PDA

View Full Version : Просто исках да кажа...



nencuHka
04-26-2007, 19:34
Не знам дали мястото на темата е тук,но просто в момента
не ми е до тва да мисля къде да я ш*бна... Не намирам смисъл
в нищо,дори и в това,което правя в момента..
Искам само да споделя с вас,не искам помощ и съжаление-
ни най-малко упреци...Иксам да си излея душата,да кажа това,което
мисля и това,което ми е на сърце.. :smt010
Значи на 14 съм.Имам сетра на 17 ,която бачка на едно кафе близо до нас... Сега успя да уреди и мен като "помощник-сервитиор" ...
Всичко беше ок,наще ме пускаха,докато днес не говорих с шефовете.
Казах им,че мога до към 11-12 да съм там максимум.Не бях говорила с
наще за час...Когато баща ми се прибра и ме пита за часа казах 12 най късно.. :smt010 :smt010 :smt010 И отговорът му бесхе.. :smt010 "До 9и30 те пускам-ни повече,ни помалко.Все пак си 7 клас..."
Верно малка съм,ама баш толкова :smt010 :smt010 :smt010 Цял ден плача и дори и в това не намирам смисъл..не знам защо сега съм на компа...лежа,плача,до тоалентана,в леглото,плача,лежа,до тоалетната и така цял ден...
А искам да работя.Искам да изкарвам мои пари,с които да разполагам.Нашите не са бездънна яма и не могат д ами угаждат чак толкова,колкото аз съм свикнала...щото средата ми е тавака-каракачанска..От малка съм с каракачани израстнала,околко мен навсякъде са такива...
Не мога да спра да мисля за думите на баща ми " Ахх тези пари как провалиха сестра ти,сега искаш и теб ли ? Сега ти ще плачеш,но по добре отколкото ние с майка ти после" ...... :smt010 :smt010 :smt010 Не ги разбирам...Писна ми от тях ... Винаги ме ограничават за излизане и имам много ранен час вечер.,..Писна ми от тях,ама бабите ми и дядовците са далече,че да отида при тях :smt010 :smt010 :smt010
Мерси на тези които прочетоха и сори ако съм ви отнела от времето..Имах нужда от това и сега..ще излъжа ако кажа ,че съм добре..но може би ми падна прашинка от сърцето... :smt010 :smt010 :smt010

SweetBunny
04-26-2007, 19:49
Хората къде къде по-големи проблеми имат и се справят......
Е да де,знам, че отстрани изглежда лесно, а на теб ти изглежда много трагично...но...мило, недей така. Ти наистина си само 7клас...с мъка помня, когато бях на тази възраст как се държаха наще с мен...и знаеш ли..... на мен в края на 8клас не ми разрешиха да работя като сервитиорка И ТО ПРЕЗ ДЕНЯ....
Опитай се да ги разбереш.........и..не стой да се самосъжеляваш, плачейки...говори с шефа, бъди мила и разбрана и му обесни, че обстоятелствата НЕ ЗАВИСЯТ ОТ ТЕБ, а работата ти трябва...
Говори и с ваще, обещай им например, че ако те пускат малко по-до-късно...ти например...ще правиш еди какво си... (учиш повече, да си оправяш стаята, да помагаш повече на ваще)...
Успех!!! Пък каквото стане, стане....не е болка за умиране.
:)

LunaTriCk
04-26-2007, 19:57
Няма смисъл да работиш в толкова ранни години. Ще ти омръзне на втората седмица, повярвай ми. В момента си в такова положение, в което незнаеш какво искаш. Днес ти се работи, утре ще ти се доходи на вила, хижа или тем подобни. Имаш цял живот да работиш, недей почва от сега. На 14 си. Намери си някой свястно момченце и само с предпазни средства !

