PDA

View Full Version : da spq li s nego???



BigStar
04-27-2007, 16:23
Az sam na 16 godini i imam vrazka s momche na 21.Strashno mnogo go obicham...a i znam che i toi darji na men...dokazval mi go e milioni pati...ima samo edno neshto koeto kuca v nashata vrazka...vse oshte ne sme pravili sex...toi kazva che shte me chaka dokato az ne resha che go iskam,no az useshtam che toi go iska strashno mnogo..edinstvenoto neshto koeto me spira da spq s nego e che se pritesnqvam i mi e neudobno...da ne zabravq da kaj che vse oshte sam devstvena...i nz kak da postapq..Molq Vi daite mi savet....(ako moje bez ligavi izkazvaniq)
Blagodarq Vi predvaritelno!!!

04-27-2007, 16:42
Колко време ходите?

BigStar
04-27-2007, 16:49
ami ot edna godina sme zaedno...Molq Vi kajete mi kakvo da pravq...iskam go a se pritesnqvam....govorila sam s nego za tova ..toi kazva che nqma ot kakfo da se plasha i da se pritesnqvam...no za iskah da popitam i tuk molq za Saveti ...Vsqko edno mnenie shte mi e ot polza 10x predvaritelno

MDMA
04-27-2007, 16:50
пусни му на момчето уе мила,една година е това \:D/

Adwokat
04-27-2007, 16:54
E kak nqma mu pusnesh,... chakal te e edna godina.. :-D

BigStar
04-27-2007, 16:56
az mnogo iskam da spq s nego no se pritesnqvam....ako nqkoi moje da mi kaje neshtu uspokoitelno...shte mu bada mnogo blagodarna...chela sam mnogo po tazi tema...no vse pak oshte mi e neudobno i me e malko strah ....a sam sigurna che go iskam

Quartz
04-27-2007, 16:57
Дай му да топне чушката леле 1 година баси тва една година аз без да топна чушката с момичето което хода че аз 2 месеца ако не топна с нея с тази която хода и веднага през вратата с шут и навън :D

hristowow
04-27-2007, 17:06
Може би просто би искала да си вярваш, че искаш да спиш с него. Ако наистина искаше да спиш с него нямаше да се притесняваш. Помисли върху това!!

ChoCoLaTe_bOdY
04-27-2007, 17:27
Skypo momiche az sym v syshtata situaciq!S moqt priatel sme ot polovin godina zaedno i syshto ne sme pravili SEX oshte.Toi syshto mi e kazal che kogato az precena che sym gotova,togava shte pravim!Po nikakyv nachin nito me e nasilval nito nishtu podobno.Az mn go obicham i dyrja na nego,kakto i toi na men.No ima tochno edin PROBLEM vyv Vsichko.Az syshto sym devstvena!Chustvoto koeto izpitvam AZ i 100%Iti imam jelanie,liubopitstvo da izpotam tazi "naslada",hem izpitvam strah i nesigornost..!No i dr neshto ima...vs edno momche,muj se nujdae ot SEX!Moqt priqtel e na 20 i makar da kazva che shte me chaka..che za nikade ne byrza..az useshtam che kopnee za mene!NO QZ RESHIH che vs e vyrpos da preedoleesh "straha" i d ase otdadesh na "nasladata" s tvoqt liubim chovek!Zatova prosto ti samata trqabva da se reshish :D !Shtom tozi "myj" te e izchakal 1g.znachi dyrji na tebe i ne e s tebe samo za SEX! zAtova bydi smela i "vyznagradi"negovoto chakane :D

BigStar
04-27-2007, 17:34
Blagodarq ti za saveta mislq da te poslusham ChoKolite_Body...sorry ako ne sam napisala Nicka ti pravilno...10x otnovo i nadqvam se da e po lesno otkolkoto mislq... :D :D

koalka
04-27-2007, 18:03
Ти си решаваш дали ще го направиш.Имаш глава, а и не си малка.Много ясно, че ще му се иска-на 22 е, а и си има своите нужди.Хубаво е, че държи на теб и се надявам да не е някой театър, който той разиграва.
Препоръчвам ти да изчакаш, когато станеш наистина сигурна, че искаш да го направиш и искаш да е с него.

