PDA

View Full Version : Нападай без да питаш.......



fak_you_maafaka
04-26-2007, 18:36
Днеска някви боклуци (наркомани) нападнаха един приятел докато идвал на училище. Без причина, в гръб, двама срещу един. После ги размазахме от бой. Нещо не ми е ясно, къв идиот трява да си че да нападнеш случаен човек от улицата ей така, да го шибнеш в главата няколко пъти и да хукнеш да бягаш. Без причина... или са били напушени или просто са пълни олигофрени. Ибахти поколението. Можеше да е всеки от вас, представи си да вървиш по улицата и да си мислиш за свойте си проблеми и неочаквано в гръб някои да те фрасне в главата. Яко, а? Не. Ако пак се мярнат такива "биячи" тука, нека напишат що правят така, щото са пропаднали наркомани, за да избиват комплекси (единия някво момиче го било два пъти), или кво? И въобще кво ви е мнението за такива боклуци?
С две думи така ми ги описаха тия които ги познават - единия е дебел циганин а другия е наркоман от класа.

5ko_3ka
04-26-2007, 18:42
Що не ма извика ве брат щях да ти докарам и бнс-то. Нали знаеш че ако беше казал циганин щях да съм там за 2 минути.

04-26-2007, 18:54
Аве ние ги пръснахме сами те са някви боклуци.
Възмездие ще има още.

Just_say_no
04-26-2007, 19:02
predi nqkolko godini edno mom4e be6e napadnato ot narkomani. gepili go, vkarali mu heroin da se zaribi.. no toi umrql ot svrah doza. i do sega ne se znae koi sa. ne znam daje dali po novinite sa govorili za tova... :|
men mnogo me e strah ot narkomani (koito ne poznavam) za6toto ne znam kakvo 6te ima doide na akala...

fak_you_maafaka
04-26-2007, 19:10
"На акъла" не върви много, тия са по-долу от ромите. Пълните боклуци на една плюнка живот ама ако се съберат и за "мноо силни" се мислят.


Аве ние ги пръснахме сами те са някви боклуци.
Възмездие ще има още.
Тва го написах аз ама го вкара като от Гост.

А ти не се прибирай сама. За момиче направо не ми се мисли кво ще направят. Сигурно можеш ги разхвърли ама ако нападнат педераски (в гръб) вече е гадно. После ще ядът уй ама явно мисленето не им е най-силното качество.

5ko_3ka
04-26-2007, 19:26
Ооо за момиче щяхме да ги млатим до втори припадък. А за тия - утре ако ги пуснат от пандиза ще ги подхванем ние.

04-26-2007, 20:01
бе теа "биа4ите" са големи боклуци като са мноо хора са мноо отворени ама кат са сами не смеят да гъкнат :evil: мноо ме е яд на такиа болклуци

fak_you_maafaka
04-26-2007, 20:02
И мене. Много са тия боклуци които като се съберат и стават мноо отворени а сами са некви мишки.

04-30-2007, 02:13
Наркоманите са много страхливи просто трябва да ги запукате без предупреждение, дори 2 на 1 да са. Друг е въпроса за единици бройки които наистина са луди и обикновено въоръжени най малкото с нож. Преди да търсите възмездие от пропадняци първо се опитайте да разучите.

04-30-2007, 08:38
А въпроса с скинарите ?
Една вечер се прибирам по уличките на люлин... бях леко пийнал (от кръчмето с пряителите се прибирам) и гледам в далечината 3 сиуета, по едно време ми се стори че бяха към мен и крещяха в следващия момент се усетих че тва е истина :D кво да правя тръгнах да бягам, и те крещяха след мен наркоменче скапано ела ве !!! (а аз дори не пуша обикновенни цигари, на 19 съм) обаче един от тях (който беше не с кубинки ми с маратонки ил икецове някви не видях точно ) ме застигна и се почна боя.. аз пиан едвам виждам кв оправя случайно го бутнах на земята ама пак тръгнах да бягам и в тва време другите ме застиганаха и единият имаше бухалка ! ... от тогава помна само как ме налагаха и буквално пребиха от бой [-X след тва сутринта се събудих на земята лицето в кръв а краката ми бяха почупени за малко (така се оказа след медициснки преглед по късно) дори са щяли да ми чупят коста на крака... в момента 9 месеца по късно още ме боли лявото кляно и краката бях получил и мозъчно сътресение...


Кажете ми някви случайни наркомени ли са виновни или някакви случайни нео нацисти или скинари или там както се водят ???

