PDA

View Full Version : БЕЗСЪНИЕ(огромно)



СЪННАНБУЛ
04-26-2007, 03:44
Здравейте, кажете ми как мога да го намаля това безсъние?Направо е отвратително, по принцип не си лягам рано,но ако си легна към 2 - 3 часа започвам да се треса от нерви и скачам като съннанбул и не ме хваща сън!Това е постоянно,или има моменти когато като заспя, няма будене..
И каквото да правя и овце да броя и хапчета да пия немога да спя!Явно е и от напрежението в училище и други проблеми, но съм станал неадекватен като наркоман...

04-26-2007, 06:42
Защо не се консултираш с лекар?

ЦвЕтИт0
04-26-2007, 10:41
Здравей.Причините за проявените при теб симптоми на безсъние може да са безброй.Най-често срещаните са-преумора стрес промяна в начина ти на живот нездравословен дневен режим психическо неразположение и какво ли още ни.Не тръгвай веднага към приспивателни ами се опитай да си осигуриш възможно най-добра среда за сън.Нека температурата да бъде подходяща нито много студено нито прекалено топло-да се чувстваш комфортно.Опитай се поне 2 часа преди да си легнеш да не консумираш тежки храни които ще натоварят допърнителто организма ти.Отпусни се забрави за напрежението проблемите си и т.н.Насочи вниманието си към нещо приятно за теб-любима муз.звезда любим спорт отбор и т.н.Колкото и детско да ти звучи изпий 1 чаша прясно мляко около 15 минути преди да легнеш.Отпусни се и се опитай да подействаш на психита в много случаии именно тя е виновна при проблемите със съня.Успех. :wink:

deem
04-26-2007, 12:13
Възможна причина за безсънието е мисловния вирус , наречен от Димитър Захариев СЕС( Синдром на Емоционалния Срив):

http://esotherica.freecom-int.com