PDA

View Full Version : mislq da izbqgam



6o6kotooo
04-28-2007, 04:48
nz kak da zapo4na zna4i v4era izkarah 2 (blush) iii maika mi po4na da mi vika 4e q e sram 4e sum i dete 4e sujelqvala 4e me e rodila ot men nqma ni6to da izleze nqma da mi dava pari nqma mi dava si kupuvam drehi 6e hodq ako trqa sus skusanii i az kato q poznavam verno e sposobna na tfa ii tq predi mi e vikala su6toto 4e sum kurva daje mi e kazvala postoqnno vika 4e brat mi e gordosta imm ii na men mi staa super gadno 6tot ot kat sum se rodila tq postoqnno kazva taka bie me ne mi dava ni6to iii zvu4i mnoo tupo ma iskam da izbqgam ot nas i da gi ostavq na mira za da se radvat na brat mi kajete mi kfo da praq 6tot ne izdurjam pove4e 4uvstvam se kato edno ni6to 4e si4ki me mrazqtt

mechtaq_za_teb
04-28-2007, 05:19
I az sam se 4uvstvala taka,no to mai si e ot vyzrastta..neznam.Pff emi mn e gadno sobstvenata ti maika da ti govori taka.No nedei da bqgash ot vas,nqma smisal.Taka samo shte vloshish polojenieto i e vazmojno maika ti naistina da si izpalni zaplahite.Po skoro se dryj dobre,pokazvai 4e darjish na y4eneto...nadqvam se da se opravish ;)

Ellie
04-28-2007, 06:48
На колко години си?

Ао си пълнолетна, изчезвай, защото за мен е недопустимо една майка да говори така на детето си. [-X [-X [-X Стана ми гадно още като четях поста ти. :smt085

Ако си по-малка и трябва да останеш при нея, иди, кажи й, че може да те загуби, един ден да съжалява за всикчо и поискай обяснение, защо те обидила с някой от тези думи.А какво толкова повече е направил брат ти, за да го обичат толкова много?

04-28-2007, 07:48
Е и ?
След седми клас, когато влезнах в елитно училище не бяха свикнали с двойките ама... :-D
И почти всяка вечер бях наказан, викаха ми, казваха че се срамуват от мен и такива ама... кои да ги слуша. Такаче просто като ти вика така
гледай е тъпо и викай добре :-D

evil_lady_in_black
04-28-2007, 08:11
Звучиш ми като една моя приятелка ... Опитай се да си вдигнеш усоеха в училише . Промени си държанието в къщи . И най-вече уважавай родителите си :wink:

6o6kotooo
04-28-2007, 09:37
hora tfa e dvoika ot probno kontrolnoo ni6to drugo prosto nemoga da q gledam pove4e samo kato me gleda i se edno mi vika mrazqte 6to ne se mahne6 ot jivota mii mnoo me e strah da izbqgam ma prosto opitvala sum se da govorq s neq nestaava tq si misli 4e e prava zaradii neq se 4uvstvam kato edno laino nqma nikfo samo4uvstvie samo reva tfa e postoqno ne se izdurja a ocenkite mi v daskalo ne sa slabi izop6too prosto na neq mai i e samo za parite

Cunk
04-30-2007, 10:07
за една двойка... ужас. аз съм се опитвала да бягам. голям провал... много често ми се иска да избягам и да не се връщам но с времето вече нямам желание. мммм просто си мисли че щом станеш на 18 ще си по-самостоятелна а на 20 някъде вече няма да зависиш от майка си. мисли си че ще се махнеш от града кадето живее тя и няма да и дадеш да си види внуците ... а дали ще го изпълниш това ти решаваш :smt042

04-30-2007, 15:39
Ludnica,ama nedei .. Shte se opravqt neshtata .. NE si struva {} [-X

6o6kotooo
04-30-2007, 16:08
em da predpolagam nqma ma nz kak 6e izdurja prostoo :smt017 :smt017 :smt017

warp
04-30-2007, 19:00
Защо гледате на родителите си като на нещо повече от обикновени хора? Случва им се да кажат груби думи, които всъщност не мислят. Родителите ти винаги мислят за твоето добро и дори това, че те обиждат, може да означава, че подсъзнателно по този начин искат да те мотивират да докажеш, че не си това, за което те мислят.

Стягай се.

