PDA

View Full Version : Съвет без лиготии



04-25-2007, 23:22
За първи път пиша тук но от доста време влизам, и не съм точно тийн в смисъл на 20 години съм, ама изникна малък проблем та предполагам ще помогнете на стария кокал. Моля който мисли да се лигави в тая тема да си прави сметката че тъпкано ще му го върна ;-) Та да се върнем на проблема - от бая време не съм правил секс освен с другарката деснячка, имам съвсем нормална лична хигиена , но от няколко седмици насам започнаха да се появяват малки бели пъпчици по жезъла, ама наистина много малки,и честно казано като го огледах днес хич не бяха малко. Та мисълта ми е - не вярвам да е нещо венерическо щото няма от къде да го лепна, освен ако не инкубира половин година, та някой ако има идея да помага ( нещо ми е неудобно да ида на лекар, питам тук пък ако няма отзиви срам не срам ще ида :-)

jony
04-25-2007, 23:39
1.Иди в раздел "венерически болести", там има много теми по този въпрос
2.Това са мастни образувания. Нищо страшно. Ако се появят усложнения от сорта на парене или уголемяване-лекар.
Но при всички положения е добре да идеш на лекар, за да може да ти помогне проблема да изчезне завинаги ;)

04-25-2007, 23:45
Да бре то имало такъв раздел, извинявяйте че ви развалих идилията просто влязох в раздела директно през гугъл. Абе тия мастни образувания са доста като бройта бате и да ти кажа хич не ми се ходи на лекар. Мажа пищова с една работа дето си мажех акнето ама не върши работа, само за одеколон май минава :-) тя не че за акнето върши работа ...

jony
04-25-2007, 23:48
Там имаше точно такава тема, сега май.
Недей да си правиш експерименти! Не е далавера :mrgreen:
Няма нищо срамно да идеш на лекар, те за това са измислени лекарите, за да помагат за проблемите ни.
Пък току виж се паднала някоя лекарка и ти хареса "шмайзера" :mrgreen:
Моят окончателен съвет: Иди на лекар, няма да съжаляваш. ;)

Ето ти линк към темата: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=90178
Ама не се влияй от разни дебилски мнения ;)

Ето линк и към статията, където е споменат проблема ти : http://www.teenproblem.net/s/1287.html

04-26-2007, 00:04
Абе ще се ходи на лекар явно видях я тая тема и мненията не ми вдъхват много доверие, и без това съм решил да се обрежа че по хигиенично, а пъпчиците по принцип нито ме дразнят нито сърбят ама ще ходя по морето а там си има мегдан за секс много, та ще трябва да се лекувам експресно че срамота да го извадя такъв пуберски с акне ;-) пък и тука гледаш пишат срамно нема то е лекар, на мен не че ми е неудобно ами съм ходил на времето че ми се беше изметнало някакво сухожилие на/около мадурите , и лекаря така ме оправи че лежах една седмица докато се оправят сами. Та затова не ми се ходи, да давам на някакъв дърт мурдар да ми се разполага с пищова, не е друго.

jony
04-26-2007, 00:07
За всичко съм съгласен, освен за обрязването. За него съм твърде против, ама няма сега да спорим за това. Ти си си решил и така ще бъде ;)
Айде, жив и здрав :mrgreen:

Коментатора
04-26-2007, 01:29
За първи път пиша тук но от доста време влизам, и не съм точно тийн в смисъл на 20 години съм, ама изникна малък проблем та предполагам ще помогнете на стария кокал. Моля който мисли да се лигави в тая тема да си прави сметката че тъпкано ще му го върна ;-) Та да се върнем на проблема - от бая време не съм правил секс освен с другарката деснячка, имам съвсем нормална лична хигиена , но от няколко седмици насам започнаха да се появяват малки бели пъпчици по жезъла, ама наистина много малки,и честно казано като го огледах днес хич не бяха малко. Та мисълта ми е - не вярвам да е нещо венерическо щото няма от къде да го лепна, освен ако не инкубира половин година, та някой ако има идея да помага ( нещо ми е неудобно да ида на лекар, питам тук пък ако няма отзиви срам не срам ще ида :-)


явно жезъла ти е чумав - РЕЖИ ЗА ДА СПАСИШ ХИЛЯДИТЕ НЕВИННИ ДУШИ

nemepoznava6
04-26-2007, 18:23
Temi4kata ti ne e za tuk :arrow: no utivai na urolog da ti pogledne "jezula" :)

Adwokat
04-26-2007, 18:28
Коментатора е СА ще ти го върнат тъпкано ахахахахахаха :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Стига се закача , че СА ще ти го върни хахахахах :smt005 :smt005

04-26-2007, 18:45
еееееееее развалил се е сори режи го и го изхвърляй :twisted:

bacterium
04-26-2007, 19:07
Някой брои ли ги тия теми за пъпчиците?
Аз им изгубих бройката...

Schnitzer
04-26-2007, 19:17
Temi4kata ti ne e za tuk :arrow: no utivai na urolog da ti pogledne "jezula" :) За тая работа се ходи на дерматолог мисля...а иначе и аз имам такива гадни пъпчици и кат се прибера в родината ще ходя на лекар че ме нервят :-D но пишеше че не са нищо страшно :wink: и бтв недеи си маза жезъла с квито и да е кремове че може да напраиш некоя беля,един път аз напраих такава и повече нищо не мажа освен ако е по лекарско предписание 8)