PDA

View Full Version : най-незабравимата вечер



sandra89
04-26-2007, 06:39
Беше лято,той работеше в едно заведение!Каза ми да отидем с неговите приятели там,който и без това бяха моята компания,защото бях спряла да се виждам с моята!Отидохме една петъчна вечер там!Настанихме се и след известно време DJя пусна нашата песен с поздрав към нея.ПОздрав специално за моят ангел звучеше на фона на моранди и нашата песен love me тогава той доиде и ми подари роза с думите обичам те и искам да съм винаго до теб.Но месец след тази велика за мен вечер той ми заби нож в гърба и ме заряза но аз ще го помня с малкото велики моменти които е направил за мен!
Ако иска някой да сподели и своята история пишете и ако искате контакт с мен оставете поща или skype
благодаря предварително!

PeAcH
04-26-2007, 06:53
Вечерта,която никога няма да забравя,беше тогава,когато го направих за първи път.Беше наистина много вълнуващо,бях на море с приятели и гаджето ми ,и една вечер (поредната) отидохме на дискотека,като си прекарвахме супер готино и по едно време приятелят ми ме попита,дали искам да се поразходим.Аз естествено се сагласих и отидохме на плажа,там го направихме,цялата работа стана за около 2 часа и някаде към 5 сутринта се прибрахме,но наистина беше страхотно и никога няма да го забравя.

`Death`Whore`
04-26-2007, 06:57
Нова година миналата година, когато той ми се обясняваше доста сериозно в любов. Със сегашния помня много прекрасни неща...по скоро не цели вечери, а моменти...погледи...

krem4et0
04-26-2007, 07:24
Естествено, че най-паметно за мен си остава първото "обичам те". Чаках го повече от 2 години. Помня, че през деня го скъсаха на изпит и отидох да го поотеша. Тогава обаче се лекувахме от инфекции и до секс не се стигна. хапвахме си заедно, говорехме си да гледа напред и че с 1 изпит нищо не е свършило. по принцип не казвах думите обичам те, защото ми се отвръщаше с мълчание и това ме болеше. Тогава обаче и той каза-и аз те обичам. Беше ми супер странно-личи си, че не го беше казвал преди това и му беше неестествено. но аз знам, че това чувство идва много дълбоко от сърцето му и е истинско. за сексуалните ни вечери няма да говоря-прекрасни са. но нито една не може да се сравни с тази вечер, когато за първи път чух така бленуваните думи!

L31h4z
04-26-2007, 08:07
...
Но месец след тази велика за мен вечер той ми заби нож в гърба...
[шега]
И ти си още жива ли, е?
Не ти ли изтече кръвта?
Добре, че не ти е наранил гръбнака. :lol: :mrgreen: :mrgreen:
[/шега]

По темата:
Помня много и повечето вечери са незабравими. :lol:
Не, сериозно...помня много. :mrgreen:

kotenceto__
04-26-2007, 08:23
Ам имам толкова много незабравими за мен вечери когато сме били двамата и толкова прекрасни моменти немога да кажа кой е най-хубавия защотото в момента се сещам за доста такива :smt007 Обичам си го моето слънце :smt007 :smt007 :smt007

_[LiFe-StiLe]_F
04-26-2007, 08:24
"незабравима" мога да нарека вечерта на 14ти февруари :roll: но е мнооого лично :-$

04-26-2007, 11:29
az pak ne sam imala tolkova nezabravimi ve4eri ... ot vsi4kite si spomnqm hubavoto no ne i vsi4ki podrobnosti :)

04-26-2007, 12:11
Ам имам толкова много незабравими за мен вечери когато сме били двамата и толкова прекрасни моменти немога да кажа кой е най-хубавия защотото в момента се сещам за доста такива :smt007 Обичам си го моето слънце :smt007 :smt007 :smt007 KATO SE GRCHITE OT RAK STEE JAKO

Ice_Queen
04-26-2007, 13:20
Мразя Моранди - LOVE ME ... да не бях я слушала никога ...

Та..
Имала съм мн прекрасни вечери.С приятеля ми имаме въображение иии успяваме всяка да е интересна и яка..
Примерно,когато бяхме преди година на Калофер , на чрд на една приятелка - след обяда останахме в малката къща сами - напазарувахме си,хапнахме ,после полежахме на хамака на двора,слънцето ни печеше,птичките пееха..после аз бях в банята,а той легна да чете..мислех че ще е буден,но той се оказа заспал - легнах до него и заспах..за 1ви път спях до него..имахме перфектната малка стаичка,с огромно легло,малки прозорчета с красиви перденца..абе кукленска история !! :-D
Или като спах у тях последния път - вечеря на свещи,подредил цялата си стая перфектно,облече ме в един негов суйчър,цяла нощ се гушкахме и какво ли не..
Не звучи кой знае какво..но беше уникално готино.Има още много..

BAYO
04-26-2007, 14:07
3 март преди 2 год. Отивам да закарам бъдещото си гадже от нейния град (специално). Слизам от колата, а тя с приятелка и аз се извиквам : "А! Вие що сте две бе?!". Тя беше най-срамежливото момиче, което някога бях виждал. Явно за тва беше довела и приятелка. Отидохме на кафе, тримата. След кафето я поканих на другия ден да дойде в нас. Съгласи се. Прибрах се аз и зачаках утрешния ден. Тя дойде , наистина. Не можех да повярвам. Беше сама, беше адски красива, беше адски срамежлива. Качихме се в колата и запрашихме към нас. Беше уникална случка. Видя се с нашите, мн. я харесаха, а тя още толкова се срамуваше. Вечерта дойде. Брата беше на село, предложих и да спа на съседното легло, но тя каза, че ако не спя с нея, то няма да спи и тя. Е легнахме си. Не правихме нищо освен, че се целувахме с часове, прегръщахме се. Сичко беше една лудост. Тя остана още една седмица, като заеба и даскалото и сички там ... Лудост , не се забравя такоа нещо ... :smt012

DJ_MiLeN
04-27-2007, 10:20
Незабравимата вечер ще е на 29.04.07 г. горе на високо в планината с любимото момиче ще изпращаме залеза ::: и после можеби ... ех от колко време я чакаме тази незабравима вечер.

alkobalko
04-27-2007, 11:03
Мразя Моранди - LOVE ME ... да не бях я слушала никога ...
А това пък на мен ми е една от любимите песни.
Има много романтични вечери, които никога няма да забравя. Две от най-запомнящите са тези на Коледа и св. Валентин.

04-27-2007, 11:50
Мразя Моранди - LOVE ME ... да не бях я слушала никога ...
А това пък на мен ми е една от любимите песни.
Има много романтични вечери, които никога няма да забравя. Две от най-запомнящите са тези на Коледа и св. Валентин.

Е то това е защото си лигла.

sun_flower
04-27-2007, 12:30
Predi nqkolko dni taka se slu4i,4e moje6e dvamata ve4e da ne sme zaedno.Bqhme v edno zavedenie,be6e pulno s hora,a sqka6 bqhme samo az i toi...Po4ti ne govorehme,prosto durjahme rucete si i pla4ehme.Az popivah negovite sulzi s ustni,dokuto toi celuva6e o4ite mi,za da ne pla4a.Be6e ni mn tejko i na dvamata,bolkata se 4uvstav6e neopisuemo silno.Togava toi hvana rukata mi,razkop4a si rizata i postavi dlanta mi tam,kudeto se use6ta6e surceto mu i mi kaza:tova surce bie za teb...

BAYO
04-27-2007, 12:54
Най-великата вечер беше когато си ударих за първи път чекия..

Ми удари си пак, да не си капо #-o