PDA

View Full Version : Другите момчета



XWWX
04-25-2007, 20:48
Проблема ми е явно доста голям. Това нз дали се наричат комплекси или нещо подобно. Но,

1) Чувствам се много грозен

2) не съм дебел

3) нямам пъпки и тем подобни

4) що годе съм във форма

На 14 години съм и никоя не ме харесва. Предполагам, че е никоя, защото в класа ми има някои, които като че ли са ги правили генетично. Супер тяло и чар. И аз винаги съм бил назад. И досега никоя не е дошла да ми каже че ме харесва, а има една от класа ми дето много я харесвам, но като че ли тя въобще не ме харесва. Нормално ли е все да мисля повече за момчетата как са по-красиви то мен и по-малко за самите момичета. Аз не се чувствам гей, но много рядко имам усещането за момент, че прекалено много си мисля затова дали не съм гей. Не искам да съм такъв. Ако съм такъв ще се хвърля отнякъде! Омръзнало ми е. И какви са темповете на развитие. Има един от класа ми дето вече се бръсне, има косми навсякъде, мутирал гласи т.н., а аз невзрачен!!! На какво се дължи всичкото това???

honda^
04-25-2007, 20:50
Не си гей, просто се развива666 по-бавно

jony
04-25-2007, 20:54
Апфф, пич спокс ;)
Аз съм на 17 и не се бръсна..почти де :mrgreen:
Тва да ти е проблема..
Не си гей, просто сега хормоните ти бушуват и затова се чувстваш така!
А тая мацка от твоя клас, няма сама да дойде при тебе!
Дай нещо, цветенца, ала бала охажване, флиртове :)
И не си мисли за момчета, немаш далавера от тва :) :mrgreen:

04-25-2007, 20:54
е да де, ама това по-бавно развитите адски много ме дразни, като гледам повечето от даскалото които не са развити бързо ги тормозят повече отколкото развитите. ГАдно е така. И как само някои имат егати чара, егати чудото!!!

jony
04-25-2007, 20:55
е да де, ама това по-бавно развитите адски много ме дразни, като гледам повечето от даскалото които не са развити бързо ги тормозят повече отколкото развитите. ГАдно е така. И как само някои имат егати чара, егати чудото!!!
Всеки си има чар!
Не се заблуждавай, че нямаш. Това, че са по-отворени, нищо не означава. Сега мога да ти изчета ебати лекцията за твоята възраст :mrgreen:
Но, ще ти кажа само: учи и си живей живота, всичко останало стаа от само себе си на тея години :) :mrgreen:

djeini
04-25-2007, 20:57
"И досега никоя не е дошла да ми каже че ме харесва" Mi idi ti im kaji be pi4,druj se naxakano sus somo4ustvie kva e taq sduxanost,6to xlen4i6.Az imam edin poznat na 12 det se zabiva s 14/15/16godi6 ni i nqkoi mu puskat ,a toi e grozen i e kato gol oxluv.Daje i na men mi e simpati4en ni6to 4e ne si padam po de4kovci .I tva e samo ot povedenieto .Tui 4e gore glavata samouvereno i burzo 6te ti se otvori para6uta s nqkoq,ako trqbva budi i po naxalen.Aide kusmet

jony
04-25-2007, 20:59
"И досега никоя не е дошла да ми каже че ме харесва" Mi idi ti im kaji be pi4,druj se naxakano sus somo4ustvie kva e taq sduxanost,6to xlen4i6.Az imam edin poznat na 12 det se zabiva s 14/15/16godi6 ni i nqkoi mu puskat ,a toi e grozen i e kato gol oxluv.Daje i na men mi e simpati4en ni6to 4e ne si padam po de4kovci .I tva e samo ot povedenieto .Tui 4e gore glavata samouvereno i burzo 6te ti se otvori para6uta s nqkoq,ako trqbva budi i po naxalen.Aide kusmet
Точно така...
Тук е подходяща любимата ми максима:
"по-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си"

04-25-2007, 20:59
това момиче сме просто не мн близки приятели, и има двама от класа коти омного ги харесва. Единия е просто ударил класациите в даскалото за чаровник на века, и тя ми сподели това, и по нз какъв точно начин излезе накра, понеже там в класа тръгнаха едни интриги, щото става любовен триъгълник и излезе, че точно тоя е казал, че това момиче ме харесва, итя каза че не е така, А си е директно момичето...