DisturbinThePeace
04-26-2007, 20:07
гадну е тфа ама един фр го земага да работи на една автомифка и работи точно 1 ден!!!! фнимавай какво си пожелаваш :wink:

Cheesy
04-26-2007, 20:11
До колко искаш да те пускат..някои познати си мечтаят да се прибират в девет..! ..то и на мене вечерния ми час е същия ама съм си доволна.Разбери че не може да те пускат до 12.Не е края на света спокс!Радвай се че те пускат въобще вечер :-)

air_J
04-26-2007, 20:46
Виждал съм ти снимките, ставаш за ебане, така че баща ти с пълно основание се притеснява за теб. :-({|=

nencuHka
04-26-2007, 20:57
Виждал съм ти снимките, ставаш за ебане, така че баща ти с пълно основание се притеснява за теб. :-({|=


ъЪъ nO cOmenT :?

fak_you_maafaka
04-26-2007, 20:58
И аз в нищо не намирам смисъл последно време ама... всичко си има причина.. предполагам.

ShannonLarkin
04-26-2007, 21:13
ся ревеш ама като си тръгваш от там 12 часъ посред нощите като те сбара някой в някоя уличка ше ревеш 100 пъти повече... ](*,)

JoeBanana
04-26-2007, 21:18
кой вика, че на българина не му се работело ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

nencuHka
04-26-2007, 21:18
ся ревеш ама като си тръгваш от там 12 часъ посред нощите като те сбара някой в някоя уличка ше ревеш 100 пъти повече... ](*,)


Ам шефовете в кафето осигуряват превоз.Винаги си закарват персонала до вкъщи с кола ,ей това поне евала им правя :)

JoeBanana
04-26-2007, 21:20
ся ревеш ама като си тръгваш от там 12 часъ посред нощите като те сбара някой в някоя уличка ше ревеш 100 пъти повече... ](*,)


Ам шефовете в кафето осигуряват превоз.Винаги си закарват персонала до вкъщи с кола ,ей това поне евала им правя :)
нали знаеш, че е незаконно да се работи под 16 годишна възраст или по-точно е незаконно да те наемат http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

_donna_
04-26-2007, 21:47
да,всичко това съм го преживяла.
повече от потискащо е,чувствала съм се по същия начин-безполезна,взимаща нещо,което не е толкова мое.но те са ти родители,а ти си им дете.и те са прави.ще го разбереш след време,обещавам.а сега се успокой,наплискай си лицето със студена вода и като излезеш навън се радвай на слънцето,вместо да мислиш за вечерен час.всичко хубаво,мацка. : )

Mimka_sweet
04-27-2007, 07:29
Верно ли си на 14???Мислих те за по голяма :? .........но както и да е .

Ами няма смисъл да се впрягаш толкова.
След време може да имаш работа,а да не искаш да работиш , така че сега си изживей годинките :-D

teenkopele
04-27-2007, 08:28
...Ами няма смисъл да се впрягаш толкова.
След време може да имаш работа,а да не искаш да работиш , така че сега си изживей годинките :-D

Да, има го и този момент...казвам го от личен опит. До преди 2-3 седмици от бачкане не ми оставаше почти никакво свободно време.

BastardOfChrist
04-27-2007, 09:09
porednata emo ligla :lol:
q se snimai s kamera kak pla4esh i go ka4i nqkade , nie shte ti se zaradvame! ;)

ShannonLarkin
04-27-2007, 09:14
:smt005

nencuHka
04-27-2007, 11:41
porednata emo ligla :lol:


Нито съм емо,нито слушам подтискаща музика

А мимка суийт за колко голяма ме мислеше е ... 8-[

malka_sladuranka
04-27-2007, 11:47
Не се притеснявай, ще дойде времето и да работиш. На 14 е по-добре да се забавляваш с приятели и да правиш други приятни неща. Със сигурност се чувстваш кофти, но разбирам родителите ти, за тях още си дете, а 12 никак не е рано за едно 14годишно момиче.. Така, че горе главата.

