PDA

View Full Version : Как да е навия само за 1 път ?!



TKSD2189 !!!
04-26-2007, 18:22
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:

Adwokat
04-26-2007, 18:24
Викаш я у вас за по кафе... и ако не е руса ще се досети за кво.. ама е ако е руса.. напрао и кажи ела са е**м у нас. :-D

nemepoznava6
04-26-2007, 18:25
6tom kazva6 4e si pada "malko" kurve vkarai i edna burza oferta :lol:

04-26-2007, 18:27
Викаш я у вас за по кафе... и ако не е руса ще се досети за кво.. ама е ако е руса.. напрао и кажи ела са е**м у нас. :-D

Хаха, руса е и е много простичко :-D
Ама май проблема ми е че тя си пада по супер газарите, аз не съм газар (в смисал просто не съм мега фешън... но пък момичетата ме харесват... красив съм (не да се хваля просто се описвам)) това дали ще е проблем :-D

Adwokat
04-26-2007, 18:29
Е щом е руса направо и го кажи.. щото от намеци няма да се усети.. :-D

MaRiNkA_16
04-26-2007, 18:45
mi moq komentar e naistina da q vikne6 na kafe U VAS...da si go piinete v tvoita staq da polafite malko ako tq se otpusne i si govorite purvite 10min spokoino dokarq na sre6tata 6e si i go butnal ne se pritesnqvai.ama ako e stesnitelna po dore ne se mu4i qvno samo na gazari puska a ti nqma da q zadovoli6 v taq nasoka......moi savet , ako probva6 ni6ty nemoje da izgubi6.......

saskou
04-26-2007, 18:56
6tom kazva6 4e si pada "malko" kurve vkarai i edna burza oferta :lol:
Именно :)

judas
04-26-2007, 18:56
xvaniq za zadnika i i kazi 4e 6e q 4uka6 i da vidim kvo 6e stane

Lambo
04-26-2007, 19:11
mi moq komentar e naistina da q vikne6 na kafe U VAS...da si go piinete v tvoita staq da polafite malko ako tq se otpusne i si govorite purvite 10min spokoino dokarq na sre6tata 6e si i go butnal ne se pritesnqvai.ama ako e stesnitelna po dore ne se mu4i qvno samo na gazari puska a ti nqma da q zadovoli6 v taq nasoka......moi savet , ako probva6 ni6ty nemoje da izgubi6.......

Стеснително курве? :-D Не съм чувал за такива. Еми човек нещата са много относителни-нито знаем какви са ви отношенията, нито нищо... Трябва поне да си приказвате така и то по яки разговори, а не здрасти-чао и да сте предразположени един към друг. Всмисъл примерно ако я плеснеш по задника докато минава покрай теб, но леко само ей така за закачката какво ще направи? Ако ти се развика забрави, но ако примерно само се обърне и те погледне със усмивка, можеш да минаваш направо на въпроса, но го кажи с насмешка, защото ако види, че сериозно искаш да я ебеш може да се стресне, да ти се развика и да не ти проговори повече, а тогава няма да стане работата ;) Ае важното е да си уверен, а не да отидеш и да й кажеш "Ами такова... ъъъ... аз искам.... ъъъъ да ти го мушна..... ти искаш ли?".... Сам си прецени човек немога да ти дам никакъв конкретен съвет ;)

04-26-2007, 19:16
Оооо говорим си много :-D аз съм доста общителен, както и тя :D знаем се от 4 години и говорим на сякви теми :roll:
Чат пат и по дупето е пляскам :-$ :-D ... но проблема е че... аз си падма леко "шегаджия" хаха и ако и кажа докато е държа за задника "Ща праскам" тя ще каже добре и няма да ме вземе на серионо може да пробвам тва с кафето :-k

Мерси се пак :-D

Schnitzer
04-26-2007, 19:24
mi moq komentar e naistina da q vikne6 na kafe U VAS...da si go piinete v tvoita staq da polafite malko ako tq se otpusne i si govorite purvite 10min spokoino dokarq na sre6tata 6e si i go butnal ne se pritesnqvai.ama ako e stesnitelna po dore ne se mu4i qvno samo na gazari puska a ti nqma da q zadovoli6 v taq nasoka......moi savet , ako probva6 ni6ty nemoje da izgubi6.......