Просто има красавци и грозници, това е според мен истината!!!

04-25-2007, 21:00
аха само дето, ако го направя, ще отнеса страшни подигравки от класа... някои нон-стоп се целуват в класа и цялото даскало, а аз само ги гледам, и нищо не ми пада!!!

honda^
04-25-2007, 21:01
Абе забрави ги тези комплекиси ](*,) ! Просто ти трябва малко пове4е сам4увствие

04-25-2007, 21:03
не искам да поствам моя снимка тука, че ще ме спукате и вие от подигравки, ама накрая ще ме накарате да го направя и да видите, че съм грозник...

unexisting
04-25-2007, 21:04
nqmaaaa bee
dai snimkata :twisted:

honda^
04-25-2007, 21:09
Еми виж кво, за това ве4е не можем да ти помогнем :| .

jony
04-25-2007, 21:33
1.можеш да пратиш някоя снимка да те видим.
2. Грозни хора няма. Има такива които се мислят за грозни ;) :mrgreen:

Seks1t i G1z1t
04-25-2007, 22:11
vai .... :-D

monkmonko
04-26-2007, 07:11
Да де само дето ми казва, че нерегнатите не могат да пускат линкове към други сайтове... регнах се и същото

i.data.bg/07/04/26/344109_orig.jpg

дано така стане

А са си го кажете... дебил отвсякъде!!!

malkozmiiche
04-26-2007, 07:40
че какво ти е на теб, симпатяга си. Не трябва да се притесняваш за външния си вид. Просто хормоните ти много бушуват в момента, но и трябва да имаш по-високо самочувствие за да те забележат.
А и да ти кажа нещо за момичетата на твоята възраст - често харесват по-големи момчета защото те са по-самоуверени и създават илюзията че знаят какво искат и как да го постигнат. това винаги привлича една жена независимо на колко години е. А ако тя наистина те харесва, малко вероятно е да ти го признае в прав текст, колкото и да се прави на отворена и директна. Когато имаш чувства към някого е много трудно да се изправиш срещу него и да му го признаеш в очите особено когато си на 14г.
Горе главата, не си грозен повярвай ми

monkmonko
04-26-2007, 07:53
кк... но плс ми кажи какво точно разбираш под това "по-голямо" самочувствие.

Аз по принцип имам някакъв заложен проблем. Когато почнах даскало до 3 клас си бях нормален като останалите и понякога се биех. Тогава паднах по глава от 2 етаж и няма абсолютно никакви последствия след куп интервенции, лекарства и т.н. И оттогава съм сменил 3 класа в първи всички ме тормозеха, а аз просто не можех да се бия. Не мога ей така просто да ударя някого. Във втория ми клас беше още по-зле. Сега съм вече 8 и в елитна гимназия, където малко или много ги няма ония бабаити дето се бият. Но пак ме взимат на подбиви понякога ми се подиграват. Има някои които се държат мн гадно и ако им затворя устата ще бъде добре. Но как като не мога да се бия. А проблема не е физически. Та аз дори съм най-високия от класа. Проблема е на психическа основа. Просто не мога да ударя. Винаги съм бил простив насилието и някакси ако някои според останалите има по-различни интереси, той непременно е тъпак, загубеняк, смотаняк и т.н. А мойте интереси са опазването на Природата, свирене на пиано и т.н. това е мой сайт naturekeepers.page.tl
И много ми пречи това. Всички са уж готини и се правят на дебили и ако аз не се правя на такъв съм вече смотаняк. А лошото е че те са мнозинство!!!

