PDA

View Full Version : ei sladuri pomognete...



04-25-2007, 19:50
zdraveite,imam problem4e i mn mi se iska da mi dadete savet kakvo da pravq.
zna4i az sam na 16 i hodq s edno mom4e (futbolist) ve4e 3-ti mesec i si4ko si e ok i do sega ne mi be6e govoril za sex,no dnes se slu4i.... az ne sam devstvena i ot4asti mi se iska da go napravq s nego,no nali gi znete kakvi sa futbolistite...ne mi se iska da sum porednata mu broika koeto 6te iz4uka i 6te zareje........
daide savet4e kakvo da pravq
mersi predvaritelno :D

unexisting
04-25-2007, 19:52
predpolagam, 4e i toi e na 16 godini.
Taka 4e 16 godishnite mom4enca koito trenirat futbol, ne sa nishto drugo osven malki uligofren4eta.
A ti shtom ti e tolkova akyla, 4e da si hvanesh gadje "futbolist4e" ... kvo ni zadavash vyobshte takiva glupavi vyprosi.
futbolist4etata sa jeni

FleurDelacor
04-25-2007, 19:54
ем като ти се преви - прави!
:-D обаче
Винаги има вероятност да си му бройка :smt017

`Death`Whore`
04-25-2007, 19:56
Но ако му е за бройката, защо ще се занимава 3 месеца? Нали е футболист, курвичките си падат по тях.

jim_beam
04-25-2007, 19:57
ne sa jeni...poznavam mn mom4eta futbolisti :smt019 i ne oijdai momi4eto tq iska pomo6t a ne nqkoi da q hoka....

a sega po temata: mi az ne vijdam ni6to lo6o da spi6 s nego,ako mu e bilo za ednoto ebane nqma6e da hodi s teb celi 3 meseca...

jony
04-25-2007, 19:57
ем като ти се преви - прави!
:-D обаче
Винаги има вероятност да си му бройка :smt017
точно така!!!! :mrgreen:

PaRkInSoN
04-25-2007, 19:58
Нали е футболист, курвичките си падат по тях. :smt019

04-25-2007, 20:02
Ти па фанала си се с футболистче и очакваш да не си му бройката.

Един съвет НЕ СИ ДАВАЙ ДУПЕТО ! :-D :-D

jim_beam
04-25-2007, 20:16
Един съвет НЕ СИ ДАВАЙ ДУПЕТО ! :-D :-D

a tva pa za dupeto kvo ob6to ima ???

unexisting
04-25-2007, 20:17
ne sa jeni...poznavam mn mom4eta futbolisti :smt019 i ne oijdai momi4eto tq iska pomo6t a ne nqkoi da q hoka....

a sega po temata: mi az ne vijdam ni6to lo6o da spi6 s nego,ako mu e bilo za ednoto ebane nqma6e da hodi s teb celi 3 meseca...
zna4i i ti si jena

honey91
04-25-2007, 20:24
Не е задължитлно да е само за е******

honey91
04-25-2007, 20:26
Хора има разлика м/у футболист и футболист според мен не трябва да ги слагаме всичките под един знаменател а и аз съм съгласна jim_beam
че ако му е било само за секса нямаше да е с теб толкова време :wink:

unexisting
04-25-2007, 20:26
abe moite deca, slushaite batko si ...
teq mom4enca, koito gi nari4ate "futbolisti" sa uligofren4eta...
i nishto ne stava ot tqh ... mamini dyshteri4ki sa

Spaz
04-25-2007, 20:28
zdraveite,imam problem4e i mn mi se iska da mi dadete savet kakvo da pravq.
zna4i az sam na 16 i hodq s edno mom4e (futbolist) ve4e 3-ti mesec i si4ko si e ok i do sega ne mi be6e govoril za sex,no dnes se slu4i.... az ne sam devstvena i ot4asti mi se iska da go napravq s nego,no nali gi znete kakvi sa futbolistite...ne mi se iska da sum porednata mu broika koeto 6te iz4uka i 6te zareje........
daide savet4e kakvo da pravq
mersi predvaritelno :D

виж, неизбежно е да правите секс, ако връзката ви се развива. Ако с лишаването от секс е начин да го задържиш, значи тая връзка е обречена...

