти дадат :)

Elektra_x
04-26-2007, 16:52
И аз искам на море с даскалото - ама няма :smt012

evil_lady_in_black
04-26-2007, 18:12
Добри отценки ! :wink:

ThePowerOfLove
04-28-2007, 15:44
подмазването му е цаката най-вече :wink: :roll:

Reed
04-28-2007, 17:02
Защо не посочи причини поради,които не те пускат?Ако е за пари не можем да ти помогнем..иначе учи здраво,върши някава домакинска работа и знам ли-може да стане :)

Ellie
04-29-2007, 07:36
Хммм, мен винаги са ме пускали и са ме навивали да ходя ама тая класна не мога да я понасям. :smt012

Стегни се, изкарвай добри оценки и не им се тръшкай, помагай им в домакинската работа и накрая ги питай защо не те пускат, там си с учителка и се държиш добре.И две важни неща-едното е, че трябва да се прибираш рано, защото може да се притеснят, че може в непознатият град да избягаш вечерта.И другото-ако нямат пари, недей да им даваш зор, защото нито ще отидеш, а и ще ги накараш да се чувстват зле, че те лишават от това.

teenkopele
04-30-2007, 04:24
ami zna4i tazi godina ot daskaloto organizirat more az sum na 13 pls kajete mi kak da uspeq da naviq na6te da me pusnat mn mi se hodi
:|

Кажи, че много от твоите приятели ще ходят.

04-30-2007, 12:03
Аз пък си имам моренце на 15 минутки от нас :-D \:D/

Butterfly^
04-30-2007, 12:08
Аз пък си имам моренце на 15 минутки от нас :-D \:D/

[/b]това бях аз 8-[

Th3MaN
05-02-2007, 17:11
Ами помоли ги. Кажи им че найстина го изкаш и ги обеди че няма нищо да ти стане. Ако са свестни ще те пуснат.

nasty_f
05-02-2007, 20:25
Помоли ги,но ако не стане ся какво да ти кажа...То си зависи от самите ти родители,ако са си наумили нещо не можеш да ги разубесиш.Кажи им,че много ти се ходи,пък и нали ще има учители..
Въпреки,че на мен миналата година ми беше супер тъпо с даскало,трябваше да се прибираме в 12,не можах да отида на един концерт на Ъпсурт(любимата ми бг група) и се ядосвах още толкова,понеже един от даскалите не ме пусна...Ходихме само 3 пъти на дискотека, и то до към 1.После след един месец отидох с майка,татко и сестра ми и си беше перфектно.Мислехме си със сестра ми,че ще ни е най-тъпото море,но като отидохмеее,нямаше нищо общо.Ходихве на диско всяка вечер и се прибирахме към 5 :-D ,а диското беше малко извън града.Не сме правили нищо нередно,ама си прекарахме перфектно.Пари да не говорим,че са ти усигорени и харчихме на воля,всичко си беше супер.
Така че нз,помисли си :wink:

hip Hop Mace
05-02-2007, 21:59
Az kato bqh na 13 i hodih na more ....pff to beshe chudo togava....molih se,Revah,padah na kolene... :smt005 ae lapeshka raota ,tva ne pomogna - mluknah im za 2 sedmici i nakraq se primiriha i me pusnaha :smt004

hip Hop Mace
05-02-2007, 22:03
Dobre che veche ne praq takiq inati,che prilichah na nqkvo shibano razglezeno mamino detence,ama horata se promenqt....sq kato si spomnq i me e sram naprao...i to kak nqma de....da e kakto i da e.USPEH

KyKJlu4KaAa
05-03-2007, 18:53
emi i men ne me pyskat..na plaj..vapreki 4e po4ti moga da plyvam..nashte kazaha do 18 godini che nqma da me pysnat..no az nqma da gi posly6am..mislq 4e i ti trqbva da napravish sashtoto....prosto kaji 4e otivash na basein..i otidi na plaj i gotovo :smt016