TikvenaElhichka
04-30-2007, 20:49
Премисли пак. Струва ли си да си навлечеш по този начин още бели или може би ще е по-добре да преглътнеш обидата :/ Ако си непълнолетна - колко време мислиш, че ще успееш да изкараш така - къде ще нощуваш, с какво ще се храниш? :? А като те открият родителите ти надали ще ти се пише нещо добро. Затова помисли отново. По-добре измисли начин да избегнеш момента с боя. :(

LSD^Lady
04-30-2007, 22:47
I az sam se 4uvstvala taka,no to mai si e ot vyzrastta..neznam.Pff emi mn e gadno sobstvenata ti maika da ti govori taka.No nedei da bqgash ot vas,nqma smisal.Taka samo shte vloshish polojenieto i e vazmojno maika ti naistina da si izpalni zaplahite.Po skoro se dryj dobre,pokazvai 4e darjish na y4eneto...nadqvam se da se opravish ;)

ivan4oooo
05-01-2007, 08:09
xax pri men toq problem go nqma 6tot sme 3 deca . si4ki se staraem da imame ednakuv uspex . az i moq brat (bliznak)imame ednakvi ocenki. a po golemiqt ve4e ne u4i . ina4e ima mnogo takuva obidi ot strana na roditelite no prosoto ne im obru6tame vnimanie

Th3MaN
05-02-2007, 17:05
Спокойно това е ревност. Те са ви родители обичват ви и 2мата еднакви обден съм. Просто изкат най-доброто за вас и за това ви казват такива работи. Не се притеснявай. А жените са малко сприхави и казват някой неща без да мислат че говорят на детето си което е доспа по малко и не може да разбера за какво става въпрос. А и не можеш да избяваш от вас каде ще отидеш? Вярвай ми не става така.

hip Hop Mace
05-02-2007, 20:34
I moita e tui,edna vecher mi beshe kazala che sum prosta , che shte stana chistachka na toaletni i che q e sram ot men i izlqzoh ot nas,pochnah da bqgam,otidoh u edna priqtelka , izkliuchih si telefona,i na drugiq den se pribrah uj da si subera bagaja i maika mi me pita kude sum bila i az i se napraih i i kazah che veche ne e neina raota.I tq mi se izvini i me pomoli da zabravim za tva koeto se sluci i da ne se povtarq.I se sdobrihme,beshe mnoo qko.Ama ne moga da te posuvetvam da izbqgash shtoto ne poznavam roditelite ti i nz kak shte reagirat ako napraish tui,sama si preceni.

nasty_f
05-02-2007, 20:38
О,милата!Много гадно!
Как може заради едно шибано 2,заради една двойка да ти каже,че я е срам от теб и че не ставаш за нищо.Това е прекалено.Разбирам,че може да я е било яд и да ти говори някакви неща,за да ти стане гадно и да те амбицира да учиш повече,но това найстина е прекалено!
Аз на твое място бих отишля при някои баба и дядо и да си седна на гъза и да уча,а не както повечето такива деца правят да се оправдават,че като имат проблеми със семейството не трябва да учат,или по-точно "не могат"(мързи ги да гледат!).Точно това трябва да те направи по-силна и да се амбицираш да учиш по-сериозно и да се докажеш,че не си нищо,а нещо.Ти си човек,който може,покажи го!Но съответно не казвай на майка си и баща си какви озенки има.Ако трябва давай да ти подписват бележника старците :wink:

Cunk
05-03-2007, 12:24
О,милата!Много гадно!
Как може заради едно шибано 2,заради една двойка да ти каже,че я е срам от теб и че не ставаш за нищо.Това е прекалено.Разбирам,че може да я е било яд и да ти говори някакви неща,за да ти стане гадно и да те амбицира да учиш повече,но това найстина е прекалено!
Аз на твое място бих отишля при някои баба и дядо и да си седна на гъза и да уча,а не както повечето такива деца правят да се оправдават,че като имат проблеми със семейството не трябва да учат,или по-точно "не могат"(мързи ги да гледат!).Точно това трябва да те направи по-силна и да се амбицираш да учиш по-сериозно и да се докажеш,че не си нищо,а нещо.Ти си човек,който може,покажи го!Но съответно не казвай на майка си и баща си какви озенки има.Ако трябва давай да ти подписват бележника старците :wink:

:))) mn dobyr syvet :) bravo \:D/

gabbybon
05-03-2007, 18:56
Дам и аз мисля да се изнасям :lol: Ако искаш можем двета да си наемем квартира? Ше бъде яко :lol: :lol: Ше каниме форума на купон и така...
А по темата говори с нея и пак си помисли за офертата :lol: :lol:

Vivienne Westwood
05-03-2007, 21:18
Имаш най-често срещаните проблеми - деца и амбициозни родители.
Моята майка също много ми е викала за лошите оценки , също ме е обиждала и е казвала че се срамува от мен , че няма да видя пари и тн...но аз не съм го приемала толкова навътре колкото ти.
Сама си разбиваш нервите.
Бъди сигурна че този пероод ще отмине. Почти всеки родител иска най-доброто за детето си и една лоша оценка (което е незначително) , може да го изкара извън нерви.

Не се вглъбявай толкова в този проблем.
Не мисли толкова повърхностно : "искам да избягам и тн..."-много е глупаво от твоя страна и АДСКИ СМЕШНО!
Все пак неможе светът да се върти около теб , нали? :wink:

Бунтар
05-04-2007, 06:25
Авторката, що ли ми се струва, че не би могла да издържиш и една седмица, ако избягаш?