ПП и аз мислех, че си по-голяма като съм те мяркала на снимки.. 8-[

ShannonLarkin
04-27-2007, 11:48
да бе...всеки на който му пише ИЙМО на челото казва че не е иймо...

nencuHka
04-27-2007, 12:04
ПП и аз мислех, че си по-голяма като съм те мяркала на снимки.. 8-[
I ti li :lol:

A dokolkoto do stila mi,koito i nego veche nqkoi zapochnaha da obsyjdat ...Mi ne,ne sym emo ili iimo kakto nqkoi go kazvat.Slusham si haus ,hodq po takiav zavedeniq i tova e :!:

BastardOfChrist
04-27-2007, 13:33
Emo si.
Tova 4e slushash house ne te pravi ne-emo.
Vij si samo avatara i podpisa , kreshtqt EMO.
Pravish si nqkakvi izmisleni problemi za koito da revesh... ligla...
Pikla e dosta podhodqshta duma za takiva kat' teb

_donna_
04-27-2007, 14:07
@BastardOfChrist,кУравия,стига си злобял,щи приседне. :wink:

BastardOfChrist
04-27-2007, 14:58
@BastardOfChrist,кУравия,стига си злобял,щи приседне. :wink:
zashto mila emo drugarko?!?!
I ti li imash izmisleni problemi , za koito pla4esh po forumite ? :(((((
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010

_donna_
04-27-2007, 15:01
да,аз плача доста често,но не за такива неща.
и все пак няма значение,за всеки неговите проблеми са си най-големи.не ставаш по-мъж или по-оригинален като се държиш арогантно с хора,които очевидно се чувстват зле.а и не вярвам да ти е чак толкова забавно,но както ти решиш,естествено. = )

BastardOfChrist
04-27-2007, 15:06
да,аз плача доста често,но не за такива неща.
и все пак няма значение,за всеки неговите проблеми са си най-големи.не ставаш по-мъж или по-оригинален като се държиш арогантно с хора,които очевидно се чувстват зле.а и не вярвам да ти е чак толкова забавно,но както ти решиш,естествено. = )
Da , otivam da zapla4a , zashtoto tvoite dumi me nakaraha da se 4uvstvam zle. Shte ida da si popla4a , no q sec , daite mi nqkoi izmislen vash problem , ot koito da mi stane gadno i da zapla4a v tumniq ugul na staqta si?

_donna_
04-27-2007, 15:46
дори сарказмът ти не струва..

BastardOfChrist
04-27-2007, 16:00
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski

04-27-2007, 16:08
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski
Аааааа, Смешкоооо, ти само тва ИМО знаеш и се прайш на голямата работа като казваш на тоя и оня имо, като знаеш само повърхностни и основни неща за тази субкултура... хахаха

И той се заяжда, защото това го кара да се чувства добре... :smt012

BastardOfChrist
04-27-2007, 16:10
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski
Аааааа, Смешкоооо, ти само тва ИМО знаеш и се прайш на голямата работа като казваш на тоя и оня имо, като знаеш само повърхностни и основни неща за тази субкултура... хахаха

И той се заяжда, защото това го кара да се чувства добре... :smt012
Problem? q me napsuvai :) shto ne si vleznesh ot profila ? :< Shte si razvalish dobriq imij?
Emo :)

_donna_
04-27-2007, 16:14
](*,)

Communist
04-27-2007, 16:16
Брей, явно са останали още разумни родители... гордей се с тях

04-27-2007, 16:19
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski
Аааааа, Смешкоооо, ти само тва ИМО знаеш и се прайш на голямата работа като казваш на тоя и оня имо, като знаеш само повърхностни и основни неща за тази субкултура... хахаха

И той се заяжда, защото това го кара да се чувства добре... :smt012
Problem? q me napsuvai :) shto ne si vleznesh ot profila ? :< Shte si razvalish dobriq imij?
Emo :)
ахахахха... с профила не съм си влизала мноооооооого отдавна, иначе няам никъф имидж, но ако държиш никът ми едно време беше Manic_Panic

Просто ти казвам какво впечатление правиш със смехотворните си постове... иначе нямам проблем... забавлявам се като гледам такива смешници!

