PDA

View Full Version : kak da se otpusna????



04-26-2007, 06:39
ot 1 godina vodq sexualen jivot ..spala sam s 3-ma ... zna4i problema mi e tam 4e kogato zapo4nem da go pravim az postoqnno si mislq dali mi e hubavo i ne moga da se otpusna... kajete mi kak da se otpusna i da mi e qko ? za kakvo da mislq ? i vie za kakvo mislite dokato go pravite

`Death`Whore`
04-26-2007, 06:44
Не трябва да мислиш за нищо.

04-26-2007, 06:44
Не трябва да мислиш за нищо.
e kak? i ina4e sam se opitvala da ne mislq za ni6to ama ne stava ... zapo4vam da mislq kak ne mislq ..sledovatelno pak mislq

`Death`Whore`
04-26-2007, 06:46
Просто се наслади на възбудата...можеш да мислиш колко е хубаво, той колко е секси например...но не да мислиш какво да мислиш, а мислите просто да се появяват...

krem4et0
04-26-2007, 06:47
Просто освобождаваш съзнанието си. Аз като съм възбудена не мога да вържа 1 свястна мисъл. мозъкът ми просто е празен и съм завладяна от емоцията.

malkozmiiche
04-26-2007, 07:11
просто не мисли миличка, отпусни се. но аз си мисля че момчето може би не те предразполага достатъчно, не си достатъчно възбудена щом можеш да мислиш в този момент. Секса не е задължително винаги да е супер и да завършва с оргазъм, просто се наслаждаваш на момента. А това дали ти е било хубаво или не не трябва да го мислиш а да го чувстваш. Например когато правиш нещо приятно (не секс) ти просто го правиш и му се наслаждаваш, не се замислиш дали ти е хубаво или не например когато си много жадна пиеш вода с удоволствие без да се замисляш, не е ли така!
Ти си на 17, някой жени започват да изпитват истинска наслада от секса едва след пубертета на 20-25 г. даже. Може би просто хормоните ти още не са си дошли на мястото, или просто не си намерила подходящ партньор в леглото.
Успех, наслаждавай се на удоволствието заради самото удоволствие а не заради спорта ;)

Glezanka
04-26-2007, 07:15
просто не мисли миличка, отпусни се. но аз си мисля че момчето може би не те предразполага достатъчно, не си достатъчно възбудена щом можеш да мислиш в този момент. Секса не е задължително винаги да е супер и да завършва с оргазъм, просто се наслаждаваш на момента. А това дали ти е било хубаво или не не трябва да го мислиш а да го чувстваш. Например когато правиш нещо приятно (не секс) ти просто го правиш и му се наслаждаваш, не се замислиш дали ти е хубаво или не например когато си много жадна пиеш вода с удоволствие без да се замисляш, не е ли така!
Ти си на 17, някой жени започват да изпитват истинска наслада от секса едва след пубертета на 20-25 г. даже. Може би просто хормоните ти още не са си дошли на мястото, или просто не си намерила подходящ партньор в леглото.
Успех, наслаждавай се на удоволствието заради самото удоволствие а не заради спорта ;)

Otde pa razbra che e na 17?

04-26-2007, 07:19
po4ti na 17 sam :) mii partniora mi super mnogo me kefi ... mnogo e sexy i pravim mnogo raznoobrazni ne6ta s nego no mislq :( kakvoto i da pravim az vse mislq .. :((( oh iskam da ne mislq za absolutno ni6to

malkozmiiche
04-26-2007, 07:30
е почти съм познала за възрастта, не знам защо съм писала че си на 17, не съм се усетила просто, явно шестото ми чувство се е поразмърдало тая сутрин :-k

silver_angel
04-26-2007, 07:32
е почти съм познала за възрастта, не знам защо съм писала че си на 17, не съм се усетила просто, явно шестото ми чувство се е поразмърдало тая сутрин :-k
xax

04-26-2007, 07:46
Валериан,алкохол... :roll:

LqLqLq``
04-26-2007, 07:48
Валериан,алкохол... :roll:
:smt005

04-26-2007, 09:24
Валериан,алкохол... :roll:
:smt005 detska mu rabota ne foodete pone..

UnBornKb
04-26-2007, 09:54
Мисли за удоволствието, което изпитвате и двамата... как може да мислиш дали ти е хубаво ... то или ти е или не ти е

Cherlotte
04-26-2007, 10:55
Просто освобождаваш съзнанието си. Аз като съм възбудена не мога да вържа 1 свястна мисъл. мозъкът ми просто е празен и съм завладяна от емоцията.
Да, именно. Явно просто или не си възбудена и затова мислиш дали ти е хубаво, или постоянно мислейки за това дали ти е хубаво или не, не можеш да се възбудиш. Защото ако наистина желаеш човека отсреща (т.е. си възбудена), ще мислиш само за това и ще действаш без много много да мислиш за подобни неща. Опитай се да не мислиш просто затова, разбери, че е много по-хубаво да не се питаш постоянно "хубаво ли ми е?", ами просто да се наслаждаваш на момента. :wink:

jony
04-26-2007, 12:12
Вие, не виждате ли, че темата е ебавка?
Тя мисли, че не иска да мисли :arrow: мисли :mrgreen:

04-26-2007, 15:43
Вие, не виждате ли, че темата е ебавка?
Тя мисли, че не иска да мисли :arrow: мисли :mrgreen:
mnogo si zle.. kato za teb e bevka ne pi6i.. tapak

jony
04-26-2007, 17:55
e kak? i ina4e sam se opitvala da ne mislq za ni6to ama ne stava ... zapo4vam da mislq kak ne mislq ..sledovatelno pak mislq
Просто това ми звучи напълно абсурдно като обяснение...
Ако не съм прав, моля да ме извини авторката на темата.
Ще се опитам дори да помогна:
Опитай да не мислиш за нищо т.е. да се концентрираш например върху движенията...