PDA

View Full Version : bqh predadena



tajno momi4e
04-27-2007, 14:14
iskam da vi razkaja za moita malka i banalna moje bi istoriika...i taka se slu4i 4e nai dobrata mi priqtelka mi otne lubovta.daite savet hora kakvo da prava da i kaja li 4e znam 4e se vijdat.za poreden pat mi go pravi tova vinagi mi e zavijdala za tova 4e az imam priqtel a tq ne.naistina hora mraza q ve4e ot cqlata si du6a.posavetvaite me

Maia_064029
04-27-2007, 14:23
Първо-как ти го е отнела.Вие сте ходели и тя го е примамила или вече сте били скъсали и те са тръгнали след това?Второ-мислиш ли, че това момче има чувства към теб все още?Ако тя ти го е отнела докато още сте били заедно си заслужава да й натриеш носа,да се скарате,да й кажеш,че тя не ти е никаква приятелка.Относно момчето ако още има чувства се опитай да си го върнеш,ако не-забрави и него и нея и продължавай напред.Успех!!!

mechtaq_za_teb
04-27-2007, 14:32
Imala si si priqtel i tq ti go e otnela?I q narichash priqtelka?Tq ne ti e nikakva priqtelka,sled kato e postapila taka.Veroqtno mn ti zavijda...ili nz,no ne zaslujava da se zanimavash pove4e s neq!Aman ot "priqteli" veche :smt013 Zareji q i tolkova.

djeini
04-27-2007, 14:37
Zareji gi ne si zaslujava nito toi nito puk tqTq ti go e otnela.toi puk e pozvolil da bude otnet zna4i ........Gadnqri davai smelo napred bez tqx,aide kusmet

BAYO
04-27-2007, 14:40
Всеки път се депресирам кат видя такива приятели/приятелки :smt013 Честно казано ми е омръзнал живота от тях, не че ми се е случило нещо подобно, но от самия факт, че пишете "най-добрата ми приятелка/приятел ми отне гаджето" ... еб*л съм го и гаджето дет съм имал, еб*л съм и тая/тоя приятелка/приятел , еб*л съм и сичко. Кажи и го, кажи и го в очите че знаеш, че не ти пука за нея вече, за него също, да вървят в ада хванати за ръка :smt013

Anf3tamin4o
04-27-2007, 14:49
Ми той ако те беше обичал, нямаше да тръгне с "най- добрата ти приятелка".Дори и тя да му ги говори, той ако наистина те обичаше щтеше да си остане при теб.Според мене няма смисъл да се бориш за такъв неземен ид*от. :)
Успех!

04-27-2007, 14:55
otnemi go pred o4ite razbirate li.pred mene tq mu se svalq6e tq e tolkova gadna,ne go pojelavam i na nai golqmiq si vrag tova,razberete 4e sam na raba da q smaja.no se ospokoqvam s tova 4e vsi4ko se vra6ta rano ili kasno,no ne spiram da mislq za tova kak te sa mi se podigravali prez cqloto vreme.pazete se ot takiva 'priqteli'blagodarq mnogo za savetite

04-27-2007, 15:04
prodalji napred i ne se obra6tai nazad. ako si go spomnq6 postoqnno edinstveniqt 4ovek,koito 6te strada-tova si ti.zabravi za tova i prodalji.6tom e tragnal s neq, zna4i ne te e zaslujaval.gledai samo napred.

BAYO
04-27-2007, 15:33
Зареди пистолета с 2 куршума, по един и за двамата. Но не куршуми, а думи, по-точно майни. Една за нея и една за него, ще свърши работа. А и те няма да са цял живот заедно. Който се смее последен, се смее най-добре !!! :wink: Не се трови излишно с нерви, само споко :wink:

04-27-2007, 15:47
мацка,тия двамата не те заслужават. Оставяй ги,не се занимавай,намери си нови приятели и ново гадже.Такива най-добри приятели да ги бийш със дебелата страна на сопата всяка сутрин в 8 часа да знайш ,че им е малко.

Ако се чудиш кво е напраила приятелката ти,можеш да прегледаш книгата на Данте Алигиери - "АД" Там всички грехове на хората са подредени в 9 концентрични кръга на ада. И познай в последния кръг кои седят? Предателите!

В реалния живот ад може да няма ,ама ти със сигурност можеш да тръгнеш да си търсиш рая другаде.Тъй че тегли им една майна и давай напред.Остави ги те двамата да си страдат,те не знаят с какъв прекрасен човек пропускат шанса да имат контакт ;) (надявам се да се самоуважаваш)

04-27-2007, 16:29
hora 6te se pobarkam kak moje da ima takiva 'priqteli'kato neq kajete mi,zaslujava vsi4ko nai lo6o mai

04-27-2007, 16:32
mislq da obarna stranicata,pak kakvoto 6te da stava,moje da go obi4am i nego i neq kato priqtelka no krai,prosto nqma da stane da mi se prismivat v o4ite.a s kakvo go zaslujih tova,praveh kakvo li ne i za nego i za neq i nakraq kvo da mi se smeqt.nqma da stane

white_chik
04-27-2007, 17:13
Наистина ти съчувствам.Според мен им кажи,че знаеш,че се виждат.Сложи края на тая ужасна ситуация и прекрати всякакви отношения с това момиче.Но преди това и се накарай хубаво,но така,че да я нараниш,да й покажеш,че си разчитала на нея,а тя те е предала.

sherry
04-27-2007, 17:15
Явно не те е обичал, за да предпочете нея. Да, гадничко се е получило, че са те лъгали. Ако наистина чувствата им са били толкова силни, да ти го бяха казали, а не да го правят зад гърба ти. Но животът не е розов. Продължавай напред и я остави, след като винаги прави така, значи е комплексарка. Ще намериш отново щастието си, горе главата!