Стеснително курве? :-D Не съм чувал за такива. Еми човек нещата са много относителни-нито знаем какви са ви отношенията, нито нищо... Трябва поне да си приказвате така и то по яки разговори, а не здрасти-чао и да сте предразположени един към друг. Всмисъл примерно ако я плеснеш по задника докато минава покрай теб, но леко само ей така за закачката какво ще направи? Ако ти се развика забрави, но ако примерно само се обърне и те погледне със усмивка, можеш да минаваш направо на въпроса, но го кажи с насмешка, защото ако види, че сериозно искаш да я ебеш може да се стресне, да ти се развика и да не ти проговори повече, а тогава няма да стане работата ;) Ае важното е да си уверен, а не да отидеш и да й кажеш "Ами такова... ъъъ... аз искам.... ъъъъ да ти го мушна..... ти искаш ли?".... Сам си прецени човек немога да ти дам никакъв конкретен съвет ;)Баце,тва с плясването по дупето ще свърши ли работа ако се опитвам да разбера дали ена мацка ме харесва,в смисълаз да я плясна а тя ако се развика начи само си внУшавам :roll: как мислиш?

Lambo
04-26-2007, 19:35
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)

Schnitzer
04-26-2007, 19:38
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)Еми да но поне ще е някво начало,не е ли така?Ако ме набие няма смисъл вобще да се занимавам :x

AliceSw
04-26-2007, 20:05
вкарай й оферта "50 кинта за 2 часа секс?!?" :lol: :lol: :lol:

jony
04-26-2007, 20:14
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)
Държа само да отбележа, че има момичета които са много чувствителни на темата "пляскане по задника" пък било то и много леко и непринудено. Дори да те харесва може да се обърне и такъв шамар да ти отвърти, че да не знаеш къде се намираш :mrgreen: Просто някоя девойка със самочувствие и самоуважение смята този "метод" за доста унизителен. Определено не е това начина да се определи дали някоя девойка те харесва или не.

По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:

Alex_f
04-26-2007, 20:24
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:

pokani q na kafe s raiber :-D !

no0k1e
04-27-2007, 00:13
не знам дали си надут,ама си сдухан....курве и не може да я наебе...ХАХАХАХ

`Death`Whore`
04-27-2007, 05:36
На неграмотни писания не отговарям.

Jose
04-27-2007, 05:48
:arrow:

Викаш я у вас за по кафе... и ако не е руса ще се досети за кво.. ама е ако е руса.. напрао и кажи ела са е**м у нас. :-D

:smt005 :smt005 :smt005

SuPeRSlaDkA
04-27-2007, 06:53
[quote=Lambo]
По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen: :arrow:

zzztop
04-27-2007, 07:11
Стеснително курве? :-D Не съм чувал за такива.........

Има стеснителни, които само да им го подадеш и ти го налапват чак до макарите. Така че предлагам да се осамотите някъде, и да и покажеш твоето малко "Аз" и ако стане нещо стане аконе поне ще знаеш че си опитал.


ПП:// оправи си правописът бре гъзар ;)

krasiiiiiiii
04-27-2007, 14:50
Ahm i az s1m rusa,tfa ne zna4i 4e s1m typa... [-(

gafinka
04-27-2007, 14:51
purvo se postavi na neinoto mqsto i togava pravi vsqkakvi takiva izcepki

Fanatichka
04-27-2007, 15:14
Оооо говорим си много :-D аз съм доста общителен, както и тя :D знаем се от 4 години и говорим на сякви теми :roll:
Чат пат и по дупето е пляскам :-$ :-D ... но проблема е че... аз си падма леко "шегаджия" хаха и ако и кажа докато е държа за задника "Ща праскам" тя ще каже добре и няма да ме вземе на серионо може да пробвам тва с кафето :-k

Мерси се пак :-DКажи й го, не ти пречи да пробваш.И си мисля, че ако я викнеш на кафе може да си помисли, че имаш сериозни намерения към нея.По-добре я викни да гледате филм у вас. :-D

no0k1e
04-27-2007, 16:48
Ahm i az s1m rusa,tfa ne zna4i 4e s1m typa... [-(


mani gi tiq predrasudaci....

