PDA

View Full Version : Нормално ли е и защо така ?



04-26-2007, 15:40
До преди два дни мн харесваш едно момиче(Е.) и си мислех че много трудно ще спра да го харесвам,но вчера срещнах друга(Н.),бяхме се запознали в чата и решихме да се срещнем,тя много ми допадна и ми беше мн приятно с нея и мисля че вече имам някакви симпатии към нея,а към Е. вече не изпитвам нищо(преди си мислех че съм влюбен в нея).Искам да попитам защо така става и възможно ли е да е само временно,нещо като внушение ...?

koalka
04-26-2007, 15:42
При харесването, не е като в любовта-там можеш да харесваш и двама.Така че...според мен е напълно нормално.

Adwokat
04-26-2007, 15:47
До преди два дни мн харесваш едно момиче(Е.) и си мислех че много трудно ще спра да го харесвам,но вчера срещнах друга(Н.).?



Ти или си пе**л "едно момиче" ..... "да го харесвам" или се ебаваш с нас.. :smt017

04-26-2007, 16:03
podgoni li sa te hormonite tva e qsno! neznae6 kvo ti stava... :-D ..ama spoko moi6 da haresva6 ne edno,ne dve a emnaiset hilqdi... :-D spoko 6ti mine!

gostut
04-27-2007, 03:23
До преди два дни мн харесваш едно момиче(Е.) и си мислех че много трудно ще спра да го харесвам,но вчера срещнах друга(Н.).?



Ти или си пе**л "едно момиче" ..... "да го харесвам" или се ебаваш с нас.. :smt017

баце тъп си... думата "момиче" е от среден род (момичеТО) и за среден род може да се използва "го" вместо "я", защото се отнася към думата "момиче" а не към субекта Ели(примерно).. тряа си малко грамотност...

та по темата.. абсолютно нормално си е, пич... когато срещнеш някое забележително момиче тя може мн лесно да превземе главата ти и да мислиш само за нея...

BAYO
04-27-2007, 10:29
Много лесно е разбира се... А и тва не е било любов, а просто симпатия, харесване, привличане и нищо повече.

alkobalko
04-27-2007, 10:33
Бъди сигурен, че не си бил влюбен в нея. Ако беше така, нямаше толкова лесно да я забравиш. Всичко е било временно, може да си я харесвал, но това не означава, че си влюбен в нея. В любовта няма мяснто за трети човек.

sun_flower
04-27-2007, 12:51
Ne milsq,4e moje da govori6 za lubov pri polojenie,4e pri purvata sre6tnata macka hlutva6.E to vsu6tnost moje,no nqma da e vqrno

`Death`Whore`
04-27-2007, 12:53
Ти или си пе**л "едно момиче" ..... "да го харесвам" или се ебаваш с нас.. :smt017

баце тъп си... думата "момиче" е от среден род (момичеТО) и за среден род може да се използва "го" вместо "я", защото се отнася към думата "момиче" а не към субекта Ели(примерно).. тряа си малко грамотност...
Взе ми думите от устата. Иначе да - не си бил влюбен в нея, просто си я харесвал и си се бил леко вманиачил.

honda^
04-27-2007, 13:27
Възможно е да е вну666ение, да, но има вероятност и "любовта" ти към Е. да е била просто увле4ение :)

MoHuTo
04-27-2007, 13:43
Просто не си я обичал, а си я харесвал.Нормално е :wink: