PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед !



no one -.-
04-26-2007, 18:59
В темата няма да казвам дали е има или не, просто се влюбих от пръв поглед днес в автобуса по път за вкъщи :-D

Е, историята е следната... на 17 съм и съм момче. Имам приятелка и сме година и 1/2 заедно.... но напоследък много се карахме и незнам дали е за това или не но някак си леко ми омръзна и сякаш се отдръпнахме един от друг и 2мата... тя се държи студено и.. незнам как точно да го кажа, а и 2мата сме много заедно и нямаме време да сме заедно с две думи сякаш сме се забравели :? И ми е много гадно за това, но днес докато се прибирах от даскало с автобуса за вкъщи, на една спирка се качи една група с момичета (3-4 мисял че бяха) една от които случайно но и спонтатнно.. ни се съвпаднаха погледите сякаш се залепиха (мм тя беше прекрасна :smt007 :smt007 :smt007 сякаш изваяна лично от господ толкова красива [-o< толкова чисти линии и такава красива коса немога да е опиша но просто лигите ми текноха) и заради тва така и не отлепих очи от нея забравих се, забравих че е гледам в очите... но и тя не спираше. По едно време (макар, че всичко се разви за около 20-30 секунди) тя си намери място да седне което беше с един ред пред мойто и тогава вече дойдох обратно на земята :smt007 си отместих погледа в страни смутен от ситуацията и мисля че дори се изчервих :? но усещах как тя ме гледа със периферията ми... неможех да спра да мисля за нея... красотата и наистина беше неустоима... имаше прекрасни и многооооооо ама наистна много пленителни очи :smt007 .... после нещо се заговори с приятелките си и така успях да се върна обратно в "нормална" позиция (щот от смута който претърпях се бях извъртял на някви невъзможни градоси в страни уж че гледам през прозореца).
И така минаха около 10тина минути и спирката ми дойде... исках да остана вечно там и да е гледам :cry: :cry: :cry: [-o< Но неможех да направя нищо нямаше как да се запозная с нея... нямаше как да направя нищо :cry: И докато слизах аз продължавах да е гледам... минах покрай нея (а в същото време приятелките и се приместиха на последните седалки и е викнаха), тя ме гледаше и беше безмълвна сякаш... гледаше ме с красивите си очи :smt007 и сякаш изтръпнах целия... приятелките е повикаха отново... а тя след секунда две отговори "Ей сега идвам чакайте малко..." и ми се усмихна лекичко :smt060 тогава пак се смутих и избързах да слезна... и слезнах от автобуса... но доакто минавах отстрани на него гледах през прозореца за да е видя за поселдно :cry: тя беше там... и тя пак ме гледаше но след малко приятелките е заговориха и се обърна настрани :cry: и тогава ме лъхна едно такова чувсто идише ми да ревна чак #-o натъжих се, знаех че няма никога повече може би да е видя ](*,)

Единственото което знам е каде учи (Даскалото е огромно обаче...) и в колко часа в този ден си фаща автобуса (което е около 20% сигорно) :cry:

С две думи: За момент тя завладя и съкруши сърцето ми :cry:

Бих дал всичко да е видя отново... неповторима беше невероятна :? :cry: Незнам какво да правя... ](*,) Всъшност докато писах тва за малко да ревна баси (момче съм) до ся не ми се е случвало да стигам до такова нещо заради момиче което съм срешнал на улицата едва ли не :cry: Обаче... съм страшно влюбен :? :? Въпрос към вас нямам.. просто исках да споделя това прежевяване защото нямам всъшност с кой да го споделя, приятели... нямам много а и не ги интерисува такива неща.... а ако го кажа на приятелката си ще ме одере жив :-D

Просто съм влюбен :smt007

04-26-2007, 19:06
Е що не я заговори бе, лешпер!?
Като си чупи очите да те гледа и ти се хили 100% няма да те отреже!
Балък!

04-26-2007, 19:07
Еми......само мога да ти пожелая да я видиш отново. А пък и да я заговориш-защо пък не. :wink:

04-26-2007, 19:07
Е що не я заговори бе, лешпер!?
Като си чупи очите да те гледа и ти се хили 100% няма да те отреже!
Балък!