да те напсувам... ти като няма как да се защитиш и не знаеш как да отвърнеш така ли правиш?!... е аз-не :wink:

ShannonLarkin
04-27-2007, 16:21
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski
Аааааа, Смешкоооо, ти само тва ИМО знаеш и се прайш на голямата работа като казваш на тоя и оня имо, като знаеш само повърхностни и основни неща за тази субкултура... хахаха

И той се заяжда, защото това го кара да се чувства добре... :smt012

кво има да се знае за тая субкултура?! педалчета дет се самоубиват :smt011

заяжда се ама се заяжда правилно...пикла си е...реве ми за няква си работа... :smt005

04-27-2007, 16:25
заяжда се ама се заяжда правилно...пикла си е...реве ми за няква си работа... :smt005
Хах не става въпрос за това дали се заяжда или не, а начина по който го прави.


Иначе и аз смятам, че е тъпо да се реве за това, но тя е още малка и не разбира за важността на детството и това как ще бъде изживяно... защото всичко е подвластно на парите :smt012

BastardOfChrist
04-27-2007, 16:26
дори сарказмът ти не струва..
Sarkazym? kude go vidq tova neshto?
Az te pitam KATO 4OVEK ti me napadash? tipi4no po bulgarski
Аааааа, Смешкоооо, ти само тва ИМО знаеш и се прайш на голямата работа като казваш на тоя и оня имо, като знаеш само повърхностни и основни неща за тази субкултура... хахаха

И той се заяжда, защото това го кара да се чувства добре... :smt012
Problem? q me napsuvai :) shto ne si vleznesh ot profila ? :< Shte si razvalish dobriq imij?
Emo :)
ахахахха... с профила не съм си влизала мноооооооого отдавна, иначе няам никъф имидж, но ако държиш никът ми едно време беше Manic_Panic

Просто ти казвам какво впечатление правиш със смехотворните си постове... иначе нямам проблем... забавлявам се като гледам такива смешници!

да те напсувам... ти като няма как да се защитиш и не знаеш как да отвърнеш така ли правиш?!... е аз-не :wink:
Bi trqbvalo da mi plashtash , nali znaesh , smehut lekuva ;)
AZ ? ne , az ne psuvam , vij mi postovete :) Prosto na vas , vishite i tvurde umni i mudri emota , za da budat razbrani ot prosti horica kat' men , vi e hubavo kato napsuvate ei taka , za sporta .

04-27-2007, 16:33
Bi trqbvalo da mi plashtash , nali znaesh , smehut lekuva ;)
AZ ? ne , az ne psuvam , vij mi postovete :) Prosto na vas , vishite i tvurde umni i mudri emota , za da budat razbrani ot prosti horica kat' men , vi e hubavo kato napsuvate ei taka , za sporta .
Тряаше ме 2 минути ти разбера поста... според твоето разбиране и това изказване следва, че вие "rosti horica kat' men" разбирате само когато ви напсуват :smt005 :smt005

BastardOfChrist
04-27-2007, 16:36
Bi trqbvalo da mi plashtash , nali znaesh , smehut lekuva ;)
AZ ? ne , az ne psuvam , vij mi postovete :) Prosto na vas , vishite i tvurde umni i mudri emota , za da budat razbrani ot prosti horica kat' men , vi e hubavo kato napsuvate ei taka , za sporta .
Тряаше ме 2 минути ти разбера поста... според твоето разбиране и това изказване следва, че вие "rosti horica kat' men" разбирате само когато ви напсуват :smt005 :smt005
Tolkova si "vish" , 4e moite prosti dumi ostavat nerazbrani ot teb.
The shame