Мерси все пак за оценката ти!

malkozmiiche
04-26-2007, 08:21
виж за това че харесваш по-различни неща от съучениците ти, няма лек. това не трябва да те притеснява. знам че сега ти звучи може би смешно и невъзможно и като празни приказки може би, но повярвай ми знам какво говоря.
Това че ти се подиграват не може да го промениш - винаги ще има в живота ти някой на когото няма да си му удобен и ще се опитва да смачка по всякакъв начин. Просто ти трябва да си над тези неща. Сега не, но след година две твоите интереси ще се сторят привлекателни на момичетата. хубаво е това че не си един от всички. Ти си личност, и си различен, всеки е различен просто бъди себе си. А това че не можеш да се биеш не трябва да се притесняваш. мисля си че удара ти по главата няма нищо общо с това, просто си пораснал и може би си започнал да се ориентираш какво искаш (някой хора и на 40 г. не могат да разберат какво искат и какво им харесва).
И като казвам, с "повече самочувствие" нямам предвид да се биеш с всеки. Едно момиче ще се впечатли много повече ако й посветиш някоя песен, ако направиш нещо различно, покажеш че и ти имаш чувства...
старите хора имат една приказка "по добре на хората в устата отколкото в краката" - помисли над тази поговорка
п.п.
а колкото до сайта - поздравления, страхотен е и няма нищо лошо в това че обичаш природата =D>

FleurDelacor
04-26-2007, 08:45
бе момче, тука една камара пичове те убеждават че всичко е от тва че си нямаш самочувствие а ти продължаваш с това колко си грозен и т.н.... тогава къв съвег търсиш? казват ти че не си грозен - ОК, хай отивай да си тренираш самочувствието вместо да се самосъжаляваш...

monkmonko
04-26-2007, 08:58
всички ми говорите за самочувствие. Кажете ми плс какво точно значи това???!!!

monkmonko
04-26-2007, 09:28
е добре де ама аз дори не знам точното значение на думата "самочувствие"!

04-26-2007, 09:44
Проблема ми е явно доста голям. Това нз дали се наричат комплекси или нещо подобно. Но,

1) Чувствам се много грозен

2) не съм дебел

3) нямам пъпки и тем подобни

4) що годе съм във форма

На 14 години съм и никоя не ме харесва. Предполагам, че е никоя, защото в класа ми има някои, които като че ли са ги правили генетично. Супер тяло и чар. И аз винаги съм бил назад. И досега никоя не е дошла да ми каже че ме харесва, а има една от класа ми дето много я харесвам, но като че ли тя въобще не ме харесва. Нормално ли е все да мисля повече за момчетата как са по-красиви то мен и по-малко за самите момичета. Аз не се чувствам гей, но много рядко имам усещането за момент, че прекалено много си мисля затова дали не съм гей. Не искам да съм такъв. Ако съм такъв ще се хвърля отнякъде! Омръзнало ми е. И какви са темповете на развитие. Има един от класа ми дето вече се бръсне, има косми навсякъде, мутирал гласи т.н., а аз невзрачен!!! На какво се дължи всичкото това???
пи4, ти кво се чудиш..
ДОКАТО се чувстваш "грозен" няма как някоя да ти обърне внимание,
за твое сведение красиви мъже няма, ако един мъж не е достатъчно грозен няма с какво да направи впечатление.

на 14.. на тая възраст е по-вероятно да се сефтосаш с някоя учителка , отколкото с някоя съученичка, запомни това.
Просто жените са така устроени, че докато не почувстват че самите те остаряват, все си мислят за по-възрастни мъже.

така че или
а) спираш да въздишаш по малките пикли и почваш да заглеждаш каките на по 16-17 Х2(демек-на по 32-33) и все някоя от тях ще се окаже нимфоманка, педофилка или просто незадоволена от мъжа си
б) чакаш докато станеш на 17-18, тогава вече ще има шанс някоя непълнолетна да ти обърне внимание, да се влюби в теб или каквото там става в акъла на жените

Stopman
04-26-2007, 10:35
споко де.Никакав не ти е проблема.Даже бих казал че си по-добре от останалите(не трагвай да се хвалиш с това пак сега) ама имаш едно много голямо предимство.Те се развиват по барзо- ооок , ама значи ще остареят и по-бързо.А ти ще си младолик иии дори и като станеш вече стар да го кажа пак ще си изглеждаш много по добре от останалите и ще радваш окото.Така чи хич не се коси :mrgreen: ;-)

jony
04-26-2007, 12:31
е добре де ама аз дори не знам точното значение на думата "самочувствие"!
Да се чувстваш готин, да си самоуверен, да ходиш с надменно изражение на лицето и винаги с вдигната глава.
Самочувствието идва не само от външният ти вид, ами и от душевното ти състояние.

puhisamolevski
04-26-2007, 15:07
bate vmesto da si gubi6 vremeto po tupi forumi i da ni obejdava6 4e si grozen otidi i potrenirai da govori6 s jeni. Ne e tolkova trudno, a pa i da ti otkaje kvo tolkova...