Чак ме хвана яд! :lol:

04-26-2007, 19:09
И в кое училище учи тая прелестна мома? Ако ми е близо може аз да я проверя щом ти няма да действаш :)

no one -.-
04-26-2007, 19:13
Не че няма да дейтвам... ако е вида 2ри път 179619169196818991787891% ще е заговора най-малкото... но дано е вида !!! :smt007

A.N.G_GBU
04-26-2007, 19:15
bravo. super prejivqvane i az iskam da izjiveq takova prejivqvane, no posle da ne svar6va do tuk iztoriqta. uspeh ti pojelavam. potarsi q vse pak v daskaloto. ne si propppilqvai 6ansa. pti4eto kaca vednaj na ramoto

04-26-2007, 19:17
Случват се такива неща. Мдаааа. Ноооооо... :-k

04-26-2007, 19:18
Извинявай,че ще ти го кажа,но постъпваш като малко момче! :-s Имаш си приятелка от година и половина,но сте в труден период и още при първото хубаво момиче и хоп - влюбен съм.Ей такива като теб много ги мразя!Помисли си какво ще и е на приятелка ти!Престани да мислиш за това момиче,а се замисли за приятелката ти!

djeini
04-26-2007, 19:27
Mdam potursiq i posle pi6i kakvo e stanalo za6toto mi e mnogo lubopitno

Chikiponita
04-26-2007, 19:33
Уоу !
И на мен ми се е случвало да си харесвам разни момчета в автобуса.Има някои наистина красиви,но чак пък толкова.Може наистина да е било много красиво това момиче,но не мисля,че можеш чак да се "влюбиш" в нея.Все пак не я познаваш.Да,силно ти е привлякла вниманието,но само нейната красота.
Кой знае...Може един ден пак да се засечете ;) И тогава...(ту би кънтиниюд)
:) :) :) :)

04-26-2007, 21:19
Добре бе, пич, аре кажи в кое даскало е че ме гложди любопитството много :-D
Току виж я познавам и успея да те уредя :D

Guarana
04-26-2007, 22:22
Е що не я заговори бе, лешпер!?
Като си чупи очите да те гледа и ти се хили 100% няма да те отреже!
Балък!

:smt005 :smt005 :smt005

По темата, случват се такива неща наистина. Проблема ти на теб, автора на тази тема е, че си обвързан... хич не си мисли да зарибяваш тази или преди това скъсай с миналата :idea:

MoHuTo
04-26-2007, 22:29
Не си влюбен просто си заслепен от красотата й...ти дори не я познаваш..но помисли добре за приятелката ти, това че сте в кофти период не значи, че трябва да я заебеш нали? Все пак 1год и половина не е никак малко време...помисли добре преди да правиш каквото и да било :::

gostut
04-27-2007, 02:31
:D Горе долу така се запознах с гаджето ми.. беше мн одавна... тя тамън беше влязла там.. както и да е, няма да занимава, просто искам да кажа, че наистина е мн яко, а ако има и продължение се чувстваш не на 7мото небе, ми и аз не знам къде... както и да е.. успех с момата ако я видиш пак :)

lLady_MooN_RaiN
04-27-2007, 03:30
Аз мисля, че това не е любов. Не вярвам в любовта от пръв поглед. Можеш да поискаш да си с някого завинаги, да си пленен, но само от външността му, която както знаем често лъже, може да ти се струва, че обичаш човека, но всъщност не е така. Просто си заслепен от външните качества на момичето.

koalka
04-27-2007, 05:11
Щом казваш, че си влюбен...Не мислиш ли, че е просто харесване и по-точно на външността й.Заговори я, обаче постъпваш зле с приятелката ти.По-добре се раздели с нея, ако не я обичаш...

PeAcH
04-27-2007, 07:23
Mnogo sladka istoriika,mnogo se nadqvam da q vidi6 pak,no 6tom znae6 kade u4i,kvo pove4e iska6,moje6 da q nameri6 i drugiq pat,napravi ne6to,zagovori q.:)

04-27-2007, 08:40
mili4uk nali znae6 retzeptata sre6tu lubov ot prav pogled ogledai se pak.ne si struva da si zareje6 priqtelkata zaradi tova.aide USPEHHHHHHH [-X

04-27-2007, 09:50
Не занм за любовта от "пръв поглед",
моята запо4на от втория..

може би просто съм твърде инертнен и не успях да я позная първия път.

BAYO
04-27-2007, 10:01
Аз вярвам, ма само толкоз. Беше ми се случвало преди мн мн време и нищо не излезе => не става за нищо тая любов. А и кво прайш бе? С гадже си, а се въртиш по други?? Аре стъпи малко на земята де*а!