PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Болна
04-27-2007, 18:15
Здравейте!Вчера ми беше някак си лошо... От днес сутринта имах температура - 37.8, болеше ме главата (и още ме боли), и като ходех имах чувството, че ще падна (бях изтощена(и още съм))... Сега, вечерта ми се появи една пъпка отстрани на врата, ако мога така да я нарека, първо беше малка, после се уголеми и стана като балонче...След малко още 2 на дясната гърда същите, но по-малки. Сега отстрани на носа ми се образува май пак такава...иии тялото започна да ме сърби на опеределени места... Кажете какво може да ми има е и дали е възможно да е шарка (досега не съм карала, по-точно съм карала някакво подобие на шарка като малка...) Първо си мислех, че е обикновен грип, но сега с тея пъпки...не знам...
Момиче съм, на 14, ако има значение...

N0_feAR
04-27-2007, 19:07
възможно е да е шарка,няма значение на колко години си.Едно момче от бившия ми клас като беше на 14 също тогава кара шарка,за всеки случай се посъветвай с лекар.

04-27-2007, 19:10
Пъпките станаха повече...по-малките стоят като ранички, а по-големите имат балончета. Дайте още мнения, че започвам да се притеснявам.

04-27-2007, 19:20
mai e sharka v moq klas imashe 6 choveka bolni :) qvno sega e sezona na sharkata :lol:
simptomite sa sushtite

sladoled
04-27-2007, 20:02
Да, мила, с варицела си. за 9 дни минава. Ако имаш температура вземай парацетамол и гледай да не разчесваш пъпките, че остават белези понякога. И трябва да те види личния ти лекар, затова му се обади да дойде на домашна визита.