PDA

View Full Version : как да се сприятеля с който и да е от класа ми



denito^sweet
04-27-2007, 05:18
Аз съм момиче на 16.Имам да изкарам още цели 3 години с моя клас.Проблемът е,че нямам нито един/една приятел/ка в класа.Не само това,ами и другите е ме харесват особено.В междучасията нямам на кой да кажа две думи и никой не иска да ходи с мен никъде(до тоалетна,до лавка и т.н.).От класа всички са приятели и ходят на тумби(смесено момичета и момчета) навсякъде,но мен не ме искат,дори някои момчета са се наговорили(на майтап уж) да ми казват "изчезвай оттук" в един глас.
Най-странното в цялата работа е,че аз не съм някакъв отвратителен човек.Добре възпитана съм,винаги дружелюбна и винаги помагам на хората,никога не ги обиждам или наранявам,отнасям се с уважение към всички,независимо че не от всеки получавам същото.Извън класа си имам много приятели и то истински и от всякаква възраст и пол.Дори само в съседния клас имам 5 приятелки,които не на шега са ми предлагали да се преместя в класа им.Те ми 'спасяват' живота в междучасията,когато никой от класа ми не иска да говори с мен.Извън училище имам много приятели и просто не знам как да се сприятеля поне с 1 човек от моя клас(имам бивше гадже там и не е изклчено той да настройва момчетта срещу мен).Приемам свякакви идеи и колкото по-дълго и изчерпателно ми обясните какво да правя,толкова по-добре.Благодаря на всички предварително.

olive_oil
04-27-2007, 06:02
Ами като за начало да ти кажа, че не забелязвам да имаш самочувствие и май от там идва всичко. Покажи, че ти е все едно дали някой от класа ти ще се сприятели с теб или не! Бъди с високо вдигната глава! И все пак не забравяй малките жестове, които правят чудеса в отношенията - да услужиш с химикалка на някого или с двоен лист за контролно. След подобни постъпки винаги ще чуеш "ОООоооо мн ти благодаря". А за момчетата нищо не мога да те посъветвам, защото в моя клас сме 26 момичета и нито едно момче. Айде душко успех и да не ти пука от нищо - това е ключа към доброто настроение.