PDA

View Full Version : Излъга ме



04-27-2007, 18:38
Вчера ми каза, че днес цял ден щял да учи и нямало да излиза никъде.
Да не му съм се сърдела, за този 1 ден... щял да ми се реваншира за това.
Днес обаче излизам и го виждам с една групичка момчета. Разбеснях се и му се развиках: "Така ли учиш??? Поне като не искаше да излизаме можеше да ми кажеш истината, а не да ме лъжеш!!!"
Разплаках се, той хукна да ме гони и аз се прибрах.
От тогава не ми се е обадил. :cry: Защо ме лъже??? Нищо нямаше да му кажа, ако ми беше казал истината. :cry:

ragazza morta
04-27-2007, 18:46
6tom te l1je i tva ozna4ava 4e ne te uvajava a 6tom ne te uvajava kato li4nost i si4ko za kakvo ti e tak1v..

jony
04-27-2007, 18:50
Може да е имал причина.
Вие жените само така с оправяте. Няма защо няма как.
Крещите и ревете. Първо съдница, после преминаваме в мъченица...
Ай сиктер! :smt013

mechtaq_za_teb
04-27-2007, 18:52
Lajata e edno ot nai-loshite neshta.Kofti e 4e te e izlygal,no spored men ne e trqbvalo da reagirash taka ostro sled kato si go vidqla.Mojelo e da razberesh zashto e s tezi mom4eta...vse pak neznaesh...moje da e stanalo neshto.Vse pak ostavi go toi da te potyrsi.

LO6IQ
04-27-2007, 18:55
Lajata e edno ot nai-loshite neshta.Kofti e 4e te e izlygal,no spored men ne e trqbvalo da reagirash taka ostro sled kato si go vidqla.Mojelo e da razberesh zashto e s tezi mom4eta...vse pak neznaesh...moje da e stanalo neshto.Vse pak ostavi go toi da te potyrsi.
Завърнах се ! :-D

Bacard1
04-27-2007, 19:03
Вчера ми каза, че днес цял ден щял да учи и нямало да излиза никъде.
Да не му съм се сърдела, за този 1 ден... щял да ми се реваншира за това.
Днес обаче излизам и го виждам с една групичка момчета. Разбеснях се и му се развиках: "Така ли учиш??? Поне като не искаше да излизаме можеше да ми кажеш истината, а не да ме лъжеш!!!"
Разплаках се, той хукна да ме гони и аз се прибрах.
От тогава не ми се е обадил. :cry: Защо ме лъже??? Нищо нямаше да му кажа, ако ми беше казал истината. :cry:

ми има нужда да излезе с момчета..а сиг му е трудно да ти каже..че иска..да не те нарани..или дан е му се нацупиш..!!!

jim_beam
04-27-2007, 19:06
pogovori s nego i mu kaji 4e ako iska da izliza s fr si prosto da ti kaje i vsi4ko 6te e ok :wink:

04-27-2007, 19:10
Той пък като те лъже за такова малко нещо, представи за други работи.... :smt009

04-27-2007, 19:18
Да не е длъжен да ти дава отчет!?
Не е искал да е с тебе един път и е решил че може да те обиди ако ти го каже и за това е излъгал
Ебал съм те в лиглата

vvs_go
04-27-2007, 19:27
ами просто не е искал да те обиди като е предпо4ел да излезе с приятели това е трябва да го разбере6 и да му обясни6 4е не му се цупи6 ако излиза с приятели вместо с теб

sherry
04-27-2007, 19:31
Може би се е уговорил за излиза с тях, а теб те е излъгал, за да не се разсърдиш, че няма да се видите....Знам ли...Сериозна ли е връзката ви? Ако се обичате, не трябва да се карате за такава глупост.

bqsna_teenagerka
04-27-2007, 19:57
Може да е имал причина.
Вие жените само така с оправяте. Няма защо няма как.
Крещите и ревете. Първо съдница, после преминаваме в мъченица...
Ай сиктер! :smt013има нещо вярно в това което си написал...но наистина защо да я лъже???? няма смисъл да й беше казал истината нямаше да умре... :?

gostut
04-27-2007, 21:20
може би защото ако й каже истината тя ше каже "ТИ.. НЕ МЕ ОБИЧАШ ВЕЧЕ, ИМАШ СИ ДРУГА.. бла бла бла... бла бла бла.. бла бла бла.." тва че сега твърди, че е нямало да стане така нищо не значи...

aP0kAlIpSiS
04-27-2007, 21:42
1.Той не е длъжен да ти дава отчет.
2.Не е нужно всеки ден да излиза с теб - и той си има приятели и личен живот.
3. Нали не е бил с друго момиче- защо се сърдиш тогава- да не е хомосексуален?
4. Като не те устройва такава връзка какво търсиш още с него?

Chikiponita
04-27-2007, 22:07
Гаджето ти просто се е страхувало да не го отрежеш,ако ти каже,че предпочита този ден да излезе с приятелите си.Това е.

sexi_lady_666
04-27-2007, 22:09
a ne si li se zmislila 4e moje da ima druga? vnimavai mn za6to taka lesno moje da ti go vzemat

`Death`Whore`
04-27-2007, 22:10
Мда, започне ли се с лъжите, значи иска да скъсате.

