PDA

View Full Version : Проблемче с една приятелка



KiLLeR_InSTiNkT
04-27-2007, 18:22
Та такаам просто се чудя какво да правя - отнася се за най-добрата ми приятелка. Историята е следната: Преди година и нещо тя тръгна с едно момче 3 години по-малко / демек сега тя е на 20, а той на 17/, но да оставим това настрана. Тя се влюби ужасно много в него, в началото всичко беше перфектно, но с течение на времето момчето започна да става изключително ревниво. Започна да й казва какво да прави, не й дава да излиза с приятели, включително и с мен, дето се познаваме от 8 години. Даже на няколко пъти, когато са били заедно е посягал да я удари без причина, но се е спирал... Е, така за нищо почва да й вика. Опитах се да я посъветвам да се разделят,защото ако тя му се оставя по тоя начин и да си мълчи, според мен ще стане още по-лошо, но ти си знае едно - "обичам го, не мога да го оставя, какво ще правя без него?" и това е. Забравих да спомена, че постоянно й натяква, че той не й е първият - как може да е била с други мъже преди него и тем подобни. Момчето е от турски произход и има явно други разбирани за живота...
Та тя постоянно страда, затворила се е в себе си - вече не е същия човек, не е това весело момиче, което беше преди. Тоя тъпак малък да престане да я тормози ама явно докато тя не осъзнае, че е като в затвор с него, никой няма да може да й помогне. :smt013 Сори, не съм писала много свързано, но не ми го побира умът как от любов хората могат да търпят такива унижения и въобще това любов ли е?

morta ragazza
04-27-2007, 18:41
Spored mene kolkoto i da go obi4a ne moje da t1rpi podobno otno6enie az ako bqh do sq da sam go zarqzala otdavna.Osven tova tq da ne mu e robinq 4e toi da i kazva s koi da izliza i s koi ne.trq mn seriozno da pogovori6 s priqtelkata si 6toto tova izglejda mn vliqe na psikitata i.Dano se ot1rve ot tozi! :)

jony
04-27-2007, 18:48
Турци.... аууу :smt072
Еми, тя сама трябва да го осъзнае. Ти не можеш да и помогнеш според мен...

MaRiQnKa
04-28-2007, 09:38
Знаеш ли имах абсолютно същия проблем с една моя приятелка. Тя го търпя година и нещо, но беше нещо ужасно..посиняваше я постоянно крещеше й за глупости беше и забранил да излиза с нашата компания и т.н. Караха се много често. Психиката и беше буквално срината, тя все още е де... Но както и да е. Та според мен каквото и да правиш, каквото и да й говориш тя си мисли, че го обича прекалено и не си представя живота без него..поне при приятелката ми беше така. Тя сама трябва да се осъзнае, ако тя не си помогне няма кой. Знам го от личен опит. Все пак опитвай се да й говориш дано при теб да помогне, при мен не станаше...през едното влиза през другото ухо излиза.
Е успех !!!

BAYO
04-28-2007, 10:38
Турци.... аууу :smt072
Еми, тя сама трябва да го осъзнае. Ти не можеш да и помогнеш според мен...

Тя , тя си е виновната. Как може да търпи такъв човек ... баси мазохиста е...

Отностно турците ... :-$ не искам да ги коментирам, че ще ме обявят за член от АТАКА :smt005

kuber
04-28-2007, 11:43
Турци.... аууу :smt072
Еми, тя сама трябва да го осъзнае. Ти не можеш да и помогнеш според мен...

Тя , тя си е виновната. Как може да търпи такъв човек ... баси мазохиста е...

Отностно турците ... :-$ не искам да ги коментирам, че ще ме обявят за член от АТАКА :smt005

точно така...
Турци, цигани мамицата им...

Към авторката: Твойта приятелка предава българския род, на бесилката веднага........ :smt013 :smt013 :smt013

koalka
04-28-2007, 11:54
Не е любов това неговото.И аз винаги съм се чудила как могат да го търпят.Колкото и да обичам, все пак ще предпочета да се разделя с него и пак да го обичам, от колкото да се отнася така с мен.

BAYO
04-28-2007, 12:24
Не е любов това неговото.И аз винаги съм се чудила как могат да го търпят.Колкото и да обичам, все пак ще предпочета да се разделя с него и пак да го обичам, от колкото да се отнася така с мен.

ДАже и тва му е много, че ще продължава да го обича, даже и да не е с него ... ама тва си е мое мнение [-(

koalka
04-28-2007, 14:10
Е, много му е, но той не е нужно да знае-нека да го обича, в един момент ще осъзнае какъв е всъщност и ще го забрави. :wink:

radito
04-28-2007, 14:17
След време ще се осъзнае, ама колко ли трябва да мине, за да и дойде акъла в главата немога да ти кажа. :roll:

lady_bodom
04-28-2007, 14:53
Такива ситуации наистина са доста гадни... Но случат ли се, човек трудно може да намери изход. Ти в случая не можеш да направиш много, тъй като все пак приятелката ти избира. Надявам се наистина скоро да осъзнае какво прави и да събере достатъчно сили, за да сложи край на тази връзка. Човек трябва да има голяма воля, за да загърби този, когото обича и когато същият този го наранява все повече с всеки изминал ден... Успех! :-)

BAYO
04-28-2007, 14:55
Аз бих го намразил... така ш' си залича любовта ... с омраза :twisted:

kobrichka
04-28-2007, 14:59
Определено това не е любов.мисля че тя ще се осъзнае и само ще го напусне.Но дано е по-скоро.Съгласна съм с koalka,колкото и да обичаш някого не е нормално да му позволяваш така да се държи.

`Death`Whore`
04-28-2007, 15:00
Може и да е любов, просто той да има психични проблеми. :smt017

04-28-2007, 15:22
spored men ako toi q obicha .. nqma da se durji po tozi nachin .. a kolkoto se otnasq do neq shtom ponasq vsi4ko tova e ochevidno che go obicha.. no takava liubov ne vinagi ocelqva.. [-X

gostut
04-28-2007, 17:15
spored men ako toi q obicha .. nqma da se durji po tozi nachin .. a kolkoto se otnasq do neq shtom ponasq vsi4ko tova e ochevidno che go obicha.. no takava liubov ne vinagi ocelqva.. [-X

тия хорат имат много различна предсата за любовта иза света като цяло... той така го разбира... а тва че тя седи при него значи, че иска да е с него... в такъв случай има бъдеще за връската, колкото и да жалко за момичето

KiLLeR_InSTiNkT
04-29-2007, 22:21
Мерси за съветите хора, но мисля че достатъчно съм говорила с нея на тая тема и трябва самичка да го осъзнае веднъж завинаги - този човек не я заслужава...

mechtaq_za_teb
04-30-2007, 08:26
Kofti se darji s neq,oba4e spored men ti ne mojesh da napravish nishto po vyrposa sled kato neq q ustroiva takova povedenie ot negova strana.Sled kato tq go obi4a i vypreki vsi4ko iska da e s nego nqma kak da i promenish mnenieto.

lips_of_anegel
04-30-2007, 09:35
както сама казва6 приятелката ти трябва да ог осъзнае,ако тя не иска надали някой 6те може да и го втълпи.много кофти зву4и тая история,а и тоя малък пикльо не би трябвало така да се държи с нея,тя трябва да се вгледа в ло6ата му страна и да осъзнае колко много е тя и дано тогава не6тата да се оправят.стискам палци [-o<

Buhtaaa
04-30-2007, 14:42
typo e da se ostavqsh na momche i to po malko ot tebe da te unijava po tozi nachin ...