Adwokat
04-27-2007, 16:51
Ahm i az s1m rusa,tfa ne zna4i 4e s1m typa... [-(

am... :-D

Schnitzer
04-27-2007, 17:21
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)
Държа само да отбележа, че има момичета които са много чувствителни на темата "пляскане по задника" пък било то и много леко и непринудено. Дори да те харесва може да се обърне и такъв шамар да ти отвърти, че да не знаеш къде се намираш :mrgreen: Просто някоя девойка със самочувствие и самоуважение смята този "метод" за доста унизителен. Определено не е това начина да се определи дали някоя девойка те харесва или не.

По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:Ем баце,не я познавам много добре но мисля да я поканя на кино :twisted: (малко по-голяма е от мен :oops: )

04-27-2007, 18:25
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:


preporu4vam ti da se samoubie6, siuren sum 4e 6e pomogne v tvoq slu4ai jaluk zagurel komplexar ..

jony
04-27-2007, 18:34
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)
Държа само да отбележа, че има момичета които са много чувствителни на темата "пляскане по задника" пък било то и много леко и непринудено. Дори да те харесва може да се обърне и такъв шамар да ти отвърти, че да не знаеш къде се намираш :mrgreen: Просто някоя девойка със самочувствие и самоуважение смята този "метод" за доста унизителен. Определено не е това начина да се определи дали някоя девойка те харесва или не.

По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:Ем баце,не я познавам много добре но мисля да я поканя на кино :twisted: (малко по-голяма е от мен :oops: )
Възрастта няма значение. Киното е ок, като начало.
Предлагам и късни разходки в някой парк близо до тях и после да я изпратиш до тях. Пеша! А не с такси, заължително :wink:

Schnitzer
04-27-2007, 18:39
Еми човек, ако ти се развика много и почне да ти бие шамари... определено не те харесва, но пък от другата страна, ако само ти се усмихне не е гаранция, че те харесва.... Сам трябва да си прецениш ;)
Държа само да отбележа, че има момичета които са много чувствителни на темата "пляскане по задника" пък било то и много леко и непринудено. Дори да те харесва може да се обърне и такъв шамар да ти отвърти, че да не знаеш къде се намираш :mrgreen: Просто някоя девойка със самочувствие и самоуважение смята този "метод" за доста унизителен. Определено не е това начина да се определи дали някоя девойка те харесва или не.

По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:Ем баце,не я познавам много добре но мисля да я поканя на кино :twisted: (малко по-голяма е от мен :oops: )
Възрастта няма значение. Киното е ок, като начало.
Предлагам и късни разходки в някой парк близо до тях и после да я изпратиш до тях. Пеша! А не с такси, заължително :wink:Ахъм,аз тва за разходките го знам,ма ми е некво притеснено :oops: дося не съм излизал с по-големи мацки O:)

jony
04-27-2007, 18:42
С тази нагласа, няма и да излезеш :mrgreen:
Просто се държиш естествено, ако искаш нещо по-трайно.
Ако искаш само забивка за няколко дни се дръж според това, което тя би предпочела.
Аз лично винаги се държа както обикновенно, а девойката като не ме хареса, няма смисъл да пробваме нещо, нали така?
Аз няма да мога да се преструвам постоянно...

Schnitzer
04-27-2007, 18:56
С тази нагласа, няма и да излезеш :mrgreen:
Просто се държиш естествено, ако искаш нещо по-трайно.
Ако искаш само забивка за няколко дни се дръж според това, което тя би предпочела.
Аз лично винаги се държа както обикновенно, а девойката като не ме хареса, няма смисъл да пробваме нещо, нали така?
Аз няма да мога да се преструвам постоянно...Е аз никога не се преструвам,щото ако земе да стане нещо ще се окажа съвсем различен човек и до там...винаги естествен(и с акъла си) Ако беше колкото мен нямаше да ми пука толкова,ама какаа... :roll: :oops:

