PDA

View Full Version : Момчетата са тъпи



04-27-2007, 15:36
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010

04-27-2007, 15:39
Не той,а ти си тъпата. Следващия път внимавай с кой си прекарваш времето. Тва че си наивна никой си е твой проблем.Пък ако не нещо друго,поне сте се напраскали.Ео, 2 хубави спомена от връзката!


Некви други смислени въпроси?

Nassgerrack
04-27-2007, 15:48
Не той,а ти си тъпата. Следващия път внимавай с кой си прекарваш времето. Тва че си наивна никой си е твой проблем.Пък ако не нещо друго,поне сте се напраскали.Ео, 2 хубави спомена от връзката!


Некви други смислени въпроси?


Съгласен съм =D>

BAYO
04-27-2007, 15:57
Мда... като се "влюбваш" още на първия месец, даже на първата седмица, така ще е , ще патиш ... другия път си избирай по-добре гаджетата и мисли малко, недей само с хормоните напред :!:

TARAN4O
04-27-2007, 15:58
Ние сме тъпи, вие па сте прости :wink:

radito
04-27-2007, 16:01
не всички са такива. винаги има и малки изключения. не се отчайвай! :wink:

fak_you_maafaka
04-27-2007, 16:01
Ми да ти кажа момчетата се развиват по-бавно от момичетата, ако ти си била на 16 щеше да ти е яко с момче поне на 18. А и той не е виновен, ти като по-умна трябваше да си избереш свястно гадже.

`Death`Whore`
04-27-2007, 16:03
Ми да ти кажа момчетата се развиват по-бавно от момичетата, ако ти си била на 16 щеше да ти е яко с момче поне на 18. А и той не е виновен, ти като по-умна трябваше да си избереш свястно гадже.
Идиот ли си? Тук става въпрос за това, че той я е изчукал и изоставил, не става въпрос за акъл. И не е съвсем така всъщност.

04-27-2007, 16:09
Ми да ти кажа момчетата се развиват по-бавно от момичетата, ако ти си била на 16 щеше да ти е яко с момче поне на 18. А и той не е виновен, ти като по-умна трябваше да си избереш свястно гадже.

male kolko si v gre6ka ne e istina... koga po dqvolite 6te si izbiete tova mislene ot glavata .. bilo po glupav i nedorazvit ](*,) ](*,)
ti kat stane6 na 20 po taz logika ojeni se za 70 godi6en... kat gledam 6te ste na 1 akal
moje da si i na 23 ama s mislene na 15 godi6en hapak...osaznai se ](*,) ](*,)

Valserp
04-27-2007, 16:12
Обобщение на темата:
"Хората са тъпи, подайте ми атомната бомба"

fak_you_maafaka
04-27-2007, 16:18
На ти я, взивявай.

Valserp
04-27-2007, 16:21
http://nuclearweaponarchive.org/Usa/Tests/Ukbadger1.jpg

Guarana
04-27-2007, 16:36
съжалявам скъпа, била си прецакана от обикновен български олигофрен... така се втълпява на българите, че връзките са за по един месец и само за секс, от чалга, вестници, телевизия и т.н.

5ko_3ka
04-27-2007, 16:53
Тва че вие само с такива тръгвате не значи че всички сме такива.
Мноо ме дразните с тъпите ви заключения "сички момчета са тъпи". Вие си ги избирате, нали? После "ти идиот ли си" вземи се шибни в главата.

My_Way
04-27-2007, 16:56
Тва че вие само с такива тръгвате не значи че всички сме такива.
Мноо ме дразните с тъпите ви заключения "сички момчета са тъпи". Вие си ги избирате, нали? После "ти идиот ли си" вземи се шибни в главата.
Да. Тва със заключенията е мн тъпо...

white_chik
04-27-2007, 17:09
Значи,първо за един месец не виждам как може наистина да се влюбиш в едни човек.Напоследък всеки разправя"аз го обичам","аз не мога да живея без нея" за подобни чувства се изисква много повече време,много повече сериозност,повече зрялост.А за другото,ами не познавам момчето,наистина постъпил е супер селски и очевидно само те е използвал,но се замисли,че може би точно факта,че си му пуснала два пъти,го е накарало да си мисли,че си лесна мадама и това е убило интереса му.Момчетата не са тъпи,просто са такива,каквито са.

hristowow
04-27-2007, 17:15
Ами момичето не е виновно. Когато ти се говорят мили думи достатъчно умело от опитен лъжец обикновено така става. Все пак следващия път постави някакво изпитание на момчето. Например да изчака 1 година или нещо друго. Ако е такъв гаден тип обикновено ще те зареже със последен опит да му пуснеш. Но тегли му една майна и гледай напред. Какво сега ще страдаш заради него!!! Горе главата!

