PDA

View Full Version : Колко пъти на солариум за да добиеш тен



04-26-2007, 13:59
Въпросът ми е колко пъти долу-горе трябва да отидеш на солариум за да потъмнееш? И по колко минути трябжа да стоиш всеки път? Ясно ми е,че за всеки е индивидуално, при всеки е различно, но искам да знам грубо казано колко пъти и по колко време са нужни за хубав тен.
И също кой вид солариум е по-добрият избор - хоризонтален (в легнало положение) или кадето си прав ?

shaka_kan
04-26-2007, 14:57
mnogo otnositelen vapr0s e t0va... Za mene li4no vertikalnia( pravia) s0larium e p0 d0bar... n0 zavisi mn0g0 0t t0va k0lk0 e n0v ....t0va e 0t g0lqm0 zna4enie!!!! A 6t0 se 0tnasq d0 ten... sl0jn0... predi g0dina h0dih na edin izhabih dve karti i ni6t0 mi nqma6e... sega h0dih 4 pati za sega za p0 10-15 min i ima vidima razlika..makar ne e tolkova g0lqma de.. vsi4k0 e tvarde 0tn0siteln0, zavisi 0t cveta na k0jata ti..

Писенце
04-26-2007, 20:13
Ами попринцип аз съм с много светла кожа и наскоро почнах да ходя на солариум.Ходих 5 пъти на хоризонтален и вече има някав ефект станах с някъв по нормален тен по тъмна от преди но ще ходя още поне 10 пъти и спирам.Първите 4-ри пъти бях на най-слабия солариум и стоях по 8 мин. и плащах за 8 мин. 2.50 и 5-ят бях вече на по-силен пак за 8 мин. но платих 3.50.Вече цените и минутите зависят от солариума навсякъде цените са различни.Ам мисля че на солариума който ходих пишеше Megasun не че рабирам особенно...:)

04-27-2007, 13:50
А през колко време се ходи на солариум, защото казвате,че за 4-5 пъти успяваш да хванеш тен, но през колко време ходите ? През 4-5 дни ?

Kisses_P
04-27-2007, 17:36
Ами попринцип аз съм с много светла кожа и наскоро почнах да ходя на солариум.Ходих 5 пъти на хоризонтален и вече има някав ефект станах с някъв по нормален тен по тъмна от преди но ще ходя още поне 10 пъти и спирам.Първите 4-ри пъти бях на най-слабия солариум и стоях по 8 мин. и плащах за 8 мин. 2.50 и 5-ят бях вече на по-силен пак за 8 мин. но платих 3.50.Вече цените и минутите зависят от солариума навсякъде цените са различни.Ам мисля че на солариума който ходих пишеше Megasun не че рабирам особенно...:)
Трудно ще си платила в мегасън за 8мин 2,50... преди 2 дена одих в тяхно студио и питах и беше 5лв за 5мин. по темата ако си мнг бял пчваш от най-много 5 минути.мисля че може до 3 пъти в седмицата

Писенце
04-27-2007, 21:00
Ами попринцип аз съм с много светла кожа и наскоро почнах да ходя на солариум.Ходих 5 пъти на хоризонтален и вече има някав ефект станах с някъв по нормален тен по тъмна от преди но ще ходя още поне 10 пъти и спирам.Първите 4-ри пъти бях на най-слабия солариум и стоях по 8 мин. и плащах за 8 мин. 2.50 и 5-ят бях вече на по-силен пак за 8 мин. но платих 3.50.Вече цените и минутите зависят от солариума навсякъде цените са различни.Ам мисля че на солариума който ходих пишеше Megasun не че рабирам особенно...:)
Трудно ще си платила в мегасън за 8мин 2,50... преди 2 дена одих в тяхно студио и питах и беше 5лв за 5мин. по темата ако си мнг бял пчваш от най-много 5 минути.мисля че може до 3 пъти в седмицата

Ами сигурна съм че беше Mega sun.Там където ходя са няколко солариума.По горе споменах че съм ходила на най-слабия затова плащам по-малко.Иначе на по-силните се плаща повече незнам точно колко.

Elektra_x
04-28-2007, 19:31
Зависи много и от солариума ако е силен първите 2 пъти трябва по 5 мин и после да ги увеличиш на 10(както правя аз),а ако е по слаб можеш да започнеш направо с 10 и после да увеличиш на 15...на година по 20 мин са нормално,но не трябва да се прекалява защото не е полезно...