jony
04-27-2007, 19:02
С тази нагласа, няма и да излезеш :mrgreen:
Просто се държиш естествено, ако искаш нещо по-трайно.
Ако искаш само забивка за няколко дни се дръж според това, което тя би предпочела.
Аз лично винаги се държа както обикновенно, а девойката като не ме хареса, няма смисъл да пробваме нещо, нали така?
Аз няма да мога да се преструвам постоянно...Е аз никога не се преструвам,щото ако земе да стане нещо ще се окажа съвсем различен човек и до там...винаги естествен(и с акъла си) Ако беше колкото мен нямаше да ми пука толкова,ама какаа... :roll: :oops:
Епа голяма работа. Щом с е навила да излезе с теб, значи не те смята за недорасъл кретен(каквото е отношението на повечето жени към по-малки от тях момчета) :mrgreen:
Най-малкото недей се прави на по-голям отколкот си(т.е. на по опитен и.т.н.), само по-кофти ще стане. :)
Ако нямаш увереност, нямаш и шанс :mrgreen:

fulldelight
04-27-2007, 19:08
Хм....щом е курве, начи няма да ти е ного трудно. Ако си готин, просто пускай разни погледи, тва онова - покажи, че имаш интерес. Покани я някъде извън училище и флиртувай с нея...ако и тва не можеш, не мога да ти помогна :) :lol:

LetiCherry
04-27-2007, 19:57
Еее...ти толкова ли си зле, 4е не може6 да я навие6 един път да ти пусне...ами какво остава за 2-6-10?! Стегни се малко, флиртувай с нея, сваляй я, излезнете 1-2 пъти, подлъжи я малко, то и за 1 път трябва усилие!

bqsna_teenagerka
04-27-2007, 20:03
ми просто се напийте натискайте се ти си вземи твоето и на следващия ден й кажи сори майкал ма тва беше за една нощ

L31h4z
04-27-2007, 21:59
ми просто се напийте натискайте се ти си вземи твоето и на следващия ден й кажи сори майкал ма тва беше за една нощ
Бахти, кои нормални родители ще кръстят дъщеря си Майкал. :smt005 :lol: :lol:
Че и с 2 "а"-та. :lol:
Пък това е тъпо, дори спрямо "ку*ва". [-X

`Death`Whore`
04-27-2007, 22:00
Стеснително курве? :-D Не съм чувал за такива.........

Има стеснителни, които само да им го подадеш и ти го налапват чак до макарите. Така че предлагам да се осамотите някъде, и да и покажеш твоето малко "Аз" и ако стане нещо стане аконе поне ще знаеш че си опитал.)
Баща ми го е казал преди много години - "И го лапне, и я срам, и я срам" :lol: :-D

CMexyPaH4e
04-28-2007, 13:02
Vzemi i Skype i pochni temata na bazik...ama posle vzemi da i praish leki nameci ii UJ vsichko na bazik i nakraq q pitai kvo she stane ako ne se bazikash!ii tam posle i kaji da doide ako iska u vas ne na KAFE a da gledate film tva e moq savet xaxaxa

04-28-2007, 13:28
Аз също имам една курва от моя клас , една вечер с класа излизахме на кръчма някъде и тогава стана цялата работа , изпрасках е в тоалетната :twisted: беше готино . Преди това си подфъргахме бележки , пробай с бележка , намекни и за да видип реакцията и 8) . Успех

kuber
04-28-2007, 13:35
тОВА чЕ ТЕ ВЗИМА НА МАЙТАП ДАЖЕ МОГА ДА КАЖА чЕ Е предимство...
Кажи и там офертата и като ти се подсмихне и се съгласи не си мисли че и тя се шегува, тя просто не вярва че имаш смелоста да и го кажеш в очите. Тогава издебни момента и и докаж че не се шегуваш...
Аз еи така се шегувах с една съоченичка за абитьоренската ама кат доиде момента ми стопи лагерите от секс...

Th3WildAng3l
04-28-2007, 15:54
По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:

Защо си толкова убеден ?

