PDA

View Full Version : За момичета...и за любов



04-26-2007, 19:22
Абе момичета имам едно запитване към вас ... Как се влюбвате по-лесно ... Когато сте хлътнали по някое момче и той ви прави на шаш и едновремено с това показва респект... Или когато се държи супер мило и романтично с вас ... Старото ми гадже хлътна по мен и аз я правих на луда,тя се влюби но едновремено бях супер мил и романтичен а като се влюбих и се държах добре с нея,тя се влюбваше всеки ден повече и повече.

А когато вече не сме заедно,но и двамата имаме чувства все още и дори сме си говорили планове за лятото ... Как смятате,като се има предвид,че чувствата и,и това че още ме обича,ще се появи отново онази тръпка от преди.Ако отново стана романтичен,мил и добър да я трогвам и да и стоплям сърцето(в периода докато все още не ходим но се виждаме често като приятели) дали ще се появи онази тръпка.Или трябва да съм едновремен с респект и едновремено да и права шашове ... ?????????

04-26-2007, 19:31
Какво значи да и праиш шашове :-s

A.N.G_GBU
04-26-2007, 19:45
nz vsqko momi4e e razli4no. az li4no se vliubvam mn barzo kogato se darjat dobre sas mene i sa mili i romanti4ni :smt007

Chikiponita
04-26-2007, 19:46
От личен опит мога да споделя,че на момчетата,който ми правят "шашове" на мене (аз съм момиче) вече им гледам напълно безразлично и мисля,че са много зле.В началото много им се хващах и после ми ставаше тъжно...но вече разбрах.Не знам за какви точно "шашове" говориш,но според мен ние момичетата мислим,че този тип момчета са хм...меко казано недорасли.Ето например има едно момче в момента,което постоянно се базика с мен,ухажва ме по "онзи шашав " начин ,но аз го нарязвам като кисела краставичка и си падам искрените и романтични момчета :)

koalka
04-27-2007, 05:14
Тръпката е възможно и отново да се появи, а и защо сте се разделили, ако ще си прекарвате лятото заедно?

PeAcH
04-27-2007, 07:17
Dobre a za6to ste se razdelili,a pak 6te prekarvate lqtoto zaedno i ti trqbva da se darji6 taka,4e tq otnovo da se vlubi v teb?Smisal takav ako q haresva6,ok,badi mil i ako i tq o6te te haresva 6te stane ne6to mmejdu vas,ama ako ne,nqma smisal.

BAYO
04-27-2007, 10:05
Респект тя към тебе бе брато. Недей позволяваш да ти се качва на главата, само и само за да и угодиш. Дръж се като мъж и не изпускай юздите. Омагьосай я, на момичетата им харесва да бъдат лъгани, до момента, в който не разберат :D

mnogomili4kata-sf
04-27-2007, 10:22
Начи мойто момче, ти току-що разгада начина да ти вържат. Не случайно доста мъже прибягват до този начин на "лов". Моят приятел също. Когато се държиш хем грубо, хем добре, момичето почва да се обърква и се чуди аджаба какви са ти отношенията към нея. Така тя проявява интерес и докато не разбере какво се случва, интересът и към теб ще е огромен. Вече много зависи, ако пак почнеш да се държиш добре, дали ще и мине мерака или ще продъжи да има интерес. При мен надделя интереса. Но много момичета са прецаквани така....някой мъж се държи добре с мацката, докато тя лапне и е готова на всичко и после КРАЙ... разбирам, че ти искаш да си я върнеш...ако наистина искаш, пробвай с респект! Успех и бъди внимателен с мацката. Може отначало да не ти повярва в добрите намерения, както се случи с мен. Но бъди търпелив, ако това се случи.

`Death`Whore`
04-27-2007, 15:55
Влюбвам се в доброто отношение. Не изисквам глезене, подаръци и романтика обаче.

sherry
04-27-2007, 17:08
Ами влюбвам се в момчета, които имат хубаво излъчване. Искам да са силни характери, не някакви пу*ки(с извинение). Момичетата обичат романтиката, но обичат и да имат силен човек до себе си, да се чувстват защитени.