Nassgerrack
04-27-2007, 17:19
Ако искаш набий я! Честно ти казвам,олеква! Ама проблема няма да се реши.
Тегли им една майна,ти си най-важната за себе си.Ако държиш достатъчно много на себе си ,ще ги оставиш и ще си търсиш късмета другаде.

И такива приятелки наистина има.Навсякъде.под всякаква форма.без разлика в годините,расата и социалното положение.Такива има навсякъде,ти трябва да се защитаваш!

Пази сърцето си!Само едно имаш.

koalka
04-27-2007, 17:55
Ако е той е бил момче на място е нямало въобще да се поддаде на такива провокации, но и той толкова те е обичал...А и "приятелката" ти е една...
Опитай се да ги забравиш и двамата, защото така ще е най-добре за теб.

i am over here for help
04-27-2007, 18:13
iskam da vi razkaja za moita malka i banalna moje bi istoriika...i taka se slu4i 4e nai dobrata mi priqtelka mi otne lubovta.daite savet hora kakvo da prava da i kaja li 4e znam 4e se vijdat.za poreden pat mi go pravi tova vinagi mi e zavijdala za tova 4e az imam priqtel a tq ne.naistina hora mraza q ve4e ot cqlata si du6a.posavetvaite me
тя щом не иска да си признае и го кажи ти ако не се промени нищо поне не позволяваи повече да имаш контакт с нея и с бившата си любов не те карам да правиш това ако го смяташ за правилно просто го направи.

DevilWish
04-27-2007, 18:18
И на мен ми се случи същото и заебах тая мърша ,която ми се пишеш голямата приятелка ,така че тегли й майните и айде... ](*,)

morta ragazza
04-27-2007, 19:10
i ti na tva mu vika6 priqtelka..

04-28-2007, 09:57
hora na kogo da vqrvam na sarceto si ili na tqh.te otri4at a az znam 4e te se vijdat.kak da gi hvana v kra4ka.kak da postapq

04-28-2007, 10:03
vlizam ti v polojenieto napalno!!!!! samo4e na men ne mi go otneha a prosto mi iznevru s nego ne6tastnata kurva a se vode6e za edna ot nai dobrite mi fr.Prosto sega ne moga da q gledam..

kuber
04-28-2007, 11:23
бой до кръв

radito
04-28-2007, 14:38
Ти на тва приятелка ли му викаш! :shock: Я и бий шута!

BAYO
04-28-2007, 14:51
100% тряя да ги оставиш да си трошат главите... кво се занимаваш да ги дебнеш и хващаш в крачка. Хем знаеш, хем те гледат в очите и продължават да те лъжат... ц ц ц [-(

П.П. Къде ми отидоха др. 2 мнения в темата само се чудя :-k

sladuranata_891
05-01-2007, 09:13
mnogo vi blagodarq za savetite mislq 4e mnogo mi pomognaha

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 09:19
Ми хората за това са казали :

Приятели в този живот няма ,има познати, но истински приятели няма..

05-01-2007, 09:24
hora na kogo da vqrvam na sarceto si ili na tqh.te otri4at a az znam 4e te se vijdat.kak da gi hvana v kra4ka.kak da postapq
Оф миличка...!Според мен ако найстина си на 100% обедена ,че се срещат не е нужно да им покаэваш или докаэваш...!Важното е ,че ти энаеш ...просто прекрати каквато и да е връэка с теэи хора поне эа иэвестно време!Според мен ще ти се отраэи добре!А пък като мине малко време те нещата ще се подредят...КЪСМЕТ!!!

Presley
05-01-2007, 09:34
hora na kogo da vqrvam na sarceto si ili na tqh.te otri4at a az znam 4e te se vijdat.kak da gi hvana v kra4ka.kak da postapq
Оф миличка...!Според мен ако найстина си на 100% обедена ,че се срещат не е нужно да им покаэваш или докаэваш...!Важното е ,че ти энаеш ...просто прекрати каквато и да е връэка с теэи хора поне эа иэвестно време!Според мен ще ти се отраэи добре!А пък като мине малко време те нещата ще се подредят...КЪСМЕТ!!!
Хххх това бях аэ :mrgreen:

honda^
05-01-2007, 09:36
Не прави ни666то. От цялата тази работа трябва да ти стане ясно, 4е няма666 нито приятел, нито приятелка :roll: . Моя съвет е да не се занимава666 с нито един от двамата. Просто продължи напред, колкото и да ти е трудно.

BAYO
05-01-2007, 09:41
Остави се на течението, нека то те води. Вдигни главата високо, нека вятърът разроши косите ти. Свободна си, тва е хубаво. Не се затормозявай с няк'ви нещастници, рано или късно ще страдат те, а ти тряя да си смела и да се оправиш!!! Успех :!:

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 09:43
Остави се на течението, нека то те води. Вдигни главата високо, нека вятърът разроши косите ти. Свободна си, тва е хубаво. Не се затормозявай с няк'ви нещастници, рано или късно ще страдат те, а ти тряя да си смела и да се оправиш!!! Успех :!:

Уникален пост.. браво брат.. =D> =D> =D> =D> =D>

BAYO
05-01-2007, 11:58
Остави се на течението, нека то те води. Вдигни главата високо, нека вятърът разроши косите ти. Свободна си, тва е хубаво. Не се затормозявай с няк'ви нещастници, рано или късно ще страдат те, а ти тряя да си смела и да се оправиш!!! Успех :!:

Уникален пост.. браво брат.. =D> =D> =D> =D> =D>

Така е! Никога на колене пред когото и да е!