PDA

View Full Version : den na samoupravlenieto???



04-27-2007, 21:44
zdr, zna4i na 9 mai sam izbrana za u4itel ot 1 predmet. Vaprosa mi e az nali 6te si podgotvq uroka, no kajete kak da se darja, kakvo da mi bade otno6enieto kam sau4enicite mi, za da moje hem da im e interesno i da slu6at, hem i posle da kajat, 4e sam dobra u4itelka (az mn darja na tova)??????

LSD^Lady
04-27-2007, 22:09
Ние миналата година имахме ден на ученическото самоуправление и аз бях класна на моя клас , беше доста забавно.Дори разговарях с родители , на една от моя клас майка и идва , хах еми как да се държиш - нормално :) В смисъл не се стягай , отпусни се и се дръж като даскал :) Аз колко отсъствия извиних тогава лелеее :)

04-29-2007, 19:25
О тези дни на ученическото самооправление са много весели. Еми как да се държиш ... не е нужно да си строга, да изпитваш и тн. Просто си разпредели времето в 40те минути и гледай да е забавно на класа. А ако имате уговорка с даскалите може да понапишеш някоя друга 6ца, ама гледай да е заслужена, за да я зачетат, например предварително се уговори с другите какви въпроси ще им задаваш, за да са подготвени, ние така си изкарваме по някоя друга 6ца отгоре :P :P :P