04-28-2007, 18:31
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:


Това че смятам че си тъп,арогантен,прост и тн.НЯМА да го запазя за себе си,а ще ти го кажа направо ако можех и в очите бих ти го казала,
ти щом с едно момиче дето уж си падало голямо курве не можеш да се оправиш,кво останало за някое свестно момиче!Я слез на земята бе детенце!Разбирам,че си едно неориентирано,недорасло момченце,дето толкова го е тряснал хормона,че 2 не вижда и търси само каде да си ръгне патката,ама само едно ще ти кажа:НЯМА ЖЕНИ КОИТО НЕ ИСКАТ СЕКС,ИМА МЪЖЕ КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ГО ПОИСКАТ! а ти щом не можеш да прелъстиш едно момиче по-добре си стой у вас и си карай на ръчичките,докато осъзнаеш кво всъщност искаш! :!: :!:
Иначе ставаш смешен
Къде отиваш бе мойто момче :smt005 :smt005 :smt005

04-28-2007, 19:15
ми просто се напийте натискайте се ти си вземи твоето и на следващия ден й кажи сори майкал ма тва беше за една нощ

а ти въри се гръмни някаде :!: :!: :!:

Unknown-19
04-29-2007, 07:34
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:


Това че смятам че си тъп,арогантен,прост и тн.НЯМА да го запазя за себе си,а ще ти го кажа направо ако можех и в очите бих ти го казала,
ти щом с едно момиче дето уж си падало голямо курве не можеш да се оправиш,кво останало за някое свестно момиче!Я слез на земята бе детенце!Разбирам,че си едно неориентирано,недорасло момченце,дето толкова го е тряснал хормона,че 2 не вижда и търси само каде да си ръгне патката,ама само едно ще ти кажа:НЯМА ЖЕНИ КОИТО НЕ ИСКАТ СЕКС,ИМА МЪЖЕ КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ГО ПОИСКАТ! а ти щом не можеш да прелъстиш едно момиче по-добре си стой у вас и си карай на ръчичките,докато осъзнаеш кво всъщност искаш! :!: :!:
Иначе ставаш смешен
Къде отиваш бе мойто момче :smt005 :smt005 :smt005


Ти сигурно пък си най задръстеното момиче в класа и много те е яд на такива неща щото никога не се случват на тебе.И ако трябва да гадая бих заложил даже и че си с наднормено тегло.Обаче не мога да предположа дали комплексите и килограмите ти са припокриват.Бе няма значение просто ТРАЙ !

А по темата....... Братле викни я на кафе при мене тоз номер е минавал а бях в подобно положение само дет не съм питал никой кво да прая ама то е друг въпрос.Поне при мене с отговора и за кафето ми стана ясно че няма да е само кафе :lol: . Аре пробвай и да кажеш кво е станало.Good luck.

jony
04-29-2007, 07:37
По темата: Пич съвета ми е следния: Покани я да гледате филм у вас и изтегли или някой много тъп или някой ужас.
Ако не на първия, то поне на втория път ти е пуснала 100% :mrgreen:

Защо си толкова убеден ?
Защото, той споменава, че е курва т.е. "лека" жена.
А при примера, даден от мен, те винаги се навиват :wink:

unexisting
04-29-2007, 07:38
вкарай й оферта "50 кинта за 2 часа секс?!?" :lol: :lol: :lol:
=D> :lol: \:D/

sladkoto__angel4e__
04-29-2007, 12:05
emi draj se dobre s neq pravi i komplimenti !pokani q da se vidite celunie,pro6epni i iska6 li da go napravim i tq 6tom si pada malko kurve nqma da ti otkaje!no sled tova ne se draj lo6o s neq!puk moje i vsi4ko da prodalji i kogato iskate da se 4ukate!

04-29-2007, 14:56
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:


Това че смятам че си тъп,арогантен,прост и тн.НЯМА да го запазя за себе си,а ще ти го кажа направо ако можех и в очите бих ти го казала,
ти щом с едно момиче дето уж си падало голямо курве не можеш да се оправиш,кво останало за някое свестно момиче!Я слез на земята бе детенце!Разбирам,че си едно неориентирано,недорасло момченце,дето толкова го е тряснал хормона,че 2 не вижда и търси само каде да си ръгне патката,ама само едно ще ти кажа:НЯМА ЖЕНИ КОИТО НЕ ИСКАТ СЕКС,ИМА МЪЖЕ КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ГО ПОИСКАТ! а ти щом не можеш да прелъстиш едно момиче по-добре си стой у вас и си карай на ръчичките,докато осъзнаеш кво всъщност искаш! :!: :!:
Иначе ставаш смешен
Къде отиваш бе мойто момче :smt005 :smt005 :smt005


Ти сигурно пък си най задръстеното момиче в класа и много те е яд на такива неща щото никога не се случват на тебе.И ако трябва да гадая бих заложил даже и че си с наднормено тегло.Обаче не мога да предположа дали комплексите и килограмите ти са припокриват.Бе няма значение просто ТРАЙ !

А по темата....... Братле викни я на кафе при мене тоз номер е минавал а бях в подобно положение само дет не съм питал никой кво да прая ама то е друг въпрос.Поне при мене с отговора и за кафето ми стана ясно че няма да е само кафе :lol: . Аре пробвай и да кажеш кво е станало.Good luck.


хахахаха ти ако ме видиш как изглеждам ще паднеш бе :twisted:
и точно щото мн са ми се случвали такива неща ми е писнало от такива момченца като тоя дето пита само как да я наебе и нищо др не го интересува,а даже и туи не може да направи!А ти ако имаше малко по-вече акъл и опит с момичетата щеше да разбереш че го казвам точно защото ми се е случвало...а не заради др ама явно не можеш да го осъзнаеш и теглото ми избощо не е наднормено тялото ми си е супер! :P а ся вари се разходи някаде ::: ::: :::

MaRiNkA_16
05-03-2007, 13:32
v kraina smetka 4yka li q ?

SneJna_
05-03-2007, 14:38
Има едно момиче от класа, дет си пада големо курве и по принцип ако подходя внимателно спокойно мога да е упрявя или да ми напрай една свирка и след тва сичко да си е по старо му... в смисал нещо като ''неангажиращ секс''

Но просто незнам как да подхода кво да кажа :-D
Някакъв намек ли да направя какво ? =P~ =P~

(само без излшни коментари, и ако смятате че съм тъп, арогантен прост и тн.. запазете го за себе си... )

Опитните да казват :mrgreen:


hahahaha sbiite se sega..hahah ti si nai-qkata macka skapa ne se pritesnqvai neveroqtna siiiii

Това че смятам че си тъп,арогантен,прост и тн.НЯМА да го запазя за себе си,а ще ти го кажа направо ако можех и в очите бих ти го казала,
ти щом с едно момиче дето уж си падало голямо курве не можеш да се оправиш,кво останало за някое свестно момиче!Я слез на земята бе детенце!Разбирам,че си едно неориентирано,недорасло момченце,дето толкова го е тряснал хормона,че 2 не вижда и търси само каде да си ръгне патката,ама само едно ще ти кажа:НЯМА ЖЕНИ КОИТО НЕ ИСКАТ СЕКС,ИМА МЪЖЕ КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ГО ПОИСКАТ! а ти щом не можеш да прелъстиш едно момиче по-добре си стой у вас и си карай на ръчичките,докато осъзнаеш кво всъщност искаш! :!: :!:
Иначе ставаш смешен
Къде отиваш бе мойто момче :smt005 :smt005 :smt005


Ти сигурно пък си най задръстеното момиче в класа и много те е яд на такива неща щото никога не се случват на тебе.И ако трябва да гадая бих заложил даже и че си с наднормено тегло.Обаче не мога да предположа дали комплексите и килограмите ти са припокриват.Бе няма значение просто ТРАЙ !

А по темата....... Братле викни я на кафе при мене тоз номер е минавал а бях в подобно положение само дет не съм питал никой кво да прая ама то е друг въпрос.Поне при мене с отговора и за кафето ми стана ясно че няма да е само кафе :lol: . Аре пробвай и да кажеш кво е станало.Good luck.


хахахаха ти ако ме видиш как изглеждам ще паднеш бе :twisted:
и точно щото мн са ми се случвали такива неща ми е писнало от такива момченца като тоя дето пита само как да я наебе и нищо др не го интересува,а даже и туи не може да направи!А ти ако имаше малко по-вече акъл и опит с момичетата щеше да разбереш че го казвам точно защото ми се е случвало...а не заради др ама явно не можеш да го осъзнаеш и теглото ми избощо не е наднормено тялото ми си е супер! :P а ся вари се разходи някаде ::: ::: :::