6o6kotooo
05-04-2007, 11:53
am buntar nikoi ne e kazal kolko vreme 6e moga izdurja prosto iskam da gi ostaq na mira tfa e ne da im pravq problem pak pa gabbybon super 6e nie nqma6 problem :)))))

flabarflabar
05-05-2007, 19:04
abe teq roditeli deto se karat za ocenki ne gi razbiram
:smt017
moqte ne sa mi se karali za ocenki

mad_dog
05-05-2007, 22:00
Стига сте ги защитавали тия родители!
Баща ми ме трепеше откакто сам проходил!
Тогава какво му бях направил?! -Нищо! Просто си е тъпанар.
И при положение че постоянно ти казват че не ставаш... че те бият... че ходиш разплакан на училище... Когато си малък и незнаеш още кой си и за кво се бориш, ако ти кажат че си мухльо, такъв и ще станеш! И аз искам да избягам. Много го искам. Жалко нямам годините още. Но иначе при първа възможност ще офейкам и даже няма да им кажа къде съм! Това че те са в критическата и вече и те незнаят какво искат, само търсят за какво да се заядът, не значи че аз трябва да ги търпя. А има и други... те си живеят още в тяхното си време... га сички са учели шото иначе с пръчката по глава, когато 8-9-10 вече в било мнооого късно. С някви стари традиции и обичаи. Да ама не, живота се променя, и аз не смятам да ги трая!
До авторката, ако имаш къде... тръгвай! Разпитай сериозно... роднини... приятели... ако можеш да работиш някъде но и да имаш време да учиш, давай. Спане все ще има къде... не може да нямаш някоя наистина добра приятелка, иначе храна, работи... всичко нужно, ако работиш може и да успееш да набавиш. Няма смисъл да се тормозиш, не си заслужава. На мен вече ръцете ми треперят, а съм едва на 16. Стана ли на 18, веднага си намирам свястна работа, с която ще мога да се издържам, и се махам. Може да бачкам като вол, ама поне ще съм спокоен. Те и без това, и сега ме карат да работя при всяка възможност, и на всичкото отгоре парите ми искат.

Мисли, момиче! Късмет!

PS: Sorry за дългия пост, разчувствах се.

rozi4kaaa
09-01-2012, 10:21
az su6to sega iskam na 13 sam i maika mi postoqnno me obijda bila sam tupa,ovca abe nakakvi takiva sravnqva me s sestra mi koqto e na 6 s priqtelkite mi kara me da gledam brat mi koito e na 8 meseca aide tova ne e problem ama pred priqtelite mi me unijava izlezna li sama s nqkoq priqtelka postoqnno mi zvanni da se pribera iskam da izbqgam no ne sam palnoletna ;[[ iskat da si lqgam v 22:30 nai kusno ama nqma da izpalnqvam imam si mozak 6te si pravq kakvoto re6a tova i go kazah i tq me nabi az i go kazah za bez pri4ina bie6 i tq kato porasne6 she te vidim s tvoite deca .e omruzna mi ot visk4i iskam ve4e da sam dalee4

kitty02
09-01-2012, 11:56
За к'во ъпвате стари теми?! Момчето/момичето вече си е решил/а проблема ;)

SuNsEt
09-01-2012, 12:24
А как ги намирате тея стари теми като хронологията на темите е до една година?

fluffy_^
09-01-2012, 13:10
АВЕ......айде няма да обиждам нали ви пречат новите теми и постояно мрънкате да не се правят нови а да търсят в старите вижте че някакво друго момиче е писало в тая тема вместо да прави нова я си ****** В(@*$#*(@(*$ @$*(&@^&$@*(&)$ ХЕем нещете нови теми да не се спами хем ви е проблем като пишат в стара ми ае ходете си @$@#(*&$*(@)#$&#*$

LoraBieber
09-01-2012, 20:55
Спокойно, не се впечатлявай, дано не го мислят, но ВСЕ ПАК-поговори с тях, кажи им как се чувстваш, опитай се да си оправите отношенията поне за месец! Ако не подейства- кажи й отново как се чувстваш! Ако пак нищо не стане и стане скандал- потърси помощ! В началото на форума има написани телефони, виж ги, на които можеш да поговориш с някого! Провери и в интернет, нещо като спешен телефон! Там им разкажи тези неща и ги изслушай, може да ти помогнат! Но не прибягвай до варианта да избягаш! Ако нищо не помогне- поговори с близки роднини или приятелка, на която имаш доверие или помисли за вариант, в който можеш да отидеш при близък човек, но не да бягаш и родилите ти да знаят къде си!! Всичко ще се оправи, а ако не е така- поговори с тях, а в краен случай, почакай малко, не обръщай внимание, в момента, в който те обиждат поклащай глава в съгласие и си мисли за нещо друго, не се изкушавай да чуеш някой нова глупост! А в най-краен случай, почакай да завършиш, помисли за работа, започни, докарай си стабилни доходи и не харчи много пари, и като е така- можеш да помислиш за преместване!

LoraBieber
09-01-2012, 20:56
О, сега виждам, че темата е стара, но... не знам как си постъпила, ако я следиш- ОТГОВОРИ!

Cucko0
09-01-2012, 21:11
темата е стара.