PDA

View Full Version : Не 3наМ 3ащо стаФа тЪка..



обЪрканЪ?
04-26-2007, 21:24
Ами ще започна от там че сам момиче на 15 Мммм общо взето нямам от кво да се оплача супер сам благодарна за сичку което Господ ми е дал.. но естествено нещата никога не са перфектни и тук идва ред на моя "проблем" ем работата е там че.. не мога да си харесам момче пф ама че тъпо звучи.. ами просто ся ок винаги се оправдавам с косурите му и за тва не съм изпитвала влечение(ест тея оправдания са само в мислите ми)ама ето че срещнах пф меко казано "ПЕРФЕКТНО МОМЧЕ" той няма нито един косур излизаме мн често но нямам влечение към него.. излизам с някой 1седмица и спр ми писва някво.. мноу искам да срещна момче и от 1 поглед да кажа - ТВА Е ТОЙ! и найстина да е така .. мн искам и аз да обичам ще прозвучи тъпо и абсурдно но поне да имам интерес и влечение към някой.. до кога ще го "искам"? имала сам малко връзки тъй като не обичам несериозни отношение а в повечето предложение срещам точно тва заради тва и отказвам но тва е др. въпрос. ПРОСТО НЯМА МОМЧЕ КОЕТО ДА МЕ ВЛЕЧЕ и вече съм си се примерила но вярвам че той съществува.Сори че ви накарах да четете безмислената ми "историйка"просто найстина исках да споделя с някой ако някой има да ми каже нещо да го направи и сори още веднъж.

Chikiponita
04-26-2007, 21:37
Еее...Стига с тия момчета,бре.Не си поставяй за цел да намериш момче,което да те влече.Просто се остави на течението.Прави други неща.Не е задължително да си вързана за някого.Радвай се на живота от всичките му страни ! :) Имаш готини приятели,с които можеш да си изкараш много по-приятно и весело отколкото с някое момче ;)

обЪрканЪ?
04-26-2007, 21:45
Mда така е и тва се опитвам да прая в никъв случай не показвам тия неща дори когато съм с фр. не ми и трябва някой друг просто понякога когато се замисля върху тва ми става доста мъчно.. +тва съм само на 15 де .. и така но.. се пак ми е интересно тфа чуфстфо за което насякаде чувам и чета - "ЛюбоФ".

jony
04-26-2007, 21:52
Mда така е и тва се опитвам да прая в никъв случай не показвам тия неща дори когато съм с фр. не ми и трябва някой друг просто понякога когато се замисля върху тва ми става доста мъчно.. +тва съм само на 15 де .. и така но.. се пак ми е интересно тфа чуфстфо за което насякаде чувам и чета - "ЛюбоФ".
1.ЛюбоВ :smt013
2.Няма скоро да изпиташ това чувство с тази нагласа...
3.Чакай и той ще дойде ;)
4.Моли се да не е от черната мафия :mrgreen:

MoHuTo
04-26-2007, 22:18
От самосъжаление смисъл няма, както няма и идеални хора, поне аз не съм чувала да са се родили такива...така, че не търси само кусурите в момчетата а и хубавите им страни..така както си тръгнала скоро момче няма да си хванеш мойто момиче..извинявай, че ти го казвам, ама си е така :::

jim_beam
04-27-2007, 03:08
edna moq fr ima6e sa6tiq problem,zatva ti kazvam spoko sled vreme 6te nameri6 :wink: i spri da go tarsi6,kogato mu doide vremeto toi sam 6te te nameri :D

04-27-2007, 04:37
Господ

Господ не съществува, дребната.
Има друг Бог, на който трябва да благодариш.

koalka
04-27-2007, 05:06
Може би проблема до някаква степен е и в теб.Не трябва да гледаш само отрицателните черти на момчетата, но естествено не тези, които биха попречили на една връзка.
Просто още не си срещнала подходящото момче.Но трудно само от един поглед да установиш, че това е той.

BAYO
04-27-2007, 10:08
Ами ще започна от там че сам момиче на 15 Мммм

1) Мн си малка
2) Писането ти ме дразни
3) Ти пък се изкара на мама и тати лиглата дет има всичко, че чак и свястно момче не мое си хареса "ПФффф"
4) И ходи повече с приятелки, те може да имат приятели, дет да са свестни момчета, ма се съмнявам, че ще направиш нещо, нали бързо ти омръзва :smt011

mp3f
04-27-2007, 17:09
Еее...Стига с тия момчета,бре.Не си поставяй за цел да намериш момче,което да те влече.Просто се остави на течението.Прави други неща.Не е задължително да си вързана за някого.Радвай се на живота от всичките му страни ! :) Имаш готини приятели,с които можеш да си изкараш много по-приятно и весело отколкото с някое момче ;)
\:D/ \:D/ \:D/

Nassgerrack
04-27-2007, 17:16
1) Мн си малка
2) Писането ти ме дразни
3) Ти пък се изкара на мама и тати лиглата дет има всичко, че чак и свястно момче не мое си хареса "ПФффф"
4) И ходи повече с приятелки, те може да имат приятели, дет да са свестни момчета, ма се съмнявам, че ще направиш нещо, нали бързо ти омръзва :smt011

Забиващо и конкретно. Тва не е проблем все едно,ами фукане. "Вижте ме,аз съм най-яката,най-голямата,най-добрата,никой не ме заслужава."

Ми кат не можеш да си харесаш никой аз ти предлагам да станеш... на уличен език к*рва. Така на теб хем няма да ти пука за хората около теб,хем момчетата ше ти се кефят и по тоя начин ше те запомнят и споменават.