PDA

View Full Version : suVetChe...Pls ZaKusAlo Se E



lovers
04-27-2007, 22:22
Zdr...Moqt Problem e 4e ot izvestno vreme si haresvam edno mom4e i nemoga da razbera dali toi me haresva tui kato durjanieto mu e mn stranno razmenihme si skype i drugi gluposti,no toi ne mi pi6e.Kogato se vidime oba4e mi se usmihva namiga mi govorime si...Nqkoi da mi razqsni pls za6toto sum mn oburkana.tva mom4e haresva li me i ako e da za6to ne mi pi6e... :roll: Ako Moje i edno suvet4e za burza svalka 6toto toi mai e ot trudnite :D

My_Way
04-27-2007, 22:31
Ами защо не го питаш за кво не ти пише?
А за това дали те харесва - направо го питай :wink:

Vladokaaa
04-28-2007, 04:28
Е ние откъде можем да знаем дали те харесва еми говори с него сваляйте се

mechtaq_za_teb
04-28-2007, 04:29
Shtom ne ti pishe v skype kato go sreshtnesh na real go zagovori :) Mojesh da go pitash dali iska nqkoi pyt da izlezete i taka :D

Allthatshewant
04-28-2007, 05:57
на въпроса дали те харесва може да ти отговори само той.. а за това защо не ти пише може да има доста причини .. може да се прави на недостъпен за да те привлече.. може да е имал работа.. или просто да чака ти да направиш първата крачка .. щом като се видите те заговаря значи няма проблем.. пиши му ти .. и ако той ти отвърне значи просто си си въобразявала че те отбягва а ако не ти отговори когато се видите поговори с него за да се изясните и да не си в невидение.успех :wink:

alkobalko
04-28-2007, 06:06
Ние не можем да ти кажем какво изпитва той към теб. Най-лесно е да говориш с него и да го попиташ директно.

koalka
04-28-2007, 07:57
Да, ама дали ще й отговори на директния въпрос...Не ми се вярва.

BAYO
04-28-2007, 09:43
Е та радвай се. По-добре да се виждате навън, да говорите, от колкото да се забивате в тоя скайп. Аз бих се радвал на такива взаимоотношения. Така ще имате повече време, а и по-ясна представа един за друг. Намеквай му, мое и да си признае ... евентуално :wink:

In4iTu_
04-28-2007, 16:00
Щом си говорите наживо, няма проблеми...пък за скайп-а....има много причини, поради които не ти е писал

Fucking_Bitch
04-28-2007, 16:03
Съгласна съм,че е по важно да си общувате наживо,скайпа на него майната му..Ъ-ъ защо не го поканиш на кафе?! :roll: :roll: