PDA

View Full Version : Гъбички по половите органи - въпрос?



drunk
04-26-2007, 16:34
Появиха ми се гъбички по пениса след полов акт. Симптомите бяха силен сърбеж и зачевяване. Отивох на дерматолог, тя ми изписа Daktacort cream (Дактакорт крем) да се мажа по 2 пъти на ден, без почти да ме погледне. На приятелката ми й бяха предписали някакви вагинални глобули и Mycomax. След седмица отидох на контролен преглед и пак почти без да ме погледне само ми хвърли едно око от далеч ми каза че съм добре да се мажа още 3-4 дена и всичко е ок... като съвсем явно беше за мен че изобщо не ми беше минало... напротив имах сърбеж и по кожата на торбичката на тестисите... все едно продължих да мажа... Станаха 10 дена без ефект... единствената промяна е че не ме сърби вече, а по-скоро ме боли и зачервяването е все така силно. Заебах я тая дерматоложка. Приятелката ми попитала нейната генеколожка какво да правя и й е казала да пия и аз Mycomax 3 таблетки през 2 дена и да се мажа с Nystatin (Нистатин крем) по 2-3 пъти на ден. Също е казала да правя някакви промивки със сода бикарбонат, но не е разбрала точно какви? Та въпросът ми е някой знае ли как се правят тези промивки със содата за хляб? И другият ми въпрос е, ако и това мазило не помогне някой може ли да ми препоръча някое друго по-ефикасно...

04-26-2007, 17:14
Няма да се притесняваш,аз също имах същия преди няколко години.Под въздействието на алкохол,на един купон,се бяхме събрали и след като останахме сами с едно от момичетата (след като бяхме пили ужасно много) и правихме секс,без презерватив,също така анална и орална любов.След 1-2 дни,не помня колко,забелязах,че ми излизат някакви,като гъбички,на 3 места около главичката.Беше ме срам да отида на лекар или да кажа на някого,а гъбичките си стоеха,.Даже започнах да си мисля,че цялата ми главичка ще стане в гъбички.Беше адски неудобно да се покажеш на светло пред момиче(оная работа де).Колкото и да не е истинско,една приятелка ми прави свирка,след около 3 месеца и още на другия ден забелязах,че започват да изчезват,докато накрая напълно изчезнаха.Така вече 4-5 години от тогава,не са се появявали.Та мисълта ми е,че при мен сами се махнаха без с нищо да ги мажа.Късмет..

Dragon
04-26-2007, 17:32
Ампотираи си пениса #-o

drunk
04-26-2007, 20:18
Ампотираи си пениса #-o
готивно... дано ми помогне;)

malka_sladuranka
04-26-2007, 20:27
Ц-ц-ц... Човека верно има проблем, а вие се е*авате..

pepeputkata
03-05-2009, 20:13
mislq 4e i az imam sa6tiq problem. Izvinqvam se ako ne e udobno ama tfoita priqtelka ima6e li za4erqvqvane i sarbej i predpisanoto pomogna li i i na kakva cena e g/d :( Mnogo shte mi pomognesh ako mi otgovorish :-k :smt022

aaasdfghjklll
03-05-2009, 20:46
Абе тая как ще ти предпише само крем?!
Мажи се с крема и пий Микомакс или някакво друго...и спрете да правите секс...и ако не се оправиш вече смени лекаря..

hottie
03-06-2009, 07:21
заключ