L31h4z
04-27-2007, 22:17
Вчера ми каза, че днес цял ден щял да учи и нямало да излиза никъде.
Да не му съм се сърдела, за този 1 ден... щял да ми се реваншира за това.
Днес обаче излизам и го виждам с една групичка момчета. Разбеснях се и му се развиках: "Така ли учиш??? Поне като не искаше да излизаме можеше да ми кажеш истината, а не да ме лъжеш!!!"
Разплаках се, той хукна да ме гони и аз се прибрах.
От тогава не ми се е обадил. :cry: Защо ме лъже??? Нищо нямаше да му кажа, ако ми беше казал истината. :cry:
Вероятно наистина е мислел да учи, но когато една банда приятели дойдат до дома ти, трудно се отказва да излезеш.Може би, така е станало.В такъв случай, не е нужен да ти звънне, все едно си майка му, да ти обяснява къде ще ходи.
Като цяло е възможно да е излязъл СЛЕД като сте говорили, но на теб е отказал, защото те смята за близка и знае, че няма да му се разсърдиш за ПРОСТОТИИ, но не може да откаже на приятелите си, защото не са му толкова близки.Това, естествено, ако излизате от много време.
И все пак реакцията ти е тип "Английска лейди от 19 век, хваща мъжа си да играе покер с приятели, въпреки че преди това е казал, че ще работи до късно и честта и е дотолкова опетнена, че трябва да се самоубие или да се затвори в стаята си, плачейки и отказвайки какъвто и да е контакт с Сър Джон за поне 4 часа".
С други думи: Не реагирай толкова остро...моля.

LSD^Lady
04-27-2007, 23:59
Е... не бе чакай да ти се обади , ти му се развикай пред всички па после очаквай да те порърси ! За кво си се развикала , защо не си го дръпнала да поговорите като хората ? И аз да бях и аз нямаше да ти се обадя

Allthatshewant
04-28-2007, 06:02
Може би е решил че ако те излъже ще може да излезе с приятели ..или пък си е помислил че ако ти каже истината ти ще му се разсърдиш :-k момчетата понякога имат нужда от малко свобода но не да правят глупости ( както си мислим понякога ) а просто да излязат с приятели.а колкото до постъпката ти .. наистина се е получило зле.. нормално е да си се ядосала но да му се разкрещиш не е било най-правилното решение..може би се е почувствал унизен и затова да не ти се е обадил още .. ако сметнеш за правилно и ако се чувстваш виновна потърси го ти и поговорете така нещата може би ще се изгладят :wink:

alkobalko
04-28-2007, 06:04
Предполагам, че е имал уговорена среща с тях и не е искал да те обиди като не излезе с теб. Разбира се, това не оправдава поведението му. Говори с него и се изяснете.

kateto^^
04-28-2007, 07:36
Mene mn sa me lugali:mnooooooooooogo! biv6iq mi mi se obadi i otmeniPOSLEDNATA ni sre6ta predi da zamina za vakanciqta/a predi tva ne se bqhme vijdali 4 dena/ kato mi kaza 4e ima problemi s brat si nqkoy go bil i sega sledvalo revan6a na po-golemiq brat...povqrvah estestveno 6toto i az nz 6to...i izlqzoh s priqteli malko obidena razbira se,no ... gledam moqt sa6o sus nqkva lelina putka vurvi po centura i hi4 ne mu puka! ama q pregurnalll vikam 4ek sq :kak si milo?-pitam go az ,a toy q puska i: razhodka... vikam mu:tova priqtelkata ti li e? a tq se usmihva 4arovno 4arovno! posle kazah emi 6toto misleh 4e az sum ti priqtelkata...a onaq zqpa kato capnata s bu4ki led!vikam:daaaa!hodq s nego,ti su6to! posle se popraavqm-hodeh s nego.. tva e ediniqt ti variqnt da ne te iska pove4e i da si ima druga a drugiqt ti variqnt e da te izbqgva 6tot si mu pisnala primerno!!!

koalka
04-28-2007, 07:38
Може би, защото е искал да излезе с приятелите си, а се е страхувал да не му се разсърдиш.Говори с него и го попитай.

BAYO
04-28-2007, 10:03
Мда, започне ли се с лъжите, значи иска да скъсате.

Мда. С лъжи не се стига далече :?

`Death`Whore`
04-28-2007, 10:05
Макар че наистина те може да са го извикали...но нали е имал да учи :)

LetiCherry
04-28-2007, 10:07
Еми или не му пука за теб, или не смее д ти каже, 4е 6те излиза, за да не му се разсърди6, което е адски тъпо, 6тото е по-добре да ти кажа, а не после 2 пъти пове4е да си му бясна. Страхливец!

In4iTu_
04-28-2007, 16:22
Мисля, че много преувеличаваш нещата; може просто докато си е учел, да му са се обадили и да е излязъл за 1 - 2 часа. Мисля, че може и ти да му се обадиш и да се разберете..не бъди агресивна, позволи му да ти обясни защо се е получило така.