04-27-2007, 17:36
mdam ne si vinovna ti izbii si go ot glavata i tolkova



a do fak_you_maafaka kuv ti e skype-a :?:

04-27-2007, 17:42
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010тъпи са защото мислят само за секс
не гледай външия вид а какво има в сърцето си

koalka
04-27-2007, 17:53
Такива екземпляри като тоя, на когото си попаднала е тъп.Не е трябвало да му пускаш толкова бързо, но след дъжд-качулка.

04-27-2007, 18:42
Абе да ви еба в златните пички що па винаги вие трябва да "пускате бе" ??? Се едно като ви шибат не изпитвате никво удоволствие.А нека й е сега.

04-27-2007, 18:46
съжалявам скъпа, била си прецакана от обикновен български олигофрен... така се втълпява на българите, че връзките са за по един месец и само за секс, от чалга, вестници, телевизия и т.н.

TI SI MNOGO PROSTA MA OVCO! SAMO BULGARITE LI PRAVQT SEX?????? DEEEBA TUPATA KRAVA SMOTANA.

Ice_Queen
04-27-2007, 18:46
Да мъжете са тъпи...

... Но и жените сме тъпи...

идеята е да го хванеш в ранен стадий!

puhkav_mecho
04-27-2007, 19:10
za edin mesec e trudno da se zaobicha nakoi/q :roll: .. a za sexa - trqbva po-vnimatelno da se pravi izbora, edin mesec e dobyr test spored men :)

04-27-2007, 19:15
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010

Хахахахаха
Я пак си прочети историята и се замисли кой е тъпия в нея :wink: :lol:

LO6IQ
04-27-2007, 19:15
Не той,а ти си тъпата. Следващия път внимавай с кой си прекарваш времето. Тва че си наивна никой си е твой проблем.Пък ако не нещо друго,поне сте се напраскали.Ео, 2 хубави спомена от връзката!


Некви други смислени въпроси?

Не е той тъпия ... кой ти е виновен ,че си попаднала на някъф бот мъжка курва. =D>

04-27-2007, 19:24
abe kvo napadate momi4eto be 6toto vie vsi4kite ste takiva tolkova vi e trqsnal hormona na taq vazrast 4e tarsite samo kade da si ragnete patkata i ni6to dr ne vi interesuva,posle tq bila tupa,ami vlubilo se e momi4eto kvo tolkova tova da ne zavisi ot neq 4ovek ne si izbira v kogo da se vlubi i ne mi razpravqite 4e za 1 mesec ne mojelo da se zaobi4a nqkoi :evil: tova 4e vie ne ste go 4uvstvali ne ozna4ava 4e e nevazmojno taka 4e malko mislete predi da govorite,mn vi e lesno taka da q obijdate i da izkarvate neq tupa to otsrani vinagi e taka no kato vi doide do glavata 6te vi vidq togava,za6toto na tozi svqt rano ili kusno vsi4ko se vra6ta,az go razbrah i vie 6te go razberete! :smt006

maple
04-27-2007, 19:26
Ео, 2 хубави спомена от връзката!
Не мога да разбера аз къф е проблема зарязал те е и толкоз.Разбирам да ти е бил първият да се засегнеш повече.

My_Way
04-27-2007, 19:37
abe kvo napadate momi4eto be 6toto vie vsi4kite ste takiva tolkova vi e trqsnal hormona na taq vazrast 4e tarsite samo kade da si ragnete patkata i ni6to dr ne vi interesuva,posle tq bila tupa,ami vlubilo se e momi4eto kvo tolkova tova da ne zavisi ot neq 4ovek ne si izbira v kogo da se vlubi i ne mi razpravqite 4e za 1 mesec ne mojelo da se zaobi4a nqkoi :evil: tova 4e vie ne ste go 4uvstvali ne ozna4ava 4e e nevazmojno taka 4e malko mislete predi da govorite,mn vi e lesno taka da q obijdate i da izkarvate neq tupa to otsrani vinagi e taka no kato vi doide do glavata 6te vi vidq togava,za6toto na tozi svqt rano ili kusno vsi4ko se vra6ta,az go razbrah i vie 6te go razberete! :smt006
Влюбването може и да не зависи от нея, ама да не мислиш, че момчетата са виновни за тва, че ги треска хормона :wink:

04-27-2007, 19:44
abe kvo napadate momi4eto be 6toto vie vsi4kite ste takiva tolkova vi e trqsnal hormona na taq vazrast 4e tarsite samo kade da si ragnete patkata i ni6to dr ne vi interesuva,posle tq bila tupa,ami vlubilo se e momi4eto kvo tolkova tova da ne zavisi ot neq 4ovek ne si izbira v kogo da se vlubi i ne mi razpravqite 4e za 1 mesec ne mojelo da se zaobi4a nqkoi :evil: tova 4e vie ne ste go 4uvstvali ne ozna4ava 4e e nevazmojno taka 4e malko mislete predi da govorite,mn vi e lesno taka da q obijdate i da izkarvate neq tupa to otsrani vinagi e taka no kato vi doide do glavata 6te vi vidq togava,za6toto na tozi svqt rano ili kusno vsi4ko se vra6ta,az go razbrah i vie 6te go razberete! :smt006
Влюбването може и да не зависи от нея, ама да не мислиш, че момчетата са виновни за тва, че ги треска хормона :wink:

ami kato gi treska hormona a ne sa gotovi za ne6to serizono ima mn momi4eta deto se e**t za po edna vodka v diskoteka deto se kazva,da otidat pri nqkoq takava i da si uspokoqt strastite,a ne da lajat nqkoe svqstno momi4e da go nakarat da se vlubi da go iz4ukat i da g zarejat,tai moje da napravi samo nqkoi absoluten kompleksar,koi si vaobrazqva 4e kato postapva taka ve4e e velikiq playboy nai-golemiq svalq4 i tn te go priemat naprao kato titla,pak tq kak se 4uvstav nqma zna4enie,toi nali q e "minal" ve4e kvo go interesuva.Ei za tfa sa vinovni!!! :!:

mechtaq_za_teb
04-27-2007, 19:48
Sajalqvam,no v slu4aq tova 4e ti si mu pusnala oshte na 1viq mesec si e tvoi problem.1vo trqbva da opoznaesh 4oveka i sled tova da pravish kakvoto i da bilo s nego.

bqsna_teenagerka
04-27-2007, 19:51
ами мом4ета скъпа ти от небето ли падаш?

04-27-2007, 19:58
ами мом4ета скъпа ти от небето ли падаш?

ami prosto e razo4arovana teb ako nqkoi te zareje po toq na4in edva li 6te se 4uvstav6 po-dobre,vapreki 4e ne pada6 ot nebeto :-k

bqsna_teenagerka
04-27-2007, 20:00
ами мом4ета скъпа ти от небето ли падаш?

ami prosto e razo4arovana teb ako nqkoi te zareje po toq na4in edva li 6te se 4uvstav6 po-dobre,vapreki 4e ne pada6 ot nebeto :-kпраж си би ми била страшно кофти...но проблема ще бъде мой защото аз съм го избирала не съм внимавала дала съм му това което иска без да се замислям и айде... ](*,) трябвало е да мисли ппове4е

04-27-2007, 20:10
ами мом4ета скъпа ти от небето ли падаш?

ami prosto e razo4arovana teb ako nqkoi te zareje po toq na4in edva li 6te se 4uvstav6 po-dobre,vapreki 4e ne pada6 ot nebeto :-kпраж си би ми била страшно кофти...но проблема ще бъде мой защото аз съм го избирала не съм внимавала дала съм му това което иска без да се замислям и айде... ](*,) трябвало е да мисли ппове4е

xax tuk vsi4ko e vapros na aktiorski umeniq :wink: tq kato e bila s nego ne e znaela 4e taka 6te stane po princip i da se e nadqvala na 4udo,ne e tolkova trudno da se izlaje edno momi4e stiga mom4eto da znae kak da se darji s neq,vse pak tq ne moje da mu 4ete mislite a ako deistviqta mu s ni6to ne sa pokazvali kakvi namereniq ima,tq nqma kak da znae osobeno kogato e vlubena v nego...emi zabludila se e slu4va se vseki dopuska gre6ki,nikoi ne se e rodil nau4en!Edinstvenoto koeto moje da napravi e da se opita da go prevazmogne i da prodalji napred i tova da i ostane kato urok :!: no ne si mislete 4e na vas ne moje da vis e slu4i kogato sa nameseni 4uvstvata nikoi ne e zastrahovan!

AliceSw
04-27-2007, 20:14
...как за толкова години не си разбрала, че заради сексът се върти света...

04-27-2007, 20:30
Как за толкова години не си разбрала, че всеки ден в света умират по около 9000 души от СПИН ? А знаеш ли колко още страшни полови болести има ? За тва изрази като "света се върти около секса" ги запази за курвенската компания и жалкото ти съществуване за вбъдеще.