Schnitzer
04-26-2007, 15:16
аха само дето, ако го направя, ще отнеса страшни подигравки от класа... някои нон-стоп се целуват в класа и цялото даскало, а аз само ги гледам, и нищо не ми пада!!!И аз кат бех 4ти клас бех така ама миналата година аз свалих ена от класа и я ебах и кво ли не правих а те си чесаха сопола :lol:

Valserp
04-26-2007, 15:16
е добре де ама аз дори не знам точното значение на думата "самочувствие"!

Това, което го нямаш.

Я се стегни. Още си на 14, закъде си се разбързал, че и за грозен тръгнал да се смята. Абе ейййй... Гледай си интересите, излизай си с аверите, за да не загубиш чувство за социален контакт, па още 1-2 годинки, да заприличаш малко на мъж(само каза, че не ти е мутирал гласа, не за друго) и си готов.

Между другото - колкото по-късно ти се наложи да се бръснеш - толкова по-добре.

monkmonko
04-26-2007, 15:54
ама наистина мн ви благодаря за вниманието и за съветите. От вчера съм тук и за нула време получих свестен съвет. Не от професори, доктори, родители (не е лош съвета им, но не е обективен. Те никога няма да кажат на детето си че е грозно) не от учители и т.н. а от връстници. Защото никой никога не би попитал за нещо такова връстник от класа си. А тук ни ме знаете къв съм, ни откъде и мога да получа всестен съвет.

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

StronGBodY
04-26-2007, 16:23
Проблема ми е явно доста голям. Това нз дали се наричат комплекси или нещо подобно. Но,

1) Чувствам се много грозен

2) не съм дебел

3) нямам пъпки и тем подобни

4) що годе съм във форма

На 14 години съм и никоя не ме харесва. Предполагам, че е никоя, защото в класа ми има някои, които като че ли са ги правили генетично. Супер тяло и чар. И аз винаги съм бил назад. И досега никоя не е дошла да ми каже че ме харесва, а има една от класа ми дето много я харесвам, но като че ли тя въобще не ме харесва. Нормално ли е все да мисля повече за момчетата как са по-красиви то мен и по-малко за самите момичета. Аз не се чувствам гей, но много рядко имам усещането за момент, че прекалено много си мисля затова дали не съм гей. Не искам да съм такъв. Ако съм такъв ще се хвърля отнякъде! Омръзнало ми е. И какви са темповете на развитие. Има един от класа ми дето вече се бръсне, има косми навсякъде, мутирал гласи т.н., а аз невзрачен!!! На какво се дължи всичкото това???

Пич ти си луд! Първото което мога да ти кажа е че като се бръснеш не означава че си мъж. Някои хора се бръснат защото си имат причини..примерно аз ссъм така защото взимам протеин и креатин за маса и се развивам по-бързо(на 14 съм и аз), но мисълта ми е, че като си мислиш че си грозен сам си копаеш гроба! Опитай се по някъкъв начин да бъдеш по-близко до момичетата така че да те опознаят по добре! Не си преписваи чужди качества а бъди такъв какъвто си...това им харесва! И просто бъди печен и се опитай да ги разбираш и да им помагаш с нещо...например! Няма грозни хора, има само такива, които не се грижат за собствената си хигиена(не казвам че си такъв)! Просто слушай съветите ми и те много ще ти помогнат, както помогнаха и на мен! ДА НЕ ТИ ПУКА !

koalka
04-26-2007, 16:26
Спокойно бе човек, ти си само на 14.

monkmonko
04-26-2007, 19:52
Радвам се все пак, че има кой да обърне внимание на проблема ми.