unexisting
04-25-2007, 20:29
spase dyrven filosof, ne si gubi vremeto da otgovarqsh na glupavi vyprosi.
"Ne se gasi tui, shto ne gasne"

Spaz
04-25-2007, 20:38
аз ли съм дървен философ? я се снимай
прочети какво съм написал, порасни, поживей, почукай и тогава ми говори, че съм дървен философ.

russianmafiaboss
04-25-2007, 20:42
щом ходи с теб 3 месеца, значи няма да те зареже след първата ви нощ.. и след втората...

unexisting
04-25-2007, 20:44
nai-dobre si kupi vibrator i mu go nabutai v diviq na futbolist4eto, samo taka shte ostane s teb zavinagi.
te obichat v diviq

04-25-2007, 20:45
nai-dobre si kupi vibrator i mu go nabutai v diviq na futbolist4eto, samo taka shte ostane s teb zavinagi.
te obichat v diviq

abe koi ti goviri za "zavinagi" az taka kato gledam mackata neiska da e broika :!:

unexisting
04-25-2007, 20:46
e togava da mu brykne s pryst v gyza, da ne se nabutva za vibratori ;)

Spaz
04-25-2007, 20:50
получава се тенденция в изказванията ти, която показва, че имаш афинитет към бъркане в мъжки задници с различни неща.

нещо си неуверен в сексуалността си ли?

unexisting
04-25-2007, 20:52
afenitet kym byrkane vyv jenski dupeta, kakto nevednyj poso4ih futbolist4etata za men sa analno podatlivi, mamini momi4enca

jim_beam
04-25-2007, 20:52
получава се тенденция в изказванията ти, която показва, че имаш афинитет към бъркане в мъжки задници с различни неща.

нещо си неуверен в сексуалността си ли?

=D>

Plamenk0
04-25-2007, 22:43
abe moite deca, slushaite batko si ...
teq mom4enca, koito gi nari4ate "futbolisti" sa uligofren4eta...
i nishto ne stava ot tqh ... mamini dyshteri4ki sa

Тука вече избиваш комплекси мой човек ... :smt011
Не те знам къв си обаче явно имаш много голям проблем че получаваме(футболистите,тр енирам от 8 години ,димек от 9 годишен и повярвай ми тогава последната мисал в главата ми е била момиче.) по-голямо внимание си е извесно и винаги ще си бъде така.
според мен просто завиждаш защото момичетата не ти обръщат толкова голямо внимание.
Това дето говорите че търсим поредната бройка само въобще не е вярно.
И аз съм имал "бройки" но съм имал и серизна приятелка с която ходих близо 9 месеца.
И това дали ще е просто поредната ми "бройка" се разбира от начина и на държание и колко има в главата. щото ако е само на физическа уснова и да ма излага насякаде ,едва ли ще е нещо повече от поредната ми неуспешна връзка която трае 1-2 седмици според вас - "поредната ми бройка" :smt018

Spaz
04-25-2007, 22:46
ми той вероятно е на 30 и е девствен

jony
04-25-2007, 22:47
abe moite deca, slushaite batko si ...
teq mom4enca, koito gi nari4ate "futbolisti" sa uligofren4eta...
i nishto ne stava ot tqh ... mamini dyshteri4ki sa

Тука вече избиваш комплекси мой човек ... :smt011
Не те знам къв си обаче явно имаш много голям проблем че получаваме(футболистите,тр енирам от 8 години ,димек от 9 годишен и повярвай ми тогава последната мисал в главата ми е била момиче.) по-голямо внимание си е извесно и винаги ще си бъде така.
според мен просто завиждаш защото момичетата не ти обръщат толкова голямо внимание.
Това дето говорите че търсим поредната бройка само въобще не е вярно.
И аз съм имал "бройки" но съм имал и серизна приятелка с която ходих близо 9 месеца.
И това дали ще е просто поредната ми "бройка" се разбира от начина и на държание и колко има в главата. щото ако е само на физическа уснова и да ма излага насякаде ,едва ли ще е нещо повече от поредната ми неуспешна връзка която трае 1-2 седмици според вас - "поредната ми бройка" :smt018
1.НаОчи се да пишеш :mrgreen:
2. Ти си противоречиш, ма!
3. т.2 свидетелства доста за умствените ви възможности :mrgreen:

`Death`Whore`
04-25-2007, 22:50
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

_donna_
04-25-2007, 23:11
култова част: hodq s edno mom4e (futbolist) :smt005

такава бездуховност нивга не е била.

unexisting
04-26-2007, 02:53
abe moite deca, slushaite batko si ...
teq mom4enca, koito gi nari4ate "futbolisti" sa uligofren4eta...
i nishto ne stava ot tqh ... mamini dyshteri4ki sa

Тука вече избиваш комплекси мой човек ... :smt011
Не те знам къв си обаче явно имаш много голям проблем че получаваме(футболистите,тр енирам от 8 години ,димек от 9 годишен и повярвай ми тогава последната мисал в главата ми е била момиче.) по-голямо внимание си е извесно и винаги ще си бъде така.
според мен просто завиждаш защото момичетата не ти обръщат толкова голямо внимание.
Това дето говорите че търсим поредната бройка само въобще не е вярно.
И аз съм имал "бройки" но съм имал и серизна приятелка с която ходих близо 9 месеца.
И това дали ще е просто поредната ми "бройка" се разбира от начина и на държание и колко има в главата. щото ако е само на физическа уснова и да ма излага насякаде ,едва ли ще е нещо повече от поредната ми неуспешна връзка която трае 1-2 седмици според вас - "поредната ми бройка" :smt018
mom4e, izlagash se

Коментатора
04-26-2007, 03:31
zdraveite,imam problem4e i mn mi se iska da mi dadete savet kakvo da pravq.
zna4i az sam na 16 i hodq s edno mom4e (futbolist) ve4e 3-ti mesec i si4ko si e ok i do sega ne mi be6e govoril za sex,no dnes se slu4i.... az ne sam devstvena i ot4asti mi se iska da go napravq s nego,no nali gi znete kakvi sa futbolistite...ne mi se iska da sum porednata mu broika koeto 6te iz4uka i 6te zareje........
daide savet4e kakvo da pravq
mersi predvaritelno :D

Искаш съвет :smt017

ПОРАСТНИ!!!

Plamenk0
04-26-2007, 16:19
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k


- т'ва за още нещотото още са опитвам да го схвана.

btw - никога не съм казвал че съм по умен от някой.в училище имам 3-ки и 4-ки и се гордея с тях.Изкарвам си ги без никакво учене щот поне аз не намирам време за такова.

btw - се тая,к'во са обесняям и аз ](*,) :lol:

Skullbreaker
04-26-2007, 16:22
Курвичката си е опитна :lol: .

koalka
04-26-2007, 16:24
Дет хор е много права.Надали щеше да те чака три месеца...

04-26-2007, 16:34
И кво аз съм Футболист и кво жена ли съм ????
Ей големите мъже 100 пъти по голям мъж съм от вас!!!
Кво говорите баси смешките пфф...
Ще викат че Футболистите били жени кво сички опреличавате ????
Ако някой иска мога да му докажа че не съм жена баси.

По темата: еми имам много приятели футболисти и повечето са само за еба**то ама има и свестни ама той щом 3 месеца те е чакал би трябвало да е свестен а ако ли не значи е баси кретена :D

Schnitzer
04-26-2007, 16:37
култова част: hodq s edno mom4e (futbolist) :smt005

такава бездуховност нивга не е била.И аз тва се чудя,на нас кви ни пука че е футболист а?Да не би да е по-повер а? :lol: Завързан в ръцете,в краката лъснат в главата блъснат :lol:

jony
04-26-2007, 17:35
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k


- т'ва за още нещотото още са опитвам да го схвана.

btw - никога не съм казвал че съм по умен от някой.в училище имам 3-ки и 4-ки и се гордея с тях.Изкарвам си ги без никакво учене щот поне аз не намирам време за такова.

btw - се тая,к'во са обесняям и аз ](*,) :lol:
Даа един ден ще чистиш кофите с "гордите" си 3-ки и 4-ки и ще си играеш на 21 със някой мазен буркан.. :smt005 Заради такива като теб запада обществото ни....

anjelina_vip
04-26-2007, 17:56
vijte sa nie pishem tuka ne za da si merite koi e imal po dulga vruzka ili da si merite s liniika pishkite ako tfa vi e rabotata napravete tema "da si premerim mujestvoto zaedno" otnosno vuprosa milichka gledai sa mislq 4e momchetata futbolisti sa praznoglavci kato cialo no ima i izkluchenia nai dobria mi fr e futbolist i ne mislq che mu e samo za sexa i ne mislq che toia pich shtom e s tebe 3 meseca mu e samo da te izchuka i posle da te zareje pogovorete :wink:

olive_oil
04-26-2007, 18:01
щом едва на третия месец ти е заговорил за секс значи е сериозен.

judas
04-26-2007, 18:04
emm moq savet e 6tom e futbolist zna4i iska samo sex no sled kato i ti iska6 sex go napravi bez da ti puka dali 6e te zareze ili ne se pak se opitai sled vreme da go napravi6 i se pak ne e 100% sigorno 4e 6e te zareze.kusmet ot men :P

iNsaNE`giRL
04-26-2007, 18:18
И ко като е футболист ма? Да не са всичките еднакви? Щом му нямаш довеие ... Ае не знам като ти са ибе.... какво питаш нас? :-k

04-26-2007, 19:03
щом ходите от 3 месеца невиждам защо да не го направите.Силно се съмнявам че ако си бройка нема да ходи с теб 3 месеца а 3-4 дена.Или мн. те обича за да си бройка или пък си борйка ама за това явно си доста хубавичка :smt007

saskou
04-26-2007, 19:09
predpolagam, 4e i toi e na 16 godini.
Taka 4e 16 godishnite mom4enca koito trenirat futbol, ne sa nishto drugo osven malki uligofren4eta.
A ti shtom ti e tolkova akyla, 4e da si hvanesh gadje "futbolist4e" ... kvo ni zadavash vyobshte takiva glupavi vyprosi.
futbolist4etata sa jeni
Много я наля. И си прав!

Plamenk0
04-26-2007, 21:21
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k


- т'ва за още нещотото още са опитвам да го схвана.

btw - никога не съм казвал че съм по умен от някой.в училище имам 3-ки и 4-ки и се гордея с тях.Изкарвам си ги без никакво учене щот поне аз не намирам време за такова.

btw - се тая,к'во са обесняям и аз ](*,) :lol:
Даа един ден ще чистиш кофите с "гордите" си 3-ки и 4-ки и ще си играеш на 21 със някой мазен буркан.. :smt005 Заради такива като теб запада обществото ни....
ММ.. щом си мислиш ,че уценките ми в даскало имат голямо значение к'ва работа ша имам ...
:smt005 :smt005
Майка като е с 2 висши образования к'во ? Зимаше 300 лв заплата ?
На баща ми работниците зимат по 340 лв на месец дето 1-ния няма средно ?
Той и Стойчков е завършил 4-ти клас ма има толкоа пари колкото ти не си чуал :smt005 :smt005
ма ти още си вярвай че уценките са от голямо значение :smt015 :smt015 :smt017

jony
04-26-2007, 21:29
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k


- т'ва за още нещотото още са опитвам да го схвана.

btw - никога не съм казвал че съм по умен от някой.в училище имам 3-ки и 4-ки и се гордея с тях.Изкарвам си ги без никакво учене щот поне аз не намирам време за такова.

btw - се тая,к'во са обесняям и аз ](*,) :lol:
Даа един ден ще чистиш кофите с "гордите" си 3-ки и 4-ки и ще си играеш на 21 със някой мазен буркан.. :smt005 Заради такива като теб запада обществото ни....
ММ.. щом си мислиш ,че уценките ми в даскало имат голямо значение к'ва работа ша имам ...
:smt005 :smt005
Майка като е с 2 висши образования к'во ? Зимаше 300 лв заплата ?
На баща ми работниците зимат по 340 лв на месец дето 1-ния няма средно ?
Той и Стойчков е завършил 4-ти клас ма има толкоа пари колкото ти не си чуал :smt005 :smt005
ма ти още си вярвай че уценките са от голямо значение :smt015 :smt015 :smt017
1.Сега не намирам смисъл да ти разяснявам мнението си...най-малкото защото няма да ме разбереш.....сега... :twisted:
2. ТИ за Стоичков ли се мислиш? :smt005
3.НЕ искам да обиждам майка ти..ама с 2 виши да работи за 300 лв. е смешно. Като е толкова умна, как не може да си намери работа?
4. Щом идеала ти за бъдещето е да бъдещ работник...твой проблем..

theEXPLOITED
04-27-2007, 01:47
щом едва на третия месец ти е заговорил за секс значи е сериозен.

ultra
04-27-2007, 05:14
култова част: hodq s edno mom4e (futbolist) :smt005

такава бездуховност нивга не е била.

:smt005 :smt005 :smt005
Имам един познат,той пък бивш вече футболист.Един път му обяснявам нещо,ама така обяснявам-също като на първокласник и той се изцепи, докато ме слушаше леко засегнат "-Абе аз като съм футболист,не означава,че съм тъп и нищо не разбирам.." :smt005 :smt005 :smt005
Че цялата случка ми напомня подобно като за вицовете за блондинките,полицаите и мутрите...

Plamenk0
04-27-2007, 20:36
Значи не ти пука само за секса, но си имал много забивания с фенки и само 1 сериозна връзка? Уау!


И още нещо - явно само такива, от които те е срам, ти налитат...и се гордееш с това? Това значи, че ти не си много по-умен от тях.

=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k


- т'ва за още нещотото още са опитвам да го схвана.

btw - никога не съм казвал че съм по умен от някой.в училище имам 3-ки и 4-ки и се гордея с тях.Изкарвам си ги без никакво учене щот поне аз не намирам време за такова.

btw - се тая,к'во са обесняям и аз ](*,) :lol:
Даа един ден ще чистиш кофите с "гордите" си 3-ки и 4-ки и ще си играеш на 21 със някой мазен буркан.. :smt005 Заради такива като теб запада обществото ни....
ММ.. щом си мислиш ,че уценките ми в даскало имат голямо значение к'ва работа ша имам ...
:smt005 :smt005
Майка като е с 2 висши образования к'во ? Зимаше 300 лв заплата ?
На баща ми работниците зимат по 340 лв на месец дето 1-ния няма средно ?
Той и Стойчков е завършил 4-ти клас ма има толкоа пари колкото ти не си чуал :smt005 :smt005
ма ти още си вярвай че уценките са от голямо значение :smt015 :smt015 :smt017
1.Сега не намирам смисъл да ти разяснявам мнението си...най-малкото защото няма да ме разбереш.....сега... :twisted:
2. ТИ за Стоичков ли се мислиш? :smt005
3.НЕ искам да обиждам майка ти..ама с 2 виши да работи за 300 лв. е смешно. Като е толкова умна, как не може да си намери работа?
4. Щом идеала ти за бъдещето е да бъдещ работник...твой проблем..
е казах че зимаше димек е напуснала ? чат ? :-k
не се мисля за стойчков мисля че си имам свой стил на игра , то ша са чуе дали съм като него.Не обичам да говоря за себе си :)
и къде казах че ша стаам работник ? щом баща ми има фирма следователно ша получа по-голям пост ако не се реализирам в футбола нали ?
виж ся .. мое спорим цял живот така , дай си стиснем рацете и да кайм че и двамата имаме право в приказките и да приключваме ? :smt006
ти си имаш своя теза аз имам моя ,явно моята е по простичката (не го приемай в боквалния смисъл)
айде чао ви алл =;

`Death`Whore`
04-27-2007, 20:38
=D> Уау! ти колко сериозни връзки си имал :-k

ЪЪъ...аз съм жена. И от общо 4 връзки през живота ми имам 2 сериозни. Но това не е въпросът.

JusT_aBsoLuT
04-27-2007, 20:58
predpolagam, 4e i toi e na 16 godini.
Taka 4e 16 godishnite mom4enca koito trenirat futbol, ne sa nishto drugo osven malki uligofren4eta.
A ti shtom ti e tolkova akyla, 4e da si hvanesh gadje "futbolist4e" ... kvo ni zadavash vyobshte takiva glupavi vyprosi.
futbolist4etata sa jeni

hahaha ti si mn zle oba4e 40ek.. lEle bili sme "uligofren4eta" nz oba4e k0i e oligofrena we.. uxAHhXAx ti m0je samo da ni zavijda6 za t'fa ne6to we suhar tak1f :smt005 :smt005 :smt005

fulldelight
04-27-2007, 21:05
3 месеца нищо не са...мойта приятелка ме държа 8 месеца :lol: Са тва, че е футболист не е гаранция, че ще е за секса, но все пак изчакай да го поопознаеш - освен ако и ти не си за секса ;)