AiKaTa
04-27-2007, 20:38
hah nzm zashto vinagi tyrsim vinata v drugiq...ti zamislqla li si se dali ne si sgreshila s neshto?!? dali ne si pribyrzala sus sexa?dali puk ne si napravila stypka v strani koqto da e promenila neshtata?zashto toi da e vinoven?!? a dali ne e bilo po-dobre za teb taka?!?

aP0kAlIpSiS
04-27-2007, 22:04
Не знам кой за какво е виновен,ама в тази ситуация си е повече от ясно,че ти си прецакана.Момчетата са тъпи. Ама станаха тъпи след като те зарязаха нали? Преди това бяха перфектни.
Въпросът тук е в селекцията ти и главно в наивността ти. Не си ли чувала,че трябва поне да познаваш човека с когото си лягаш.Под пзнаваш нямам предвид да му знаеш името и любимия цвят. Е,след дъжд- качулка. Сега и занапред ще знаеш да не се доверяваш толкова лесно.
Колкото до момчето- ами ти не си му дала шанса да изпита очакването от първия път с теб.Не си му дала да те опознае като човек,а след това като тяло,а точно обратното....Момчетата може да са тъпи, ама ние момичетата не им отстъпваме...

`Death`Whore`
04-27-2007, 22:06
Абе, ако хората чакаха месеци да правят секс, изобщо нямаше да има човечество. Не се правете на много морални, 1 месец не е толкова малко за девствени партньори. А за недевствени даже е много.

sexi_lady_666
04-27-2007, 22:07
Не той,а ти си тъпата. Следващия път внимавай с кой си прекарваш времето. Тва че си наивна никой си е твой проблем.Пък ако не нещо друго,поне сте се напраскали.Ео, 2 хубави спомена от връзката!


Некви други смислени въпроси?


Съгласен съм =D> i az ;)

aP0kAlIpSiS
04-27-2007, 22:50
Абе, ако хората чакаха месеци да правят секс, изобщо нямаше да има човечество. Не се правете на много морални, 1 месец не е толкова малко за девствени партньори. А за недевствени даже е много.

Може да ме помислиш за старомодна ,но въпреки това ще си кажа мнението..
Разбирам,че за един човек на (примерно) 20 години, му е по-трудно да изчаква месец,тъй като организма му се нуждае от секс. Но нека го приемем- тя е на 16. Съвсем нормално (дори наложително) е за тийновете на нейната възраст да познават добре партньора си. Момичето все още не е изживяло почти нищо (в общия случай) и е по-наивна. Замисли се ти каква беше на 16 и каква си сега. Откриваш разликата,нали?

lovers
04-27-2007, 23:01
Az I da Go Obicham Tolkova Mnogo 4e Pove4e i Ot Jivota Si dOkato Ne Mine Pone POlovin Godina Da Usetq 4e Mu Dreme za Mene Nqma da Mu PusnA!Naivni4ka si i nerazumna v golqmo koli4estvo!

gostut
04-28-2007, 00:23
съжалявам скъпа, била си прецакана от обикновен български олигофрен... така се втълпява на българите, че връзките са за по един месец и само за секс, от чалга, вестници, телевизия и т.н.

честито.. спечели награда за най-малоумно мнение в темата(което си е бая постижение)...наградата е правото на студен душ...
не само в България е така... тука поне не чакат да забременееш за да те заеб*т ... невидяла свят па мноу знае... мн ме дразните еЙ!

а по темата.. ми кво очакваш ?? на 16 да е влюбен до уши и да сте си заедно до 26 когато ше си народите 12 деца?? ако тва ще те успокой и да не му беше пуснала пак щеше да те зареже за да си намери някоя която ще му пусне ;)

kuber
04-28-2007, 06:45
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010

Нека това ти е за урок... не го оправдавам че те е използвал, но от сега нататък си отваряй очите повече...

miloto_girl_4e
04-28-2007, 07:51
Доста .. крайно и неоснователно изказване ...
1. Ти си си виновна, че си му пуснала така бързо и си му показала, че си неква лесна ..
2. Това, че ти си била влюбена в него, не значи, че и той е бил в теб ..
3. Не прави такива изказвания и не слагай всички под един общ знаменател :!:

alkobalko
04-28-2007, 07:53
Зависи от момчето. Не всички момчета са тъпи, просто ти си попаднала на такъв. Следващия път бъди по-внимателна при избора си. Не се отчайвай, знай само, че има момчета, които наистина си заслужават.

maini4ka_sladka
04-28-2007, 08:20
мале. на 16 и веч пускат за 1 месец 2 пъти. какво стана с днешната младеж. абе, мила наистина както ти казаха по-горе, това, че ти си мислиш че си го обичала не означава че и той те е обичал. подбирай партньорите си. това е моят съвет. верно че има момчета боклуци, но не всички са такива.

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:20
Може да ме помислиш за старомодна ,но въпреки това ще си кажа мнението..
Разбирам,че за един човек на (примерно) 20 години, му е по-трудно да изчаква месец,тъй като организма му се нуждае от секс. Но нека го приемем- тя е на 16. Съвсем нормално (дори наложително) е за тийновете на нейната възраст да познават добре партньора си. Момичето все още не е изживяло почти нищо (в общия случай) и е по-наивна. Замисли се ти каква беше на 16 и каква си сега. Откриваш разликата,нали?
Човек може да бъде с някого години и да осъзнае, че е сгрешил и човекът не е такъв, за какъвто се представя, на мен ми се случи и то скоро, така че дали си на 16 или на 20...не е от голямо значение. А и нещата не зависят от теб, другият или е сериозен, или не. Той може да те размотава с месеци...