SuN4o_F
04-28-2007, 07:50
stranno e na 21 i da te 4aka 1 godina no e vazmojno... ako se 4uvstva6 gotova deistvai i ne go misli mnogo :)

alkobalko
04-28-2007, 07:55
Много хубаво е, че те изчакал толкова време без да те притиска. Теб от какво точно те е страх? Ако е от болката и кръвта- да може да има, но може и да няма. Дори и да те заболи, болката не е чак толкова голяма и непоносима. Ако те е страх, че може да те зареже- ти го познаваш най-добре и трябва да знаеш дали е способен да го направи. Изборът е твой и ние нямаме право да ти кажем дали да го направиш, или не. Каквото и да решиш ти пожелавам успех!

krem4et0
04-28-2007, 08:06
Skypo momiche az sym v syshtata situaciq!S moqt priatel sme ot polovin godina zaedno i syshto ne sme pravili SEX oshte.Toi syshto mi e kazal che kogato az precena che sym gotova,togava shte pravim!Po nikakyv nachin nito me e nasilval nito nishtu podobno.Az mn go obicham i dyrja na nego,kakto i toi na men.No ima tochno edin PROBLEM vyv Vsichko.Az syshto sym devstvena!Chustvoto koeto izpitvam AZ i 100%Iti imam jelanie,liubopitstvo da izpotam tazi "naslada",hem izpitvam strah i nesigornost..!No i dr neshto ima...vs edno momche,muj se nujdae ot SEX!Moqt priqtel e na 20 i makar da kazva che shte me chaka..che za nikade ne byrza..az useshtam che kopnee za mene!NO QZ RESHIH che vs e vyrpos da preedoleesh "straha" i d ase otdadesh na "nasladata" s tvoqt liubim chovek!Zatova prosto ti samata trqabva da se reshish :D !Shtom tozi "myj" te e izchakal 1g.znachi dyrji na tebe i ne e s tebe samo za SEX! zAtova bydi smela i "vyznagradi"negovoto chakane :D
Много го мразя това-той е на 20-21-22 и има нужда от секс. Като толкова не може без секс да си немери някоя, която ще прави секс с него още на 1-вата среща. ние нима да нямаме нужда от секс? защо нуждата е типично мъжко оправдание? И да кажа на авторката-кръв ми тече след 3 месеца сксуален живот, боли ме всеки път, ама това изобщо не ме спира да искам да съм със любимото същество!

n03
04-28-2007, 08:16
пусни му на момчето уе мила,една година е това \:D/

Йеее, човекът е прав, 1 година не е малко, би трябвало вече тфа тфое притеснение да е отшумяло... а и се съмнявам че във времето с което сте били заедно той не ти е доказал че може да имате прекрасни интимни отношения :)

BigStar
04-28-2007, 08:56
Ami Moje bi ste pravi blagodarq Vi....sega veche znam che sam gotova da spq s nego Strashno mnogo vi blagodarq na vsi4ki...Vdahnahte mi mnogo doverie....Misi......i produljavaite da mi pishete...

Golf_fenka
04-28-2007, 08:58
как може да се допитваш във форум какво да правиш.....
ако не ти идва отвъте и не си убедена в това, недей да чакаш някой да те навива да го направиш :!:

BigStar
04-28-2007, 09:12
prosto iskah da 4uq i drugo mnenie po vaprosa...Golf fenka...kolkoto do tvoqta tema...ne mislq che si hvanala ne6tu no sa vseki sluchai idi na lekar...

Sisilota
04-28-2007, 11:17
как може да се допитваш във форум какво да правиш.....
ако не ти идва отвъте и не си убедена в това, недей да чакаш някой да те навива да го направиш :!:

Foruma e da se pita! Da Se iSKat Syveti :!: :!: :!:

cacegka_3a_cekc
04-29-2007, 11:09
eeeeemi spored men 1godina e dosta vreme....a i 6tom te e 4akal tolkova vrema qvno naistina te obi4a....taka 4e dava nqma ot kakvo da se strahuva6..aide stiskam palci i posle pi6i kak e minalo ;-)

sladkoto__angel4e__
04-29-2007, 12:07
ako sigurna v nego i ako naistina si gotova go napravi,kazva6 4e toi darji na teb i 6tom ot edna godina ste zaedno ne mi se vqrva da spi e steb i posle da te zareje!napravi go no badi sigurna v sebe si 4e go iska6 tova ne6to,a ako ne si sigurna po dobre iz4akai o6te malko!

BigStar
04-30-2007, 08:42
ami kakfo da vi kaja mina strahotno...toi beshe strashno mil s men...dori v momenta pisha ot negovoto pc..prekarah noshtta tuk u tqh...Moga da kaja na vsichki kato men koito se strahuvat mnogo che ako imat dostatachno doverie na priqtelite si ....nqma da sajalqvat...az prekarah edna nezabravima nosht...pojelavam takava na vsqko edno momi4e.... :D :D