04-27-2007, 16:52
Bi trqbvalo da mi plashtash , nali znaesh , smehut lekuva ;)
AZ ? ne , az ne psuvam , vij mi postovete :) Prosto na vas , vishite i tvurde umni i mudri emota , za da budat razbrani ot prosti horica kat' men , vi e hubavo kato napsuvate ei taka , za sporta .
Тряаше ме 2 минути ти разбера поста... според твоето разбиране и това изказване следва, че вие "rosti horica kat' men" разбирате само когато ви напсуват :smt005 :smt005
Tolkova si "vish" , 4e moite prosti dumi ostavat nerazbrani ot teb.
The shame
Не, просто си го написал толкова некадърно, че и сам не се усети как се ИЗСРА върху себе си :lol:

BastardOfChrist
04-27-2007, 17:05
Bi trqbvalo da mi plashtash , nali znaesh , smehut lekuva ;)
AZ ? ne , az ne psuvam , vij mi postovete :) Prosto na vas , vishite i tvurde umni i mudri emota , za da budat razbrani ot prosti horica kat' men , vi e hubavo kato napsuvate ei taka , za sporta .
Тряаше ме 2 минути ти разбера поста... според твоето разбиране и това изказване следва, че вие "rosti horica kat' men" разбирате само когато ви напсуват :smt005 :smt005
Tolkova si "vish" , 4e moite prosti dumi ostavat nerazbrani ot teb.
The shame
Не, просто си го написал толкова некадърно, че и сам не се усети как се ИЗСРА върху себе си :lol:
Shtom kazvash!
I live to obey and execute your commands master!

sherry
04-27-2007, 18:27
Hm, как така се ядосваш на вашите, че не те пускат, все пак си само на 14, нормално е да се прибираш по - раничко. За всичко си има време, след 2 - 3 години(които ще минат неусетно)ще работиш и тогава няма да ти правят такъв рпоблем. А и не мисля,че е редно да си сервитьорка на 14 и да стоиш по нощите в заведенията. Пияни маймуни ще се лиготят с теб, не мисля, че трябва да понасяш такива глупости за някви смешни пари. Свикнала си да ти угаждат, но трябва да разбереш, че парите на са всичко. Ако толкова много искаш да спечелиш някой лев, намери си работа за пред деня, някаква почасова, която не изисква от теб да обикаляш посред нощ навън...Когато станеш родител, ще разбереш притесненията на вашите. Те те обичат, не трябва да им се сърдиш.

nencuHka
04-28-2007, 13:47
Все пак мерси,че отделихте време и да се похваля ще работя денем.Днес ми беше първият работен ден и ме похвалиха,че нося по добре таблата от сестра ми :-D

BastardOfChrist
04-28-2007, 14:00
Все пак мерси,че отделихте време и да се похваля ще работя денем.Днес ми беше първият работен ден и ме похвалиха,че нося по добре таблата от сестра ми :-D
sestra ti razreva li se ?

04-28-2007, 14:10
Все пак мерси,че отделихте време и да се похваля ще работя денем.Днес ми беше първият работен ден и ме похвалиха,че нося по добре таблата от сестра ми :-D
sestra ti razreva li se ?
Що питаш?!?! така или иначе за теб е имо... :lol:

BastardOfChrist
04-28-2007, 14:17
Все пак мерси,че отделихте време и да се похваля ще работя денем.Днес ми беше първият работен ден и ме похвалиха,че нося по добре таблата от сестра ми :-D
sestra ti razreva li se ?
Що питаш?!?! така или иначе за теб е имо... :lol:
da znam kolko sme emotata na planetata :)

nencuHka
04-28-2007, 14:20
...kolko sme emotata..
Да,наистина "сте" :wink:

04-28-2007, 14:40
Все пак мерси,че отделихте време и да се похваля ще работя денем.Днес ми беше първият работен ден и ме похвалиха,че нося по добре таблата от сестра ми :-D
sestra ti razreva li se ?
Що питаш?!?! така или иначе за теб е имо... :lol:
da znam kolko sme emotata na planetata :)
Ар' УА... я сподели колко сте... аз снам че вече намаляхте, ама...