04-28-2007, 09:30
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010

сама си прави децата като сме тъпи, ма! На мен деца не ми тряят.

04-28-2007, 10:14
Човекът те е изчукал и те е зарязал.. Я пак си помисли кой е ТЪПИЯ?! :-D

ot tova izre4enie opredeleno razbiram,4e TI si tupaiq!!!!!!!! :smt072

04-28-2007, 10:15
Как за толкова години не си разбрала, че всеки ден в света умират по около 9000 души от СПИН ? А знаеш ли колко още страшни полови болести има ? За тва изрази като "света се върти около секса" ги запази за курвенската компания и жалкото ти съществуване за вбъдеще.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
nai-to4no kazano :smt006

04-28-2007, 10:27
Еми момичета...
2 мили думи 1 цвете и сте в леглото :-D . Човека просто си е търсел момиче за разпускане , момиче в което да освободи духа на бушуващите хормони и да мила ти доста си му помогнала .
Това че ти не си се досетила за нещо за което почти всички във форума знаят си е твой проблем . Не момчето е виновно а ти [-X . Но това така или иначе трябвае да се случи . Сега се надявам да ти е като Нота Бене и повече да не повтаряш грешката си .
За мене умното момиче винаги би могло да се предпази от такава грешка , но за съжаление ( щастоие ) такова момиче няма \:D/ .

puhkav_mecho
04-28-2007, 14:33
мале. на 16 и веч пускат за 1 месец 2 пъти. какво стана с днешната младеж. абе, мила наистина както ти казаха по-горе, това, че ти си мислиш че си го обичала не означава че и той те е обичал. подбирай партньорите си. това е моят съвет. верно че има момчета боклуци, но не всички са такива.

evala =D>

BAYO
04-28-2007, 14:53
Вече се замислям за заглавието на темата ... та кой бил тъП?


верно че има момчета боклуци, но не всички са такива.


Другият път да знаеш :wink:

04-28-2007, 21:05
Вече се замислям за заглавието на темата ... та кой бил тъП?


верно че има момчета боклуци, но не всички са такива.


Другият път да знаеш :wink:

Значи има и момчета боклуци, но не всички са такива..
А има и момичета боклуци, но пак не са всички такива...
Извод-> има хора боклуци - но не всички хора са такива...

:smt017

Digital
04-28-2007, 21:35
Вече се замислям за заглавието на темата ... та кой бил тъП?


верно че има момчета боклуци, но не всички са такива.


Другият път да знаеш :wink:

Значи има и момчета боклуци, но не всички са такива..
А има и момичета боклуци, но пак не са всички такива...
Извод-> има хора боклуци - но не всички хора са такива...

:smt017
Здрасти

umnoto_momche
04-28-2007, 21:52
Chukai sa kurvo, praskai si putkata i da neti puka!! Ti veche si v igrata, pozdravi !!! :D

04-28-2007, 21:59
Ako trebva she ti obgorim putkata s zapalka da nete cheshi poveche!

04-28-2007, 21:59
tapi sa mn qsno

04-28-2007, 22:00
tapi sa mn qsno
trai be sirak :D btw gornite mneniq s putkite sa moi

LSD^Lady
04-28-2007, 22:24
Хах защо той да е тъп ??? Ти ако си нямаш глава на раменете да мислиш - кой да мисли вместо теб ?
И не слагай всичко момчета под един знаменател

Digital
04-28-2007, 22:29
Човекът те е изчукал и те е зарязал.. Я пак си помисли кой е ТЪПИЯ?! :-D
Дам. :)

Blab
04-28-2007, 22:30
грешка, грешка, голяяяяма грешка.... :::
мъжете са с пъти по-умни от жените..., затова не се връзват на тъпи номерца и не подбират от намеци...ех, ще ми се и момичетата да бяха такива...
а ние какви сме - като децата..., емоционални, дори наивни, ако щеш...за една усмивка и добра дума се "бием" в живота...
офф..., пак не мога да заспя..., няк'ва чалга се върти на auto reverse....., не мога да разсъждавам мн трезво в момента, но това е мнението ми...до сутринта да сте коментирали:)))

Digital
04-28-2007, 22:32
грешка, грешка, голяяяяма грешка.... :::
мъжете са с пъти по-умни от жените..., затова не се връзват на тъпи номерца и не подбират от намеци...ех, ще ми се и момичетата да бяха такива...
а ние какви сме - като децата..., емоционални, дори наивни, ако щеш...за една усмивка и добра дума се "бием" в живота...
офф..., пак не мога да заспя..., няк'ва чалга се върти на auto reverse....., не мога да разсъждавам мн трезво в момента, но това е мнението ми...до сутринта да сте коментирали:)))
цункай ме.

