PDA

View Full Version : женен е а го обичам



sladuranata_891
04-27-2007, 08:17
много го обичам но той е женен и има дете помогнете ми хора,вие някога били ли сте с женен :smt010кажете какво да правя наистина ми трябва вашия съвет,направо се побърквам защото незнам какво да правя.моля пишете

koalka
04-27-2007, 08:20
Не съм била, а и нямам такова намерение.По-добре го забрави.

Atika
04-27-2007, 08:48
Я се осъзнай къде се намираш .. Представи си някое момиченце да излиза с баща ти и да е влюбена в него ...Едва ли някой от тук може да ти налее и малко акъл .. Ама има ли смисъл да се занимаваш с такива курвенски истории .. разбира се ако си самата не си такава ...

sherry
04-27-2007, 08:53
Спри се сега, докато още е рано. После ще съжаляваш, че не си го направила. Сигурна съм! Давай напред и не прави грешката да се занимаваш с него.

sladuranata_891
04-27-2007, 09:01
разликата ни е само 10 год.ние много се обичаме,той не е щастлив със семейството си затова съм с него.

Atika
04-27-2007, 09:05
Ахаха ей сладкиш .. вероятно ти много го обичаш .. а той обича да те чука ..
Само един въпрос имам към теб .. Какво очакваш от тази ваша връзка ?

sherry
04-27-2007, 09:05
Това "Той не е щастлив със семейството си" е оправдание. Има те само за забавление. Ако не беше щастлив със семейството си, щеше да се разведе. Много двойки го правят. Не се самозалъгвай!

MaRiQnKa
04-27-2007, 09:10
Напълно подкрепям другите. Ако наистина не е щастлив със жена си нямаше да е с нея, а с теб. Колкото и да е тежко за теб, явно само те използва...Има ли смисъл да си хабиш живота за такава връзка? По-добре се осъзнай сега, за да не го изживееш още по-болезнено след време. А ти на колко години си?

frozenrose
04-27-2007, 09:14
И аз не съм се занимавала с женен,няма и да се занимавам :? Но когато някое момче не е подходящо за мен-например просто си има приятелка се отказвам от него,дори да е трудно,защото не ми се развалят връзки,да не говорим семейства.. :roll: Така че просто го забрави,защото в твоята ситуация общо взето вариантите са 3-
1.Дълго време да му бъдеш любовница,получаваща оскъдно внимание и тайни срещи,докато на теб самата не ти писне(надявам се това да не е твърде късно да намериш подходящия)
2.Да се позабавлява с теб ,да те зареже и ти да страдаш много :|
3.Това е малко вероятно,но все пак...да зареже семейството си и да заживее с теб-няя го коментирам,само ще те кажа =D> за кучката,която успя да развали семеейството![/img]

sladuranata_891
04-27-2007, 09:19
аз съм на 18,много ви благодаря за съветите мисля че ще са ми от полза.само не си мислете 4е сам гадна ку4ка и разбивам семейства.

sherry
04-27-2007, 09:19
Но третият вариант няма да стане(по мое мнение), а и ако стане, ще лъже и нея, както сега мами жена си....

Digital
04-27-2007, 09:27
много го обичам но той е женен и има дете помогнете ми хора,вие някога били ли сте с женен :smt010кажете какво да правя наистина ми трябва вашия съвет,направо се побърквам защото незнам какво да правя.моля пишете
Ми тва е щото си тъпа путка. ( както честичко обичам да отбелязвам :lol: )

Atika
04-27-2007, 09:28
аз съм на 18,много ви благодаря за съветите мисля че ще са ми от полза.само не си мислете 4е сам гадна ку4ка и разбивам семейства.

Животът е пред теб .. те първа ти предстои да завършиш .. да станеш студентка .. всичко ще започне отначало .. ще има доста свободни момчета които ще тичат след теб .. Няма какво да го мислиш .. обърни страницата .. усмихни се .. твърде малка си да си навличаш подобни проблеми .. станалото станало .. Няма да ти е лесно да го забравиш .. колкото по рано спреш да се виждаш с него толкова по лесно ще го забравиш ..

Digital
04-27-2007, 09:32
Ми да Atika е права живота е пред теб. Има да те използват... да ти цепат задника да те зарязват. Докато не станеш на 30 и не ти увиснат циците и тогава само за ритане ще ставаш.
мухахаха :-D

BAYO
04-27-2007, 09:49
Аз съм се занимавал с женена (но разведена) с дете на 7г. болно от астма. Беше дошла в нашия град, тъй като климата там е подходящ за такива хора да се лекуват :-D Бяхме заедно 2 седмици , ама тръпката си беше неповторима еб*ти. Колкото и да беше странно на приятелите ми, аз си изкарах чудесно с тва мамче. Но .....

той е женен, с дете, имат щастлив брак предполагам или поне крепящ се. Ако ти се намешиш и неговата жена надуши ще прецакаш сичко и може след развода детето да се депресира и да му остане травма за цял живот. Ходи си фани някой батко на 25-26г. за да се подрусате малко, не си мисли че го казвам със зла умисъл, просто да ти мине тръпката. И спри с тва " Обичам го! " Ти не можеш да го обичаш, забранено ти е.

04-27-2007, 09:54
blagodarq na vsi4ki no kak da se razdela s nego sled kato iskam da bada s nego,6te mi e trudno.

BAYO
04-27-2007, 11:02
blagodarq na vsi4ki no kak da se razdela s nego sled kato iskam da bada s nego,6te mi e trudno.

Ми ще ти е по-лесно като знаеш, че той никога няма да бъде с теб. Сложи си сърцето в хладилника , да поизтине, и продължи напред с друг вариант.

alkobalko
04-27-2007, 11:04
Не съм била, не искам и да бъда. Лично според мен ще е най-добре да се откажеш от тази обречена връзка.

`Death`Whore`
04-27-2007, 11:07
разликата ни е само 10 год.ние много се обичаме,той не е щастлив със семейството си затова съм с него.
Ако не беше щастлив наистина, щеше да се раздели с жена си. И децата не са оправдание!!!!! И не, не си гадна кучка, просто си наивна. Той казва, че не е щастлив, но ти не знаеш какво говори на нея и не можеш да си сигурна дали не са заедно.

kukli4ka__
04-27-2007, 11:11
няма да се раздели със жена си,ако не са в много лоши отношения,но все пак го забрави този вариант.Аз съм в същото положение,само където моя има 2 деца както и да е,не се отказвай за нищо на света само този който го е изпитал може да ти даде правилен съвет,не си кучка или каквато и да е1Щом го обичаш бъди си с него и не обръщай внимание на гадните коментари и не забравяй,че винаги ще ги има и ти не може да ги спреш :wink:

sherry
04-27-2007, 17:02
kukli4ka, щастлива ли си от факта, че живееш в лъжи?
Не карай момичето да следва твоя път, едва ли ще получи нещо добро от това :idea:

04-27-2007, 19:22
zabravih go

nejnoto_f
04-27-2007, 20:44
mi 4esno kazano ne 4e te osajdam ima6 si svoi misli i 4yvstva no tova za men nqma bade6te pone za men jena my i deteto my sa na 1 mqsto a ti si na 2 ti preceni taka haresva li ti i bi li iskala vinagi da si 2-ta i da si samo igra4ka v racete my?pomisli si dobre!!!!!!!!!!!!!

BAYO
04-28-2007, 10:15
zabravih go

Съмнявам се! Но ...

Happy End :!: :mrgreen:

04-28-2007, 10:20
аз съм на 18,много ви благодаря за съветите мисля че ще са ми от полза.само не си мислете 4е сам гадна ку4ка и разбивам семейства.

всъщност точно това си мислим. Само че към "гадна кучка" може да се прибави и "тъпа"

sladuranata_891
04-28-2007, 10:37
za6to si mislite 4e sam 'gadna i tapa ku4ka'

kuber
04-28-2007, 11:04
za6to si mislite 4e sam 'gadna i tapa ku4ka'

не всички си мислят така...

Просто си още глупавичка, ти едва сега навлизаш в живота и ти предстоят много нови запознанства... помежду тях съм съгурен че ще откриеш човек които да бъде само с теб...

kuber
04-28-2007, 11:06
kukli4ka, щастлива ли си от факта, че живееш в лъжи?
Не карай момичето да следва твоя път, едва ли ще получи нещо добро от това :idea:

много добре казано =D> =D> =D> =D> =D>

BAYO
04-28-2007, 11:07
za6to si mislite 4e sam 'gadna i tapa ku4ka'

Ако както казваш ти си го забравила и няма му се месиш в живота, обвиненията падат, иначе в противен случай остават [-X

AiKaTa
04-28-2007, 16:08
a ti na kolko godini si?!? a mislish li che ako i toi te obichashe kakto ti nego nqmashe da e samo s teb?!? :roll:

Iv4eTy
04-28-2007, 18:22
Ако толкова те обичаше и не беше щастлив е можел да се разведе, но друг е въпроса че явно те има за играчка за запълване на времето. Помисли реално смяташ ли че той би напуснал семейството си?!

miloto_girl_4e
04-28-2007, 18:24
Не, не съм била, нямам и такова намерение..
Колко свободни момчета има .. на моята възраст ...
ще се занимавам аз с некъв старец :lol:
Нищо лично, но .. тази връзка(ако изобщо има връзка между вас) си е обречена..

extazygirl
04-28-2007, 19:12
ujas mn kofti e v takova polojenie :( i az bqh hlatnala po edin i toi e jenen i ima dete...

madlencheto:)
04-28-2007, 19:22
разликата ни е само 10 год.ние много се обичаме,той не е щастлив със семейството си затова съм с него.
Само 10 години ?!! малко ли ти се виждат? ти на колко години си?
според мен никак не е редно да си с него, колкото и да не е щастлив със семейството си.Ако искаш да си чиста пред съвестта ти по-добре го остави, защото е намесено и дете..
А и предполагам,че си млада.Пред теб има още много неща,които да изживееш с много хора.Моят съвет е да престанеш да бъдеш 2ра цигулка и да не съсипваш живота ти!

kathy
04-28-2007, 19:38
sladuranata_891 Znaesh li, nE zaradi drugo, no zaradi samoto dete se razdeli s nego!Lichno az prejiwqt towa no s maika si che imashe i wse oshte ima priqtel.. Oprawdaniq kakto wsichki znaeme wseki moje da si nameri! Az lichno ne wqrwam w towa chudo, koeto wsichki narichate liubow, no Priwlichaneto koeto e wse nqkoga shte se izpari.... No Jiwota e twoi prawi s nego kakwoto poiskash!

leko_otkachena
04-28-2007, 19:48
chudno mi e kak shte gradish shtastieto si vurho chujdoto neshtastie kak moje da razvalish edno semeistvo izvinqvai mnogo no po dobre go zabravi pomisli za tova dete na koeto shte mu se razbie psihikata i napravo celia jivot a ne e li malko tupo da si 2rata

Mikohito
04-28-2007, 22:19
И аз не съм се занимавала с женен,няма и да се занимавам :? Но когато някое момче не е подходящо за мен-например просто си има приятелка се отказвам от него,дори да е трудно,защото не ми се развалят връзки,да не говорим семейства.. :roll: Така че просто го забрави,защото в твоята ситуация общо взето вариантите са 3-
1.Дълго време да му бъдеш любовница,получаваща оскъдно внимание и тайни срещи,докато на теб самата не ти писне(надявам се това да не е твърде късно да намериш подходящия)
2.Да се позабавлява с теб ,да те зареже и ти да страдаш много :|
3.Това е малко вероятно,но все пак...да зареже семейството си и да заживее с теб-няя го коментирам,само ще те кажа =D> за кучката,която успя да развали семеейството![/img]

Браво!Това твое изказване ме изкефи защото и аз съм на тва мнение не е хубаво да се развалят връзки камули семейства само заради нещо странично.За тва и аз като видя че някое момиче е заето се отказвам от него.И трудно или лесно продължавам нататака.

LSD^Lady
04-28-2007, 22:26
Не съм била с женени и неискам ! Моя съвет е да го забравиш по някакъв начин колкото и да го обичаш.Все пак е женен - помисли за детето му ! Намери си някой който не е обвързан ....