PDA

View Full Version : ToЙ си има приятелка:(



04-26-2007, 12:31
Искам да попитам как мога да постъпя.Мн харесвам едно момче.То е с 2 години по голямо от мен.Преди постоянно си имаше проблеми с приятелката и маи мислеше да скъса с нея.Но сега явно са си оправили отношенията и си ходят заедно и се обичат.А пък аз още си имам чувства към него:(Но приятелката му ми е мн симпатична,яка е!И нз какво да правя защото зн че нямам шансове с него.Искам да му бъда приятелка поне това преди бяхме мн добри приятели но стана една кофти случка и се отдалечихме,но сега пак си говорим от време на време.Искам да се сближа с него,шоту преди ми беше мн хубаво като бяхме добри приятели. :oops: :oops: :oops: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

honda^
04-26-2007, 12:47
Ами кажи му го. Кажи му, 4е иска666 да си възобновите отно666енията :| . Постарай се да го възприема666 само и единствено като приятел и ни666то пове4е, за666тото ина4е 666те ти бъде много болезнено и трудно :?

Valserp
04-26-2007, 12:53
Ъх... какво точно очакваш от нас? :smt017

kakata_{P}
04-26-2007, 13:00
aamm... te se obi4at 6to da gi razdelq6??? ponqkoga trqbva da otsapim.


P.P. povtarq6 dumata "priqtelka" :)

honda^
04-26-2007, 13:02
aamm... te se obi4at 6to da gi razdelq6??? ponqkoga trqbva da otsapim.


P.P. povtarq6 dumata "priqtelka" :)
Тя не иска да ги разделя, просто иска отново да си е приятелка с това мом4е.

04-26-2007, 13:13
aamm... te se obi4at 6to da gi razdelq6??? ponqkoga trqbva da otsapim.


P.P. povtarq6 dumata "priqtelka" :)
Тя не иска да ги разделя, просто иска отново да си е приятелка с това мом4е.
emi az si pomislih 4e iska da hodi s tova mom4e :smt017 sorry gre6kata qvno e moq

MoHuTo
04-26-2007, 13:17
Ами то от заглавието на темата (той си има приятелка :( ) става ясно че тя не иска да му е само приятелка, сега пък и било хубаво като били приятели..ха въри разбери ко иска... :::

Patinka
04-26-2007, 13:42
abe az 6te ti kaja 4e ako iska6 da si samo proqtelka s nego,ama samo priqtelka,moje6 spokoino da pogovori6 s tva mom4e i da si opraite vzaimotno6eniqta i mislq 4e 6te se polu4i O:) ama ako iska6 i ne6to pove4e...nz... :-# aide i uspeh :!:

BAYO
04-26-2007, 13:55
Еми отиваш с него и му казваш, тва което и на нас. Искаш да си възобновиш отношенията си с него, не искаш да го пришпорваш за нещо повече, щот знаеш, че той е с НЕЯ, а ти просто искаш приятелство. Може би ще те разбере и ще си бъдете приятелите, каквито сте били преди. Добре е да говорите, но спокойно, мирно и без мн мн емоции. :wink:

Memoris
04-26-2007, 13:56
da ti kaja 6tom go haresva6 (obi4a6) o6te ,pod4ertavam o6te , mn e trudno da snanete priqteli "kakto predi" ako li ne nev1zmojno. Spored teb za6to ti e bilo hubavo predi , za6toto si go haresvala dori i da ne si go os1znavala. Da si ostanete priqteli 6te se polu4i kogato ve4e nqma6 4uvsva k1m nego i trqbva da mine malko vreme :wink: Tova pone e moeto mnenie i opit

koalka
04-26-2007, 16:00
Еми, щом няма какво да направиш-забрави го!Защо все се занимавате с момчета, които имат приятелки?

04-26-2007, 18:45
Искам да попитам как мога да постъпя.Мн харесвам едно момче.То е с 2 години по голямо от мен.Преди постоянно си имаше проблеми с приятелката и маи мислеше да скъса с нея.Но сега явно са си оправили отношенията и си ходят заедно и се обичат.А пък аз още си имам чувства към него:(Но приятелката му ми е мн симпатична,яка е!И нз какво да правя защото зн че нямам шансове с него.Искам да му бъда приятелка поне това преди бяхме мн добри приятели но стана една кофти случка и се отдалечихме,но сега пак си говорим от време на време.Искам да се сближа с него,шоту преди ми беше мн хубаво като бяхме добри приятели. :oops: :oops: :oops: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
какво зна4и "поне"??
ако искаш да му бъдеш приятелка поне в слу4ай 4е не можеш да му бъдеш нещо пове4е, зна4и нема да му бъдеш никва, най-много да му бъдеш кошмар.

Ако той си помисли (или вече си е помислил) ,че искаш да го скараш с яката му симпатична приятелка, мноо трудно ше ти прости някога, и дори да го направи няма да иска нит да те вижда нит да си говорите, нит нищу...

alkobalko
04-26-2007, 18:53
Кажи му всичко това, което каза на нас. Обясни му, че искаш да си му САМО приятелка. За другото, сама разбираш, че щом е щастлив с онова момиче, няма смисъл да ги разделяш.

04-26-2007, 19:22
Мерси мн за съветите:)a по въпроса каква точно искам да съм му-аз искам да му бъда повече от приятелка,но знам че не мога!затова се надявам да бъдем приятели,зашоту тои ми харесва не само нали като външност и да имам чувства към него,тои мн ми харесва и като човек.но да прави сте че ми е било хубаво да бъда пр с него,защоту съм го харесвала!:(сега искам да сме приятели,защоту нещо повече никога няма да бъдем,все пак тои си има гадже!Но аз мн го ценя и ще се боря за нащето приятелство.

04-26-2007, 19:30
Говорете си почесто :wink:

05-02-2007, 12:58
сорри за любопитството , но ще ни разкажеш ли защо се скарахте ... може пак и да се измисли алтернативен вариант .. :?

Presley
05-02-2007, 13:32
Ами според мен е ужасно гадно да правиш каквито и да е опити да ги раэделиш ;-) Просто направи компромис...насоче се към някой друг и го остави да е щастлив с нея-и тя с него :) А пък ако искаш да сте само приятели (което нещо не ми се вижда така :-D ) го эаговаряй по-честичко ....абе с търпение всичко се постига :)

bqsna_teenagerka
05-02-2007, 16:46
Еми, щом няма какво да направиш-забрави го!Защо все се занимавате с момчета, които имат приятелки? :wink:

BWald0rf
05-02-2007, 16:58
Забрави го.Ще бъде гадно от твоя страна да се опитваш да им развалиш връзката а и не мисля че ще успееш щом се обичат.Намери си друг и него го остави ;)