Vladokaaa
04-29-2007, 06:54
:lol: :lol: Бодна те и замина еми това да ти е за урок такива сте момичета намирате най неподходящия и се хващате с него и като те бодне аре чао а такива като мене дето те обичат нема им пуснете!!!

Digital
04-29-2007, 08:17
:lol: :lol: Бодна те и замина еми това да ти е за урок такива сте момичета намирате най неподходящия и се хващате с него и като те бодне аре чао а такива като мене дето те обичат нема им пуснете!!!
Ама на нея й е харесало ма са я кефи да реве. :lol:

plah4eto_
04-29-2007, 10:38
грешка, грешка, голяяяяма грешка.... :::
мъжете са с пъти по-умни от жените..., затова не се връзват на тъпи номерца и не подбират от намеци...ех, ще ми се и момичетата да бяха такива...
а ние какви сме - като децата..., емоционални, дори наивни, ако щеш...за една усмивка и добра дума се "бием" в живота...
офф..., пак не мога да заспя..., няк'ва чалга се върти на auto reverse....., не мога да разсъждавам мн трезво в момента, но това е мнението ми...до сутринта да сте коментирали:)))are po-spokoino s ubidite!na horata,koito pone malko se interesuvat ot nau4ni izsledvaniq im e izvestno,4e e dokazano,4e koeficienta na jenite e po-visok ot tozi na myjete.a tva,4e momi4etata sme po-4uvstvitelni,po-naivni,po-vlub4ivi i po vs tezi pri4ini vi se vryzvame na gluposti,tva si e samo na6a gre6ka.ima adski malko myje,koito zaslujavat damska sylza i vypreki tova i nai-golemiq idiot q polu4ava,i to v golemi koli4estva.a na tebe,momi4e,moga da ti kaja,4e naistina si sbyrkala,kato si spala s nego i to 2 pyti samo za edin mesec :!: mila,opravqi se i tva da ti e za urok.idiota e toi,a ne ti,ne se kosi ;-)

_Sweet_Love_
04-29-2007, 11:49
Има и глупави и умни хора. Полът няма значение. Имайте предвид, че аз съм момиче и все пак мисля по този начин.

04-29-2007, 12:03
Поговори с него.Може да има основателна причина за да те напусне :wink:

04-29-2007, 12:35
are po-spokoino s ubidite!na horata,koito pone malko se interesuvat ot nau4ni izsledvaniq im e izvestno,4e e dokazano,4e koeficienta na jenite e po-visok ot tozi na myjete.a tva,4e momi4etata sme po-4uvstvitelni,po-naivni,po-vlub4ivi i po vs tezi pri4ini vi se vryzvame na gluposti,tva si e samo na6a gre6ka.ima adski malko myje,koito zaslujavat damska sylza i vypreki tova i nai-golemiq idiot q polu4ava,i to v golemi koli4estva.a na tebe,momi4e,moga da ti kaja,4e naistina si sbyrkala,kato si spala s nego i to 2 pyti samo za edin mesec :!: mila,opravqi se i tva da ti e za urok.idiota e toi,a ne ti,ne se kosi ;-)[/quote]

Milichka v ujasna greshka si, momichetata imat po-golqm koeficient na inteligientnost do 18-19 godini, sled koeto momchetata minavat momichetata s koeficient na inteligientnost 5. Razbirash li me? Az se zanimavam s medicina, tova neme pravi tolkova znaesht,no sym chel mnogo knigi ot mnogo izvestni hora, v zdrave bg i bgfactor org sym chel syshto i po dr saitove takache molqte da zamalchish,za da govorish takiva gluposti ne vqrvam koeficienta ti da e nad 105! :smt017

MoHuTo
04-29-2007, 14:06
Не можеш да слагаш всички момчета под един знаменател.Това, че твоето гадже е тъпо, не значи че моето или на някое друго момиче е такова...различни хора, различни характери... :wink:

няква си там
04-29-2007, 15:02
Ха недей обвинява момчето ти като се жлюбваш толкова бързо :D

Valserp
04-29-2007, 16:18
na horata,koito pone malko se interesuvat ot nau4ni izsledvaniq im e izvestno,4e e dokazano,4e koeficienta na jenite e po-visok ot tozi na myjete.

Нов бисер - коефициента на жените е по-висок от този на мъжете.
К'во точно се опитваш да кажеш, че жените са повече или какво?
Спри да четеш за научни изследвания и си направи домашните за училище, па като порастнеш пак опитай да станеш умна. :smt006

04-29-2007, 16:23
na horata,koito pone malko se interesuvat ot nau4ni izsledvaniq im e izvestno,4e e dokazano,4e koeficienta na jenite e po-visok ot tozi na myjete.