04-30-2007, 09:28
Уф,ами миналата година се случи нещо много гадно!Една моя съученичка беше хваната от някакъв наркоман,или педофил и това в училище.Моля ви се, тътрил я за врата около 20 метра и се е опиталда я изнасили.Добре че тя го е шибнала там където трябва и е избягала.

cherinka
04-30-2007, 10:28
Като ви слушам историите, тръпки ме побиват.
После не се цупете на родителите си, че не ви давали до 23ч. (примерно), макар, че това, което може да ти се случи през нощта, не е никва гаранция, че не може да ти се случи през деня.
Ох, не знам как можем да се предпазим..
На днешно време, утрепки много...

Jamalska
04-30-2007, 10:42
Само да попитам какво общо имат "напушените" с "наркоманите"?!
Тревата няма нищо общо със зависимости,наркомания и избиване на насилие.
Иначе съм съгласна че са супер тъпи тия побои във всички случаи.Точно преди няма и 2 дена ми се случи прибирайки се към вкъщи на ндк с 3ма скейтъри(не че се кефя на бутането ама са приятели) и некъф тъпак от тайфата,излизаща от Амор се заяде с единия от скейтърите,който не посмя да се сбие заради другите 30 чалгара отзад,ама накрая все пак се сбараха...Тъпото за чалгарите беше,че решиха да се отварят баш на виражите където им скочиха не само скейтърите ами и байкърите...;)

second_heartbeat
04-30-2007, 11:09
Ти само го каза, отчасти избиват комплекси, на това място, понеже са срещу един доминират по някакъв начин, а на другите места не могат и търсят някакво внимание. Остави ги напушените..

Buhtaaa
04-30-2007, 12:28
ми тея са били некви изпаднали олигофрени ... наистина супер гадно както си ходиш и шат да та цапардсосат няколко пъти ... ](*,)

koalka
04-30-2007, 12:48
Твърде е вероятно да са били напушени.А пък някои го правят и за самочувствие като набият някой.Глупаци.

gabbybon
04-30-2007, 13:04
С една дума ПСИХОПАТИ :!:

KoRn
04-30-2007, 15:58
ИООО ЧЕРНИ БРАТКО......

Cristiano_Ronaldo
05-01-2007, 20:24
em spored men trqq gi fanete i pak da gi prebiete !!! 8)

fak_you_maafaka
05-01-2007, 23:00
Вече три пъти ги размазваме от бой. Едното тръгнало да се прай на отворен на една позната. За тва.

Мноо сме зле, като слушам тия истории и ми става гадно. С техните жалки комплекси... Между другото нацистите не ги слагайте между скинари и наркомани, тва е различно. Заради такива боклуци не препоръчвам на никой да се мярка из по-западналите квартали САМ, или пиян... Явно сме мноо пропаднала държава... щом правят такива неща и "законът" не им прави нищо..

IdiOtKa
05-02-2007, 20:25
"надрусаните " и "напушените" понякога са доста по мили от "пияните" ...просто съм се нагледала на хиляди примери ... колко боеща са ставали по чалга дискотеките (то там всички са пияни) ....колко боеща са ставали в хаос или какъвто и да е друг клуб ? що ли си мисля че тея пияните праат поиче ... ?! но разбира се тва са мойте детски възгледи ..

KYOKUSHIN girl
05-03-2007, 11:59
mi mene poslred bql den me bqha napadnali nqkfi tapaci deto si misleha 4e shtom sam momi4e mogat da me nabiqt . Da ama ne taka gi mqtah 4e posle me obviniha 4e az sam gi napadnala.Sled tova teq sashtite mom4eta s oshte nqkolko tehni aver4eta pak neshto mi se praveha na otvoreni ama bqha 6 mom4eta a az samo momi4e kolkoto i da moga da se biq ne 4e se hvalq :oops: relist sam se pak edva li imam shans sreshtu shestima
P.S. sorry ama mai pak se otklonih leko ot temata

fak_you_maafaka
05-03-2007, 14:15
брао баце :) тва е добре, кой знай колко ги е било срам да кажат на "аверите" си поcле :3

Presley
05-05-2007, 14:53
Като ви слушам историите, тръпки ме побиват.
После не се цупете на родителите си, че не ви давали до 23ч. (примерно), макар, че това, което може да ти се случи през нощта, не е никва гаранция, че не може да ти се случи през деня.
Ох, не знам как можем да се предпазим..
На днешно време, утрепки много...
Съгласна съм... :-k