PDA

View Full Version : за екскурзийките:)



кметицата:)
04-27-2007, 11:32
Какво ви е мнението за екскурзиите? Ходите ли често и заслужава ли си според вас?
Моето мнение е, че просто не си заслужава! :twisted: Пресметнете-най-често 2 нощувки, да речем цялата екскурзия излиза 60-70 лева, и като си сложиш 50-60 лева джобни... Учите математика можете да си го сметнете! За 2 дни-130 лева??? И за какво? По-голямата част от тези 2 дни минава в пътуване, виждаш 2 музея, вечерта се съсипваш от пиене и трева, на където и да се обърнеш виждаш неадекватните физиономии, представляващи огледало на твоята собствена...
Нашата компания например си се събираме в една вила на едно момче и там за по 10 лева на човек се разцепваме и от пиене и от пушене и от ядене и от танци и от секс и от простотии-по-яко отколкото на екскурзия!
Вие кое предпочитате? :-D

ThePowerOfLove
04-27-2007, 11:37
можеш да направиш тези два дена незабравими 8) според мен не е толкова лошо...пак си стават купоните :roll:

Fucking_Bitch
04-27-2007, 13:37
Чесно казано и на мен екскурзиите са ми тъпи...Не заради парите,ми може би заради хората...не знам.. :roll: :roll:

Sarabi
04-27-2007, 18:48
Перди много се радвах на екскурзиите... предоставяха ми допълнително свободно време, което да прекарам с приятелите си без да се притеснявам, че трябва да се прибирам и т.н.
Вече не ме радват, защото попаднах на смотан клас... иначе екскурзиите са мястото и времето, в което можеш да опознаеш още една частичка от хората, с които прекарваш огромна част от живота си.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-27-2007, 20:13
4esno kazano i na men mi bqha tupi.. no tazi godina hodihme s 7 4oveka ot klasa na takava ekskurziq 2 noshtuvki imahme :P i prosto... moje prez denq da ne e bilo mn`veselo no ve4erta stavashe mn`qko :lol: izklu4valme tva 4e 7 4oveka spahme na 2 legla.. :smt005 i 4e vzehme vino i nqmashe kak da go otvorim..igrahme hek pred rilskiq manastir :lol: abe mn`qko si be6e :}} qvno sme se subrali hora sus shodni harakterii i mislq 4e vsiki si prekarahme strahotno :P 8-[ :smt005

InitialD
04-27-2007, 22:13
Мен екскурзиите винаги са ме кефили яко!Знаех как да си направя кефа без да се водя по другите...но и ходенето на вила е брутално даже още повече!!!

`Beautiful_Lie`
04-28-2007, 19:53
Аэ пък много обичам екскурэиите.Те са страхотни/поне нашите,де/.Обичам да ходя на екскурэии,эащото се эабавлявам страхотно и научавам интересни неща эа мястото.

white_chik
04-29-2007, 06:42
Е,като имата вила-супер,но не всички имаме приятели,които да имат вили.Наистина напоследък бая пари ни ръсят за екскурзии,въпреки че аз пролетната ваканция бях за 5 дни с даскалото ми за 122 лв и 50 лв за пиене и неква допълнителна храна ми стигнаха и беше супер.Според мен от такива екскурзии остават най-хубавите спомени.

IdiOtKa
04-29-2007, 07:14
hmm ...зависи с каква компания ходиш на екскурзия ...въпреки че аз кво ли лафя мен поичето пъти ми е тъпо :-D ... тъпо ми е да се напия , не ми се слуша чалга , седя си в стаята и чакам всички да се наслушат на лаина и да дойдат да пушим ... ае пълна тъпня е !!! ае се има някви плусове ...

cherinka
04-29-2007, 11:35
Хахахах ебати сумата дет изкара.
От мойто даскало ексурзиите са не повече от 30лв, и джобни 20лв те оправят - една част от тях отиват за алкохол, другата за цигари и третата за храна. Кво повече ви трябва.
А и винаги когато има алкохол е весело (това беше за тези, които казват, че им е тъпо, защото като се напиеш, не обръщаш внимание кой е тъп, кой е готин, кой е грозен.. )
с една дума - алкохола сплотява.
а и аз не знам на днешно време да има ученик, който да иде на екскурзия за да се нагледа на разни забележителности. всички ходят за да се напият с даскалите, съучениците си и другите хора от даскалото!

sladurana2319
04-30-2007, 11:27
abe....ne e tolkova lkosho i opredeleno si stryva....minalata godina za po malko ot 100 leva hodihme na ekskyrziq v balchik za 3 dena i beshe nezabravimo opredeleno nikoga nqma da go zabraq....a kolkoto do tfa sqka sedmica da hoq na vilata na nqkoi fr primerno tfa si e otdelen vapros tfa si e vid zabavlenie koeto stava prez malak interval ot vreme i pak e qko....a ekskyrziqta da stava nai mn 2 pati v godinata tei 4e ni6ty ne ti pre4i da gi dadesh tiq 100 leva.....a i na ekskyrziqta e po qko :)

coteto
04-30-2007, 11:55
zavisi ti kak 6te si go napravi6.pri vseki e razli4no.

Buhtaaa
04-30-2007, 12:20
наиситна е супер яко да се събереш с класа си аз лично предпочитам да не ходя на екскурзия на почивка ... демек без пътувания и тем подобни обикаляне като луд да са въртиш на 360 градуса и накрая нищо да не си запомнил :))) ама и тоя вариант с вилата е супер як :)

teenkopele
04-30-2007, 17:27
hmm ...зависи с каква компания ходиш на екскурзия...

Добра компания+алкохолец+свободн о време е рецептата за една добра екскурзия! :-D

Mimka_sweet
04-30-2007, 17:38
Кви сте гаднииииииииии,ся ми се приходи още повече на екскурзияяяяяяя хахах !!!!!!!

ivan4oooo
05-01-2007, 07:53
za me ekskurziqta e mqstoto kadeto moje6 da padne6 v o4ite na u4itelq. predi tova suzdavax mnogo xubavo vpe4atlqnie i sled kat sa napix kat kirka i si4ki daskali a vidqxa . i super mnogo se izlojix. predpo4itam da otida nkude bez vuzrastni i da sa nparaa mat

danitoo666
05-01-2007, 10:07
e nali ne dava6 ti tezi pari ?! :wink: a i na ekskueziite stava mn qk kupon.estestveno ako ti si go napravi6 de

05-01-2007, 11:14
e nali ne dava6 ti tezi pari ?! :wink:

мамка му стара! как не се сетих! не ги давам аз парите а мама и тате, а понеже те най-голямата конкуренция на Бил Гейтс в класацията на сп."Форбс" и копаят парите с лопата мога да си доя колкото си искам! :smt019

Cerealkiller
05-01-2007, 14:21
ooo az im se radvam! sq na6iq klas si spe4elihme ex do Pld (e se edno ne sme hodili si4kite tam i nqmame rodnini no..) ot daskalo i 6e si e super eko ,6e se razmajem ot kupon phaha :-D -moq klas pone e qk
A po vuprosa za usiraneto pred daskalite -phahaaHAha po golemi piqnici ot na6te nqma mojem samo da se u4im ot tqh :smt082