Нов бисер - коефициента на жените е по-висок от този на мъжете.
К'во точно се опитваш да кажеш, че жените са повече или какво?
Спри да четеш за научни изследвания и си направи домашните за училище, па като порастнеш пак опитай да станеш умна. :smt006

Хубаво ги храниш, колега. Радваш ме, продължавай в същият дух.

Chukacha
04-29-2007, 16:28
Az she im eba maikata na jenicite :) shto nesa izmislili te kompiutara? Shto nesa IZMIsLIlI TE nISHTO ? dA IM gOrq pUtKitE s fAKLA!! uuu! :evil: :shock:

Sidewinder
04-30-2007, 16:30
Обобщение на темата:
"Хората са тъпи, подайте ми атомната бомба"


хахахахаха
Давай, пич. Само така :lol:

zubi
04-30-2007, 20:33
ми ние не сме тъпи ... човека си е направил кефа и тва е ... тъпата си ти че си се поддала на бозавите му думи и манипулации и си му пуснала .... още 1 месец ... малко са момичетата дет го правят и повечете после пишат тук как са ги захвърлили кат буклуци ,.... кофти е но ти си си виновна ...

Sunny_stz
04-30-2007, 21:43
Зависи от момчето. Не всички момчета са тъпи, просто ти си попаднала на такъв. Следващия път бъди по-внимателна при избора си. Не се отчайвай, знай само, че има момчета, които наистина си заслужават.


дам!

04-30-2007, 21:45
Момчил съм аз, а вие момичета сте пълни бози, крави, неандреталки, нестига че сте тъпи, но сте и прости мааму! Абе ако не ви бех ебал майката немаше да сте се метнали на мен ^^ !!!

04-30-2007, 21:46
Момчил съм аз, а вие момичета сте пълни бози, крави, неандреталки, нестига че сте тъпи, но сте и прости мааму! Абе ако не ви бех е*** майката немаше да сте се метнали на мен ^^ !!!

и мЕЖДоДругОТо !!! ПЪрвиЯ мЪж Не Е аДам А МоМЧиЛ От Разлог !!

Digital
04-30-2007, 21:50
dA IM gOrq pUtKitE s fAKLA!! uuu! :evil: :shock:
Е стига де това си беше брутално. :roll:

Нов бисер - коефициента на жените е по-висок от този на мъжете.
Казва се "едноцифрен коефициент на интелигентност и мозък на херинга ударена с парен чук". Кой чете Тери Пратчет ? :)

My_Way
04-30-2007, 21:52
dA IM gOrq pUtKitE s fAKLA!! uuu! :evil: :shock:
Е стига де това си беше брутално. :roll:

Нов бисер - коефициента на жените е по-висок от този на мъжете.
Казва се "едноцифрен коефициент на интелигентност и мозък на херинга ударена с парен чук". Кой чете Тери Пратчет ? :)
Аз съм чел няколко. Тоя е нечовек \:D/

Петър Чукача
04-30-2007, 21:55
Бтв, сега ще ти кажа кой постове са мой - Петър Тумбев, тоя с горящата путка с запалка, и темата за тъпите момичета, ако искаш да са нахилим заедно в скайп ми пиши lucifer_rz !

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 21:58
Винаги си имай едно наум, когато си с някой - не се знае какъв гаден номер може да ти врътне... :lol: Иначе не се отчайвай има и свестни ама са рядкост - се пак да не слагаме всички под общ знаменател...

Петърчо
04-30-2007, 21:59
Винаги си имай едно наум, когато си с някой - не се знае какъв гаден номер може да ти врътне... :lol: Иначе не се отчайвай има и свестни ама са рядкост - се пак да не слагаме всички под общ знаменател...

Ти си болна крава ма, да ти го сложа когато неискаш, дали сега искаш?

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 22:01
Е кво нема да легна с некой дет не съм сигурна, че няма да ме зареже след тва... Ае скрий се Петърчо! :lol:

Петърчо
04-30-2007, 22:02
Казах ти, ти си болно същество ма кучко помярска курво ми ядеш ташаците с чили !! :smt005 :smt005
Мога да ти предложа да те ритам в путката ?

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 22:04
Виждам, че си много мил и възпитан - май си загорял а? :lol:

Питър4о
04-30-2007, 22:05
Кат те гледам кво си зомби ми иде да ти пръсна горзния череп с АК :) Чесно казано предпочитам да ти набутам смрадливата путка в някоя канавка, да се изсереш,може и да ти олекне ?!

