PDA

View Full Version : Романтиката



04-27-2007, 00:26
Момче съм.Момичето е бившо гадже което още има чувства но не е сигурна в мен а и студенството ми пречеше но сега свършвам семестъра.Дайте идея за нещо много романтично дори и малко да е което да я накара отново онова сърчице да се разтупти и да и падне в петите.Любовта си я има но тръпката сигурно е изчезнала,нека да я върна отново.

Мислех си да я поканя у нас,да напълна вана с пенливи мехурчета,да угаса лампата и да сложа свещички,но това по-нататък.Дайте идея бе хора :) нещо дори от филми,което е възможна реализацията му.
:)
Дори някакво тайно докосване докато си говорим което да я накара да полудее,квото и да е!

PeAcH
04-27-2007, 07:29
Mhmm mnogo slojno ne6to,mi pomisli kakvo haresva tq,kakvo q vle4e i tova 6te ti e ot polza da izmisli6 ne6to originalno.Biv6eto mi gadje vednaj me iznenada mn priqtno,kato mi kaza 4e 6te pravi kupon v tqh i nali da doida,kogato otidoh nqma6e absolutno nikoi,be6e slojil navsqkade 4erveni blestq6ti kru6ki i vsi4ko svete6e v 4erveno,be6e pusnal mn gotina muzika i poneje az ne piq 6ampansko mi be6e kupil vodka :) Sednahme,govorihme si,piehme si,toi zapo4na da me celuva po vrata (mqsto kadeto momi4etata poludqvat kato gi celuva6) i rabotata stana,be6e mn gotino :):)

puhkav_mecho
04-27-2007, 07:54
moje da i napravish more ot lubov :) :smt007

sherry
04-27-2007, 08:56
Що за човек е тя? Каква е вашата история? Питам, за да знам какво да те посъветвам.

Atika
04-27-2007, 08:56
moje da i napravish more ot lubov :) :smt007

Или пък "имаш поща" ... я стига глупости ..

Ти я познаваш не ние .. знаеш какво харесва .. ако има чувства все още към теб .. дори и най малкия жест ще я трогне .. Внимание , нежност .. едно цвете .. една красива вечер .. Ако преди време когато сте били заедно не си правил романтични изненади .. не виждам защо сега ще го правиш .. бъди такъв какъвто си бил и преди , нали вероятно това е харесвала в теб ..

Digital
04-27-2007, 09:29
Момче съм.Момичето е бившо гадже което още има чувства но не е сигурна в мен а и студенството ми пречеше но сега свършвам семестъра.Дайте идея за нещо много романтично дори и малко да е което да я накара отново онова сърчице да се разтупти и да и падне в петите.Любовта си я има но тръпката сигурно е изчезнала,нека да я върна отново.

Мислех си да я поканя у нас,да напълна вана с пенливи мехурчета,да угаса лампата и да сложа свещички,но това по-нататък.Дайте идея бе хора :) нещо дори от филми,което е възможна реализацията му.
:)
Дори някакво тайно докосване докато си говорим което да я накара да полудее,квото и да е!
омфг... вана... рози.. перли мерли свещи ае стига глупости. Трудоемко е и не се знае дали ще й хареса. И аз съм романтичен но труда не бих си го правил освен ако не съм абсолютно сигурен че го заслужава...
Запали колата и я качи на Копитото в 2 часа през ноща. Мечтата на поета.
А ако не й хареса - да фаща пътя.

BAYO
04-27-2007, 09:53
Пикник е добре. Само да е хубаво времето. Заведия в някой спокоен парк, опъни одеалото, погрижи се за всичко. Говорете си, смейте се, спомняйте си най-хубавите ви моменти заедно ... би тряяло да е доволна, ако не - гората!

Digital
04-27-2007, 09:54
би тряяло да е доволна, ако не - гората!
Е кво в гората ли да я заведе ? И да я заколи. :lol:

BAYO
04-27-2007, 10:56
би тряяло да е доволна, ако не - гората!
Е кво в гората ли да я заведе ? И да я заколи. :lol:

Не бе, ще събира шишарки, за да ги яде, та да се задави. Следиш ли ми логиката...

Digital
04-27-2007, 11:00
би тряяло да е доволна, ако не - гората!
Е кво в гората ли да я заведе ? И да я заколи. :lol:

Не бе, ще събира шишарки, за да ги яде, та да се задави. Следиш ли ми логиката...
ми може и така що па не

НЕЩАСТЕН
04-27-2007, 11:04
Оо,мноо сме поетични ма, да не са ти спукали случайно химена?дигитален?

sun_flower
04-27-2007, 11:44
Na nqkoi moje da mu stori tupo,no az bih ti kazala da q otvede6 na nqkoi most i da sko4ite dvamata s bundji,zaedno,durjeiki se za ruka.Mislq,4e dosta dobre 6te shvane poslanito.