PDA

View Full Version : PomognEte molQQq vIii



04-26-2007, 12:19
xoRa plS pomognEtEEE;( haResvAm edNO mom4e koeto e s 3 god po-golqmo ot men!!purviqt put kogato si pisahme beshe mnogo zabavno i se okaza che sum mu bila simpati4na:)sled tova me popita dali iskam da se razhodim navun..az estestveno prieh!na razhodkata obsujdahme mnogo raboti :) nai-nakraq toi me pregurna:) :smt007 po4ustvah se strahotno:) posle otidohme na edni peiki i tam toi poiska da se celunem no az otkazah zashtoto nz dali naistina me haresva i....vse pak ne go poznavah tolkova dobre :( ot tam natatuk toi se durja s men ujasno!!izbqgvashe me,ne mi pisheshe(nito mi govoreshe) ;( popitah go zashto e tova durjanie..a toi otgovori che sum bila malka :(
kakfo da pravq plsss pomognete ;( prosto ujasno mnogo go haresvam ,no mai vsichko svurshi...nz pomognetee pls [-o<

04-26-2007, 12:26
leleee milata :| emi da ti kaja... mislq 4e trqbva da prodalji6 da go tarsi6! 6tom vednaj e poiskal da te celune...ima veroqtnost spored men da kazva 4e si malka za da ne go bazikat priqtelite mu 4e nqkvo "lape" go e otrqzalo . na men li4no mi se slu4i da sreja edno mom4e 6toto za momenta ne iskah da mu se barkam, no posle kogato go potarsih toi izliza6e s nomera 4e sam malka :-s pak imame samo 3 godini razlika ...

My_Way
04-26-2007, 12:43
Абе 3 години не е толкова малка разлика...

Valserp
04-26-2007, 12:50
Хах... ми как няма да ти каже, че си малка, като си се държала като такава?
"Мн. яко че ме прегърна, ама като поиска да ме целуне не бях сигурна, че ме харесва!" #-o
Обявявам това за тема на деня.

honda^
04-26-2007, 12:55
leleee milata :| emi da ti kaja... mislq 4e trqbva da prodalji6 da go tarsi6! 6tom vednaj e poiskal da te celune...ima veroqtnost spored men da kazva 4e si malka za da ne go bazikat priqtelite mu 4e nqkvo "lape" go e otrqzalo . na men li4no mi se slu4i da sreja edno mom4e 6toto za momenta ne iskah da mu se barkam, no posle kogato go potarsih toi izliza6e s nomera 4e sam malka :-s pak imame samo 3 godini razlika ...
Аз пък мисля, 4е не трябва ад се занимава с него [-X . Мисля, 4е се е изебал мн гадно с нея :| .

BAYO
04-26-2007, 14:25
Абе държал се е като путьо. И друго, ако е държал на нея, щял е да и даде втори шанс, да излязат пак и да повторят процедурата, и всичко да се нареди. Ма понеже е путьо е избягал като такъв, за тва да не ти пука, ще срещнеш друг. Ако пък евентуално иска да се срещнете пак, дай му тоя шанс, пък ще видиш кво ще излезе...

malkoto_sladur4e
04-26-2007, 15:48
Aa ne go t1rsi..kak taka 6e se d1rji lo6o s tebe sled tova? #-o [-X ](*,) Sig samo e iskal da se celuva s tebe ili sex..az pone taka si go obesnqvam :-k

koalka
04-26-2007, 15:55
Не се занимавай с него, явно не те харесва толкова, колкото е твърдял, щом така се е държал с теб.

radito
04-26-2007, 20:06
Смята те за малка, защото си му отказала целувката.което е доста тъпо от твоя страна, нали уж го харесваш

Lambo
04-26-2007, 20:24
xoRa plS pomognEtEEE;( haResvAm edNO mom4e koeto e s 3 god po-golqmo ot men!!purviqt put kogato si pisahme beshe mnogo zabavno i se okaza che sum mu bila simpati4na:)sled tova me popita dali iskam da se razhodim navun..az estestveno prieh!na razhodkata obsujdahme mnogo raboti :) nai-nakraq toi me pregurna:) :smt007 po4ustvah se strahotno:) posle otidohme na edni peiki i tam toi poiska da se celunem no az otkazah zashtoto nz dali naistina me haresva i....vse pak ne go poznavah tolkova dobre :( ot tam natatuk toi se durja s men ujasno!!izbqgvashe me,ne mi pisheshe(nito mi govoreshe) ;( popitah go zashto e tova durjanie..a toi otgovori che sum bila malka :(
kakfo da pravq plsss pomognete ;( prosto ujasno mnogo go haresvam ,no mai vsichko svurshi...nz pomognetee pls [-o<


Кво друго да кажа освен, че си много зле!? Харесваш го адски много, но когато поисква да те целуне ти отказваш? Ебахти простотията.... разбирам да е искал секс и защото е по-голям ти да си помислиш, че иска да се възползва от теб и това да те спре, но да се дърпаш от целувка с момче, което харесваш??..... не като малка ами незнам като ква си се държала....

Chikiponita
04-26-2007, 20:30
xoRa plS pomognEtEEE;( haResvAm edNO mom4e koeto e s 3 god po-golqmo ot men!!purviqt put kogato si pisahme beshe mnogo zabavno i se okaza che sum mu bila simpati4na:)sled tova me popita dali iskam da se razhodim navun..az estestveno prieh!na razhodkata obsujdahme mnogo raboti :) nai-nakraq toi me pregurna:) :smt007 po4ustvah se strahotno:) posle otidohme na edni peiki i tam toi poiska da se celunem no az otkazah zashtoto nz dali naistina me haresva i....vse pak ne go poznavah tolkova dobre :( ot tam natatuk toi se durja s men ujasno!!izbqgvashe me,ne mi pisheshe(nito mi govoreshe) ;( popitah go zashto e tova durjanie..a toi otgovori che sum bila malka :(
kakfo da pravq plsss pomognete ;( prosto ujasno mnogo go haresvam ,no mai vsichko svurshi...nz pomognetee pls [-o<
До колкото разбирам сте се намерили първо в чата?!
Ами,виж,мила,той просто търси някое момиче,което да му се върже,а не ,че харесва именно теб.И щом още на първата среща е поискал да се целунете!Можеш да си представиш за какво става въпрос.Не се оставяй ти да бъдеш вързаната.Пии една чаша портокалов сок и дим да те няма...Отивай да се забавляваш с приятелите си,които те обичат :)

_[LiFe-StiLe]_F
04-26-2007, 20:46
права си в едно - има голямо самочувствие!!! най-омразното нещо за мен във който и да било човек :smt013
момчето явно просто е очаквало, че ти ще му се хвърлиш на врата и ще му лижеш след това краката, а след като е видял, че не е станало така по всяка вероятност егото му е било доста накърнено. това го е накарало да се държи по гаден начин за да може пак той да излезе победител от цялата ситуация и пак да е над теб!
моят съвет е: на цялата тая обърквация кажи "майната му" и си гледай живота ;)

fak_you_maafaka
04-26-2007, 20:49
Сигурно те е взел за малка щото не си знаела кво искаш. Кажи му това което написа че поне да знае причината.