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 22:06
Пич, успя да ме развеселиш и то доста, евала ти правя :lol:

Digital
04-30-2007, 22:07
Фак. Тоя Петърчо е по-брутален от мене. :roll: До него се чувствам като покорна 8-мокласничка която кисне по цял ден и помага на приятелите си от форума. Нещо като koalka но в мъжки вариант. :roll:

My_Way
04-30-2007, 22:07
Виждам, че си много мил и възпитан - май си загорял а? :lol:
Май е гладен - яде му се БАНАН!

Питър4о
04-30-2007, 22:08
Фак. Тоя Петърчо е по-брутален от мене. :roll: До него се чувствам като покорна 8-мокласничка която кисне по цял ден и помага на приятелите си от форума. Нещо като koalka но в мъжки вариант. :lol:
Ми пиЩете ми на скайп да прайм улигофрении lucifer_rz :)

Питър4о
04-30-2007, 22:11
Пич, успя да ме развеселиш и то доста, евала ти правя :lol:
тиси..тиси.. едно определение от питър4о:
За червена путка космата - кур с турска салата!

puhkav_mecho
04-30-2007, 22:13
....

KiLLeR_InSTiNkT
04-30-2007, 22:15
Не, неееее, неееееееееееееееееееееее умираааам :lol: :lol: =D>

Питър
04-30-2007, 22:20
....
Както казва питърчо: Не е важно да си цар, а пумака има приятели !
Малко е безсмислено, както вашето съществуване господине ?

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:39
Добре бе ма*ка му деа... на к'ви се правите ?
Опитвате се да б1дете забавни ?
Не ви се отдава... Хората питаш в този форум за с1вети било то да дадат или да им трябва ,да споделят с другите проблемите се и да се решават проблеми... :smt012

Вие единствено в този форум си показвате простотията и запореден п1т доказвате една б1ларска поговорка :

" Простотията ходи по хората ,а не по д1рветата.. "

sun_flower
05-01-2007, 08:45
macka sorka,ma ti si si vinovna v slu4aq,ne toi :(
dr put pomisli malko pove4e,kazva6 4e mom4etata bili tupi,a nie kakvi sme?i nie sme su6tite samo 4e v dr situacii.
PS:ne iskam da obidq nikoi s tva izkazvane,no i az sum momi4e i mn dobre si se znaem kakvi sme

iskamTe_vednaga
05-01-2007, 08:50
](*,) Еми какво да ви кажа аз съм момиче на 16 и имах гадже също на 16 бяме заедно един месец,аз му пуснах два пъти и той ме заряза.Защо за толкова тъпи тия момчета а аз много го обичх :smt010 :smt010 :smt010
Не всички са такива! Просто си попаднала на тъпанар.Следващия път внимавай на кой се пускаш

BAYO
05-01-2007, 10:25
Ми пиЩете ми на скайп да прайм улигофрении lucifer_rz :)

Само не ми казвай, тва на скайпа ти _rz е Разлог, щот ще ми станат много ясни нещата , за тва как се държиш, как говориш и прочие... ай със здраве.

П.Т. Няма вече такава тема, по-добре се махне, щот само простотийте на хората изплуват от дълбините на тяхното бавно развитие. Amen!

tequila
05-01-2007, 10:41
да то понеже ние сме много умни нали ? не ги защитавам ни най - малко . те са прасета , ние сме курви. трябва да има равновесие все пак :D

`Death`Whore``
05-01-2007, 17:00
Е кво нема да легна с некой дет не съм сигурна, че няма да ме зареже след тва... Ае скрий се Петърчо! :lol:
1. Никога не можеш да си сигурна. Той може да е сгоден и пак да те размотава с месеци само за да спи с теб. Не времето е определящо.
2. Ако в началото на връзка мотаеш мъжа и мислиш само как да не му пускаш само защото ще те зареже, имаш страхотни връзки. Горките момчета.
3. Не много, предполагам. Много ми е интересно как девойките в този форум уж са зрели, уж правят секс, обаче те като че ли нямат нужда от него - за тях 3-4 месеца е нормално да се стои на сухо, за да не ги зарежел мъжа. Кой зрял човек ще стои 3 месеца без секс и няма да полудее?

djeini
05-01-2007, 17:04
Ние сме тъпи, вие па сте прости :wink:
:smt005 :smt005 :smt005 Kak ti go rodi glavata tva :smt005 :smt005 :smt005

BWald0rf
05-01-2007, 17:04
Не са тъпи.И приятеля ти не е тъп.Пуснала си му 2 пъти ли?..И кфо искаш да остане завинаги при теб ли?...Извинявай ако те обижда ама ти си глупавичката в тоя случай.Всяка връзка в крайна сметка приключва на тая възраст.А и не знаем за какво точно те е зарязал така че немога да те подкрепя..Сорка

koalka
05-01-2007, 17:35
Достатъчно се нафлудихте вече, заключвам темата.Нито карате по същество, нито нищо.Темите не са само, за да си пълните мненията. :wink: