PDA

View Full Version : Va6iqt kals razdelen li e na grupi4ki



04-25-2007, 20:20
Napravilo mi e 4e moqt klas e razdelen na 3 grupi4ki pone az taka go razdelqm Super bogati i gotini ako moga taka da kaja neutralni i zadrusteni za koito ne znam kakvo e materialnoto im sustoqnie i va6iqt li klas e razdelen na grupi i kum koq spadate spored vas
az sum ot purvata kategori4no

ViVIt0oo
04-25-2007, 20:27
Oфффф,ми брао тогава... то да ти кажа заради такива като тебе,"супер богати и готини" стават такива разделения,щото се мислят за много повече от всички останали!!Да,ама не!
А по темата-и в моя клас има някфи "групички" ,но изобщо не са на този тъп принцип!!А по-скоро на това,че просто не харесват някои хора от класа...и в крайна сметка не може всеки да харесва всички останали!!!

04-25-2007, 20:29
ami az po princip ne iskam da izpukvam s parite na na6ite no pove4eto ot teza grupi4ka go pravqt ami to4no grupi4kata na zadrustenite e neharesvana ot drugite dve grupi predpolagam i te ne ni haresvat no ne pravqt ni6to s koeto da ni se haresat

djeini
04-25-2007, 20:31
Mda taka si e ,a sega moje6 li da ni obesni6 kakvo za teb e 'zadrusten' i kva e razlikata mejdu tebe i drugite tva 4e va6te imat kinti ,ebati ako e tva zna4i si mnogo ograni4ena i nakaratko "snobka'

04-25-2007, 20:36
ami az sum M ne mislq 4e sum ograni4en u4a se prilejno i ne mislq 4e sum snob prosto ponqkoga sum malko ekscentri4en za men zadrusten e 4ovek koito ne ob6tuva s drugite po cql den stoqt na mestata si daje skoro vidqh 4e edno momi4e e dosta visoko nikoga ne sum gi vijdal po centura za tqh jivota e ot u4li6te do vku6ti i obratno
az znam kak se izkarvat kinti moga da kaja 4e pove4eto ot djobnite az si gi izkarvam 4rez targoviq na atniki i kolekcionerski stoki

SinisterDoll
04-25-2007, 21:11
Сега съм 8-ми клас и всички сме някак си сплотени и сме заедно и е много хубаво и весело така.Засега не се оплаквам.Ще видим по-нататък.Иначе съм твърдо против тези разделения.Всеки е човек и не мисля,че трябва да се разделяме по-това кой има пари,кой няма,как изглеждаме,какво слушаме и т.н.Това са пълни простотии.Аз не спадам от никоя група.Аз съм просто със всички.Така според мен е най-добре.

Forslor
04-25-2007, 21:24
Сега съм 8-ми клас и всички сме някак си сплотени и сме заедно и е много хубаво и весело така.Засега не се оплаквам.Ще видим по-нататък.Иначе съм твърдо против тези разделения.Всеки е човек и не мисля,че трябва да се разделяме по-това кой има пари,кой няма,как изглеждаме,какво слушаме и т.н.Това са пълни простотии.Аз не спадам от никоя група.Аз съм просто със всички.Така според мен е най-добре.
"DAS man" къде е твоята още . Тепърва ти предстой да се сблъскаш със това :)

SinisterDoll
04-25-2007, 22:09
Сега съм 8-ми клас и всички сме някак си сплотени и сме заедно и е много хубаво и весело така.Засега не се оплаквам.Ще видим по-нататък.Иначе съм твърдо против тези разделения.Всеки е човек и не мисля,че трябва да се разделяме по-това кой има пари,кой няма,как изглеждаме,какво слушаме и т.н.Това са пълни простотии.Аз не спадам от никоя група.Аз съм просто със всички.Така според мен е най-добре.
"DAS man" къде е твоята още . Тепърва ти предстой да се сблъскаш със това :)

Да.Точно за това говоря.Че сега ми е добре и тепърва ми предстоят тези неща.

My_Way
04-25-2007, 22:19
Ами то си е нещо нормално тва. И при нас е така, но не се разделяме на "бедни и богати". Според мен е тъпо. По-скоро се разделяме на интереси и приоритети - за едните е живота, за другите - даскалото :P
ПС: Не искам да кажа, че даскалото е без значение, но сега е момента да се кефим на живота на макс :-({|=

jony
04-25-2007, 22:53
ДА.
Има такава тема. :-D

LqLqLq``
04-26-2007, 08:44
da ima ne6to takova.. no az ne sedq mnogo na u4ili6te po princip :roll:

mechtaq_za_teb
04-26-2007, 09:46
I moq klas e razdelen osnovno na 2 grupi4ki:takiva,koito ne im puka ot nishto i samo bqgat ot 4asovete i takiva,koito sa po-serioznite....Emi kato se zamislq az si obshtuvam i s dvete taka 4e ne moga da se pri4islq kam edna ot dvete

Novkov
04-26-2007, 11:09
Ами, ако е богат и задръстени, двойно членство :lol: :lol: :lol: С тези простотии... нормално е да има групички особено, ако има повече момичета

littlestar
04-26-2007, 13:06
ЕЕЕЕ Нееее логично е че е разделен на групи,все пак не може всички да се харесват.На мен лично тва разделяне не ми харесва ама квото е....

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-27-2007, 20:17
:-({|= na tiq ikonki ne obrushtaite vnimanie :smt012
ta moq ne e :P ima samo 2 momi4eta koito se delqt ot kolektiva :smt017 no vse pka sme purva godina zaedno sig e normalno :) ponatatuk po shte si proli4i :-k

LSD^Lady
04-27-2007, 22:10
В моя клас задръстени няма ! Всички сме луди по целите глави - но пак има някакво разделение - но когато трябва да сме единни сме си всички заедно

fak_you_maafaka
04-27-2007, 23:33
Всички гласове са разделени на групички...

Fanatichka
04-28-2007, 09:52
И в моя клас има разделения, но въпреки това сме много задружни и сплотени.Общо взето са към 4-5 групи.Има една групичка на по-примерните момичета.Винаги са с домашни, знаят си уроците, не пушат, не пият, разбирам се с тях.Има едни 4 квачки и едни 3 момчета, които се мислят за пичове, а всъщност са супер сдухани.Само се лигавят през междучасията, държат се като в детската градина и прочие.Другата групичка/към която спадам аз и моите фр./ са как да кажа, нещо от типа на "Bad boys & girls" пушим, пием, най-много отсъстваме от даскало.Онея примерните ни мислят за някфи дето се ебът с всеки /което е далеч от истината/ по простата причина, че говорим открито за секс, по-разкрепостени сме и не ни пука от нищо.Момчетата в нашата компания ги мислят за пияници.Даскалите нямат особено добро мнение за нас, но въпреки всичко си изкарвам отлични оценки.И последната групичка е групата на по затворените, някфи неутрални, които постоянно стояс в стаята и си говорят тъпизми.
аЕ общо взето класа ми ме кефи.Има някои, които не мога да ги понасям, но и стях се разбирам до няква степен.

IKisseDAGirL
04-28-2007, 10:07
При нас също има групички, макар да не са особено ясно изразени... понякога се делим, но все пак се стремим да сме си всички заедно и да не игнорираме никой.
И дори когато има цепене, не е на материален принцип, а заради това че някои имат по-малки симпатии към един и по-големи към друг :roll:
И може би според това кои слизат на междучасието долу да пушат и кои не :lol:

N0_feAR
04-28-2007, 12:00
ся съм с нов клас и в началото бяхме абсолютно сплутени,нямаше такива екстри-разделения.Но сега групичките се виждат и те са около 4-5 + 2ма 3ма неутрални,но не се делим на принципа богати,зубари,задръстени,х бажи,грозни и квито и да в било такива.Просто така сме се разделили на хора които се харесват и не чак толкова,но т'ва в никакъв случей не значи че не се понасяме, напротив когато трябва да сме сплутени всичките, сме такива.Хубавото е че все още никой никой не мрази ... ся без караници не може 'ма здобряванията следват...и така е то.

kati_0513
04-28-2007, 12:08
Защо ли ми се струва, че имаше такава тема, в която писах преди време... :?
вижте тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=64525&highlight=%F0%E0%E7%E4%E5%EB%E5%ED+++++%EA%EB%E0%F 1%FA%F2+++++%E3%F0%F3%EF%E8%F0%F7%EA%E8)

crazy_skier
04-28-2007, 13:18
Oфффф,ми брао тогава... то да ти кажа заради такива като тебе,"супер богати и готини" стават такива разделения,щото се мислят за много повече от всички останали!!Да,ама не!
А по темата-и в моя клас има някфи "групички" ,но изобщо не са на този тъп принцип!!А по-скоро на това,че просто не харесват някои хора от класа...и в крайна сметка не може всеки да харесва всички останали!!!

To4no taka!!! :-D :-D :-D

04-28-2007, 13:47
Oфффф,ми брао тогава... то да ти кажа заради такива като тебе,"супер богати и готини" стават такива разделения,щото се мислят за много повече от всички останали!!Да,ама не!
А по темата-и в моя клас има някфи "групички" ,но изобщо не са на този тъп принцип!!А по-скоро на това,че просто не харесват някои хора от класа...и в крайна сметка не може всеки да харесва всички останали!!!

To4no taka!!! :-D :-D :-D
и аз сам на тжа мнение
и ние се делим на "мноо яки" и "sduhaчи" ама не до такажа степен
има да кайем 7-8 човека които се мислят за нещо повече от останалите,
но и с тях се разбираме горедолу добре. иначе аз сам "сдуха4" макар че не си прекарвам междучасията в стаята. по скоро защото имам известни задръжки, пия по-малко от "мноо яките" и не пуша.

flabarflabar
04-28-2007, 15:45
neee nqma grupi4ki si4ki sme edinni

Reed
04-28-2007, 17:27
АМи в нашия клас няма кой знае каква разлика в материалното състояние.Не се делим според това.Момчетата са разделени на групички..абе не ги знам и тях..момичета,ами да-на две,три

IdiOtKa
04-29-2007, 07:20
ами да на 3-4 групички сме ...
1.надуфки (нищо личноЩ
2.компанията в която съм аз
3.аа зубарки
не ми се иска така да е , но нз просто за ся няма как ...ае чесно казано се ми е тая :-D :-D :-D :-D се опраат там

angel4eto_f
04-29-2007, 19:02
az sega sam 7-mi klas \:D/ ! i da vi kaja i v moq klas ima nekvi grypi4ki mejdu momi4etata!no nito 1-vata grupa sa bogati i krasivi,ili 2-ta sa nekvi smotani,ami prosto nqkoi ot momi4etata nemogat da se tarpqt :twisted: !za drugite ot moq klas ne moga da kazvam,no az se razbiram sas vsi4ki!taka4e nemoje v edin klas da nqma nekvi grypi4ki! :smt014

RhytmiX
04-29-2007, 20:07
Моя клас е АНАРХИЯ :smt007 :smt068

Buhtaaa
04-29-2007, 20:40
ami i moq klas e taka spokoino ... qki i za qkite dr sa smotani shtoto si izkarvat qki ocenki az lichno sym na nekvo sredno polojenie zashtoto sred "qkite" sa poznati i priqtlei ot bivshiq mi klas i tem podobni ... i za tui tyi se poluchava pri mene ... maa e normalno da ima deleni ... nqma da go ima v nqkoi po goren klas 11 12 klas ... v 10 ... ako nqkak si ... sichki mislqt pochti ednoakvo ...